facebook
Odbierz kupon 10%
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG jest dobrym oprogramowaniem. Kolega wysłał mi niechcący ,,Konia Trojańskiego". Na szczęście AVG wykrył go. Po prostu super.

Jakub Biaduń

AVG był i nadal jest jednym z pierwszych moich antywirusów. Korzystam z niego na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie i dwóch komórkach. Jak do tej pory nigdy mnie nie zawiódł i mam nadzieję, że mu się to nie zdarzy. Na początku korzystałem z wersji płatnej, jednak po kilku latach przesiadłem się na wersję darmową, która jest również wystarczająca jeśli chodzi o moje potrzeby. Wersję komputerową cenię za przejrzysty interfejs, rozbudowaną bazę wirusów - na bieżąco aktualizowaną, dużą funkcjonalność i przyzwoite osiągi jeśli chodzi o zasobożerność. Instaluję go na każdym kompie, który składam lub na którym stawiam nowy system.

Bartek

Program antywirusowy AVG jest na tyle dobry , że sam się broni - kup a się przekonasz w 100% , że to trafna decyzja.

Dariusz

Nowy AVG 2013 Free to jest to! Zaskoczył mnie! Bardzo szybko uruchamia się, nie spowalnia pracy komputera, ma bardzo prosty i wygodny interfejs prosty jak budowa cepa. Działa tak wspaniale, że zapomniałem, że ciągle w sposób niewidzialny chroni mój komputer.

Tomasz Arasymowicz

NA TO CZEKALEM! Wreszcie pojawił pakiet ochrony przed zagrożeniami internetowymi ze stajni Grisoft. Intuicyjna obsługa, bardzo niskie użycie zasobów procesora, duża skuteczność to z pewnością nie jedyne zalet Waszego oprogramowania!

Maciej Szoser

Programu antywirusowego AVG używam od wielu lat na kilku komputerach i jak dotąd nie “złapałem” wirusa. Program działa bez zarzutu, a częste aktualizacje zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Używam wersji “free” programu, więc domyślam się, że płatna jest po prostu the best. Wszystkim osobom korzystającym z internetu i ceniącym poczucie bezpieczeństwa polecam z czystym sumieniem. I dodam jeszcze, że interfejs najnowszej odsłony programu jest fajny, wszystko jest na swoim miejscu.

Darek Jasiak

Stało się, pobrałem i zainstalowałem AVG AntiVirus. Instalacja przebiegła nadzwyczajnie szybko i bezproblemowo,  to znacznie usprawnienie. Poprzednie wersje programów AVG instalowały się długo, zaś sama instalacja była skomplikowana, nużąca i bardzo długa. Interfejs jest bardzo oryginalny i nowoczesny. Nawiązuje do Windows 8 i interfejsu Modern, co jest miłe dla oka i bardzo funkcjonalne. Na pierwszy rzut oka program działa bardzo zgrabnie, nie pobiera zbyt wiele zasobów. Każdy powinien dać mu szansę, bo to całkiem niezły program.

Adam Romanowski

Z przyjemnością informuję, że od co najmniej lat czterech jestem użytkownikiem programu antywirusowego AVG. Oprogramowanie mam zainstalowane zarówno na komputerze stacjonarnym jak na laptopie. Na obydwu jednostkach zarówno instalacja jak i użytkowanie przebiegają pomyślnie.  Również nie występują żadne problemy z bieżącą aktualizacją baz. Zaprojektowane funkcje działają poprawnie. Startowe skanowania oraz skanowania okresowego dokonywane są bez zarzutów. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z tego oprogramowania i chętnie pozostanę jego użytkownikiem jak i polecę go moim znajomym.

Tadeusz Kołodziej

Używam wersji darmowej AVG na swoim komputerze już dłuższy okres czasu i zawsze byłem z niej zadowolony a nawet polecałem ją znajomym. Teraz po zajrzeniu do 7.5 jestem jeszcze bardziej zadowolony. Przejrzysta i funkcjonalna myślę, że te dwa słowa wystarczą do określenia tego Waszego produktu.

Karol J.

Według mnie najważniejszą zaletą programu jest jego płynność działania i pobieranie stosunkowo małej ilości zasobów systemowych, oczywiście należy zwrócić uwagę na dodatkowy program PC TuneUp który wg mnie jest jednym z najlepszych programów tego typu, za główną zaletę jego należy powiedzieć że bardzo dobrze współgra z systemem,  jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, odkąd używam AVG Internet Security żeby jakiś szkodnik dostał mi się do systemu.

Paweł

Program jest przyjazny w użytkowaniu a interfejs bardzo przejrzysty dla laików komputerowych jak i zarówno wybrednych użytkowników. Działanie AVG nie spowalnia pracy komputera ani nie zamula serfowania po stronach WWW nie ma co szukać innego antywirusa ponieważ AVG Internet Security spełnia idealnie swoją rolę. Komputer jest chroniony więc użytkownik może spokojnie zaufać gronu fachowców z AVG i swobodnie bez stresowo korzystać z dóbr informatycznych.

Andrzej

Oprogramowanie antywirusowe od AVG oprócz bezpieczeństwa, jakie mi zapewnia cenię przede wszystkim za to, że nie przeszkadza mi w codziennym użytkowaniu komputera. Z pomocą AVG chronię mój sprzęt przed infekcjami od 2006r. W domu używam darmowej wersji AVG, natomiast w pracy chroni nas AVG Business Edition.

Marek Siejka

Świetny program, działający perfekcyjnie i kompleksowo, nie obciąża zbytnio procesora i co najważniejsze jest bardzo skuteczny!!!!!

Bogucki Włodzimierz

Programu AVG używam od...zawsze. Jest najlepszy z wszystkich, które wypróbowałam. Przede wszystkim nie spowalnia pracy systemu operacyjnego bez względu na to, na jakim systemie pracuję. Nigdy nie zdarzyło się, żeby "przeoczył" choćby najmniejszy wirus. Od kiedy używam programu AVG przestałam się martwić bezpieczeństwo mojego komputera. Bez względu na to, czy korzystam z płyty czy pendriv'a, AVG dba o to, aby wirusy nie przedostały się do mojego systemu. Nie zdarzyło się też (przynajmniej w ciągu ostatnich 10 lat), żeby program samoistnie się wyłączył z jakiegokolwiek powodu (co się zdarza innym programom antywirusowym), lub zapomniał się zaktualizować. Uważam, że jest to bardzo dobry program antywirusowy nie tylko dla jednego domowego komputera ponieważ równie dobrze sprawdza się w wersji sieciowej, co dla administratorów sieci jest bardzo ważne.

jolagolczyk

Używam oprogramowania AVG AntiVirus na swoim smartfonie od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Polecam wszystkim użytkownikom to oprogramowanie. Działa spokojnie w tle, nie wypływając na szybkość i pracę urządzenia. Polecam

Sławomir Czerniakowski

Od lat korzystam z Avg Free i uważam, że jest doskonały

Jerzy Kozikowski

Super program, klarowny i użyteczny!

Dariusz Guściora

AVG Internet Security 2013 -  Dla mnie oznacza zawsze bezpiecznie, wygodnie. Dlaczego bezpiecznie? Od wielu lat korzystam z wersji darmowych AVG- od kiedy na moim komputerze zainstalowany jest AVG, nie mam żadnego złośliwego oprogramowania. Dlaczego wygodnie? Program działając w tle przy, niezauważalnym wręcz obciążeniu systemu daje mi pełny komfort pracy. Z AVG jestem spokojny o moje dane, pracę i prywatność. Tak trzymać!

Bartłomiej Dulak

Według mnie AntiVirus Free Internet Security jest najlepszy! Jako osoba często korzystająca z komputera testowałam już chyba wszystkie możliwe antywirusy, więc wiem o czym mowa.

Dominika Górska

AVG jest bardzo dobry i sam się promuje. Ja jestem zadowolona i trudno mi opisać w kilku zdaniach korzyści, jakie płyną z zakupu i zainstalowania AVG. Obecnie mój komputer jest chroniony extra i nie mam żadnych wirusów. Ponadto antywirus od AVG nie spowalnia komputera.

Anna Smutek

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »