Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG generalnie oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim jest skuteczny; nigdy przy jego używaniu nie złapałem żadnego trojana czy też wirusa.

Tomasz

Moja opinia o programach antywirusowych AVG jest bardzo dobra ponieważ zapewniają one ochronę mojego komputera w sieci i czuję się bezpieczna. Jednocześnie, pracując w tle, nie utrudniają wykonywania prac użytkownika. Narzędzia do naprawy błędów i skanowania są bardzo szybkie. Niektóre z nich jak dla mnie są odrobinę zbyt skomplikowane, gdyż zwyczajnie jestem laikiem w temacie komputerów. Pomyślano również o edukacji takich użytkowników jak ja i powstaje Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG, za którą, już dziś bardzo dziękuję. Pomoc zawsze szybka i profesjonalna. Miło z nimi pracować.

Anna Żukowska

Gdybym miał w przyszłości jeszcze kiedykolwiek pobrać program antywirusowy to na pewno pobrałbym Państwa program antywirusowy AVG AntiVirus. Mam nadzieje że program będzie dalej się będzie rozwijał i będzie taki dobry a nawet lepszy niż jest teraz.

Jakub Iwan

Do AVG mam już zaufanie od ponad 3 lat - używam AVG Free Edition. Oczywiście tego samego mogłem się spodziewać instalując wersje próbna (30 dniową) AVG Internet Security - i nie zawiodłem się. Najważniejszą zaletą pakietu jest to że w bardzo małym stopniu obciąża komputer (nie tak jak przereklamowane produkty ###, jednocześnie zapewniając porównywalny, a nawet lepszy poziom bezpieczeństwa.

Mikołaj Rotnicki

Program AVG znam i korzystam z niego od dawna. Zapewnia bezpieczeństwo komputera w sieci, także w trakcie operacji bankowych. Pełna wersja dba ponadto o wydajność komputera, chroni moją pocztę i dane osobowe. Jestem w pełni zadowolony, a znam wiele tego typu programów i wiele przetestowałem. Moja ocena to 5 . Polecam wszystkim, gdyż atakowani w sieci jesteśmy cały czas.

Piotr Skotnicki

W swoim biurze użytkujemy na kilku komputerach najnowszą wersję oprogramowania AVG Internet Security 2013. Mamy porównanie tego produktu w stosunku do oprogramowania innych producentów np. **** czy ****, które były zainstalowane w nowo zakupionych przez nas komputerach jako oprogramowanie dodatkowe. O wyższości obecnie użytkowanego oprogramowania AVG Internet Security 2013 w stosunku do wyrobów konkurencyjnych świadczą następujące zaobserwowane przez nas cechy: 1) niewielki wpływ na spowolnienie działania komputerów zarówno podczas czuwania jak i działania oprogramowania zabezpieczającego w tle systemu, 2) pewność działania nie pozwalająca na zainfekowanie komputerów powiązana z bieżącą aktualizacją bazy wirusów, 3) dobra obsługa techniczna - doradztwo w zakresie użytkowania oprogramowania. 4) brak błędnej detekcji czystego oprogramowania podczas skanowania, 5) brak błędnych komunikatów oraz blokady podczas pobierania, instalacji oraz używania czystego oprogramowania. Poza tym, nasza firma korzysta z oprogramowania AVG już od ponad 8-miu lat ciesząc się z niezawodności ochrony antywirusowej naszego sprzętu przez co, tym bardziej jesteśmy utwierdzeni w zakresie dobrego wyboru i polecamy AVG wszystkim innym, którzy zastanawiają się nad wyborem ochrony antywirusowej tym bardziej, że coraz nowsze wyroby tej firmy nie tylko zwiększają skuteczność ochrony ale również wygodę użytkowania.

Zbigniew Zawrotniak

Na samym początku chciałem napisać, że nie znam się tak na komputerach jak inni. Używam laptopa tylko do odczytywania poczty, płacenia rachunków i samych prostych rzeczy, jednakże używałem AVG Internet Security, jak i AVG PC TuneUp przez 365 dni i jestem z tych dwóch programów bardzo zadowolony. Przez ten okres nie miałem żadnych wirusów, a laptop działał szybko i sprawnie. Po roku użytkowania programów AVG oceniam je bardzo pozytywnie i zarazem polecam serdecznie innym użytkownikom komputerów. AVG zapewnia całkowitą ochronę i laptop działa jak należy.

Przemek

Co tu dużo mówić - po prostu świetny program antywirusowy, którego używam od 5 lat. Kiedyś miałem różne, w tym np. #### - ale AVG w wersji Free jest chyba najlepszym programem na świecie (przynajmniej ja nie korzystałem z lepszego). Miałem też AVG w wersji rozbudowanej płatnej - też super program, gdy trzeba zachować jeszcze większe zabezpieczenia. Jednym słowem - świetny pod każdym względem i graficznym (czytelny interfejs) jak też bardzo skuteczny (częste aktualizacje). Oceniam na 6 w skali 6.

Mariusz Płat

Jak dla mnie najlepszy program! Polecam wszystkim. A PC TuneUp bomba. Rozruszał mi laptopa o 50%.

Łukasz Lubaszewski

Z AVG TuneUp 2015 korzystam od ponad 5 lat. Wygląd stał się bardziej przyjazny od czasów gdy został wykupiony przez AVG, program działa sprawniej. Korzystam z niego dość często. Bardzo podobają mi się funkcję optymalizacji systemu, dzięki której mój komputer włącza się i działa szybciej, optymalizacji Internetu, z którego dzięki programowi wyciągam z łącza max tego, co może mi ono zaoferować. Konserwacja systemu jest mimo wszystko najważniejszym dla mnie punktem programu- masa błędów, śmieci czy skrótów zapycha mój dysk i rejestr obciążając system, lecz program jednym kliknięciem potrafi rozwiązać problem. Kolejnymi cenionymi przeze mnie funkcjami są np. zmiana loga autostartu, defragmentacja, która uważam, że w tym programie jest najlepiej wykonaną ze wszystkich dostępnych defragmentatorów innych firm, funkcja usunięcia nieużywanych starych plików czy wyszukiwanie dużych plików. Jak każdego takiego programu trzeba jednak używać go z rozwagą.

Oł ek

Od paru lat bardzo chętnie korzystam z Waszego programu wersji FREE. Testowałem również wersję próbną , jest naprawdę ekstra. Moje potrzeby programowe dotyczące ochrony są niewielkie, aczkolwiek doceniam ich zadania i wagę, dlatego korzystam z Waszego programu i nie zamierzam stosować innego. Wasze programy są naprawdę wysokiej jakości i charakteryzują się wysoką skutecznością.

Jerzy Michalak

Używam tego antywirusa już ponad 5 lat i polecam go swoim znajomym i rodzinie. Mam już pewne doświadczenie z różnymi programami antywirusowymi, którymi miałem okazję pracować na prywatnych laptopach i zawsze wracałem do AVG ze względu na bezproblemową obsługę i niewidoczną ochronę. Moim zdaniem jest to bardzo dobry program.

Marcin Lewicz

Podsumowując okres korzystania z programu AVG jestem ogólnie bardzo zadowolony, program działa bez zarzutów, sprawnie działają jego wszystkie funkcje, do tej pory nie miałem żadnych problemów z komputerem, a to jest dla mnie najważniejsze.

Jarosław Słomka

Program AVG Internet Security 2013, moim zdaniem jest najlepszym programem ochronnym dostępnym na rynku. Ogólnie nigdy nie zawiodłem się na programach AVG. AVG Internet Security 2013 daje poczucie bezpieczeństwa podczas przeglądania i korzystania z zasobów Internetowych. Obsługa programu jest prosta, intuicyjna i przyjazna obsługującemu. Program jest rewelacyjny. Gratuluję produktu i życzę dalszego dynamicznego rozwoju.

Ireneusz Kudełko

Jak dla mnie AVG sprawuje się wyśmienicie, program w minimalnym stopniu obciąża procesor i jest bardzo wydajny. Od czasu gdy zainstalowałem program mój komputer działa o niebo lepiej, o wiele przyjemniej teraz mi się z niego korzysta. AVG jest bardzo szybki i wiele razy poradził sobie z wirusami z którymi Moje wcześniejsze antywirusy że tak powiem "nie miały szans". Kolejnym według mnie atutem tego programu jest to że jest automatyczna aktualizacja oprogramowania, oraz to że jest on stosunkowo prosty w obsłudze w porównaniu do innych antywirusów, co ma niesamowite znaczenie dla niezbyt zaawansowanych osób. Bardzo ale to bardzo chciałbym pochwalić funkcję "AVG do not track" która chroni naszą tożsamość online, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.. Z AVG nie martwię się o Moją prywatność, dane i mój komputer. Z czystym sumieniem polecam ten program wszystkim moim znajomym, którzy również są niesamowicie zadowoleni z działania. Zakup sobie AVG a Twój komputer odwdzięczy Ci się!!! AVG antywirus przyszłości!

Kamil Sowa

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

AVG - jeszcze niedawno ten skrót kojarzył mi się z szybkimi pociągami :) ale pewnego dnia zainstalowałem na próbę program antywirusowy, który polecił mi kolega... i od tej pory TGV i AVG - stanowią dla mnie dwie marki, które stanowią klasę samą w sobie - oczywiście w swoich dziedzinach :) Mają też cechy wspólne: perfekcję i szybkość działania! Czy ktoś słyszał o katastrofie kolejowej z udziałem TGV? Czy ktoś słyszał o zainfekowanym komputerze, którego strzegł AVG? Używam, AVG już kilka miesięcy i śmiało polecam ten program wszystkim swoim znajomym, tak jak korzystanie z TGV :).

Marcin Piasecki

Na swoim komputerze miałam już okazję przetestować kilka antywirusów różnych firm. Wymagania wobec antywirusa zawsze mam wysokie, więc z wielu rezygnowałam dość szybko. Od jakiegoś czasu używam produktu AVG AntiVirus Free Edition i jestem mile zaskoczona. Praktycznie na co dzień w ogóle nie pamiętam, że go mam, ponieważ nie sprawia najmniejszych problemów. Wszystko odbywa się sprawnie “w tle”. W odróżnieniu od produktów konkurencji, nie wyskakują mi znienacka żadne denerwujące monity, chmurki, informacje. Program nie spowalnia działania komputera, nie obciąża procesora. Przyznam, że bardzo podoba mi się czytelny interfejs. Wszystko jest proste, wyraźne, w przyjaznej, nie rażącej oczu kolorystyce. Regularne aktualizacje dają mi poczucie bezpieczeństwa. Program ma wszystko to, co powinien mieć dobry antywirus. Będę nadal korzystać z produktów AVG.

Emilia Kurzawska

Świetny program,  ja  używam w domu ,nie znam innego programu ,który tak dobrze sobie radzi z obecnymi wirusami.

Zbigniew

Od kilku lat jestem użytkownikiem oprogramowania antywirusowego AVG Internet Security i generalnie rzecz biorąc jestem zadowolony z jego poprawnego działania. Cieszy mnie fakt że nie stoicie w miejscu tylko cały czas rozwijacie swój produkt. Używam również Państwa oprogramowania do czyszczenia i usprawniania działania systemu. AVG PC TuneUp i on również sprawuje się dobrze. Na pewno przedłużę licencję obu programów nanastępny okres. Tak trzymać.

Jarosław Bielawski

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »