facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Wyrażając swoją opinię na temat programu AVG Internet Security, muszę nadmienić iż od lat kupuję produkty AVG. Uważam że są one bardzo dobre i niezawodne. Najnowszy produkt czyli AVG Internet Security 2013 przebija na głowę produkty konkurencyjne pod względem wyglądu prędkości działania a co najistotniejsze: skuteczności w walce z różnymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Program, który z czystym sumieniem polecam wszystkim moim znajomym z uwagi na stosunek jego ceny do jakości, co w wypadku konkurentów wypada najlepiej. I byle tak dalej.

Andrzej Skrzypczak

AVG to dla mnie strzał w dziesiątkę, oprócz oczywiście skuteczności, drugim parametrem, który brałem zawsze pod uwagę to zajętość pamięci, jest lepiej o co najmniej 10mb co stanowi ok 50% moje poprzedniego antyvira.

Maciek Konecki

Programiści AVG znów stanęli na wysokości zadania i ponownie udowodnili, że znają się na zapewnieniu bezpieczeństwa w sposób przyjazny dla użytkownika jak mało kto. Program jest prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs, od dawna dysponuje funkcjami które konkurencja dopiero co wprowadza. Nie jest przesadą stwierdzenie, że kolejne jego wersje to kamienie milowe dla zwykłego użytkownika który natychmiast po instalacji ma zapewnione maksymalne bezpieczeństwo korzystania z komputera, przeglądania internetu czy też prowadzenia operacji bankowych. Zastosowane nowatorskie rozwiązania zdecydowanie usprawniają pracę gdyż nie spowalniają funkcjonowania systemu i nie zaprzątają głowy nadmiarem nachalnych powiadomień. Produkt ten można śmiało polecić zarówno zawodowcom jak i osobom mało obytym z komputerami. Zdobywane w prasie fachowej wysokie oceny mówią same za siebie.

Miszukrka@…

Bardzo podoba mi sie nowy design programu. Tryb zaawansowany jest fajna opcja. Ogólnie z programu jestem zadowolony. Podoba mi sie fakt, że jest on lekki i nie wykorzystuje dużo zasobów systemowych. skanowaniei wykrywanie wirusów działa bardzo dobrze zdecydowanie lepiej niż inne programy.

Łukasz Czech

Fajny program korzystam 2-3 lata, wersja AVG Anti-Virus  Fre zupełnie mi wystarcza i jest OK.

Jacek Zalewski

Pracuje w serwisie komputerowym. Na co dzień spotykam się z problemami związanymi z prawidłową pracą systemów operacyjnych. Wiele programów antywirusowych nie spełnia swych zasad i przepuszcza wiele szkodliwych programików, wirusów. Program AVG jest przeze mnie proponowany klientom czy w wersji płatnej lub darmowej. Systemy zabezpieczony antywirusem AVG nie ulega atakom, opiera się większości wirusów które występują w sieci. Nie obciąża za bardzo systemu i sprzętu komputerowego, jego obsługa jest intuicyjna i prosta dla klientów.

Paweł Mitos

Na pojawiające się pod moim adresem pytanie: "Jakiego mi proponujesz antywirusa?" Bez wahania polecam AVG!!

Przemysław Grzelak

Mam AVG Pro od prawie roku i nie było takiego wirusa, żeby AVG nie dał mu po .... ;)

Janusz Kyć

KORZYSTAM Z OCHRONY „AVG” OD KILKU LAT. JESTEM JAK DOTĄD BARDZO ZADOWOLONY Z TYCH PROGRAMÓW OCHRONNYCH.

Bogdan

Uważam, iż program AVG Internet Securuty 2013 to bardzo dobry program zabezpieczający komputer pod każdym względem, w szczególności AVG LinkScanner, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware, które to bardzo dobrze pilnują komputera i nie pozwalają, aby zbędne śmieci dostały sie do systemu i zakłóciły jego prace. Program pracuje bardzo stabilnie lecz ma dość duże wymagania co do pamięci operacyjnej (to jego minus). Jeśli chodzi o skuteczność działania, to daję mu 9/10 jeśli chodzi o cenę to 6/10. Polecam wszystkim AVG IS 2013 to jeden z najlepszych programów chroniących komputer jakie znam pozdrawiam

Piotr Klima

AVG Internet Security 2013 to idealny program do ochrony własnego komputera. Ten rezolutny antywirus zapewnia swoim użytkownikom skuteczną analizę całościową oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Oprócz tego wyposażony jest w Firewall i AVG Anti-Spam. Najnowsza wersja programu umożliwia również ochronę tożsamości dzięki modułowi AVG Identity Protection. Dodatkową zaletą jest również możliwość bardzo szybkiego skanowania dzięki trybowi AVG Turbo Scan. „Nie dość ,że ładna oprawa to do tego wartościowa zawartość. Polecam!!!

Marek Beresiński

Zanim kupiłem licencję antywirusa AVG, skorzystałem z darmowego okresu jego instalacji. Po miesiącu zmieniłem program ochrony moich czterech komputerów działających w domowej sieci rodzinnej (wkrótce po poważnej awarii wynikłej z przeniknięcia konia trojańskiego). Zmieniłem **** w połowie licencji na program ochrony AVG, tylko dlatego, że AVG ma najkrótszy czas startu po załadowaniu systemu. Uważam, że ten krótki moment po restarcie komputera, od chwili załadowania systemu, aż do uruchomienia antywirusa, który przez jakiś czas pobiera aktualizacje, może być powodem nieszczęścia. Sprawdziłem, że AVG pobiera aktualizacje znacznie szybciej niż inne znane mi programy antywirusowe, które używałem. Tak więc czas braku ochrony przed załadowaniem aktualizacji ma najkrótszy. Ponadto AVG nie spowalnia pracy moich komputerów tak, jak to powodowały inne popularne antywirusy. Uważam, że średni czas aktualizacji baz danych antywirusów jest najważniejszym parametrem programów antywirusowych. Wcześniej używałem bardzo popularnego antywirusa, który ładował się w niektórych godzinach przedpołudniowych nawet powyżej trzech minut, a czasem nawet około pięciu minut. AVG ładuje się około minuty i to daje mi poczucie dobrej ochrony moich danych.

Andrzej Dziedzic

Wprawdzie korzystam z programu AVG Anti-Virus 2012 łącznie z PC Tuneup i nie wiem jak działa AVG 2013 to jednak chciałbym się podzielić opinią na ten temat. Korzystam z pełnej licencji na w/w program z dodatkiem PC Tuneup i z punktu widzenia laika komputerowego jestem całkowicie zadowolony. Wcześniej korzystałem z innych programów i ze wszystkich poprzednich najbardziej jestem zadowolony z obecnego. Jak dla mnie, jest to program przyjazny dla użytkownika komputera, nie ingeruje w składniki systemu, zainstalowane programy, gry itp., znakomicie spełnia oczekiwane  funkcje, w szczególności program AVG PC Tuneup. W najbliższym czasie zamierzam odnowić licencję  na Wasz produkt.

Czesław Zając

Przyznam, ze jest to pierwszy program, który wysyła mi tak liczne ostrzeżenia o podejrzanych stronach! Lubię korzystać z Facebooka i jestem zaskoczona, ile kryje się tam aplikacji stanowiących zagrożenie dla komputera! Dzięki AVG przekonałam się, ze pozornie dobrze znana mi strona niesie zagrożenia, które są mi trochę mniej znane!

Izabela Szymańska

Uważam, że program antywirusowy AVG Internet Security 2013 jest program godnym zaufania, przez co otrzymujemy pewną ochronę swojego komputera, na której bardzo mi zależy i na którą mogę liczyć w 100%. Nigdy jeszcze się na nim nie zawiodłem i będę z nim do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

Darkens@...

Program antywirusowy AVG używam, od co najmniej  5 lat. Wcześniej korzystałem  z **** i *****. Używam go na czterech urządzeniach i do tej pory wystarczająco chroni moje komputery. Nie obciąża systemu tak jak inne antywirusy. Poleciłem go moim znajomym, którzy także od paru lat korzystają z AVG i są zadowoleni.

Krzysztof Listek

AVG bardzo fajnie się sprawuje nie zaśmieca systemu zbędnymi komunikatami, nie ma problemu z wychwytywaniem szkodliwych oprogramowań i programów usuwając pliki zainfekowane, nie uszkadza systemu operacyjnego, dla mnie ogólnie na chwilę obecno jeden z najlepszych antywirusów na rynku.

Jacek Szewczyk

To, że posiadam aktualnie dwuletnią, pięciostanowiskową licencję na ten produkt jest swego rodzaju recenzją - ostatecznie jeśli użytkownik nie jest zadowolony z softu to nie nabywa wielostanowiskowych licencji...

Krzysztof Tykwiński

Jestem bardzo zadowolony z pracy AVG Internet Security. Interfejs jest przejrzysty – łatwo i szybko można znaleźć potrzebne opcje. Program świetnie chroni mój komputera do tego nie zabiera dużo pamięci Ram. Od kiedy posiadam ten program nie mam problemu z wirusami.

Achuu@...

Świetny program, działający perfekcyjnie i kompleksowo, nie obciąża zbytnio procesora i co najważniejsze jest bardzo skuteczny!!!!!

Bogucki Włodzimierz

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »