Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program od AVG to super antywirus, który jest prosty i skuteczny w działaniu.

Niebieskierajstopy11

Moja opinia o programach antywirusowych AVG jest bardzo dobra ponieważ zapewniają one ochronę mojego komputera w sieci i czuję się bezpieczna. Jednocześnie, pracując w tle, nie utrudniają wykonywania prac użytkownika. Narzędzia do naprawy błędów i skanowania są bardzo szybkie. Niektóre z nich jak dla mnie są odrobinę zbyt skomplikowane, gdyż zwyczajnie jestem laikiem w temacie komputerów. Pomyślano również o edukacji takich użytkowników jak ja i powstaje Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG, za którą, już dziś bardzo dziękuję. Pomoc zawsze szybka i profesjonalna. Miło z nimi pracować.

Anna Żukowska

Jestem użytkownikiem AVG Free i jestem z niego bardzo zadowolony. Już nie raz zostałem uratowany przed atakami wirusów jak i Trojanów. AVG mam zainstalowany juz dobrych kilka lat, a cechami tego programu, które cenię szczególnie jest szybkie wykrywanie zagrożeń oraz stabilne działanie ( nie spowalnia mi komputera). Uważam, że jest to bardzo dobry program antywirusowy.

Grzegorz Grzyb

Od dłuższego czasu korzystam z produktów firmy AVG. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Nie ma spadków wydajności komputera i co najważniejsze - odkąd korzystam z programu antywirusowego firmy AVG nie mam problemów z komputerem, a dokładniej z wirusami. Bardzo dobra skuteczność wykrywania jak i "likwidowania" zagrożeń. Każdemu mojemu znajomemu polecam tą aplikację i jak dotąd wszyscy są zadowoleni. Nie ma zbędnych komunikatów co u konkurencji jest denerwujące i irytujące. Program właściwie robi wszystko sam przez co nawet nie odczuwa się "że jest". Nie ma żadnych problemów z obsługą programu jak i z odpowiednią konfiguracją. Firma zrobiła bardzo duży skok do przodu za co bardzo dziękuję :) Nigdy nie zastąpię programu AVG na rzecz innego programu antywirusowego.

Radek@...

Pełne zabezpieczenie, łatwa obsługa, po prostu super program.

Tadeusz Szponar

Chciałem powiedzieć  że używam od kilku lat antywirusa AVG i jak do tej pory  mnie jeszcze nie zawiódł . Dlatego myślę że to jest rekomendacją  dla tego programu. Wykrywa szybko i skutecznie wszelakie "dziadostwo" szwendające się w necie.  Nie mam zastrzeżeń do działania tego programu i śmiało mogę o nim powiedzieć " to jest mój program".

Józef Dynak

Używam Waszego programu od wielu lat. Czasami zmieniałem go na te oferowane przez konkurencję, ale zawsze wracałem do AVG bo okazywało się że każda kolejna wersja AVG jest lepsza od poprzedniej, mniej obciążająca dla komputera, wykrywa więcej wirusów i lepiej chroni mój komputer. Oprogramowanie od AVG mogę polecić z czystym sumieniem, dlatego też zarówno moje dzieci jak i znajomi Waszych programów. Jestem bardzo zadowolony z ich działania i nie zaprzestanę korzystania z nich.

Mariusz Cieślik

AVG Internet Security 2013 to kolejna odsłona aplikacji dobrze mi już znanej. Na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga nowy interfejs użytkownika. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej intuicyjny i bliski temu, czego oczekiwałem po tego typu programie. Odnośnie funkcjonalności trudno na tym etapie użytkowania nowej wersji dostrzec zmiany – program kilka razy urazowa już życie systemu, z tego co widać, zapowiada się, że będzie tak dalej. Co ważne – nie obciąża systemu tak jak niektórzy jego konkurenci. Zainstalowany na nieco przestarzałym już laptopie, pracuje „po cichutku” w tle, co na pewno stanowi duży plus.

Andrzej Kozłowski

Nie będę tu słodził i stwierdzam jednoznacznie, że w moim 10-letnim, wysłużonym laptopie pod XP-kiem zainstalowany AVG FREE 2015 nie spowalnia pracy mojego komputera i sprawdza się bardzo dobrze

peree1

Profesjonalny produkt, profesjonalne podejście, przystępna cena. Jesteśmy zadowoleni z wyboru Państwa produktu. W naszej firmie posiadamy 30 licencji AVG dla małych firm

Centrum EduFun 

Od roku do ochrony mojego komputera osobistego używam programu AVG AntiVirus FREE. Moim zdaniem sprawdza się on rewelacyjnie, zwłaszcza w przypadku osób, których wiedza informatyczna jest skromna. Najbardziej podoba mi się fakt, że ważne aktualizacje programu odbywają się automatycznie. Jeśli mógłbym coś zmienić, to proponowałbym, aby program automatycznie skanował pobierane pliki w czasie rzeczywistym.

Piotr Florczak

Osobiście używam AVG AntiVirus i zdecydowanie mogę powiedzieć że lepszego programu nie miałam niż AVG AntiVirus.

Katarzyna Łyjak

Wprawdzie korzystam z programu AVG Anti-Virus 2012 łącznie z PC Tuneup i nie wiem jak działa AVG 2013 to jednak chciałbym się podzielić opinią na ten temat. Korzystam z pełnej licencji na w/w program z dodatkiem PC Tuneup i z punktu widzenia laika komputerowego jestem całkowicie zadowolony. Wcześniej korzystałem z innych programów i ze wszystkich poprzednich najbardziej jestem zadowolony z obecnego. Jak dla mnie, jest to program przyjazny dla użytkownika komputera, nie ingeruje w składniki systemu, zainstalowane programy, gry itp., znakomicie spełnia oczekiwane  funkcje, w szczególności program AVG PC Tuneup. W najbliższym czasie zamierzam odnowić licencję  na Wasz produkt.

Czesław Zając

Program AVG PC Tune Up pozwolił odmulić mój Windows 7, 64 bit. Zorganizować szybsze i bezpieczne korzystanie z komputera. Zwiększył ilość wolnego miejsca na dysku. Usunął duplikaty plików w bardzo intuicyjny i bezpieczny sposób. Przyczynił się do oszczędnego gospodarowania baterią w notebooku, poprzez personalizację ekranu. Jestem zadowolony z takiego pomocnika. Jest programem czytelnym, intuicyjnym i pewnym w działaniu.

Józef Jendryca

Z darmowym oprogramowaniem AVG związany jestem prywatnie już od kilku lat. Obecna wersja jest najszybsza z dotychczasowych i chyba najprzyjemniejsza wizualnie. Nie wiem jak inni ale ja w komputerze domowym, laptopie, tablecie i telefonie mam AVG i pomimo sprawdzania też innymi programami jeszcze nie miałem przypadku aby wirus pozostał na dysku. Mam pełne zaufanie do darmowej wersji AVG i jeśli pozostanie na dotychczasowym poziomie to i ja pozostanę przy nim.

Paweł Krzysztoń

Antywirus od AVG jest kolejnym programem, któremu zaufałem aby chronił mój system Windows. Porównując go z poprzednimi antywirusami oferowanymi przez inne firmy stanowczo stwierdzam, że jestem zadowolony z jego działania. Jest prosty w obsłudze, lekki i na bieżąco aktualizowany (choć jak dla mnie zbyt często). Póki co nie zdarzyło mi się aby nie wykrył jakiegoś zagrożenia (choćby potencjalnego). Czasem wręcz monituje o możliwości zagrożenia ze strony plików, które wiem że są bezpieczne. Osoby nie mające większego doświadczenia z tego typu oprogramowaniem nie będzie wiedziały dlaczego inne antywirusy nie wykryły żadnego zagrożenia w posiadanych już plikach np. na dysku zewnętrznym, a tu akurat ochrona rezydencjonalna zakomunikuje, że plik jest podejrzany. Typowy laik pomyśli, że miał od dawna wirusa, którego nie widział inny program. W takiej sytuacji należy jedynie zmienić w ustawieniach poziom heurystyki, aby zapobiec takim sytuacjom. Podsumowując - jak już mówiłem program jest dobry, lekki dla systemu i na bieżąco rozwijany.

Kamil Lewandowski

Bardzo dobry program, linkscanner rzeczywiście działa! dzięki niemu po prostu wcale nie wchodzę na "podejrzane" strony, inna sprawa że dzięki niemu wiem także które są "podejrzane". Nie widzę żadnych słabych stron, może tylko przydałby się podział interfesju na "dla idiotów" i "normalnych" (lub inaczej nazwane ;) , aby wielość opcji nie przytłaczała kogoś kto nie ma doświadczenia z programami antywirusowymi.

Andrzej Połoński

 AVG AntiVirus  to solidny program antywirusowy, który nigdy  mnie nie zawiódł. 

Łukasz Reszke

Testowałem kilka programów anytwirusowych i muszę stwierdzić,że AVG wypadł najkorzystniej. Szybki w działaniu, wykrywa i usuwa zagrożenia (wirusy, trojany i.t.p) natychmiast. Program nie powoduje spowolnienia pracy komputera. Ponadto ma bardzo przyjazny interfejs. Pełne skanowanie komputera wykonuje bardzo szybko.  Przy nim czuje się bezpieczny. Zaprzyjaźnię się z nim na dłużej.

Wojciech Adamowicz

Świetny program, bardzo szybki i co najważniejsze wszechstronnie zabezpiecza przed różnymi szkodnikami, które mogą nam wiele napsuć. Obecnie również potrafi obronić przed śmieciami z internetu, może więc spokojnie zastąpić programy antyspyware.

Marcin Kot

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »