facebook

Opinie

Mamy już 339 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Oceniam program bardzo wysoko, jest przyjazny w działaniu, przejrzysty. Wszystkie dostępne elementy programu działają i w sympatyczny sposób pokazują informacje.Jestem pod wrażeniem tego programu. Jedyny problem(przynajmniej u mnie)to lekkie spowolnienie pracy komputera.

Andrzej Dubaj

Korzystam z AVG w pracy od ponad roku i musze przyznać że jest jednym z najlepszych programów z jakimi miałem do czynienia. Jednym słowem rewelacja !!!

Morning"

Produktów firmy AVG używam od kilku lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Dzięki nim jestem spokojny o bezpieczeństwo mojego komputera oraz telefonu. W nowej odsłonie AVG Internet Security 2013 producent ukazuje nam zupełnie nowy interfejs graficzny, który dzięki swojej prostocie i elegancji pozwala na bardzo intuicyjne użytkowanie.  Ponadto system zawiera zintegrowaną zaporę, technologię AVG LinkScanner®, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware i ochronę przed hakerami WiFi. Wszystkie te moduły zapewniają doskonałe bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach. Doskonałymi dodatkami są system Do Not Track, który pozwala nam mieć kontrolę nad tym kto ma dostęp do naszych prywatnych danych oraz system AVG PC TuneUP, który zaopiekuje się naszym komputerem i zoptymalizuje jego działanie.

Jakub Hajducki

Ją osobiście uważam że nie ma lepszej ochrony kompa od AVG. Mam już od trzech lat wykupioną licencję i jestem bardzo zadowolony.

Władysław Rojek

Program bez uwag, zainstalowałem i zapomniałem o istnieniu zabezpieczenia, o to chodzi dla zwykłego użytkownika, pojawia się tylko w przypadku zagrożenia, polecam każdemu użytkownikowi.

Jarosław Formela

Nowa odsłona programu AVG wydaje się kolejnym krokiem do przodu - zarówno jeśli chodzi o rozwiązania techniczne jak i estetyczne. Instalacja jest bardzo prosta, a ustawienia domyślne są w pełni wystarczające dla podstawowego użytkownika komputera. Myślę, że można by mocniej popracować nad lekkością oprogramowania i obciążeniami dla systemu, moje subiektywne odczucie jest takie, że komputerem nie działa równie płynnie jak kiedyś, ale to pewnie koszt skanowania w locie. Pierwszy skan pokazał kilka ostrzeżeń, których mój poprzedni antyvirus nie widział. Generalnie jest to opcja, która bym rozważał jeśli chodzi o zakup.

Krzysztof Marzec

Używam oprogramowania AVG od lat (wersje free) a tą wersją, jakże dopracowaną pod względem graficznym, nie byłem zaskoczony. Jak zwykle na najwyższym poziomie i co najważniejsze mając Wasz produkt można spać (czytaj: pracować) spokojnie. Brawo.

Mirosław Wąsek

Używam AVG Internet Security od 1.5 roku i przyznaję że jest do świetny program zabezpieczający, który kompletnie nie spowalnia systemu i wykrywa wszystkie wirusy. Skanowanie można ustawić dowolnie - według uznania użytkownika, a to cenna opcja. Nie wiadomo, po co dołączono moduł PC AVG analyzer. Duża zaleta to szybka i prosta konfiguracja. Wygląd interfejsu mógłby być troszkę zmodernizowany, ale przecież prostota jest najbardziej czytelna i funkcjonalna w obsłudze. Jest tak bezproblemowy, że zapominam, że go mam.

Tekla Jaros

Program AVG spełnił jak najbardziej moje oczekiwania. Przede wszystkim nie używa zbyt dużo mocy obliczeniowej procesora dzięki czemu znacznie wygrywa z programami firmy ###. Dobrze wykrywa różnego rodzaju zagrożenia

krasonek@...

Posiadam program AVG Anti-Virus Free. Korzystam z niego od paru lat, także z poprzednich wersji i jestem bardzo zadowolony, uchronił mnie on od wielu nieprzyjemnych sytuacji z wirusami, zwłaszcza niebezpiecznymi trojanami, które nie raz wdzierały się do mojego peceta i próbowały nim zawładnąć, na szczęście bez powodzenia. Posiadam co prawda darmową wersję, ale testowałem już przez parę dni rozszerzoną i bardzo mi ona odpowiada, dlatego w niedługim czasie chyba się na nią skuszę. Polecam ten program i życzę zwycięskiej walki z wirusami.

Szydzik@...

AVG Internet Security 2013, program jest wyśmienity polecam go wszystkim kolesiom-internautom, a mam ich około 500-set. Jestem internautą od momentu powstania internetu w Polsce i zawsze jestem wierny Państwa ochronie - przez te wszystkie długie lata nie chapnąłem żadnego poważnego robala dzięki temu programowi!!!!!!

Jędruś Terenia

Jestem bardzo zadowolony z tego programu. Korzystam z niego od ponad czterech lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Nie obciąża systemu, wyłapuje wszystkie wirusy, a co ważne pozwala samodzielnie dokonać wyboru co usunąć a co nie. W moim przekonani bije na głowę takie programy jak **** czy ****, wiem co piszę na co dzień korzystam z tych programów w firmie. Program na szóstkę, oby tak dalej.

Bartek Korycki

Używam trzy lata, wersja darmowa, nawet nie wiem co to wirus, dzięki.

Jacek Sówka

Od kilku dni program antywirusowy AVG 7.5 chroni mój komputer. Robi to w sposób dla mnie niezauważalny a przy tym nie dusi procesora. Ku mojemu zaskoczeniu pierwsze skanowanie wykryło i usunęło trojana z którym nie radziły sobie inne antywirusy. Na słowa pochwały zasługuje schludny i przejrzysty wygląd z bardzo ciekawą, ciepłą kolorystyką.

Jakub

Na swoim komputerze miałam już okazję przetestować kilka antywirusów różnych firm. Wymagania wobec antywirusa zawsze mam wysokie, więc z wielu rezygnowałam dość szybko. Od jakiegoś czasu używam produktu AVG AntiVirus Free Edition 2013 i jestem mile zaskoczona. Praktycznie na co dzień w ogóle nie pamiętam, że go mam, ponieważ nie sprawia najmniejszych problemów. Wszystko odbywa się sprawnie “w tle”. W odróżnieniu od produktów konkurencji, nie wyskakują mi znienacka żadne denerwujące monity, chmurki, informacje. Program nie spowalnia działania komputera, nie obciąża procesora. Przyznam, że bardzo podoba mi się czytelny interfejs. Wszystko jest proste, wyraźne, w przyjaznej, nie rażącej oczu kolorystyce. Regularne aktualizacje dają mi poczucie bezpieczeństwa. Program ma wszystko to, co powinien mieć dobry antywirus. Będę nadal korzystać z produktów AVG.

Małgorzata Rajda

Jestem informatykiem i gdy przeinstalowuje lub naprawiam komputer klientom zawsze sięgam po darmową wersję AVG. Prosto i łatwo się ściąga i nie obciąża komputera a decyzję, czy klient będzie zadowolony i kupi pełną płatną wersję zostawiam mu. Używam go od 4 lat i nigdy mnie nie zawiódł.

Przemysław Michalak, informatyk

AVG Internet Security 2013 to idealny program do ochrony własnego komputera. Ten rezolutny antywirus zapewnia swoim użytkownikom skuteczną analizę całościową oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Oprócz tego wyposażony jest w Firewall i AVG Anti-Spam. Najnowsza wersja programu umożliwia również ochronę tożsamości dzięki modułowi AVG Identity Protection. Dodatkową zaletą jest również możliwość bardzo szybkiego skanowania dzięki trybowi AVG Turbo Scan. „Nie dość ,że ładna oprawa to do tego wartościowa zawartość. Polecam!!!

Marek Beresiński

Jestem zadowolony przede wszystkim na praktycznie "bez obsługowe" działanie programu. Po pierwszym skonfigurowaniu właściwe już nic może nas nie interesować. [...] jestem z programu bardzo zadowolony ponieważ mimo tego, że bardzo dużo przebywam na internecie, od czasu zainstalowania praktycznie nie mam problemów z wirusami czy innymi śmieciami z netu, co niestety wcześniej mi się zdarzało.

Matuzal

Ściągnąłem najnowszą wersję programu i...rewelacja! Dużo ciekawsza graficznie, dziecinnie prosta w obsłudze. Najważniejszymi atutami AVG (także Free) jest skuteczność ochrony komputera i brak jakiegokolwiek wpływu na jego szybkość.

Ludwik

Super program. Od kiedy używam AVG nie zdarzyła mi się żadna sytuacja z wirusami. Program pracuje niezauważalnie w tle i nie spowalnia systemu nawet na komputerach starszej generacji. Wielkie brawa dla twórców oprogramowania.

Wiesław Ribszleger

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »