Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG free używam od dawna i jest świetny, szczególnie na słabych komputerach, prawie w ogóle nie obciąża procesora.
AVG Professional to już jest hit, polski interfejs, szybka i częsta aktualizacja bazy sprawny i przejrzysty. Takie oprogramowanie antywirusowe powinno być. Znam rynek tego typu oprogramowania i testowałem różne aplikacje, i z przykrością muszę stwierdzić iż niektórzy producenci zapomnieli do czego ma służyć oprogramowanie antywirusowe.

Krzysztof Filipak

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat waszego produktu z przeszłości, gdyż dotknęła mnie zmora wirusa. Ponieważ byłem niezabezpieczony przed tymi sprawami, na komputer wkradł mi się wirus. Mądry po szkodzie, no nie? Zacząłem instalować różne antywirusy free i triale. Wszyskie antywirusy w czasie instalacji, że tak powiem "rozwalało". Jedynie wasz antywirus AVG free poradził sobie z tym bez problemu.I na dodatek unieszkodliwił łobuza

Czesław zalewski

Od kilku lat jestem stałym użytkownikiem programu AVG Internet Security. Moja wysoka ocena oprogramowania pozostaje niezmienna. Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze w porę informuje mnie o potencjalnym zagrożeniu i proponuje rozsądne, bezpieczne rozwiązanie. Bardzo ważną jego zaletą jest to, że nie inicjuje fałszywych alarmów, a identyfikuje jedynie realne zagrożenia. Od niedawna korzystam również z programu AVG PC TuneUp. Na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych programów utrzymujących komputer w dobrej kondycji. Przeprowadza skuteczne czyszczenie z niepotrzebnych wpisów, usuwa zbędne pliki oraz optymalizuje działanie komputera. Zapewnia sprawność i wydajność komputera oraz przeprowadza konserwację. Wszystkie te funkcje może wykonywać automatycznie zgodnie z założonymi przez użytkownika ustawieniami lub indywidualnie, pod kontrolą użytkownika. I wreszcie, prowadzone analizy działania są wystarczająco dogłębne, a równocześnie bezpieczne. Reasumując z pełną stwierdzam, że oba używane przeze mnie programy AVG zasługują na wysoką ocenę i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić je innym użytkownikom komputerów.

Jerzy Małecki

Jestem użytkownikiem AVG od kilku lat i z pełną odpowiedzialnością polecam go innym, gdyż: * jest przyjazny w obsłudze ( intuicyjny ) * funkcjonalny * ustawienia standardowe producenta, w zupełności są wystarczające do prawidłowego funkcjonowania programu, a tym samym ochronę naszego komputera * interfejs graficzny - cieszy oko * działa w tle - tzn. instalujemy i zapominamy * pełny automatyzm elementów składowych programu * bardzo skuteczny w swoim działaniu - od prawie 4 lat mój komputer jest "czysty" * dodatkowe moduły AVG wersji 8.0 ( Anti-Rootkit, Anti-Spyware, Link Scanner, Ochrona sieci WWW, Ochrona rezydentna ), potwierdziły to, że używamy bardzo profesjonalnego programu * przystępna cena za licencję.

Paweł Jankowski

Po czym wskazać dobry program antywirusowy? Jest tak skuteczny i nieabsorbujący, że aż czasem zapominamy o jego istnieniu. Tak właśnie jest z programem AVG AntiVirus. W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na złośliwe oprogramowanie praktycznie z każdej strony – nawet prosta aplikacja na Facebooku lub link od dobrego znajomego może być próbą ataku. Dlatego też tak ważny w dzisiejszych czasach jest antywirus. Nic jednak nie zastąpi zdrowego rozsądku – nawet najlepszy komercyjny program, na który trzeba wydać niemałe pieniądze nie zagwarantuje jednego – ostrożności. Co mogę powiedzieć o antywirusie od AVG? Dobrze, że jest, nie obciąża zbytnio procesora (w dobie, gdy szybkość często liczy się ponad jakość) i skutecznie pomaga mi zapobiegać problemom czyhającym za plikami pobieranymi z internetu.

Wojciech Budzyński

W latach 2006 - 2011 pracowałem w serwisie komputerowym i wszystkim swoim klientom w nowo zakupionych komputerach instalowałem program AVG Antywirus Free. Robiłem tak dlatego, iż AVG nie ma konkurenta w kwestii darmowego oprogramowania. Był szybki, wydajny, nie spowolniał znacząco komputera. Testowaliśmy wszystkie obecnie na rynku darmowe programy antywirusowe, dwa okazały się dobre, z czego ostatecznie wybraliśmy AVG. Pewnego dnia wygrałem na Dobreprogramy.pl roczną licencję na AVG Internet Security. Korzystałem przez rok i jeszcze bardziej polubiłem to oprogramowanie. Nie wymaga ono od użytkownika za wiele uwagi, a i tak doskonale działa. Następnym oprogramowaniem jakiego używałem to PC TuneUp, które również wygrałem, tym razem w wersji pudełkowej. Program bardzo przyjemny, szybki i co najważniejsze przyspiesza system Windows. Z początku były problemy pod Windows 8 z wyświetlaniem okienka programu (tego przy zegarku), ale szybko wyszła poprawka, która naprawiła problem. Do dziś używam programu AVG na kilku komputerach w domu. 

Kamil

Używam AVG na komputerach domowych oraz instaluję go na komputerach moich znajomych. Nigdy nie zawiodłem się na skuteczności tego programu.

Leszek

Program AVG PC Tune Up pozwolił odmulić mój Windows 7, 64 bit. Zorganizować szybsze i bezpieczne korzystanie z komputera. Zwiększył ilość wolnego miejsca na dysku. Usunął duplikaty plików w bardzo intuicyjny i bezpieczny sposób. Przyczynił się do oszczędnego gospodarowania baterią w notebooku, poprzez personalizację ekranu. Jestem zadowolony z takiego pomocnika. Jest programem czytelnym, intuicyjnym i pewnym w działaniu.

Józef Jendryca

Oceniając oprogramowanie antywirusowe od AVG stwierdzam, że je uwielbiam. To jedyny program, który podczas swojej pracy nie wyczerpuje zasobów systemowych mojego komputera.

Barbara

AVG to bardzo dobry program antywirusowy i bardzo go polecam innym użytkownikom ,jestem zadowolony z szybkiego skanowania jak i ochrony komputera przed wirusami.

Olek Klimowicz

Od kilku już lat korzystam z programów firmy AVG, chroniących twarde dyski moich komputerów, przed zainfekowaniem niepożądanymi plikami czy oprogramowaniem. Moje doświadczenia w tym zakresie, jak już w sumie zaznaczyłem na początku, są wyłącznie pozytywne. Jestem na pewno jednym z wielu bardzo zadowolonych użytkowników Waszych programów, więc proszę przyjąć tą drogą życzenia, dalszych sukcesów Państwa Firmy, w pracy na rzecz ochrony komputerów jak najszerszej rzeszy klientów.

Dariusz Gołąbek

   Krótko: jestem zadowolony z tych produktów.

Ewkom@...

Na moim komputerze jest zainstalowany ****, niestety jest to stara, niezaktualizowana wersja tego programu. Jakoś nie mam głowy zajmować się antywirusami... Do czasu. Aż komputer pada. Jakiś czas temu ściągnęłam i zainstalowałam AVG Internet Security 2013. Już podczas pierwszego skanowania na moim komputerze znaleziono rzesze trojanów, które biorąc pod uwagę brak aktualizacji w poprzednim antywirusie, żyły sobie w samowolce. Znaleziono też jeden poważniejszy wirus, którego nazwy nie zapisałam, a szkoda, bo po usunięciu go coś jakby ruszyło. Może wydaje mi się tylko lub nie, ale mam wrażenie, że komputer zaczął szybciej "chodzić". Ma znacznie krótszy czas reagowania i nie zawiesza się co 5 sekund. Program oceniam na 5 z plusem. Czemu nie 6? Zawsze warto czekać na coś jeszcze lepszego ;)

Lidia Ciopała

Według mnie najważniejszą zaletą programu jest jego płynność działania i pobieranie stosunkowo małej ilości zasobów systemowych, oczywiście należy zwrócić uwagę na dodatkowy program PC TuneUp który wg mnie jest jednym z najlepszych programów tego typu, za główną zaletę jego należy powiedzieć że bardzo dobrze współgra z systemem,  jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, odkąd używam AVG Internet Security żeby jakiś szkodnik dostał mi się do systemu.

Paweł

Najlepszy program antywirusowy jaki znam jest bardzo łatwy w obsłudze i nie obciąża komputera. Jestem z niego bardzo zadowolony polecam każdemu ten program antywirusowy.

Adrian Krutysz

Nie będę się rozpisywał. Po zainstalowaniu na studiach aplikacji AVG w wersji FREE używam jej do dziś i powiem, że od kiedy to zrobiłem ciśnienie mam w normie. Polecam innym, którzy proszą mnie o jakąkolwiek pomoc z komputerem.

Piotr Kruszynski

Świetne narzędzie, najlepszy z antywirusów jakich dotychczas używałem. Wersja testowa działa doskonale i sądząc po sprawności systemu, spełnia swoją rolę.

Sysnapis

Świetny program, działający perfekcyjnie i kompleksowo, nie obciąża zbytnio procesora i co najważniejsze jest bardzo skuteczny!!!!!

Bogucki Włodzimierz

AVG Internet Security 2015 jest bardzo dobrym programem. Nie obciąża komputera, ma nowoczesny design, bardzo dobrze chroni przed atakami złośliwego oprogramowania, blokuje spam, zabezpiecza płatności elektroniczne. Polecam w 100%. Od 7 lat używam AVG i nigdy się na nim nie zawiodłem. Kolejną zaletą programu jest jego atrakcyjna cena.

Paweł

Od kilku lat używam antywirusa AVG i jak do tej pory mnie jeszcze nie zawiódł, dlatego myślę że to jest to najlepszą rekomendacją dla tego programu. Wykrywa szybko i skutecznie wszelakie "dziadostwo plączące" się w sieci. Nie mam zastrzeżeń do działania tego programu i śmiało mogę o nim powiedzieć, że jest to "mój program".

Janusz

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »