facebook
Odbierz kupon 10%
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Używam programu AVG zarówno na swoim komputerze, jak i na smarfonie. Program sprawdza się w 100%. Szybko wykrywa zagrożenia i eliminuje je. Nie obciąża systemu, ma przyjemny dla oka interfejs, który jest dość intuicyjny. Gdyby jeszcze robił kawę, byłby idealny

Łukasz Paraszczuk

AVG Internet Security mam zainstalowany na dwóch kompach domowych od 4 lat. Spełnia moje wymogi i oczekiwania. Działa bez zarzutu. Jest to skuteczny, szybki i sprawny, a także, co istotne, co rok ulepszany i unowocześniany. Poleciłem go kilkunastu znajomym i wszyscy maja podobną opinię ! AVG nie zawiódł ! Jestem super zadowolony.

Stanisław S.

Z "NOWEGO PRODUKTU" korzystam zaledwie kilka dni, ale już mogę ocenić go pozytywnie. Na pewno jest dużo lepszy od poprzedniej wersji, którą miałam. Najbardziej podoba mi się to, że mogę w łatwy sposób kontrolować dostęp do internetu; blokada jest super i nie muszę w tym celu instalować już żadnego innego programu.

Magdalena Mucha

Najlepszy program na jaki trafiłam - nic ująć - nic dodać :)

Milena Jaśkiewicz

Używałam antywirusa AVG Free, ale zastąpiłam go wersją płatną. Nie rozczarowałam się! Obawiałam się, że większa ilość funkcji i wzmożona ochrona spowolni komputer lecz działa on bez zarzutu, z charakterystycznym dla siebie czasem reakcji (to dość stary sprzęt). AVG wielokrotnie ostrzegał mnie przed zagrożeniami i je usuwał. Ma tak rozbudowany interfejs, że każdy dostosuje program do swoich oczekiwań odnośnie skanowania diagnostycznego. To potwierdzenie na to, że AVG mimo nowoczesnych rozwiązań działa w zgodzie z każdym urządzeniem, nawet starszym.

Katarzyna Kiljan

Z AVG zetknąłem się ok. 6 lat temu i po testach (nie obciążał systemu jak konkurencyjne produkty, przyjazny interfejs, kontakt i pomoc techniczna na wysokim poziomie, łatwo dostępna  i przede wszystkim dobrze zabezpiecza komputery ) zadecydowałem, że to będzie antywirus chroniący komputery w firmie, w której pracuję. Czas leci, a ja nadal przedłużam licencję o kolejne lata a prywatnie polecam go innym do użytku domowego w wersji FREE i tej płatnej, a AVG Internet Security 2013 podtrzymuje tą tendencję  godnego zaufania antywirusa!

Robert

Dzięki za programik i życzę dalszych sukcesów i ulepszeń. Ocena na: 9/10 .

Adrian

Od lat jestem użytkownikiem AVG i ani przez chwilę nie żałowałam mojej decyzji. Wybór padał na różne wersje, ale śmiało powiem, że wszystkie perfekcyjnie chroniły mój komputer i tak jest do dzisiejszego dnia. Komputery, które posiadałam nie były zbyt nowej generacji, a pomimo to program pracował płynnie. Nie było chwili, w której poddałabym wątpliwości skuteczność oprogramowania AVG. Dużym jego atutem jest przejrzysty interfejs oraz mnogość funkcji, w jakie program został wyposażony. Polecam go wszystkim użytkownikom komputerów, bez względu na to, czy potrzebuje ochrony w komputerach firmowych, czy domowych. Powszechnie wiadomo jak ważna jest ochrona danych oraz naszej prywatności. Z oprogramowania z powodzeniem mogą korzystać także osoby nie mające dużego doświadczenia związanego z obsługą komputerów, w tym również seniorzy, a to za sprawą łatwości jego obsługi i pomocy technicznej, na jaką można zawsze liczyć. AVG FREE doskonale współpracuje nawet ze starszym sprzętem, a fakt, że darmowa wersja programu jest w pełni funkcjonalna jest dodatkowym atutem Waszego produktu. Kolejnym wybitnym narzędziem jest AVG PC TUNEUP dzięki któremu możemy zadbać o stan naszego sprzętu (czyszczenie rejestru, dysków, historii, a także usuwanie duplikatów, przyspieszenie połączenia internetowego lub defragmentacja). Osobiście polecam. Uważam, że oprogramowanie antywirusowe żadnej innej firmy nie jest w stanie zapewnić tak dobrej ochrony komputera, jak te od AVG- przynajmniej tak wynika z moich testów. Jak dla mnie jest to najlepszy "ochroniarz" dla mojego domowego komputera.

zserca

Używam już Was 2 rok na każdym moim komputerze w ilości sztuk 3 i do tego jeszcze na smartfonie. Jesteście super :)

Małgorzata Łoik

Używam pakietu AVG Internet Security i muszę przyznać, że zaskoczył mnie on swoją przejrzystością. Nawet taki komputerowy laik jak ja, jest w stanie znaleźć funkcję, której akurat potrzebuję. Przykładowo skanowanie aktywuję już z panelu bocznego na pulpicie – nie muszę szukać odpowiedniego skrótu, przez co oszczędzam mnóstwo czasu i nerwów. Dzięki temu udogodnieniu pamiętam również o systematycznym skanowaniu komputera – w przeszłości ciągle zapominałam o tym, co miało dla mnie niestety przykre konsekwencje. System po wykryciu zagrożeń pokazuje mi szczegółowe informację na ich temat i dzięki niemu dowiedziałam się, że z niektórych stron ściągam nie tylko pliki ale też mało przyjemne ‘niespodzianki’. Gdybym nie wiedziała, w czym dokładnie jest infekcja (jeśli plik nie jest mi pokazany z wielką strzałką skierowaną na niego to niestety nie jestem w stanie powiedzieć o który z nich chodzi...) to nadal korzystałabym z nie do końca bezpiecznych źródeł. Miłą rzeczą, dla tak mało zorganizowanej osoby jak ja, są powiadomienia wyskakujące z paska dolnego. Tylko dzięki nim pamiętam, że coś zleciłam programowi, gdyż niestety zajmując się innymi sprawami o tym zapominam. Po rozwinięciu paska bocznego, otwiera się panel w fajnej zielonej kolorystyce. Szczególnie przypadł mi do gustu duży napis na środku „Komputer jest chroniony” – zawsze mnie uspokaja ;) Dużym ułatwieniem jest dla mnie to, że najeżdżając na wybrany button, pojawia się opis tego co tak naprawdę znaczy skrót na nim (na początku korzystania z programu w ten sposób dowiedziałam się co niektóre z nich znaczą). Program oceniam, jako bardzo przyjazny w użytkowaniu i niewymagający ode mnie olbrzymiej wiedzy komputerowej, której notabene nie posiadam. AVG jest niezawodny, estetyczny, łatwy i co najważniejsze dla każdego :)

Paulina Jasiak

AVG Internet Security 2013 posiada kilka cech, które najbardziej lubię w programach antywirusowych. O dziwo, jego główną zaletą jest to, że chroni mój komputer przed niemile widzianym oprogramowaniem. Piszę o dziwo, bo ostatnimi czasy wydaje mi się, że programy zatracają swoje główne właściwości, a ich twórcy skupiają się na wszystkim innym, tylko nie na głównym zadaniu konkretnego programu. Na szczęście z AVG tak nie jest: program daje mi poczucie bezpieczeństwa i oby tak dalej! Drugą najważniejszą cechą AVG IS 2013 wydaje się być jego nienachalność: program pracuje w tle i zupełnie się nie narzuca. Jest, a jakby go nie było, co mi pasuje aż nadto. Oprócz tego, program fenomenalnie się prezentuje (czytelne kafle, oszczędna i elegancka kolorystyka. W zasadzie, jedyną poważną wadą, jaką ja zauważyłem, to pojawiające się reklamy. Jednak i tutaj nie jest najgorzej: informacje reklamowe dotyczą wyłącznie produktów producenta oprogramowana i nie „narzucają się” użytkownikom. Jeśli przyjąć, że reklama jest znamieniem naszych czasów, można przełknąć tę cechę. Okazuje się zatem, że AVG IS 2013 jest programem przyjaznym i dyskretnym; dba o bezpieczeństwo komputera tak profesjonalnie, jak wygląda.

Michał Janczak

Do niedawna używałem antywirusa *****. Lecz od paru miesięcy używam Antywirusa AVG w wersji bezpłatnej. Różnica pomiędzy tymi dwoma antywirusami polega na tym, iż ***** strasznie zamula i spowalnia pracę komputera i niestety przepuszcza różne trojany i inne robactwo ! Więc pożegnałem się z tym antywirusem! Teraz korzystam z AVG i jestem zadowolony z jego pracy! Nie zamula komputera, jest szybki i niewidoczny w swym działaniu! A przede wszystkim nie przepuszcza żadnych Trojanów, ani innego robactwa! Polecam go wszystkim użytkownikom komputerów! Jest naprawdę dobrym antywirusem!

Marek Ksyt

Od kilku dni program antywirusowy AVG 7.5 chroni mój komputer. Robi to w sposób dla mnie niezauważalny a przy tym nie dusi procesora. Ku mojemu zaskoczeniu pierwsze skanowanie wykryło i usunęło trojana z którym nie radziły sobie inne antywirusy. Na słowa pochwały zasługuje schludny i przejrzysty wygląd z bardzo ciekawą, ciepłą kolorystyką.

Jakub

   Krótko: jestem zadowolony z tych produktów.

Ewkom@...

Z AVG Internet Security korzystamy w firmie od kilku lat na wszystkich firmowych laptopach. Jak dotąd program nie zawiódł nas. Jest on prosty w obsłudze i co najważniejsze nie obciąża zbyt mocno procesora. Jedyne problemy jakie czasem się pojawiają to konfiguracja firewalla - nie chce przepuszczać pewnych programów lub procesów.

Marcin Klimaszyk

AVG to kompleksowa ochrona dla domu, dla firm i dla biznesu. 1.Moduł antywirusowy (główny) wykrywa zagrożenia zanim się przedostaną i tutaj daję ocenę 4/5. Dlaczego nie 5? Ponieważ czasem jak skanuje spowalnia komputer. 2. Moduł WWW to bardzo dobry sposób na ochronę przed zagrożeniami w Internecie lub podczas pobierania torrentów (P2P). Daję tutaj 4/5. Dlaczego nie 5? Ponieważ czasem może nie wykryć, np. pliku, w którym jest wirus. 3. Aktualizacja. W wersji 2014 aktualizacja całego AVG była jakaś zepsuta, ponieważ podczas aktualizacji antywirus się zamknął, a po chwili wyskakuje powiadomienie od AVG, że nie ma go zainstalowanego. Daję 3/5 z powodu właśnie tego dziwnego problemu 4. Inne moduły to też fajna rzecz. 5. Ustawienia programu są "dobre", gdyż można skonfigurować po swojemu prawie wszystko.

Sebastian Szczepanski

Bardzo dobry program, linkscanner rzeczywiście działa! dzięki niemu po prostu wcale nie wchodzę na "podejrzane" strony, inna sprawa że dzięki niemu wiem także które są "podejrzane". Nie widzę żadnych słabych stron, może tylko przydałby się podział interfesju na "dla idiotów" i "normalnych" (lub inaczej nazwane ;) , aby wielość opcji nie przytłaczała kogoś kto nie ma doświadczenia z programami antywirusowymi.

Andrzej Połoński

Gdy zakupiłam w tamtym roku laptopa, stwierdziłam, że potrzebuje profesjonalnego programu do ochrony przed wirusami. Znalazłam program AVG, który zajmował najwyższą pozycję w rankingu programów antywirusowych. Zaryzykowałam i kupiłam ochronę na rok. Nie żałuję. Program sprawdza się w 100%, jest łatwy w obsłudze, ma nowoczesny wygląd i okresowe aktualizacje mające na celu zwiększenie ochrony przed atakami wirusów. Każde zagrożenie na jakie napotyka program jest wykrywane i automatycznie usuwane lub poddawane kwarantannie. Co najważniejsze program działa bardzo płynnie i nie spowalnia pracy komputera. Myślę, że po wygaśnięciu licencji odnowię ją. Gorąco polecam

Greta Nuckowska

Korzystam z AVG w pracy od ponad roku i musze przyznać że jest jednym z najlepszych programów z jakimi miałem do czynienia. Jednym słowem rewelacja !!!

Morning"

AVG Internet Security 2013 to wspaniały program antywirusowy: - nie obciąża tak systemu -ma przyjazny interfejs -początkujący użytkownik nie ma z nim problemu -dobrze chroni komputer i przeglądarkę -jest godny polecenia.-ma przyjazny interfejs -początkujący użytkownik nie ma z nim problemu -dobrze chroni komputer i przeglądarkę -jest godny polecenia.

Marek Jankowski

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »