facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Korzystam z programu antywirusowego AVG od początku zakupu tego laptopa. Nigdy nie było problemu w obsłudze z tym programem. Łatwo poruszam się po nim. Wszystko zrozumiale napisane. Gdy ściągam muzykę, gry i różnego rodzaju programy automatycznie sprawdza czy plik jest zawirusowany, jeśli co powiadamia mnie o usunięciu wirusa. Mój komputer jest chroniony nawet kiedy odwiedzam strony, korzystam z poczty, chroni mnie przed wirusami, które mogą się tam kryć. Polecam innym :)

Joaśka

Fantastyczny program! Co prawda miałam okazję przetestować go łącznie z AVG PC TUNEUP i powiem więcej: nie ma lepszego. Śmiga dobrze, nie zamula komputera jak inne. Tylko taki chcę mieć w swoim komputerze. Skanuje wszystko co przychodzi.

Barbara

AVG Internet Security 2013 to idealny program do ochrony własnego komputera. Ten rezolutny antywirus zapewnia swoim użytkownikom skuteczną analizę całościową oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Oprócz tego wyposażony jest w Firewall i AVG Anti-Spam. Najnowsza wersja programu umożliwia również ochronę tożsamości dzięki modułowi AVG Identity Protection. Dodatkową zaletą jest również możliwość bardzo szybkiego skanowania dzięki trybowi AVG Turbo Scan. „Nie dość ,że ładna oprawa to do tego wartościowa zawartość. Polecam!!!

Marek Beresiński

Program antywirusowy AVG jest naprawdę warty polecenia. Korzystam z programu AVG od roku i jestem bardzo zadowolony, nie mam problemu z komputerem od czasu kiedy zdecydowałem się zaufać temu programowi. Jest naprawdę bezkonkurencyjny, prosty, posiada polski interfejs i jest przyjazny nawet tym mniej wtajemniczonym użytkownikom, a dzięki wtyczce do przeglądarki AVG Toolbar Security mogę bezpiecznie serfować po Internecie. 

Krzysztof Żyła

Jestem w trakcie testowania programu AVG Internet Security i z większości komponentów jestem bardzo zadowolony - szczególnie z firewall-a. Antywirus bardzo skutecznie wychwytywał wszelkie próby otwarcia zawirusowanych plików - również tych zawierających trojany.

Dariusz Nowacki

Programu AVG używam już od roku 2008. Jestem bardzo z niego zadowolony. Obecnie korzystam z wersji Anti-Virus  Business Edition 2013. Program posiada wiele zalet, dla mnie najbardziej istotne zalety to: 1. w małym stopniu obciąża system, 2. nie zużywa nadmiernie zasobów komputera takich jak pamięć i procesor, 3. pozwala na zaplanowanie skanów w dowolnym czasie (godzina, dzień tygodnia), 4. umożliwia wybór priorytetu skanowania, 5. skutecznie wykrywa wszelkie wirusy, 6. często aktualizuje bazę wirusów, 7. wiele przydatnych składników jak:  - link scanner - ochrona poczty – zapora. Program posiada również wady, dla mnie najbardziej istotną jest trudny dostęp do ustawień zapory. Zapora działa wyśmienicie, ale dla zaawansowanych użytkowników dostęp do precyzyjnych ustawień zapory jest mało intuicyjny. Pewnie dla wielu użytkowników mniej zaawansowanych nie jest to problem a wręcz zaleta ale takie jest moje odczucie. Program ogólnie oceniam bardzo wysoko 8/10 . Mnogość zalet w połączeniu z niewygórowaną ceną sprawia, iż używam Państwa oprogramowania w pracy jak również w domu. Polecam go również znajomym gdyż zapewnia kompleksową ochronę na bardzo wysokim poziomie za niewielkie pieniądze.

Przemysław Adamkiewicz

WIELKIE PODZIĘKOWANIA za darmową wersję o co nie łatwo obecnie, ale wszyscy na tym korzystają jak jest czysto, wszystko działa jak należy.

Falcon@...

Korzystam już pale lat z programu jestem z niego bardzo zadowolony. Program cały czas się rozwija pod względem skuteczności działania jak i pod względem funkcjonalności. Nie stoi w miejscu, co jest bardzo pozytywne.

Radosław Knichał

Bardzo dobry program, korzystam z niego kilka lat, jestem zadowolony z programu AVG. Nie miałem z nim żadnych problemów.

Jerzy

Program AVG Internet Security 2013 od samego początku sprawił na mnie dobre wrażenie. Instalacja odbywa się w kilku krokach - szybko i bezproblemowo, ograniczając nasz wysiłek jedynie do wpisania imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Może dawno nie widziałem instalatora AVG, ale uwagę moją zwróciła kolorystyka - lubię takie zestawienie barw. Po instalacji pojawia się bardzo rozsądna sugestia: 'naprawić wszystko'. Po 'naciśnięciu' trzeba poczekać kilka minut i 'wszystko' już jest naprawione. Niewtajemniczeni mogą w tym czasie zaparzyć kawę i spokojnie oddać się rozkoszy podniebienia. Ale bez przesady, gdyż wszystko trwa ledwie kilka minut;-) Grafika jest bardzo ładnie rozplanowana, kolory stonowane, a wszystko estetycznie poukładane. 'Kwadratowe' menu a'la najnowszy windows prezentuje się bardzo korzystnie, jest niezwykle czytelne i intuicyjne. Gdy już mamy wykonane wszelkie aktualizacje, sprawione przez tajemnicze 'naprawić wszystko', możemy przejść do kolejnych modułów programu. Bardzo ciekawą opcją jest analiza systemu za pomocą programu PC Analyzer. Na próbę można wykonać ją jeden raz na wersji testowej. To dobra zachęta do kupienia aplikacji PC Tune, choć spodziewałem się możliwości korzystania z uboższej wersji w ramach licenji na AVG. Tak czy inaczej jest to ciekawa propozycja, warta przemyślenia. Następnym krokiem było sprawdzenie harmonogramu zadań. Nie zawiodłem się - wszystko pomyślane zgodnie z zasadą niekomplikowania spraw prostych. Trudno się w tym pogubić - bardzo czytelny i łatwy w obsłudze moduł. Na koniec postanowiłem wykonać skanowanie całego komputera. Pierwszy skan przedstawia się jako 'optymalizacyjny'. Jestem bardzo mile zaskoczony, gdyż nie pożerał zasobów pamięci, niemal nie obciążał komputera i zajął stosunkowo niewiele czasu - po około 20 minutach było już po wszystkim. Skanowanie odbyło się sprawnie i bez zbędnych alarmów. Jeszcze tylko archiwizacja raportów i można zapomnieć, że się ma jakiegoś poważnego stróża na pokładzie. Polecam ten pakiet szczególnie tym, którzy wykonują transakcje finansowe, a także lubią spać spokojnie i nie martwić się o bezpieczeństwo danych. Dla mniej wymagających jest wersja bezpłatna, oferująca mniejszą funkcjonalność - co nie znaczy, że nie może stać się pierwszym, przyzwoitym zabezpieczeniem naszego peceta.

Rrobert@...

AVG AntiVirus jest A-mbitny V-irtualny G-enialny  A-trakcyjnie N-owoczesny T-otalnie I-nteligentny V-spaniale I-nnowacyjny R-ealnie U-ltra S-kuteczny! Jest dla moich potrzeb dostosowany, działa niezawodnie, dba o mnie o mój komputer i jest nam razem bardzo dobrze. :)

Paulina Jodłowska

Program AVG znam i korzystam z niego od dawna. Zapewnia bezpieczeństwo komputera w sieci, także w trakcie operacji bankowych. Pełna wersja dba ponadto o wydajność komputera, chroni moją pocztę i dane osobowe. Jestem w pełni zadowolony, a znam wiele tego typu programów i wiele przetestowałem. Moja ocena to 5 gdyż nie ma programów idealnych na 6. Polecam wszystkim, gdyż atakowani w sieci jesteśmy cały czas.

Andrzej Kołodziejczyk

Używa programu od roku jestem bardzo zadowolony. Program sprawdził się wykrył kilka razy wirusa co świadczy o jego skuteczności,ale zaletą jego również jest że nie spowalnia komputera. Polecam go znajomym bo to naprawdę dobry produkt.

Stanisław Budka

AVG AntiVirus - bardzo dobry anty wirus w dodatku jest darmowy co pozwala na podstawową ochronę komputera w domu. Za każdym razem go polecam każdemu. Od wielu wielu lat jestem przywiązany do produktu jakim jest AVG AntiVirus, oczywiście darmowy. Pozdrawiam twórców   

Krzysztof

AVG fajnie chroni  i nie muli komputera. Polecam wszystkim.

Grzegorz

Pakiet AVG bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie tylko dał sobie radę ze szkodnikami, ale zrobił to z lekkością znaną mi do tej pory z produktów innej firmy. Pakiet nie zawraca nam głowy, nie angażuje naszej uwagi, a po prostu pozwala na pracę i dba o nasze bezpieczeństwo. Gdy natomiast zechcemy przejąć stery we własne ręce, da nam ku temu możliwości oferując bardzo zaawansowane ustawienia. Cena nie jest wygórowana i przedstawia się podobnie do produktów konkurencyjnych.

Marcin Medes

Generalnie jestem zadowolony z AVG, wcześniejsze wersje ( tj. sprzed 2-lat ) nie były rewelacyjne ale aktualna bardzo mi odpowiada, nie zamula komputera jak #### i dlatego zakupiłem ten program około miesiąc temu.

Wiesław

Pracuje na programie AVG ok. 2 lata, jestem bardzo zadowolony z ochrony jaka mi zapewnia.

Krawiecman@...

NA TO CZEKALEM! Wreszcie pojawił pakiet ochrony przed zagrożeniami internetowymi ze stajni Grisoft. Intuicyjna obsługa, bardzo niskie użycie zasobów procesora, duża skuteczność to z pewnością nie jedyne zalet Waszego oprogramowania!

Maciej Szoser

Nie mam zastrzeżeń do programu AVG AntiVirus 2014, skanowanie przebiegło prawidłowo, dobry program dobrze sobie radzi w wirusami. Jest w czołówce najlepszych antywirusów. Z aktualizacją bazy wirusów też nie ma problemu.

Krufka@...

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »