Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG to program bardzo przyjazny, świetnie przystosowany dla hm... zaawansowanych...wiekiem komputerowcom ( mam dopiero 73 lata !). Wg. mnie jest niezwykle przyjazny dla mniej zaawansowanych użytkowników. Rozpoczęcie pracy z tym programem to zwykła łatwizna, program jest bardzo przejrzysty, przyjazny i po prostu ładny.... Gratulacje dla grafików firmy ! Miło patrzeć jak przy odbiorze poczty z dołu ekranu na chwilę pojawia się AVG i informuje mnie, że właśnie odbywa się sprawdzanie poczty, czy tam nie ma jakichś niepożądanych treści, wirusów, czy programów szpiegowskich. A zatem mam gwarancję, że mogę spać spokojnie!

Edmund Piór

Program antywirusowy AVG jest bardzo dobry w swojej klasie (mam na myśli programy darmowe). Nie spowalnia działania systemu operacyjnego, jego działanie jest praktycznie niezauważalne, a przy tym skuteczność działania według mnie niewiele ustępuje programom, za które często trzeba zapłacić niemałe pieniądze. Obecnie noszę się z zamiarem wypróbowania płatnych, bardziej rozbudowanych narzędzi AVG

Robert

Jestem bardzo zadowolony z tego programu, nigdy mnie nie zawiódł. Polecem go wszystkim i wgrywam.

Darek Ignatowicz

Używam AVG od kilku lat, najpierw był antywirus. Testowałem wiele programów typu INTERNET SECURITY, jedne lepsze drugie gorsze. AVG Internet Security spisuje się całkiem dobrze, a prawda jest taka: żeby surfując po internecie być ostrożnym, ponieważ wszędzie czyhają zagrożenia. Przydałby się moduł kontroli rodzicielskiej. Program nie obciąża zbyt systemu, w czasie skanowania można w miarę spokojnie pracować na komputerze.

Grzegorz Bieleszuk

Przyznam, ze jest to pierwszy program, który wysyła mi tak liczne ostrzeżenia o podejrzanych stronach! Lubię korzystać z Facebooka i jestem zaskoczona, ile kryje się tam aplikacji stanowiących zagrożenie dla komputera! Dzięki AVG przekonałam się, ze pozornie dobrze znana mi strona niesie zagrożenia, które są mi trochę mniej znane!

Izabela Szymańska

Jestem bardzo zadowolona z AVG. Polecam każdemu, Jest szybki, skuteczny, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Ewa S.

Od Niedawna Używam Tego Programu Na Komputerach i Telefonie z Androidem i Jestem Mile Zaskoczony Szybkim Działaniem. Gratuluję Dynamicznego Rozwoju. Atrakcyjna Cena i Skuteczny i Wydajny Program To Na Pewno Zaleta. Gorąco Mogę Polecić Wasze Programy.

Adam Heler

Uważam, że to bardzo dobry antywirus. Program jest prosty w obsłudze i jak dotąd niezawodny.

Aleksander Drobiazgiewicz

AVG Internet Security 2013 posiada kilka cech, które najbardziej lubię w programach antywirusowych. O dziwo, jego główną zaletą jest to, że chroni mój komputer przed niemile widzianym oprogramowaniem. Piszę o dziwo, bo ostatnimi czasy wydaje mi się, że programy zatracają swoje główne właściwości, a ich twórcy skupiają się na wszystkim innym, tylko nie na głównym zadaniu konkretnego programu. Na szczęście z AVG tak nie jest: program daje mi poczucie bezpieczeństwa i oby tak dalej! Drugą najważniejszą cechą AVG IS 2013 wydaje się być jego nienachalność: program pracuje w tle i zupełnie się nie narzuca. Jest, a jakby go nie było, co mi pasuje aż nadto. Oprócz tego, program fenomenalnie się prezentuje (czytelne kafle, oszczędna i elegancka kolorystyka. W zasadzie, jedyną poważną wadą, jaką ja zauważyłem, to pojawiające się reklamy. Jednak i tutaj nie jest najgorzej: informacje reklamowe dotyczą wyłącznie produktów producenta oprogramowana i nie „narzucają się” użytkownikom. Jeśli przyjąć, że reklama jest znamieniem naszych czasów, można przełknąć tę cechę. Okazuje się zatem, że AVG IS 2013 jest programem przyjaznym i dyskretnym; dba o bezpieczeństwo komputera tak profesjonalnie, jak wygląda.

Michał Janczak

Pracuję w branży geologicznej, komputer to moje główne narzędzie pracy. Nie mogę sobie pozwolić na utratę lub wykradzenie danych, dlatego musiałam poszukać niezawodnego programu  antywirusowego. Po  konsultacji z kolegami z branży informatycznej zdecydowałam się na  AVG Internet Security 2013 i nie zawiodłam się.  AVG Internet Security 2013 spełnia moje oczekiwania pod każdym względem.

Patrycja Wyrozumska

Przetestowałem państwa produkt i uważam że jest o wiele przyjaźniejszy dla ludzkiego oka oraz posiada bardzo szybki dostęp do funkcji. Szybsze skanowanie baz danych. Oraz ulepszone wyłapywanie wirusów jak i plików szpiegujących. Jak dla mnie to jeden z lepszych produktów na rynku godny polecenia innym.

Grzegorz Piotrowski

Od roku do ochrony mojego komputera osobistego używam programu AVG AntiVirus FREE. Moim zdaniem sprawdza się on rewelacyjnie, zwłaszcza w przypadku osób, których wiedza informatyczna jest skromna. Najbardziej podoba mi się fakt, że ważne aktualizacje programu odbywają się automatycznie. Jeśli mógłbym coś zmienić, to proponowałbym, aby program automatycznie skanował pobierane pliki w czasie rzeczywistym.

Piotr Florczak

Polecam AVG posiadam pełne pakiety od 2008r. na parę stanowisk, ochrona jaką daje AVG jest w pełni zadowalająca chroni, pilnuje, nie przeszkadza w pracy jak i zabawie. Gorąco polecam jestem bardzo wdzięczny AVG za ochronę jaką zapewnia podczas pracy, oraz zabawy w necie. Na pewno przedłużę licencję na kolejne lata.

Michał

Bardzo wygodny w użyciu i dosyć łatwy w konfiguracji. Bardzo mi się podoba.

Darecki

Jako dobry pakiet IS mogę bez wahania polecić do użytku codziennego

Jack Kolek

Posiadam program AVG AntiVirus Free i jestem zadowolonym użytkownikiem.

Krzysztof Ogiński

AVG jest na moim komputerze od ponad 4 lat. Nie nie wiem jak działa i w cale mnie to nie interesuje. Nigdy nie miałem problemów z wirusami. Wykupuję licencję, sprawdzam czy świeci się na zielono i zapominam o nim. Polecam AVG – po prostu zapomnijcie, że go macie!

Tomasz Kosieradzki

AVG AntiVirus jest A-mbitny V-irtualny G-enialny  A-trakcyjnie N-owoczesny T-otalnie I-nteligentny V-spaniale I-nnowacyjny R-ealnie U-ltra S-kuteczny! Jest dla moich potrzeb dostosowany, działa niezawodnie, dba o mnie o mój komputer i jest nam razem bardzo dobrze. :)

Paulina Jodłowska

Z programów AVG korzystam od kilku lat na różnych urządzeniach. W tym czasie nie miałem żadnych problemów z wirusami. Dzięki TuneUp przekonałem się, że mogą one działać zdecydowanie szybciej. Testowałem również programy innych producentów, teraz na podstawie swoich doświadczeń swoim znajomym, gdy mnie o to pytają, polecam z czystym sumieniem produkty AVG.

Andrzej

Bez względu na to, którą wersję programu antywirusowego AVG się posiada uważam, że jest on najlepszym programem w swojej kategorii. Nie przepuszcza spamu i wirusów, blokuje wszystko co jest złe dla komputera. Oprogramowania od AVG używam od kilku lat i nie mam zamiaru zmieniać go na inne. Polecam go również znajomym. Inne programy antywirusowe zbyt mocno obciążały zasoby systemu, a podczas pracy z AVG nie dochodzi do takich sytuacji. Według mnie to najlepszy program antywirusowy zasługujący na najwyższą ocenę.

Sławek Barcik

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »