facebook

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Zanim kupiłem licencję antywirusa AVG, skorzystałem z darmowego okresu jego instalacji. Po miesiącu zmieniłem program ochrony moich czterech komputerów działających w domowej sieci rodzinnej (wkrótce po poważnej awarii wynikłej z przeniknięcia konia trojańskiego). Zmieniłem **** w połowie licencji na program ochrony AVG, tylko dlatego, że AVG ma najkrótszy czas startu po załadowaniu systemu. Uważam, że ten krótki moment po restarcie komputera, od chwili załadowania systemu, aż do uruchomienia antywirusa, który przez jakiś czas pobiera aktualizacje, może być powodem nieszczęścia. Sprawdziłem, że AVG pobiera aktualizacje znacznie szybciej niż inne znane mi programy antywirusowe, które używałem. Tak więc czas braku ochrony przed załadowaniem aktualizacji ma najkrótszy. Ponadto AVG nie spowalnia pracy moich komputerów tak, jak to powodowały inne popularne antywirusy. Uważam, że średni czas aktualizacji baz danych antywirusów jest najważniejszym parametrem programów antywirusowych. Wcześniej używałem bardzo popularnego antywirusa, który ładował się w niektórych godzinach przedpołudniowych nawet powyżej trzech minut, a czasem nawet około pięciu minut. AVG ładuje się około minuty i to daje mi poczucie dobrej ochrony moich danych.

Andrzej Dziedzic

AVG Internet Security – w pełni funkcjonalne nowoczesne oprogramowanie antywirusowe: 1.      interfejsu – intuicyjny i ergonomiczny, 2. wygląd - ósemkowy, po prostu trendy, 3. aktualizacje bezproblemowe, nawet na zrywającym się łączu, 4.  komunikaty – czytelne i jednoznaczne, 5.      składniki i narzędzia – wszystko, co potrzebne, z niewielką ilością, wodotrysków, 6.  sposób informowania o zagrożeniach – prosty i trafny, 7.  po siódme – nie będzie, program jest cacy, a za siódmym razem się odpoczywa.

Magdalena Jaros

Korzystam z AVG w pracy od ponad roku i musze przyznać że jest jednym z najlepszych programów z jakimi miałem do czynienia. Jednym słowem rewelacja !!!

Morning"

Na pojawiające się pod moim adresem pytanie: "Jakiego mi proponujesz antywirusa?" Bez wahania polecam AVG!!

Przemysław Grzelak

Korzystałem z różnych programów antywirusowych, ale pozostałem już czwarty rok przy AVG i chyba pozostanę na długo. Ten program polecił mi informatyk (Duńczyk) pracujący w Szwajcarii, po tym jak  go prosiłem o pomoc, po zainstalowaniu  innego programu antywirusowego, ponieważ nie mogłem wykonywać operacji na  swoim koncie internetowym. Widziałem wszystkie zakładki na moim koncie, ale nie mogłem dokonać przelewu ponieważ program funkcję tą blokował i nie było siły aby to zmienić. Po wykasowaniu zainstalowanego programu i zainstalowaniu darmowego AVG, wszystko wróciło do normy. Po wykupie licencji AVG nigdy nie zdarzyło się abym miał kłopoty z komputerem ze strony wirusów. Jestem też bardzo zadowolony z licencji na PC Tune UP 2012.

Antoni Martyniak

Pracuje w serwisie komputerowym. Na co dzień spotykam się z problemami związanymi z prawidłową pracą systemów operacyjnych. Wiele programów antywirusowych nie spełnia swych zasad i przepuszcza wiele szkodliwych programików, wirusów. Program AVG jest przeze mnie proponowany klientom czy w wersji płatnej lub darmowej. Systemy zabezpieczony antywirusem AVG nie ulega atakom, opiera się większości wirusów które występują w sieci. Nie obciąża za bardzo systemu i sprzętu komputerowego, jego obsługa jest intuicyjna i prosta dla klientów.

Paweł Mitos

Kompleksowa ochrona, jeszcze nigdy mi tyle śmieci żaden program antywirusowy z komputera nie wyrzucił. Wspaniały porządkowy z tego AVG.

Tomek

Dość intuicyjny w obsłudze, nie obciążający systemu, poza tym prawidłowo wychwytuje praktycznie wszystkie wirusy i robaki z sieci.

Szymon Glogowski

Z pewnym niepokojem zainstalowałam bezpłatny program AVG na moim laptopie.  Kierowała  mną ekonomia. Nie zawiodłam się. Dla moich poczynań jest to wystarczająca ochrona. Dziękuję za porady i prowadzenie.

Danuta Wachowiak

W mojej ocenie AVG jest bardzo dobrym programem a moja pozytywna opinia o nim to od lat bardzo solidne zabezpieczenie kompa przed zagrożeniami z zewnątrz. Nową wersja jest super i mówiąc szczerze ufam jej tak samo jak do tej pory AVG.

Krzysztof Wiśniowski

Super program. Od kiedy używam AVG nie zdarzyła mi się żadna sytuacja z wirusami. Program pracuje niezauważalnie w tle i nie spowalnia systemu nawet na komputerach starszej generacji. Wielkie brawa dla twórców oprogramowania.

Wiesław Ribszleger

Od około dziesięciu lat,używam programu AVG i muszę przyznać że jeszcze ani razu mnie nie zawiódł.

Zbigniew Wasylów

Program AVG IS 2013 jest jednym z pierwszych który został stworzony z myślą o nowym Windowsie 8, szybki skaner antywirusowy i zapora nie pozostawia złudzeń iż AVG jest najlepsze.

Łukasz Zieliński

Używałem wcześniej innego programu antywirusowego, jednak powodował on konflikty z programami innego rodzaju na komputerze. Zdecydowałem się na instalacje AVG Internet Security 2013 i jak na razie jestem zadowolony. Wydaje mi się ze jestem dobrze zabezpieczony. Interfejs programu jest przejrzysty i łatwo znaleźć funkcje programu.

Jakub Kwapisz

AVG jak dla mnie jest to bardzo dobrze zabezpieczający komputer program, który powstrzymuje te różnego rodzaju wirusy, spamy, próby włamań i inne tego typu podobne śmieci, na moje podróże po sieci jest w zupełności wystarczający, według moich obserwacji nie obciąża zbytnio komputer, to wystarczające zabezpieczenie.

Bogkasia@...

Używałem wielu programów antywirusowych i AVG AntiVirus jest jednym  z lepszych. Nie obciąża mocno pamięci i procesora więc  można go zainstalować na nieco starszych komputerach. Z aktualizacjami nie ma problemu a podstawa skutecznego zabezpieczenia. Pracuje w tle dość spokojnie tzn. nie powoduje niepotrzebnych sygnałów i alertów, które w niektórych programach są nagminne i irytujące. Konfiguracja nie sprawia problemu. Dla mnie to sprawdzona i solidna ochrona.

Przemysław Wysocki

Testowałem kilka programów anytwirusowych i muszę stwierdzić,że AVG wypadł najkorzystniej. Szybki w działaniu, wykrywa i usuwa zagrożenia (wirusy, trojany i.t.p) natychmiast. Program nie powoduje spowolnienia pracy komputera. Ponadto ma bardzo przyjazny interfejs. Pełne skanowanie komputera wykonuje bardzo szybko.  Przy nim czuje się bezpieczny. Zaprzyjaźnię się z nim na dłużej.

Wojciech Adamowicz

AVG Internet Security 2013, program jest wyśmienity polecam go wszystkim kolesiom-internautom, a mam ich około 500-set. Jestem internautą od momentu powstania internetu w Polsce i zawsze jestem wierny Państwa ochronie - przez te wszystkie długie lata nie chapnąłem żadnego poważnego robala dzięki temu programowi!!!!!!

Jędruś Terenia

Oprogramowania antywirusowego firmy AVG używam na domowym komputerze już od ładnych kilku lat (od wersji 7.0). Nigdy mnie nie zawiódł. Co prawda jestem świadomym użytkownikiem komputera i Internetu i unikam zagrożeń, ale nie zawsze to się udaje. Największym zagrożeniem w moim przypadku są wirusy i inne trojany, które do ‘przynoszę’ z pracy na zainfekowanym pendrive’ie. Na szczęście mam AVG 2013. Uważam, że dzięki oprogramowaniu antywirusowym AVG mój komputer i zasoby są w 100% zabezpieczone przed złośliwym kodem

Tomasz Chmielewski

W momencie instalacji program nie jest zbyt dobrze skonfigurowany,  ale nie trzeba wielkiej wiedzy komputerowej aby to zmienić i poprawnie jego skonfigurować . Pierwsze skanowanie to skanowanie konfiguracyjne ,ono trwa długo. Każde następne trwa już kilka minut. Wykrywalność wirusów - testowego wirusa nie wpuścił  do komputera - zaraz podniósł alarm. Strony z testowymi wirusami -wejście na nie było możliwe bo zapora natychmiast odcinała dostęp do zarażonej strony.

Piotr F. Sokołowski

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »