Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Używam programu AVG od kilku lat, jest bardzo dobrym programem. Używając AVG nigdy nie miałem kłopotów z wirusami.

Włodzimierz Bednarski

Najlepszy, najstabilniejszy, najbardziej skuteczny program antywirusowy. Przetestowałem ostatnio kilka podobnych programów i AVG zostawia je mocno w tyle. Jest niewidoczny dla usera i bardzo skuteczny. Polecam każdemu ten program antywirusowy.

Adam Skrzyński

Program AVG znam i korzystam z niego od dawna. Zapewnia bezpieczeństwo komputera w sieci, także w trakcie operacji bankowych. Pełna wersja dba ponadto o wydajność komputera, chroni moją pocztę i dane osobowe. Jestem w pełni zadowolony, a znam wiele tego typu programów i wiele przetestowałem. Moja ocena to 5 gdyż nie ma programów idealnych na 6. Polecam wszystkim, gdyż atakowani w sieci jesteśmy cały czas.

Andrzej Kołodziejczyk

Od dłuższego czasu tj. ponad rok używam AVG Free, jestem BARDZO ZADOWOLONY.

Arek

Serdecznie dziękuje za stworzenie tak dobrego Antywirusa i TuneUp’a który naprawdę pomaga komputerowi.

Michał Wąsik

Program antywirusowy AVG Internet Security jest w pełni funkcjonalny. Doskonale wykrywa wszelkie zagrożenia, chroni pocztę. Optymalnie skanuje komputer, wykazuje błędy oraz luki w oprogramowaniu, a szczególnie pomaga w tym program PC TuneUp. Polecam program AVG Internet Security oraz program PC TuneUp wszystkim użytkownikom PC. Jako, że korzystałem już z różnych programów antywirusowych innych firm mam go do czego porównać, a AVG Internet Security jest moim zdaniem najlepszy. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że korzystanie z programu odbywa się w intuicyjny sposób oraz wielorakość różnych funkcji niedostępnych w innych programach. Z AVG Internet Security oraz PC TuneUp korzystałem rok i postanowiłem przedłużyć licencję.

Włodzimierz Galeja

Jestem w trakcie testowania programu AVG Internet Security i z większości komponentów jestem bardzo zadowolony - szczególnie z firewall-a. Antywirus bardzo skutecznie wychwytywał wszelkie próby otwarcia zawirusowanych plików - również tych zawierających trojany.

Dariusz Nowacki

Oprogramowanie antywirusowe AVG wyróżnia się dużą szybkością funkcjonowania, wysokim poziomem ochrony, łatwością i komfortem obsługi. AVG zawiera wszystkie niezbędne dla całkowitej ochrony komputera moduły: ochrona w czasie rzeczywistym, firewall oraz ochrona tożsamości. AVG ma wysoką zdolność do wykrywania i usuwania lub blokowania niebezpiecznego oprogramowania, rootkitów oraz prób kradzieży tożsamości nawet w przypadku gdy nie wydano jeszcze sygnatur. Szybkość działania oprogramowania AVG jest duża i nie zauważa się odczuwalnego spadku wydajności komputera po zainstalowaniu pakietu AVG. Z wielką przyjemnością mogę polecić to oprogramowanie wszystkim swoim znajomym.

Paweł Kaliciński

Uważam, iż program AVG Internet Securuty 2013 to bardzo dobry program zabezpieczający komputer pod każdym względem, w szczególności AVG LinkScanner, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware, które to bardzo dobrze pilnują komputera i nie pozwalają, aby zbędne śmieci dostały sie do systemu i zakłóciły jego prace. Program pracuje bardzo stabilnie lecz ma dość duże wymagania co do pamięci operacyjnej (to jego minus). Jeśli chodzi o skuteczność działania, to daję mu 9/10 jeśli chodzi o cenę to 6/10. Polecam wszystkim AVG IS 2013 to jeden z najlepszych programów chroniących komputer jakie znam pozdrawiam

Piotr Klima

Program typu 3Z "zainstaluj, zapomnij i zrelaksuj się". Odzywa się tylko w momencie wykrycia potencjalnego zagrożenia albo potrzeby ponownego uruchomienia komputera po aktualizacjach, a i wtedy grzecznie pyta tylko o decyzję i sam wszystko załatwi.

Roman Seredyński

Programu antywirusowego AVG używam od wielu lat na kilku komputerach i jak dotąd nie “złapałem” wirusa. Program działa bez zarzutu, a częste aktualizacje zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Używam wersji “free” programu, więc domyślam się, że płatna jest po prostu the best. Wszystkim osobom korzystającym z internetu i ceniącym poczucie bezpieczeństwa polecam z czystym sumieniem. I dodam jeszcze, że interfejs najnowszej odsłony programu jest fajny, wszystko jest na swoim miejscu.

Darek Jasiak

Jest jednym z najlepszych na rynku programów antywirusowych. Korzystałem z wielu, lecz w żadnym nie znalazłem tak przejrzystego interfejsu, szybkości działania i ochrony komputera.

Janusz Koliński

Jestem bardzo dobrego zdania o AVG 2013. Pracuje wyraźnie sprawniej niż wersja poprzednia. Jego praca nie wpływa w żaden sposób negatywnie na szybkość pracy komputera, ewidentnie pracuje w tle, ujawnia na bieżąco zagrożenia, neutralizując je na bieżąco co potwierdza skanowanie. Interfejs użytkownika jest jeszcze lepszy niż poprzednio. Pragnę dodać, że korzystam z AVG od dobrych kilku lat i nie przyszło mi do głowy zmieniać go na inną ochronę komputera.

Lesław

Od dobrych kilku lat używam antywirusa od AVG i z czystym sumieniem polecam go innym. Cenię go sobie za dużą skuteczność i małe obciążenie systemu, a przy tym znikomą ilość błędnych wykryć. Interfejs programu jest intuicyjny i nie obciążony skomplikowanymi opcjami. Jednym słowem jeden z lepszych antywirusów jakie miałem okazję używać.

Piotr Świątek

Bardzo dobry program, kupiłem ekstra dla rodziców, jest każdego roku coraz szybszy.

Mankis@...

Najlepszy program antywirusowy jaki znam jest bardzo łatwy w obsłudze i nie obciąża komputera. Jestem z niego bardzo zadowolony polecam każdemu ten program antywirusowy.

Adrian Krutysz

Od roku do ochrony mojego komputera osobistego używam programu AVG AntiVirus FREE. Moim zdaniem sprawdza się on rewelacyjnie, zwłaszcza w przypadku osób, których wiedza informatyczna jest skromna. Najbardziej podoba mi się fakt, że ważne aktualizacje programu odbywają się automatycznie. Jeśli mógłbym coś zmienić, to proponowałbym, aby program automatycznie skanował pobierane pliki w czasie rzeczywistym.

Piotr Florczak

Programu AVG Internet Security używam już kilka lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Podstawową zaletą tego programu jest jego kompleksowość, tzn. nie tylko ochrona sieciowa jak i wewnętrzna, lecz także programy wspomagające sprawną pracę komputera. Od kiedy używam tego oprogramowania nie mam problemów z wirusami i innymi tego typu atakami. Uważam, że jest to właściwe narzędzie do ochrony informatycznej w dzisiejszych czasach

Daniel Janas

Zawsze potrafi wykryć luki w przeglądarkach dzięki temu nie muszę się martwić że ktoś mi skradnie hasła z przeglądarki internetowej. Bardzo dobra wykrywalność wirusów i bardzo szybkie rozprawianie się z nimi automatycznie. Aktualizacje zawsze pobiera nawet jak ma ktoś bardzo wolny internet, a to nie każdy antywirus ma tę zaletę sam się o tym przekonałem nie raz testując inne antywirusy. Pomoc zawsze szybka w razie problemów z antywirusem albo jeśli macie pytania jakieś. Szybkie i bardzo mało obciążające system skanowanie czego nie da się o większości antywirusów powiedzieć

Andrzej Jajko

Używam w firmie, używam prywatnie. Jak na razie antywir "nie dał ciała" i sprawuje się poprawnie, skutecznie chroniąc moje kompy. Wart polecenia, tym bardziej , ze jest stosunkowo niedrogi i nie przeszkadza podczas normalnej pracy i zabawy.

Marek Kozak

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »