facebook

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Od paru dni pracuję na laptopie z systemem Windows 8, z zainstalowanym programem antywirusowym AVG 2013. Wcześniej miałem zainstalowany inny antywirus „znanej firmy”, ale "kłócił "się z W8. Z obecnego antywirusa jestem bardzo zadowolony. Zapewnia on kompleksową ochronę sieci www, komputera, poczty, tożsamości oraz zapewnia zaporę. Daje możliwość zainstalowania go w telefonie komórkowym. Jest nowoczesny i pracuje w tle. Takiego antywirusa potrzebowałem.

Radzisław Styś

Jestem domowym użytkownikiem programu TuneUp i mogę mówić o nim w samych superlatywach. Trafiłem na niego przypadkiem, bez większych nadziei przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu czegokolwiek co postawiło by mojego laptopa na nogi. TuneUp zadziałał na mój wysłużony komputer niczym udana chemioterapia na pacjenta w zaawansowanym stadium raka. Pomimo starości, widać było ewidentną poprawę jeśli chodzi o szybkość i wydajność urządzenia, a także stan moich nerwów. Krótko mówiąc, zapewnił mu jeszcze kawałek czasu nim zostanie zutylizowany.  Tym większe było moje zaskoczenie co do efektu, ponieważ wcześniej od czasu do czasu używałem innego programu posiadającego podobne funkcje (***), a rezultat był diametralnie lepszy w przypadku TuneUp. Co więcej, interfejs jest bardzo przejrzysty, intuicyjny, bez zbędnych funkcji, wszystko działa szybko i prawidłowo. A także, co dla mnie jest bardzo ważne, brak irytujących, wyskakujących co chwila okienek i powiadomień. Mogę zapewnić, że w najbliższej przyszłości wypróbuję resztę z Państwa oprogramowania, mam nadzieję, że wrażenia będą podobnie jak do TuneUp. 

Mariusz Lembke

W dobie Internetu żaden wirus cię nie ominie, i tylko dzięki programowi  AVG każdy wirus  zginie. Nie ma słów, które mogłyby potęgę AVG  wyrazić, jedno jest pewne, nie pozwól się zarazić.

Michał Stempski

Programu antywirusowego AVG używam od wielu lat na kilku komputerach i jak dotąd nie “złapałem” wirusa. Program działa bez zarzutu, a częste aktualizacje zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Używam wersji “free” programu, więc domyślam się, że płatna jest po prostu the best. Wszystkim osobom korzystającym z internetu i ceniącym poczucie bezpieczeństwa polecam z czystym sumieniem. I dodam jeszcze, że interfejs najnowszej odsłony programu jest fajny, wszystko jest na swoim miejscu.

Darek Jasiak

W swoim biurze użytkujemy na kilku komputerach najnowszą wersję oprogramowania AVG Internet Security 2013. Mamy porównanie tego produktu w stosunku do oprogramowania innych producentów np. **** czy ****, które były zainstalowane w nowo zakupionych przez nas komputerach jako oprogramowanie dodatkowe. O wyższości obecnie użytkowanego oprogramowania AVG Internet Security 2013 w stosunku do wyrobów konkurencyjnych świadczą następujące zaobserwowane przez nas cechy: 1) niewielki wpływ na spowolnienie działania komputerów zarówno podczas czuwania jak i działania oprogramowania zabezpieczającego w tle systemu, 2) pewność działania nie pozwalająca na zainfekowanie komputerów powiązana z bieżącą aktualizacją bazy wirusów, 3) dobra obsługa techniczna - doradztwo w zakresie użytkowania oprogramowania. 4) brak błędnej detekcji czystego oprogramowania podczas skanowania, 5) brak błędnych komunikatów oraz blokady podczas pobierania, instalacji oraz używania czystego oprogramowania. Poza tym, nasza firma korzysta z oprogramowania AVG już od ponad 8-miu lat ciesząc się z niezawodności ochrony antywirusowej naszego sprzętu przez co, tym bardziej jesteśmy utwierdzeni w zakresie dobrego wyboru i polecamy AVG wszystkim innym, którzy zastanawiają się nad wyborem ochrony antywirusowej tym bardziej, że coraz nowsze wyroby tej firmy nie tylko zwiększają skuteczność ochrony ale również wygodę użytkowania.

Zbigniew Zawrotniak

Mam program AVG od jakiegoś roku, polecił mi mój brat, jest wygodny w obsłudze, czcionka dobra i czytelna, skórka nie wymagająca, przy skanowaniu komputera nie sprawia większej trudności do motoryki sprzętowej, wyłapuje i od razu czytelnie komunikuje o zagrożeniach  i wirusach. Posiadam wersję FREE EDITION – pracuje stabilnie, nie mam żadnych zastrzeżeń do programu.

Grzegorz Przybyłka

AVG używam od wielu lat w darmowej wersji. Można by powiedzieć, że zainstalowałem i zapominałem :) Jednak moje zaufanie do AVG jest bardzo duże. Polecam go innym moim znajomym. To najlepszy anty wirus jakiego testowałem. Gratulacje za udany produkt.

Janusz

Do niedawna używałem antywirusa *****. Lecz od paru miesięcy używam Antywirusa AVG w wersji bezpłatnej. Różnica pomiędzy tymi dwoma antywirusami polega na tym, iż ***** strasznie zamula i spowalnia pracę komputera i niestety przepuszcza różne trojany i inne robactwo ! Więc pożegnałem się z tym antywirusem! Teraz korzystam z AVG i jestem zadowolony z jego pracy! Nie zamula komputera, jest szybki i niewidoczny w swym działaniu! A przede wszystkim nie przepuszcza żadnych Trojanów, ani innego robactwa! Polecam go wszystkim użytkownikom komputerów! Jest naprawdę dobrym antywirusem!

Marek Ksyt

AVG bardzo fajnie się sprawuje nie zaśmieca systemu zbędnymi komunikatami, nie ma problemu z wychwytywaniem szkodliwych oprogramowań i programów usuwając pliki zainfekowane, nie uszkadza systemu operacyjnego, dla mnie ogólnie na chwilę obecno jeden z najlepszych antywirusów na rynku.

Jacek Szewczyk

Od wielu lat (praktycznie gdy tylko usłyszałem o czeskim programie antywirusowym) jestem użytkownikiem AVG. Przez lata program ewoluował, żeby stać się naprawdę fantastycznym narzędziem. Używałem (i używam) tego programu w komputerze, a teraz także w telefonie z Androidem. Program działa świetnie, nie tylko blokuje niechciane i niebezpieczne oprogramowanie ale również dzięki niemu można przyspieszyć działanie sprzętu. Sam się uaktualnia, czyści dysk, defragmentuje, przyspiesza pobieranie. Próbowałem wersji pełnej - rewelacja!

Tomasz Karpiński

AVG Internet Security jest jak na razie najlepszym programem, który miałem zainstalowany na komputerze, nie zwalnia pracy systemu, nie powoduje żadnych konfliktów  oprogramowania. Prosty i zarazem skuteczny program .Gratulacje Dla Twórców. Na to właśnie czekałem, oby tak dalej.

Sławomir

Jestem użytkownikiem AVG juz od kilku lat. Program jest dobry nie spowalnia działania, reaguje na zagrożenia, natychmiast co jest zbawienne jak się przenosi dane z nośników zewnętrznych. Polecam program znajomym ponieważ inne programy antywirusowe są mało skuteczne.

Grzegorz Grzyb

Z programu AVG korzystam już 9 lat. Interfejs i właściwości obsługi są doskonałe. Życzę dalszych sukcesów

Ireneusz Lewko

Świetne narzędzie, najlepszy z antywirusów jakich dotychczas używałem. Wersja testowa działa doskonale i sądząc po sprawności systemu, spełnia swoją rolę.

Sysnapis

Osobiście używam AVG AntiVirus i zdecydowanie mogę powiedzieć że lepszego programu nie miałam niż AVG AntiVirus.

Katarzyna Łyjak

Poleciłem to oprogramowanie antywirusowe moim znajomym i są zadowoleni.

Sisiri@...

Używam wersji AVG FREE i nawet w tej postaci ten program jest bardzo skuteczny w usuwaniu wirusów różnego typu - ścisła czołówka światowa.

wilczek

Myślę , że jest to jeden z najlepszych programów do wykrywania świństw internetowych. Wykrył takie robactwo, których nie wykrywają inne tego typu programy. Polecam !!!

Darek

Bardzo cenię sobie oprogramowanie AVG. Ostrzega mnie na jakie strony mam nie wchodzić i przy aktualizacji nie wpływa na pracę mojego, komputera mimo że mój komputer ma 8 lat. To oprogramowanie ochroniło mnie przed najgorszymi rodzajami wirusów komputerowych. Ma prosty panel sterowania i miło się z nim pracuje. AVG jest dobrze zaprogramowane do każdego nawet starego komputera i zwalcza wszelkie zagrożenia hakerskie.

Sayeret@...

Pakiet ochronny AVG Internet Security 2013 pozytywnie zaskakuje w stosunku do poprzedniej wersji. Daje sobie radę z nowymi i nieznanymi zagrożeniami a także zaczyna być bardzo lekki jak produkty innych firm. Jedynym minusem jednak jest wciąż zbyt długi start systemu operacyjnego po zainstalowaniu pakietu chociaż lekki postęp w stosunku do wersji 2012 widać. Pakiet nie zawraca nam głowy, nie angażuje zbytnio naszej uwagi, a pozwala nam na pracę i dba o nasze bezpieczeństwo. Według mnie pakiet Internet Security powinien zawierać kontrolę rodzicielską, bo w rękach zaawansowanego użytkownika bywa niemniej przydatna niż dla rodzica. Poza tym, świetne wrażenie nieco psuje zbyt duża promocja sieci społecznościowych jak dla mnie zbyteczna. Niemniej można napisać – warto spróbować AVG i dać mu szansę, pakiet jest w stanie sowicie nam się za to odwdzięczyć.

Andrzej C.

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »