Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG Internet Security 2013, co było dla mnie zaskoczeniem, gdyż jestem raczej osobą mającą trudności z nowymi programami i sprawnym z nich korzystaniem, jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko jest czytelne i opisane tak, że nawet kompletny laik, jakim jestem, jest w stanie zrozumieć. Co więcej, posiada kolorową, ładną szatę graficzną i jest bardzo czytelny, przez co łatwiej i przyjemniej się z niego korzysta. Czynności które mogę wykonywać w programie są opisane krok po kroku, więc trudno coś przeoczyć co jest ważną cechą, bo robiąc coś szybko (komu nie zależy na czasie?) łatwo o zapomnienie i przez np. nieszczelną ochronę komputera. Jak dla mnie program sprawdza się bardzo dobrze :)

Paulina Jasiak

Zacząć należy od tego, że co najmniej od pięciu lat używam oprogramowania AVG i oprócz bardzo pozytywnej opinii na temat samego działania i zabezpieczenia komputera i interfejsu, zyskałem także coś jeszcze extra dodatkowego. Moja żona do komputera, programów i Internetu podchodzi z mocno ograniczonym zaufaniem, ale używać ich musi i zawsze kiedy tylko "coś się działo" w tych tematach (a trzeba przyznać że ma pecha i często się coś przytrafiało) to wołała mnie na pomoc. Odkąd mamy zainstalowane oprogramowanie AVG (aktualnie 2014) wszystko jest na komputerze zabezpieczone i działa bez przygód, Ona się nie stresuje, a ja mam święty spokój jeśli chodzi o zabezpieczenie komputera oraz więcej wolnego czasu - i chyba właśnie o to chodzi!

Adam Gurgul

Uważam, że AVG jest bardzo dobrym i łatwym w obsłudze programem antywirusowym. Ponadto nie muli jak inne programy tego typu i bardzo ważne jest to, że pracuje w tzw. tle, co pozwala mi na pracę podczas skanowania dysków.

Ewa Kropisz

Przez wiele lat korzystałam z darmowego antywirusa polecanego przez miejscowego informatyka. Nie ukrywam; był dobry. Chronił mój komputer, w przypadku połączenia z podejrzanym serwerem informował mnie o tym. Miał wszystko co powinien mieć dobry antywirus. Tak myślałam. Myliłam się. Po pewnym czasie mój komputer był spowolniony, a następnie zepsuł się. Antywirus był dnem. Postanowiłam sprawy wziąć w swoje ręce. Zrobiłam research i znalazłam coś odpowiedniego. Był to AVG Protection. On daje mi SKUTECZNĄ ochronę komputera na dowolnym systemie, a także smartfonów. Moje pliki i dane są bezpieczne bez względu gdzie się znajdują. Wydawcy pomyśleli też o bezpieczeństwie na wypadek, gdybym sama zgubiła telefon. Dobre rozwiązanie. A najlepsze jest to, że wszystkie urządzenia mogę monitorować z jednego miejsca! Czuję się wyśmienicie po tych wiosennych zmianach. Myślę, że każdy może wybrać sobie produkt AVG dostosowany do swoich potrzeb w korzystnej cenie. To jedne z najlepszych pieniędzy w tym roku - od kilku miesięcy mój komputer działa szybko i nie miałam problemów ze sprzętem.

renia.darek

Najlepszy program na jaki trafiłam - nic ująć - nic dodać :)

Milena Jaśkiewicz

Program AVG jest najskuteczniejszym antywirusem z jakim się spotkałem, świetnie współpracuje z Windowsem, nie muli kompa.

Grzegorz Kuczyński

W swoim biurze użytkujemy na kilku komputerach najnowszą wersję oprogramowania AVG Internet Security 2013. Mamy porównanie tego produktu w stosunku do oprogramowania innych producentów np. **** czy ****, które były zainstalowane w nowo zakupionych przez nas komputerach jako oprogramowanie dodatkowe. O wyższości obecnie użytkowanego oprogramowania AVG Internet Security 2013 w stosunku do wyrobów konkurencyjnych świadczą następujące zaobserwowane przez nas cechy: 1) niewielki wpływ na spowolnienie działania komputerów zarówno podczas czuwania jak i działania oprogramowania zabezpieczającego w tle systemu, 2) pewność działania nie pozwalająca na zainfekowanie komputerów powiązana z bieżącą aktualizacją bazy wirusów, 3) dobra obsługa techniczna - doradztwo w zakresie użytkowania oprogramowania. 4) brak błędnej detekcji czystego oprogramowania podczas skanowania, 5) brak błędnych komunikatów oraz blokady podczas pobierania, instalacji oraz używania czystego oprogramowania. Poza tym, nasza firma korzysta z oprogramowania AVG już od ponad 8-miu lat ciesząc się z niezawodności ochrony antywirusowej naszego sprzętu przez co, tym bardziej jesteśmy utwierdzeni w zakresie dobrego wyboru i polecamy AVG wszystkim innym, którzy zastanawiają się nad wyborem ochrony antywirusowej tym bardziej, że coraz nowsze wyroby tej firmy nie tylko zwiększają skuteczność ochrony ale również wygodę użytkowania.

Zbigniew Zawrotniak

Program jest bardzo fajny i czytelny . Zwykły użytkownik, który nie ma styczności z informatyką na wysokim poziomie potrafi samemu dzięki przejrzystemu menu i pomocnym informacjom ustawić ochronę na swoim komputerze. Bardzo podoba mi się ta nakładka co instaluje się wraz z antywirusem i pokazuje jakie witryny  w sieci mnie śledzą  i pozwala mi na zablokowanie takiej działalności. Dosyć szybko po ustawieniu skanowania wymiennych dysków dany dysk się uruchamia  (chodzi tu ,że skanowanie pamięci pendrive nie trwa długo, a zapewnia dobrą ochronę przed niechcianymi gośćmi na moim dysku). Jedyny minus to taki ,że przy zaplanowanym skanowaniu powinna być opcja na określenie obciążenia procesora i pamięci bo strasznie wtedy system ścina. Wiem ,że taka opcja wydłuży pewnie czas skanowania, ale dla wielu by była przydatna i to bardzo. Jednym słowem program naprawdę bardzo dobry, a miałem już wiele antywirusów i ten jakoś mi przypadł do gustu.

Paweł Oleksiak

Ten Internet Security jest wprost niesamowity, Szybko śmiga, nie "zamula", a komputer przy nim hula. Radzi sobie z wirusami, robakami i szpiegami, Bardzo prosty jest w obsłudze, więc skanując się nie trudzę. Sprawdza pocztę i blokuje gdy strasznego coś wyczuje. Program jest naprawdę fajny, rzekłbym nawet - idealny.

Łukasz Kamyk

Jestem blondynką, więc czasem, delikatnie mówiąc, nie radzę sobie z programami komputerowymi. Często odnoszę wrażenie, że ich twórcy zrobili wszystko, aby utrudnić osobom takim jak ja ich użytkowanie. AVG Internet Security 2013 opanowałam bardzo szybko, co mnie osobiście zaskoczyło. To dla mnie najważniejsze, bo cała reszta... nie powinna mnie interesować i nic mnie nie obchodzi. Oddaję komputer w ręce wybranego antywirusa, więc muszę mu ufać. Nie łapie wirusów, nie muli, więc spełnia swoją rolę i to świetnie.

Katarzyna Stankiewicz

Przetestowałem Państwa najnowszy produkt i uważam że jest to najlepszy AVG z jakim się spotkałem! Widać kawał solidnej roboty. W obecnej wersji najbardziej podoba mi się dyskrecja z jaką działa program - nie ma już uciążliwego okienka update'u, skanowanie nie obciąża komputera, program jest i tyle - tylko tak dalej!! Bardzo mi się to podoba.

Michał Łacek

AVG fajnie chroni  i nie muli komputera. Polecam wszystkim.

Grzegorz

Programu AVG Internet Security używam już kilka lat od 2008 roku, a właściwie wcześniej jako wersja FREE. Program chroni moje wszystkie komputery i laptopy. Jestem  bardzo zadowolony, z ochrony AVG -  praktycznie nawet nie odczuwam kiedy program aktualizuje się i kiedy chroni moje dane. Nie spowalnia systemu, a ja czuję się pewnie surfując po sieci lub odbierając codzienną pocztę. Polecam wszystkim ochronę AVG ! Z AVG moje dane są bezpieczne.

Krzysztof Szpakowski

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat waszego produktu z przeszłości, gdyż dotknęła mnie zmora wirusa. Ponieważ byłem niezabezpieczony przed tymi sprawami, na komputer wkradł mi się wirus. Mądry po szkodzie, no nie? Zacząłem instalować różne antywirusy free i triale. Wszyskie antywirusy w czasie instalacji, że tak powiem "rozwalało". Jedynie wasz antywirus AVG free poradził sobie z tym bez problemu.I na dodatek unieszkodliwił łobuza

Czesław zalewski

Od kilku lat korzystam z programu AVG Internet Security, a od niedawna również z AVG PC TuneUp. Cóż mogę powiedzieć? Interfejs przejrzysty i stosunkowo prosty, jedyny minus jest taki, że nie ma wersji na platformę Apple nad czym ubolewam.

Adrian Szeler

Polecam AVG posiadam pełne pakiety od 2008r. na parę stanowisk, ochrona jaką daje AVG jest w pełni zadowalająca chroni, pilnuje, nie przeszkadza w pracy jak i zabawie. Gorąco polecam jestem bardzo wdzięczny AVG za ochronę jaką zapewnia podczas pracy, oraz zabawy w necie. Na pewno przedłużę licencję na kolejne lata.

Michał

AVG (wersja darmowa) używam od mniej więcej 2000 roku, kilka przebojów z nim miałem, jednak nigdy mnie nie zawiódł mimo jakże 'zgrabnego' systemu (Vista)  jaki posiadam, nie spowalnia bieżącej pracy, jest bezkonfliktowy, nieuciążliwy i łatwy w obsłudze

Templariuszek@...

Program bez uwag, zainstalowałem i zapomniałem o istnieniu zabezpieczenia, o to chodzi dla zwykłego użytkownika, pojawia się tylko w przypadku zagrożenia, polecam każdemu użytkownikowi.

Jarosław Formela

Jestem użytkownikiem pełnej wersji AVG od kilku miesięcy. W kilku sytuacjach - gdy byłam pewna, że używam pamięci zewnętrznej z zaufanego źródła - skutecznie uratował moje dane. Jestem bardzo mile zaskoczona skutecznością programu. Jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjnie się go używa - a to ważne dla kobiet, które użytkują komputer w celach niekomercyjnych. Poza tym program dyskretnie działa  "w tle" i nie zauważyłam, aby spowolnił pracę komputera w jakiś uciążliwy sposób. Bardzo mi się to podoba.

Beata Hackemer

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »