facebook

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program w moim komputerze, laptopie, i córki tablecie sprawuje się świetnie( w wersji darmowej niestety). Używam od bardzo dawna tylko AVG.

Artur

Instalacja: intuicyjna, prosta i nie sprawiająca problemów nawet mało obeznanym z komputerem użytkownikom; Polski interfejs, a do tego dość przejrzysty, więc wszelkie opcje można szybko i łatwo znaleźć i ustawić wg swoich potrzeb. Do tego sporo możliwości ustawień. Prosta, wymagająca dosłownie dwóch, trzech kliknięć aktualizacja baz wirusów. Duży, plusem jest to, że program nie spowalnia systemu, tak jak to robią niektóre programy antywirusowe czy firewalle.

Jarek Latocha

Od 7 lat jestem nieprzerwanie użytkownikiem antywirusa AVG. Wcześniej korzystałem produktów innych, konkurencyjnych firm i tych płatnych i darmowych. Pierwszy raz produkt AVG zainstalowałem nie ukrywam przez przypadek i dziękuję za ten przypadek. Jestem strasznie zadowolony z działania programu antywirusowego AVG. Stabilność działania, efektywność, szybkość skanowania, natychmiastowe wykrywanie zagrożeń! Od kiedy korzystam z AVG Free Antywirus nie mam problemów z systemem, nic się nie zacina, wszystko chodzi stabilnie. Nigdy nie byłem zmuszony do reinstalacji systemu z powodu wirusów co miało miejsce, gdy używałem produktów konkurencyjnych firm. Każdemu kto doradza się mnie o to jakiego antywirusa wybrać to beż chwili zastanowienia mówię AVG! Jak dotąd wszyscy (a jest ich sporo) są zadowoleni i bardzo się cieszą, że wszystko działa tak jak powinno, bez długiego ładowania systemu, beż obciążającego podzespoły skanowania. AVG jest najlepszy! Co tu dużo mówić :)

Radek@...

AVG Internet Security 2013 to innowacyjne rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę komputera. Nadaje się do wszystkich rodzajów komputerów, w tym doskonale sprawdza się na laptopie. Dla mnie jako użytkownika ważnych jest kilka rzeczy. Przede wszystkim kiedy pracuję na laptopie korzystając z mobilnego Internetu, nie chcę odczuwać dyskomfortu. Często bowiem zdarza się,  że antywirusy „zamulają” sieć, długo pobierają aktualizacje danych, „mielą” otrzymywane listy elektroniczne. To wszystko powoduje, że praca staje się mało przyjemna. W przypadku opiniowanego produktu nie doświadczyłem takich sytuacji. AVG Internet Security 2013 pracuje w tle, można śmiało stwierdzić, że jest dyskretny, wręcz niezauważalny dla użytkownika. Trzeba pamiętać również, że nie każdy jest informatykiem i zna się na oprogramowaniu. Dlatego też obsługa programu antywirusowego musi być intuicyjna. AVG Internet Security 2013 sam pobiera dane, ochrania przeglądane treści w internecie, sprawdza nasze listy, swobodnie możemy korzystać z bankowości elektronicznej, nie musimy się obawiać włamania na nasz komputer. Moim zdaniem użytkowaniem tego programu jest bardzo komfortowe. Nieraz nawet zapominam o obecności programu.

Łukasz Dzieszkowski

Mam program AVG od jakiegoś roku, polecił mi mój brat, jest wygodny w obsłudze, czcionka dobra i czytelna, skórka nie wymagająca, przy skanowaniu komputera nie sprawia większej trudności do motoryki sprzętowej, wyłapuje i od razu czytelnie komunikuje o zagrożeniach  i wirusach. Posiadam wersję FREE EDITION – pracuje stabilnie, nie mam żadnych zastrzeżeń do programu.

Grzegorz Przybyłka

AVG Internet Security 2013 -  Dla mnie oznacza zawsze bezpiecznie, wygodnie. Dlaczego bezpiecznie? Od wielu lat korzystam z wersji darmowych AVG- od kiedy na moim komputerze zainstalowany jest AVG, nie mam żadnego złośliwego oprogramowania. Dlaczego wygodnie? Program działając w tle przy, niezauważalnym wręcz obciążeniu systemu daje mi pełny komfort pracy. Z AVG jestem spokojny o moje dane, pracę i prywatność. Tak trzymać!

Bartłomiej Dulak

Witam cały czas używałem innego oprogramowania anty wirusowego. Ale gdy dostałem na reklamę AVG spróbowałem jak na razie mam wersję 180 dniową ,ale już wiem że kupie to oprogramowanie na trzy stanowiska .AVG zdecydowanie bije na głowę inne oprogramowania skutecznością .Co do wygładu interfejsu nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno będę korzystać z tego oprogramowania.

Rrot@...

AVG użytkuję od około 4 lat na komputerze osobistym. Moja przygoda rozpoczęła się od przeczytania pochlebnych opinii na temat tego programu. Przejrzysty interfejs, który po przez kolejne wersje programu napiera nowoczesności i przejrzystości, sprawi miłe wrażenie w użytkowaniu oprogramowania. Łatwość aktualizacji baz wirusów oraz ich częstotliwość sprawi, iż zawsze mamy aktualne narzędzie gotowe do obrony naszego komputera i naszych danych. Bieżąca ochrona komputera podczas przeglądania internetu oraz poczty powoduje, że praca staje się przyjemniejsza.

Paweł Andrzejczak

Program antywirusowy AVG jest na tyle dobry , że sam się broni - kup a się przekonasz w 100% , że to trafna decyzja.

Dariusz

AVG bardzo dobry program antywirusowy który nie obciąża systemu i pozwala jednocześnie bezpiecznie przeglądać strony internetowe, dodatkowo zabezpiecza komputer przed ewentualnymi wirusami które mogą zostać przeniesione przez nośniki które niejednokrotnie dołączmy do naszych komputerów. Dodatkowo program ten posiada ładną szatę graficzną która jest zarazem bardzo czytelna i łatwa w obsłudze.

Robert

AVG jest super. Nie obciąża systemu jak większość innych anty wirusów. Jest prostu funkcjonalny i naprawdę świetny.

jeremi@...

Jestem bardzo zadowolony z AVG Internet Security 2013. Jest naprawdę szybki, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim nie spowalnia komputera i daje dobrą ochronę. A co najważniejsze ? Jest łatwy w obsłudze!!! Po prostu jest dobry!!!

Paweł Kowalski

Używam oprogramowania AVG od lat (wersje free) a tą wersją, jakże dopracowaną pod względem graficznym, nie byłem zaskoczony. Jak zwykle na najwyższym poziomie i co najważniejsze mając Wasz produkt można spać (czytaj: pracować) spokojnie. Brawo.

Mirosław Wąsek

Program "AVG Security" kupiłem kilka lat temu i odkąd z niego korzystam nie odnotowałem żadnego problemu z moim PC. Polecam każdemu. Jest super.

Jerzy Kwiatkowski

Program AVG INTERNET SECURITY 2013 jest bardzo dobry. Ustawienia dotyczące zapory są ułatwione. Skaner antywirusowy AVG INTERNET SECURITY 2013 jest lekki, nie obciąża systemu, a w programie antywirusowym ****, procesor dużo pracuje i "słychać aż w kuchni". Ekran główny programu AVG IS 2013 (interfejs) jest bardzo łatwy do znalezienia podstawowych informacji tj.: skaner antywirusowy, aktualizacje lub główne zabezpieczenia. 

Sisiri@...

AVG ściągnęłam na okres próbny 30-dniowy. Używam już go 3 dzień. AVG  pozytywnie mnie zaskoczył. Działa w tle bardzo dobrze, przede wszystkim nie obciąża pracą mojego laptopa. Sam się aktualizuje. Jestem początkującym użytkownikiem, ale nie miałam problemu z użytkowaniem programu antywirusowego. Myślę że, dobrze chroni mój laptop i przeglądarkę. AVG jest godny polecenia.

Joaśka

Używam wersji próbnej AVG 2013 i uważam, że jest udana czytelna i fajnie rozmieszczone ikony bardzo przejrzyście. Co najważniejsze w pełni zabezpiecza komputer. Dotychczas używam AVG, ale wersji darmowej( już od kilku lat)i jestem zadowolony. Wersja 2013 jest ciekawa, fajne aplikacje dobry pomysł na sprawdzenie prędkości. Lecz jest jedno ale :) w waszej pierwszej wersji AVG(kilka lat temu ) którą miałem był ciekawy sposób wykrycia wirusa mam na myśli buldoga za kratami i ten dźwięk sygnalizujący  . Bardzo zabawne, aż na nogi stawiało i tego mi brakuję w wersji nowej i poprzedniej ale to moja ocena. Co do działania jest super, mam zainstalowaną wersje 2013 w laptopie i prawdopodobnie jeżeli ta nowa  wersja będzie darmowa zmienię w stacjonarnym (obecnie używany jest Microsoft Security Essentials). Moje wrażenie jest pozytywne, mój starszy syn też zadowolony i intuicyjnie operuje po programie  i mu się podoba. Pozostaje z wami i na pewno nie zmienię zabezpieczenia mojego laptopa.

Rafał

Może to brzydko zabrzmi, ale kilkakrotnie AVG uratował mi "cztery litery"  :) Nie absorbujący za dużo czasu, samowystarczalny program z prostym interfejsem, do tego skuteczny :)

Aleksander

Sporo siedzę w komputerze, ale do tej pory nie spotkałem lepszego programu niz AVG Internet Security 2013 - szczerze polecam go wszystkim, jest Sssssssuper.

kdc1@

Niewyobrażalnie dużo pracy włożyli Twórcy programu - by ten: AVG IS 2013 - stał się tak perfekcyjnym! Gratulacje i podziękowania za nareszcie prawdziwy, szybki i przejrzysty pakiet antywirusowy.

Cez Kaczewski

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »