Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program AVG znam i korzystam z niego od dawna. Zapewnia bezpieczeństwo komputera w sieci, także w trakcie operacji bankowych. Pełna wersja dba ponadto o wydajność komputera, chroni moją pocztę i dane osobowe. Jestem w pełni zadowolony, a znam wiele tego typu programów i wiele przetestowałem. Moja ocena to 5 . Polecam wszystkim, gdyż atakowani w sieci jesteśmy cały czas.

Piotr Skotnicki

Używam AVG już od wielu lat zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na laptopie. Dla mnie jest to najlepszy program antywirusowy, z którym nigdy nie miałem problemów. Mam zainstalowanego antywirusa AVG na komputerze u dzieci i skoro komputer chodzi cały czas bez zarzutów śmiem twierdzić, że jest to najlepszy produkt na rynku. Każdemu polecam zakup produktów AVG. Na pewno nie będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Pozdrawiam i liczę na to, że będziecie w dalszym ciągu polepszać swoje produkty.

Lesław

AVG to taki program, który jest ,a go nie ma. Zadomowił się w moim starym komputerze pięć  lat temu  i wędruje ze mną do coraz to nowszych, zadomowił się też w moim telefonie. Kiedy "dojrzeje" do nowej wersji wprowadza się i jest witany jak przyjaciel. Nie przeszkadza, kontroluje mojego "klienta poczty", nie obawiam się odwiedzać różnych stron. Taki zwykły bodyguard. Kiedy spotykam kogoś, kto ma problemy w swoim komputerze to polecam, lub instaluję darmową wersję, która też dużo potrafi i problem z głowy.

Szczerbowski@...

Jestem zadowolonym użytkownikiem programu AVG TuneUp, który gorąco polecam. Jest to bardzo przejrzysty i intuicyjny program do usuwania "wszelkiego robactwa". Nawet taki laik jak ja, nie miałem problemów z obsługą tego programu. Chociaż pobrałem tylko wersją próbną na 1 miesiąc, program zrobił porządek i komputer "śmiga" jak dawniej. Mógłby być dłużej dostępny nieodpłatnie. Z efektów jego pracy jestem bardzo zadowolony.

Jarosław Stellmaszyk

Uważam, że program antywirusowy AVG Internet Security 2013 jest program godnym zaufania, przez co otrzymujemy pewną ochronę swojego komputera, na której bardzo mi zależy i na którą mogę liczyć w 100%. Nigdy jeszcze się na nim nie zawiodłem i będę z nim do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

Darkens@...

Stosunkowo wygodny i przejrzysty antywirus najlepiej AVG Internet Security pracuje w parze z AVG PC TUNE UP o wysokim stopniu bezpieczeństwa potwierdzony testami AVLAB.

Zenon Lipka

Ściągasz, instalujesz i zapominasz. Zapominasz o kłopotach wirusowych, dziwnych reklamach, szpiegowskim oprogramowaniu. Najlepszy z najlepszych, nie obciąża systemu, działa transparentnie, posiada prosty i czytelny interfejs. Porównując go do innych programów z tej kategorii stwierdzam, że jest on najlepszy.

Adam Jureczko

Gorąco i w pełni polecam dzięki nim komputer chodzi naprawdę szybko ,a my cieszymy się tylko efektowna pracą komputera ,bez obawy o wszelkie niebezpieczeństwa czyhające na nas ze strony internetu. 

Beata Bratek

Od wielu lat używam programu AVG Free Edition i bardzo sobie chwalę za skuteczność. Jak dotąd nie miałem żadnego kłopotu z zawirusowniem komputera.

Jerzy Kozikowski

Program antiwirusowy AVG jest dla mnie najlepszy, żaden jeszcze antivirus nie był tak skuteczny w zwalczaniu wirusów na moim PC.

Sam45@...

Zaiste, nowa wersja AVG jest znakomita (...) Używam AVG od dłuższego czasu i ta wersja zdecydowanie bardziej odpowiada mi od programów konkurencyjnych: - Mniejsze zużycie procesora i pamięci. - Łatwy i szybki update.

Mikołaj Sadowniczy

Najlepszy program antywirusowy jaki znam jest bardzo łatwy w obsłudze i nie obciąża komputera. Jestem z niego bardzo zadowolony polecam każdemu ten program antywirusowy.

Adrian Krutysz

W trzech zdaniach wyrażę swoją opinię o AVG: 1)Lekki  jak piórko. 2)Szybki jak błyskawica. 3)Skuteczny jak amerykański komados. Polecam osobom które do tej pory używały ciężkich programów innych firm żeby porównały je sobie z Avg, czeka je miła niespodzianka:)

Roman Kłosowski

Program szuka dokładnie, pokazuje nawet pliki cookie. Super sprawa ze sprawdzaniem witryn - bezpieczna czy nie - wystarczy wyszukać coś w google lub gdzieś indziej, program sprawdzi czy witryna jest bezpieczna, a co za tym idzie, czy można przeglądać ją bezpiecznie.

A.

Wersja na smartfon oraz tablet w wykonaniu AVG - bezkonkurencyjna. W netbooku oraz w PC również działają Państwa programy. W laptopie którego najczęściej używam sprawdzam co jakiś czas programy różnych producentów - teraz jest to na przykład ****. Plusy programu - czytelny interfejs, intuicyjne menu, język polski czego nie ma na przykład ****. Aplikacja w nadmiernym stopniu nie spowalnia działania innych programów. AVG jest dobrym zabezpieczeniem przed niechcianymi gośćmi; prosta aktualizacja baz wirusów.

Ryszard Bińczyk

Korzystam z AVG w pracy od ponad roku i musze przyznać że jest jednym z najlepszych programów z jakimi miałem do czynienia. Jednym słowem rewelacja !!!

Morning"

Od dobrych kilku lat używam antywirusa od AVG i z czystym sumieniem polecam go innym. Cenię go sobie za dużą skuteczność i małe obciążenie systemu, a przy tym znikomą ilość błędnych wykryć. Interfejs programu jest intuicyjny i nie obciążony skomplikowanymi opcjami. Jednym słowem jeden z lepszych antywirusów jakie miałem okazję używać.

Piotr Świątek

Miałem już wiele programów antywirusowych lecz zawsze wracam do AVG. Nigdy mnie nie zawiódł. Nie wiem czy jest lepszy od innych płatnych programów. #### była wolna, #### wszystko mi blokował – za bardzo starał się o bezpieczeństwo. #### był dobry lecz się długo aktualizował. A AVG jest po prostu dobry pod każdym względem. I nawet jego darmowa wersja zabezpiecza mój komputer jak dotąd skutecznie.

Leszek S.

AVG PC TuneUp jest to znakomity program do optymalizacji systemu. Na chwilę obecną używam tego softu w wersji 2014 i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Bardzo liczę na wygranie w jakimś konkursie licencji tego oprogramowania, abym mógł w dalszym ciągu z niego korzystać, bo obecna kończy się za dwa miesiące. Program jest naprawdę dobry i wart naszej uwagi oraz zainstalowania. Polecam go wszystkim, którzy chcą mieć porządek w swoim systemie.

Jerzy6012.50

Bardzo podoba mi sie nowy design programu. Tryb zaawansowany jest fajna opcja. Ogólnie z programu jestem zadowolony. Podoba mi sie fakt, że jest on lekki i nie wykorzystuje dużo zasobów systemowych. skanowaniei wykrywanie wirusów działa bardzo dobrze zdecydowanie lepiej niż inne programy.

Łukasz Czech

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »