Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Kompleksowa ochrona, jeszcze nigdy mi tyle śmieci żaden program antywirusowy z komputera nie wyrzucił. Wspaniały porządkowy z tego AVG.

Tomek

Jestem waszym klientem (klient to za dużo powiedziane gdyż używam darmowego oprogramowania :) od roku i już na początku użytkowania zachwycił mnie prosty intuicyjny interfejs. Poleceni zostaliście przez znajomego który ma AVG w swoim zakładzie pracy i to wzbudziło od razu zaufanie. Mam nadzieję, że jesteście na bieżąco z wirusami :) i w pełni darmowa aplikacja chroni mój komputer

Darek Bej

Witam testowałem wersję demo g data Internet security i stwierdzam, że spełnia moje oczekiwania. Program okazał się solidny i dlatego zakupiłem pełną jego wersję. Nie sprawia kłopotów i jestem zadowolony.

andrzej kiemnicer

Jestem użytkownikiem AVG Internet Security od sześciu lat. Jest to program o dobrej proporcji jakość - cena. W polaczeniu z dodatkowymi promocjami, oferowanymi przez firmę, stanowi on na rynku tego typu usług produkt pierwszej klasy.

Grzegorz

AVG Internet Security to kompletna ochrona nie tylko przed wirusami, ale też przed innymi zagrożeniami internetowymi. Skuteczny antywirus i firewall w jednym. Program spełnia swoje zadanie i wiele razy uchronił moje pliki przed infekcją. Działanie w tle jest sprawne i nie obciąża systemu, nawet niezbyt wydajnego laptopa czy netbooka. Podstawowa konfiguracja jest banalnie prosta, ale program oferuje również więcej opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Dla mnie to absolutne must have jeśli chodzi o bezpieczeństwo domowego komputera.

Dariusz Fafiński

Moja opinia na temat programu AVG 2013 jest jak najbardziej pozytywna. Ten program mam na komputerze domowym i niestety nie mogę go stosować w pracy bo mamy program firmowy. Program AVG już kilkakrotnie ustrzegł mnie przed wirusami. Od czasu jak stosuję programy (w domu) AVG (te wcześniejsze niż 2013 także) nie mam problemu z wirusami. Od z górą pięciu lat (od tego czasu stosuję programy AVG) nie miałem zarażonego wirusami komputera. 

Nawrat Ginter

Chcę się z Państwem podzielić opinią o programie antywirusowym AVG. W zasadzie nie jest to tylko program antywirusowy, ale także firewall. Program ma opcję uczenia się i zapamiętywania programów które mogą mieć dostęp do internetu. Działa nie obciążając komputera, przez co nawet nie zauważamy, że działa w tle. Sam program instaluje się szybko i intuicyjnie, a także poruszanie się po jego menu jest przyjemne. Polecam ten program nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i amatorom którzy na pewno świetnie sobie z nim poradzą

Leszek Niegos

W swojej "karierze" użytkownika internetu korzystałem już z wielu programów antywirusowych, ale żaden z nich nie dorównywał AVG. Jak już wspomniałem jestem bardzo zadowolony z tej aplikacji i nie planuję w najbliższym czasie zmieniać jej na inną .

Maciej Janosz

Jestem użytkownikiem AVG juz od kilku lat. Program jest dobry nie spowalnia działania, reaguje na zagrożenia, natychmiast co jest zbawienne jak się przenosi dane z nośników zewnętrznych. Polecam program znajomym ponieważ inne programy antywirusowe są mało skuteczne.

Grzegorz Grzyb

Chyba największą zaletą tego programu (w porównaniu z innymi antywirusami) jest to, że na co dzień można o nim zapomnieć. Nie spowalnia systemu, nie atakuje informacjami o aktualizacjach, nie robi obciążających dysk, niezapowiedzianych skanowań. Po prostu sobie działa i robi swoją pracę. Skanowanie na życzenie jest łatwe, aktualizacje też. Ostatnio zrobił mi przyjemną niespodziankę informacją, że od czasu jego zainstalowania przyspieszył się start systemu.

Piotr Wrochna

AVG ściągnęłam na okres próbny 30-dniowy. Używam już go 3 dzień. AVG  pozytywnie mnie zaskoczył. Działa w tle bardzo dobrze, przede wszystkim nie obciąża pracą mojego laptopa. Sam się aktualizuje. Jestem początkującym użytkownikiem, ale nie miałam problemu z użytkowaniem programu antywirusowego. Myślę że, dobrze chroni mój laptop i przeglądarkę. AVG jest godny polecenia.

Joaśka

Programu AVG używam od kilku lat praktycznie w każdym swoim komputerze. Jego cena może nie jest zbyt niska, ale w okresie w którym nie miałem AVG informatyk bywał u mnie dość często. Obecnie częstotliwość jego wizyt zmalała do jednej - dwóch w roku, więc koszt zakupienia programu się zwrócił. Reasumując bez oprogramowania od AVG ja jako laik miałbym wiele kłopotów związanych z wirusami i bałaganem w komputerach, dlatego szczerze polecam program je każdemu.

Bogusław Sitko

Z AVG Internet Security korzystamy w firmie od kilku lat na wszystkich firmowych laptopach. Jak dotąd program nie zawiódł nas. Jest on prosty w obsłudze i co najważniejsze nie obciąża zbyt mocno procesora. Jedyne problemy jakie czasem się pojawiają to konfiguracja firewalla - nie chce przepuszczać pewnych programów lub procesów.

Marcin Klimaszyk

AVG AntiVirus to bardzo skuteczne zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami. Program jest bardzo łatwy w obsłudze, zawiera wszystko to co najważniejsze. Poprawiłabym jedynie szybkość skanowania komputera. Jego działanie w tle przebiega wzorowo.

Joanna Galar

Używam oprogramowania AVG od lat (wersje free) a tą wersją, jakże dopracowaną pod względem graficznym, nie byłem zaskoczony. Jak zwykle na najwyższym poziomie i co najważniejsze mając Wasz produkt można spać (czytaj: pracować) spokojnie. Brawo.

Mirosław Wąsek

Programu AVG AntiVirus Free używam w domu już od kilku lat. Obecnie jest zainstalowany na czterech komputerach pracujących na Windows XP, 7, 8 i 8.1. Program nie stwarza żadnych problemów i z czystym sumieniem mogłem go zainstalować na komputerze rodziców, będąc spokojnym o bezpieczeństwo komputera jak tez i o to, że nie będę miał telefonów pt. "AVG się o coś pyta i nie wiem co kliknąć". Program może spokojnie być reklamowany hasłem "zainstaluj i zapomnij".

Michał Wojnarowski

Z programów AVG korzystam od kilku lat na różnych urządzeniach. W tym czasie nie miałem żadnych problemów z wirusami. Dzięki TuneUp przekonałem się, że mogą one działać zdecydowanie szybciej. Testowałem również programy innych producentów, teraz na podstawie swoich doświadczeń swoim znajomym, gdy mnie o to pytają, polecam z czystym sumieniem produkty AVG.

Andrzej

Jestem bardzo zadowolony z programu antywirusowego AVG. Spełnia on moje wszelkie oczekiwania. Zakup tego programu polecił mi znajomy i ja też będę go polecał

Adam Łączynski

Testowałem kilka programów anytwirusowych i muszę stwierdzić,że AVG wypadł najkorzystniej. Szybki w działaniu, wykrywa i usuwa zagrożenia (wirusy, trojany i.t.p) natychmiast. Program nie powoduje spowolnienia pracy komputera. Ponadto ma bardzo przyjazny interfejs. Pełne skanowanie komputera wykonuje bardzo szybko.  Przy nim czuje się bezpieczny. Zaprzyjaźnię się z nim na dłużej.

Wojciech Adamowicz

Programiści AVG znów stanęli na wysokości zadania i ponownie udowodnili, że znają się na zapewnieniu bezpieczeństwa w sposób przyjazny dla użytkownika jak mało kto. Program jest prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs, od dawna dysponuje funkcjami które konkurencja dopiero co wprowadza. Nie jest przesadą stwierdzenie, że kolejne jego wersje to kamienie milowe dla zwykłego użytkownika który natychmiast po instalacji ma zapewnione maksymalne bezpieczeństwo korzystania z komputera, przeglądania internetu czy też prowadzenia operacji bankowych. Zastosowane nowatorskie rozwiązania zdecydowanie usprawniają pracę gdyż nie spowalniają funkcjonowania systemu i nie zaprzątają głowy nadmiarem nachalnych powiadomień. Produkt ten można śmiało polecić zarówno zawodowcom jak i osobom mało obytym z komputerami. Zdobywane w prasie fachowej wysokie oceny mówią same za siebie.

Miszukrka@…

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »