facebook
Odbierz kupon 10%
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Jestem bardzo dobrego zdania o AVG 2013. Pracuje wyraźnie sprawniej niż wersja poprzednia. Jego praca nie wpływa w żaden sposób negatywnie na szybkość pracy komputera, ewidentnie pracuje w tle, ujawnia na bieżąco zagrożenia, neutralizując je na bieżąco co potwierdza skanowanie. Interfejs użytkownika jest jeszcze lepszy niż poprzednio. Pragnę dodać, że korzystam z AVG od dobrych kilku lat i nie przyszło mi do głowy zmieniać go na inną ochronę komputera.

Lesław

Bardzo dobry program dzięki niemu mam poczucie bezpieczeństwa i swobodnie korzystam z komputera. Nie obciąża systemu działa w tle i pełni swoją role .A ponadto mą rewelacyjną zaletę - jest bezpłatny. Od czasu jak go zainstalowałem nie mam problemów związanych z bezpieczeństwem komputera, jestem spokojny o swoje dane. Poleciłem go wszystkim znajomym i wszyscy są  też zadowoleni. 

Marek Druzbiak

Używam pakietu AVG Internet Security odkąd powstał. Przez kilka lat śledziłem jego zmiany używając go na kilku komputerach. Co jakiś czas sprawdzałem inne programy do ochrony komputera i zawsze wracałem do AVG, jako że w najmniejszym stopniu obciąża on pracę komputera i jest bardzo stabilny. Możliwość konfiguracji również jest jedną z najlepiej dostosowanych do potrzeb użytkownika, a to co ma po prostu działać w tle - działa i na co dzień nie muszę o tym pamiętać.

Olaf

Użytkuję AVG od wielu lat zarówno w pracy (serwer) jak i w domu. To najlepsze SW, które od lat spełnia moje wszelkie wymagania.

Krzysztof Kowalczyk

Co tu dużo opiniować. Gdyby program nie był rewelacyjny to nie kupił bym dla naszej firmy 100 licencji na wersje AVG Network Edition.

Dariusz Ludwikowski

Program godny polecenia.

Grzegorz Wróbel

Jestem bardzo zadowolony z tego programu, nigdy mnie nie zawiódł. Polecem go wszystkim i wgrywam.

Darek Ignatowicz

Program antywirusowy AVG nigdy mnie nie zawiódł. Polecam każdemu niezależnie od wersji, na jaką się zdecydujemy.

Tomasz D.

Od około trzech lat używam AVG w wersji FREE Edition i jak dotąd mnie nigdy nie zawiódł; co nie mogę powiedzieć o konkurencji, przez którą nie raz musiałem od nowa instalować system.

Grzegorz

Od dobrych kilku lat używam antywirusa od AVG i z czystym sumieniem polecam go innym. Cenię go sobie za dużą skuteczność i małe obciążenie systemu, a przy tym znikomą ilość błędnych wykryć. Interfejs programu jest intuicyjny i nie obciążony skomplikowanymi opcjami. Jednym słowem jeden z lepszych antywirusów jakie miałem okazję używać.

Piotr Świątek

Bardzo dobry program. Używałem w przeszłości 2 innych dobrze znanych o światowej renomie i zawsze był ten sam problem: wolna praca komputera. Od trzech lat używam AVG i nigdy nie miałem z nim problemów. Jest lekki dla systemu i nie spowalnia, a nowy AVG 2013 wręcz przyśpiesza! W 2011 roku zakupiłem AVG TuneUp i jestem z niego bardzo zadowolony. Teraz używam także AVG Mobilation w moim nowym smartfonie. AVG "zaraziłem" nawet swojego szwagra, sceptyka i niedowiarka. On również jest zadowolony, choć przede mną udaje... Greka.

Michał Walukiewicz

Program AVG FREE polecam innym użytkownikom, jako program bardzo dobry do ochrony komputera przed atakami i wirusami. Umiejętne używanie go intuicyjna konfiguracja bardzo dobrze chroni komputer w stosunku do płatnych wersji. U mnie jest na 1 miejscu.

Stanley

Przetestowałem państwa produkt i uważam że jest o wiele przyjaźniejszy dla ludzkiego oka oraz posiada bardzo szybki dostęp do funkcji. Szybsze skanowanie baz danych. Oraz ulepszone wyłapywanie wirusów jak i plików szpiegujących. Jak dla mnie to jeden z lepszych produktów na rynku godny polecenia innym.

Grzegorz Piotrowski

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z działania AVG,mam nadzieje ze będzie mnie wystarczająco bezpiecznie mnie chronił.

Marcin Trzask

AVG dobrze chroni komputer. To jest to, na czym można polegać Gratulacje dla twórców!

J.R.

Od kilku lat korzystam z programu AVG Internet Security, a od niedawna również z AVG PC TuneUp. Cóż mogę powiedzieć? Interfejs przejrzysty i stosunkowo prosty, jedyny minus jest taki, że nie ma wersji na platformę Apple nad czym ubolewam.

Adrian Szeler

Program AVG Internet Security 2013 bardzo dobrze jest opracowany, funkcjonalny i przyjazny w obsłudze. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu osób programujących. Moje gratulacje.

Emilia Zarębska

Program jest bardzo funkcjonalny,eliminuje robactwo i jest prosty w obsłudze.Polecam

Zbyszek Bogut

Korzystam z Waszych programów dlatego, iż są proste w obsłudze i skuteczne.

Janusz Petz

Bez względu na to, którą wersję programu antywirusowego AVG się posiada uważam, że jest on najlepszym programem w swojej kategorii. Nie przepuszcza spamu i wirusów, blokuje wszystko co jest złe dla komputera. Oprogramowania od AVG używam od kilku lat i nie mam zamiaru zmieniać go na inne. Polecam go również znajomym. Inne programy antywirusowe zbyt mocno obciążały zasoby systemu, a podczas pracy z AVG nie dochodzi do takich sytuacji. Według mnie to najlepszy program antywirusowy zasługujący na najwyższą ocenę.

Sławek Barcik

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »