facebook

Opinie

Mamy już 339 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG Internet Security 2013, co było dla mnie zaskoczeniem, gdyż jestem raczej osobą mającą trudności z nowymi programami i sprawnym z nich korzystaniem, jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko jest czytelne i opisane tak, że nawet kompletny laik, jakim jestem, jest w stanie zrozumieć. Co więcej, posiada kolorową, ładną szatę graficzną i jest bardzo czytelny, przez co łatwiej i przyjemniej się z niego korzysta. Czynności które mogę wykonywać w programie są opisane krok po kroku, więc trudno coś przeoczyć co jest ważną cechą, bo robiąc coś szybko (komu nie zależy na czasie?) łatwo o zapomnienie i przez np. nieszczelną ochronę komputera. Jak dla mnie program sprawdza się bardzo dobrze :)

Paulina Jasiak

AVG Internet Security 2013 posiada kilka cech, które najbardziej lubię w programach antywirusowych. O dziwo, jego główną zaletą jest to, że chroni mój komputer przed niemile widzianym oprogramowaniem. Piszę o dziwo, bo ostatnimi czasy wydaje mi się, że programy zatracają swoje główne właściwości, a ich twórcy skupiają się na wszystkim innym, tylko nie na głównym zadaniu konkretnego programu. Na szczęście z AVG tak nie jest: program daje mi poczucie bezpieczeństwa i oby tak dalej! Drugą najważniejszą cechą AVG IS 2013 wydaje się być jego nienachalność: program pracuje w tle i zupełnie się nie narzuca. Jest, a jakby go nie było, co mi pasuje aż nadto. Oprócz tego, program fenomenalnie się prezentuje (czytelne kafle, oszczędna i elegancka kolorystyka. W zasadzie, jedyną poważną wadą, jaką ja zauważyłem, to pojawiające się reklamy. Jednak i tutaj nie jest najgorzej: informacje reklamowe dotyczą wyłącznie produktów producenta oprogramowana i nie „narzucają się” użytkownikom. Jeśli przyjąć, że reklama jest znamieniem naszych czasów, można przełknąć tę cechę. Okazuje się zatem, że AVG IS 2013 jest programem przyjaznym i dyskretnym; dba o bezpieczeństwo komputera tak profesjonalnie, jak wygląda.

Michał Janczak

Antywirus został zainstalowany na moim komputerze po namowie znajomych . Używam go już od kilku lat, jak do chwili obecnej  nigdy się nie zawiodłem, spełnia swoje zadanie jak dla mnie w 100% .Nie zamienię go na inny, bo jest szybki i intuicyjny w działaniu i obsłudze, chroni system zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Mając tego antywirusa można spokojnie i bezpiecznie korzystać z urządzenia surfując po internecie czy wykonując operacje bankowe. Nie zajmuje pamięci dzięki temu nie spowalnia pracy komputera oraz nie blokuje stron internetowych. Dla niezdecydowanych polecam AVG.

Romirek3@...

Z bezpłatnej wersji programu korzystam od dość dawna. AVG 2013 jest zdecydowanie bardziej wyrazisty i intuicyjny od wersji poprzedniej. Nie odczuwam także spowolnienia działania systemu. Poziom zabezpieczeń wystarczający nawet przy aktywnej obecności w sieci.

Sławek K.

AVG Internet Security 2013 to idealny program do ochrony własnego komputera. Ten rezolutny antywirus zapewnia swoim użytkownikom skuteczną analizę całościową oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Oprócz tego wyposażony jest w Firewall i AVG Anti-Spam. Najnowsza wersja programu umożliwia również ochronę tożsamości dzięki modułowi AVG Identity Protection. Dodatkową zaletą jest również możliwość bardzo szybkiego skanowania dzięki trybowi AVG Turbo Scan. „Nie dość ,że ładna oprawa to do tego wartościowa zawartość. Polecam!!!

Marek Beresiński

Program szuka dokładnie, pokazuje nawet pliki cookie. Super sprawa ze sprawdzaniem witryn - bezpieczna czy nie - wystarczy wyszukać coś w google lub gdzieś indziej, program sprawdzi czy witryna jest bezpieczna, a co za tym idzie, czy można przeglądać ją bezpiecznie.

A.

Używałem wcześniej innego programu antywirusowego, jednak powodował on konflikty z programami innego rodzaju na komputerze. Zdecydowałem się na instalacje AVG Internet Security 2013 i jak na razie jestem zadowolony. Wydaje mi się ze jestem dobrze zabezpieczony. Interfejs programu jest przejrzysty i łatwo znaleźć funkcje programu.

Jakub Kwapisz

Program jest super - przyjazny i niezawodny.

W. Orłowski

Program AVG skutecznie blokuje niechciane programy, jest szybki łatwy w obsłudze, sprawnie informuje mnie o zagrożeniach 

Korfu@...

Jest SUPER, jest SUPER - więc o co Wam chodzi?

Artur

Zaiste, nowa wersja AVG jest znakomita (...) Używam AVG od dłuższego czasu i ta wersja zdecydowanie bardziej odpowiada mi od programów konkurencyjnych: - Mniejsze zużycie procesora i pamięci. - Łatwy i szybki update.

Mikołaj Sadowniczy

Używa programu od roku jestem bardzo zadowolony. Program sprawdził się wykrył kilka razy wirusa co świadczy o jego skuteczności,ale zaletą jego również jest że nie spowalnia komputera. Polecam go znajomym bo to naprawdę dobry produkt.

Stanisław Budka

AVG przekonuje mnie jako program antywirusowy, przede wszystkim ze względu na fakt, że jest bardzo przystępny dla przeciętnego użytkownika. Alerty oraz inne wyskakujące ikonki, są zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenie mam do obciążenia systemu, które generuje program. Komputer po prostu trochę muli. Przez okres użytkowania AVG nie miałem żadnego wirusa, trojana itp., czyli ochrona była skuteczna:)

Tomek

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

Z przyjemnością informuję, że od co najmniej lat czterech jestem użytkownikiem programu antywirusowego AVG. Oprogramowanie mam zainstalowane zarówno na komputerze stacjonarnym jak na laptopie. Na obydwu jednostkach zarówno instalacja jak i użytkowanie przebiegają pomyślnie.  Również nie występują żadne problemy z bieżącą aktualizacją baz. Zaprojektowane funkcje działają poprawnie. Startowe skanowania oraz skanowania okresowego dokonywane są bez zarzutów. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z tego oprogramowania i chętnie pozostanę jego użytkownikiem jak i polecę go moim znajomym.

Tadeusz Kołodziej

Najlepszy, najstabilniejszy, najbardziej skuteczny program antywirusowy. Przetestowałem ostatnio kilka podobnych programów i AVG zostawia je mocno w tyle. Jest niewidoczny dla usera i bardzo skuteczny. Polecam każdemu ten program antywirusowy.

Adam Skrzyński

AVG Internet Security to dobry program antywirusowy. Nie obciąża tak systemu jak programy konkurencyjne. Posiada prosty i przyjazny interfejs. Zawsze polecam go swoim klientom, ponieważ dobrze chroni komputer i przeglądarkę. Bardzo wysoka wykrywalność szkodliwych programów czasami spowalnia komputer w trakcie skanowania dysków, ale coś za coś. Podoba mi się funkcja LinkScanner, chroni nas przed niebezpiecznymi stronami zanim na nie wejdziemy. Jest godny polecenia dzięki bardzo częstym aktualizacją sygnatur wirusów, czego nie można powiedzieć o programach konkurencyjnych.

Mariusz Kędzierski

Jestem bardzo zadowolona z AVG. Polecam każdemu, jest szybki, skuteczny, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Ewa

Niewyobrażalnie dużo pracy włożyli Twórcy programu - by ten: AVG IS 2013 - stał się tak perfekcyjnym! Gratulacje i podziękowania za nareszcie prawdziwy, szybki i przejrzysty pakiet antywirusowy.

Cez Kaczewski

Super antywirus. Działam na nim już kilka lat i nigdy mnie nie zawiódł, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze, nie komplikuje pracy na kompie zbędnymi komunikatami.

Jacek Szewczyk

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »