Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Pakiet zabezpieczeń w tym antywirus firmy AVG spełnia moje oczekiwania - jest skuteczny, szybki, działa w tle i nie obciąża zasobów sprzętowych mojego komputera. Po wstępnej konfiguracji nie muszę pamiętać o cyklicznym czy doraźnym skanowaniu, czy aktualizacji definicji wirusów, oraz samego programu. Jak do tej pory bezpłatna wersja którą zainstalowałem sprawdza się znakomicie. Jest to po prostu program w stylu "zainstaluj, zapomnij i bądź spokojny". Daje znać o sobie jedynie w momencie wykrycia potencjalnego zagrożenia, czy w sytuacji potrzeby ponownego uruchomienia komputera po aktualizacjach, pytając o decyzję użytkownika, choć w trybie pełnego automatu nawet nie musimy mieć pojęcia o tym, że jesteśmy atakowani i możemy spokojnie pracować na komputerze bez zawracania sobie uwagi problemami z sieci. Na kłopoty Bednarski, tzn. przepraszam AVG AntyVirus oczywiście.

Włodzimierz Łaszcz

Bardzo dobry program dzięki niemu mam poczucie bezpieczeństwa i swobodnie korzystam z komputera. Nie obciąża systemu działa w tle i pełni swoją role .A ponadto mą rewelacyjną zaletę - jest bezpłatny. Od czasu jak go zainstalowałem nie mam problemów związanych z bezpieczeństwem komputera, jestem spokojny o swoje dane. Poleciłem go wszystkim znajomym i wszyscy są  też zadowoleni. 

Marek Druzbiak

Jestem bardzo zadowolony z tego programu. Korzystam z niego od ponad czterech lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Nie obciąża systemu, wyłapuje wszystkie wirusy, a co ważne pozwala samodzielnie dokonać wyboru co usunąć a co nie. W moim przekonani bije na głowę takie programy jak **** czy ****, wiem co piszę na co dzień korzystam z tych programów w firmie. Program na szóstkę, oby tak dalej.

Bartek Korycki

Program AVG zabezpiecza w 100% mój komputer dzięki niemu bez przeszkód można pracować w sieci. Jest niezawodny. Polecam!

Kamila Stępniak

Od wielu lat używam produktów AVG (AntiVirus i TuneUp) na kilku komputerach i jestem bardzo zadowolony. Żadnych wirusów, żadnych "podejrzanych" plików itp. (odpukać w niemalowane) nie miałem. A gdy za dużo się "namiesza" na dyskach czy w rejestrach (co jest nieuniknione, jeśli dużo się pracuje i robi się wiele rzeczy), to za pomocą TuneUp i jego składowych można przywrócić "porządek" zarówno na dyskach jak i w rejestrze (włącznie z jego defragmentacją) i przyspieszyć pracę komputera. Dla systemu jest mało obciążający, przynajmniej ja nie zauważyłem takiego zjawiska, żeby praca sprzętu była wolniejsza czy gorsza. Jak najbardziej polecam.

ewkom

Korzystam z AVG Internet Security od ponad roku. W mojej ocenie antywirus jest bez zastrzeżeń. Główna zaleta: sprawnie pracuje w tle, jest szybki i co najważniejsze nie obciąża systemu operacyjnego. Krótko mówiąc mogę po polecić z czystym sumieniem.

Jarosław Klepacki

Z uwagi ze w dzisiejszym świecie czas jest bardzo cenny napiszę krótko odkąd posiadam ochrone antywirusową AVG nie musiałem robić formata i ponownej instalacji systemu , a to oszczednosc czasu pieniedzy i najwazniejszego czyli nie utracenia danych - wszystko mozna kupić ale dane zgromadzone na kompie bezcenne :)

Staszek

Używam AVG na komputerach domowych oraz instaluję go na komputerach moich znajomych. Nigdy nie zawiodłem się na skuteczności tego programu.

Leszek

Pakiet AVG bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie tylko dał sobie radę ze szkodnikami, ale zrobił to z lekkością znaną mi do tej pory z produktów innej firmy. Pakiet nie zawraca nam głowy, nie angażuje naszej uwagi, a po prostu pozwala na pracę i dba o nasze bezpieczeństwo. Gdy natomiast zechcemy przejąć stery we własne ręce, da nam ku temu możliwości oferując bardzo zaawansowane ustawienia. Cena nie jest wygórowana i przedstawia się podobnie do produktów konkurencyjnych.

Marcin Medes

Program AVG Internet Security 2013, moim zdaniem jest najlepszym programem ochronnym dostępnym na rynku. Ogólnie nigdy nie zawiodłem się na programach AVG. AVG Internet Security 2013 daje poczucie bezpieczeństwa podczas przeglądania i korzystania z zasobów Internetowych. Obsługa programu jest prosta, intuicyjna i przyjazna obsługującemu. Program jest rewelacyjny. Gratuluję produktu i życzę dalszego dynamicznego rozwoju.

Ireneusz Kudełko

Programu AVG w wersji FREE używam już chyba od 6 lat. Od kiedy  go zainstalowałem to od razu go polubiłem. Dlatego, że  nie zabijał systemu na dość starym i mało wydajnym komputerze a wykonywał to co powinien. Z tego też powodu polecałem go moim znajomym. Myślę, że najważniejszą cechą AVG jest to że jest niewidoczny podczas pracy ale zawsze jest na straży i w pełni gotowy aby strzec nasz komputer.

Janusz

Od wielu lat jestem użytkownikiem AVG, ten program jest skuteczny i prostym w instalacji i obsłudze, zdecydowanie polecam. 

Robert Petri

Jestem bardzo zadowolony z najnowszego produktu chroniącego mój komputer. Nie posiadam najnowszego komputera więc tak skuteczny program nie spowalniający pracy jest dla mnie idealny.

Mariusz Milczarek

Program instaluje się bezproblemowo, po instalacji wystarczy kilka kliknięć i pełna ochrona komputera już działa. Sam program pracuje stabilnie i raczej nie obciąża starszego komputera, posiada sporo opcji konfiguracyjnych co umożliwia na przykład ustawienia pory skanowania systemu na czas najmniejszej aktywności użytkownika. Reaguje dość szybko na zagrożenie i nie pozwala się wirusom i innym paskudztwom rozprzestrzeniać dalej, wykrywalność zagrożeń wydaje się być na wysokim poziomie, nie spotkałem się aby coś przepuścił i trzeba było skanować system innym programem co mi się zdarzało gdy korzystałem z innych programów antywirusowych.

Piotr Świątek

Program jest najlepszy, warty użytkowania i zakupu, jest idealny, bo w porównaniu z innymi antywirusami nie obciąża komputera i pozwala pracować nawet podczas włączonego skanowania. A bardzo fajną rzeczą jest LinkScanner - w googlach pokazuje która ze stron jest bezpieczna, a która nie. Wystarczy raz zainstalować i na czas trwania licencji można zapomnieć, a on sam idealnie będzie chronił komputer nie pozwalając szkodnikom przeszkadzać w pracy. Bezpieczeństwo po instalacji, nie przeszkadza w pracy, a wystarczy wejść na stronę można pobrać TRIALA i zdecydować się na kupno lub korzystać z wersji free choć ona już wszystkiego tego nie ma. Polecam serdecznie wszystkim.

Wojciech Sitek

Ładny i prosty interfejs użytkownika, łatwy dostęp do najczęściej używanych ustawień, konkretna ochrona poczty e-mail, możliwość poprawy wydajności komputera to zalety nowego programu AVG Internet Security 2013.

Krzysztof Knop

Super program. Od kiedy używam AVG nie zdarzyła mi się żadna sytuacja z wirusami. Program pracuje niezauważalnie w tle i nie spowalnia systemu nawet na komputerach starszej generacji. Wielkie brawa dla twórców oprogramowania.

Wiesław Ribszleger

Korzystam z oprogramowania AVG od roku zarówno na komputerze stacjonarnym będącym w użyciu domowym przez wszystkich użytkowników, jak i laptopie które używam w zawodowo. Użytkownicy domowi przeglądają przeróżne strony internetowe i jeszcze się nie zdarzyło, żeby ten komputer został zawirusowany. Oprogramowanie AVG pracuje bardzo niezawodnie i bardzo stabilnie. Jednocześnie nie zauważa się, że nadmiernie eksploatuje zasoby komputera. Laptop jest podłączany do różnych sieci o różnym zabezpieczeniu i kulturze organizacji. Również uniknąłem jakichkolwiek problemów z wirusami. Regularnie skanuję komputery i zawsze są czyste, czyli zabezpieczenia działają niezawodnie. Z zakupu jestem zadowolony. Kompleksowa ochrona jest mi potrzebna ponieważ dane w moich komputerach  są dla mnie bezcenne.

Stanisław Płaczek

Z darmowym oprogramowaniem AVG związany jestem prywatnie już od kilku lat. Obecna wersja jest najszybsza z dotychczasowych i chyba najprzyjemniejsza wizualnie. Nie wiem jak inni ale ja w komputerze domowym, laptopie, tablecie i telefonie mam AVG i pomimo sprawdzania też innymi programami jeszcze nie miałem przypadku aby wirus pozostał na dysku. Mam pełne zaufanie do darmowej wersji AVG i jeśli pozostanie na dotychczasowym poziomie to i ja pozostanę przy nim.

Paweł Krzysztoń

Z AVG korzystam już od wielu lat. Kiedyś była to wersja free a od niemal 2 lat posiadam wykupioną wersję Professional i nie żałuję tego. Jest to jedyny program tego typu jaki zakupiłem w ponad 10 letniej historii mej przygody z komputerem. [...] AVG jest dla mnie programem najbardziej przyjaznym, nie "muli" mi komputera - pracuje sobie cichutko, niezauważalnie, gdzieś w tle i zawsze powiadomi o niebezpieczeństwie.

Jerzy Ratajczak

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »