Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Najlepszy program na jaki trafiłam - nic ująć - nic dodać :)

Milena Jaśkiewicz

Komputer domowy posiadam, odkąd pojawiły się w sprzedaży. Zaczynałem od Atari, ale był to typowy komputer osobisty. Potem nastąpiła era komputerów i internetu. Pamiętam jak do internetu można było wejść tylko za pomocą linii telefonicznej. Dziś mam dostęp do szerokopasmowego internetu i trzy komputery w domu. Aby zabezpieczyć komputery testowałem różne programy, również AVG. Znajomi polecali inne, niby lepsze. Niestety, każdy z nich po jakimś czasie, albo spowalniał mocno komputer albo wręcz unieruchamiał. Postanowiłem sam poczytać i zdecydować się na konkretny program. Po wielu próbach wybrałem ponownie AVG. Fakt, że w ostatnich kilku latach, moim zdaniem, zmienił się znacznie. Nie zamula, sam się aktualizuje i sam scanuje zasoby. Ma możliwość ingerencji użytkownika w ustawienia. Często nawet o nim nie pamiętam, informuje wtedy, kiedy trzeba, działa w tle niezauważony. Sądzę, że jest to najlepszy program antywirusowy na dzień dzisiejszy, zarówno w wersji darmowej, jak i profesjonalnej

Wiesław K.

Mam program AVG od jakiegoś roku, polecił mi mój brat, jest wygodny w obsłudze, czcionka dobra i czytelna, skórka nie wymagająca, przy skanowaniu komputera nie sprawia większej trudności do motoryki sprzętowej, wyłapuje i od razu czytelnie komunikuje o zagrożeniach  i wirusach. Posiadam wersję FREE EDITION – pracuje stabilnie, nie mam żadnych zastrzeżeń do programu.

Grzegorz Przybyłka

Od 7 lat jestem nieprzerwanie użytkownikiem antywirusa AVG. Wcześniej korzystałem produktów innych, konkurencyjnych firm i tych płatnych i darmowych. Pierwszy raz produkt AVG zainstalowałem nie ukrywam przez przypadek i dziękuję za ten przypadek. Jestem strasznie zadowolony z działania programu antywirusowego AVG. Stabilność działania, efektywność, szybkość skanowania, natychmiastowe wykrywanie zagrożeń! Od kiedy korzystam z AVG Free Antywirus nie mam problemów z systemem, nic się nie zacina, wszystko chodzi stabilnie. Nigdy nie byłem zmuszony do reinstalacji systemu z powodu wirusów co miało miejsce, gdy używałem produktów konkurencyjnych firm. Każdemu kto doradza się mnie o to jakiego antywirusa wybrać to beż chwili zastanowienia mówię AVG! Jak dotąd wszyscy (a jest ich sporo) są zadowoleni i bardzo się cieszą, że wszystko działa tak jak powinno, bez długiego ładowania systemu, beż obciążającego podzespoły skanowania. AVG jest najlepszy! Co tu dużo mówić :)

Radek@...

Szczęściem jest to, że przez okrągły rok nic a nic nie weszło do mojego komputera drogą internetową. Chodzi mi tutaj dokładnie o Wasz AVG AntiVirus. Byłem Państwa klientem od roku i nie zdarzyło mi się abym miał zainfekowany komputer, gdyż wszystkie niebezpieczeństwa zatrzymywał program Internet Security AVG. Wcześniejsze programy ( nie będę podawać nazw, bo przecież nie o to chodzi) nie zawsze pracowały tak, jak trzeba. Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony. Aktualnie korzystam z bezpłatnej wersji. Płatną wersję miałem na komputerze firmowym

Sławomir Latocha

Oceniając oprogramowanie antywirusowe od AVG stwierdzam, że je uwielbiam. To jedyny program, który podczas swojej pracy nie wyczerpuje zasobów systemowych mojego komputera.

Barbara

Super program, dzięki któremu udało się wykryć i zabezpieczyć sporą ilość wirusów na moim komputerze. Polecam wszystkim

Monsiedl

Używam AVG Internet Security od blisko roku i jestem zadawolony z jego wyników. Jego interfejs jest przejrzysty i czytelny. Skanowanie przebiega szybko, sprawnie i dokładnie zarazem. Niestey czasami da się odczuć spadki wydajności w działaniu komputera, ale jest to dość typowe kiedy chce się chronić swój komputer przed atakami z zewnątrz. Ochrona przed wirusami, trojanami, wykradaniem haseł jest w ostatnich czasach bardzo ważne i należy kłaść bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, a AVG Internet Security zapewnia go nam w naprawdę przystępnej formie.

Marcin Polowy

Jak do tej pory program działa  świetnie, dla mnie jest praktycznie niewidoczny, działa w tle nie przeszkadzając w żadnej pracy, do tej pory wykrył jedno zagrożenie. Uważam, że jest to produkt najwyższej jakości, godny polecenia każdemu użytkownikowi komputera w domu i w pracy.

Zbyszek

Jestem z zawodu informatykiem. Oceniam tylko produkty, które naprawdę robią na mnie wrażenie i takim wlaśnie produktem jest antywirus AVG wraz z dodatkami. Zazwyczaj używałem innych, darmowych programów do zabezpieczenia komputera które zmieniałem ze względu na opóźnienia komputera i brak odpowiednich opcji: możliwości dobrego zarządzania bazą wirusów, możliwością zarządzania działaniami po wykryciu infekcji itp. AVG pozytywnie mnie zaskoczył swoją szybkością działania, która odczuwalnie w ogóle nie spowolniła pracy komputera. Program antywirusowy nie sprawia problemów podczas swojej pracy. Ku mojemu zaskoczeniu wtyczka PC TuneUp świetnie spełnia swoje zadanie przy optymalizacji pracy systemu. PC TuneUp to prosty w użyciu program, a efekty w stosunku do włożonej pracy są bardzo satysfakcjonujące

Damian B.

Uważam, że rozwój programu jest tak dynamiczny, że wysiłek włożony w jego nieustanne udoskonalanie na pewno zaprocentuje w niedługiej przyszłości, czego życzę firmie AVG.

Łukasz

Z programu AVG korzystam już 9 lat. Interfejs i właściwości obsługi są doskonałe. Życzę dalszych sukcesów

Ireneusz Lewko

Dlaczego polecam AVG pracując jako serwisant komputerowy? 1 mogę komputer włączyć dyskretnie i w nocy nie obudzę rodziny z głośników cyt." baza wirusów została zaktualizowana". 2 pracuje w sposób inteligentny, nie obciążając systemu w sposób nie kontrolowany przez użytkownika. 3 wykonuje skan kontrolny zawartości komputera następnie jak porządny pies pilnuje, co wchodzi co, wychodzi z komputera. 4. po rekomendacji  jako serwisanta komputerów nigdy nie usłyszałem złej opinii. 5. po zainstalowaniu AVG komputery nigdy nie wracały do mnie z powodu wirusa. 6. nie umiem powiedzieć żadnej negatywnej opini na temat AVG.

Krzysztof Kozak

Wasze oprogramowanie jest idealne dla mojego laptopa, gdyż nie zwalnia systemu, idealnie chroni i jest darmowy, krótko i na temat jest super.

Andrzej Grzech

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

Używałem wcześniej innego programu antywirusowego, jednak powodował on konflikty z programami innego rodzaju na komputerze. Zdecydowałem się na instalacje AVG Internet Security 2013 i jak na razie jestem zadowolony. Wydaje mi się ze jestem dobrze zabezpieczony. Interfejs programu jest przejrzysty i łatwo znaleźć funkcje programu.

Jakub Kwapisz

Wg mnie to najlepszy z darmowych programów antywirusowych na rynku. Używam go od kilku lat i nie chcę żadnego innego gdyż z tego programu jestem bardzo zadowolony.

Jaskow

Program jest przyjazny w użytkowaniu a interfejs bardzo przejrzysty dla laików komputerowych jak i zarówno wybrednych użytkowników. Działanie AVG nie spowalnia pracy komputera ani nie zamula serfowania po stronach WWW nie ma co szukać innego antywirusa ponieważ AVG Internet Security spełnia idealnie swoją rolę. Komputer jest chroniony więc użytkownik może spokojnie zaufać gronu fachowców z AVG i swobodnie bez stresowo korzystać z dóbr informatycznych.

Andrzej

Z AVG korzystam od kilku miesięcy i uważam,że jest to najlepszy program antywirusowy z jakim miałam do czynienia.

Ania Byjoś

AVG to nadal jeden z dwóch programów którymi posługuję się i jestem zadowolony, liczę na jego dobrą pracę, mając świadomość czego można wymagać od produktu tej klasy. Jestem wdzięczny twórcom za możliwość zabezpieczenia mojego komputera.

Marcin Pietrzyk

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »