facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Jego główną zaletą jest prosty i czytelny interfejs oraz wysoka skuteczność przy wykrywaniu wszelkiego rodzaju szkodliwego oprogramowania , nawet tego nieznanego.

Tadeusz Piotrowski

Korzystałem z różnych programów antywirusowych, ale pozostałem już czwarty rok przy AVG i chyba pozostanę na długo. Ten program polecił mi informatyk (Duńczyk) pracujący w Szwajcarii, po tym jak  go prosiłem o pomoc, po zainstalowaniu  innego programu antywirusowego, ponieważ nie mogłem wykonywać operacji na  swoim koncie internetowym. Widziałem wszystkie zakładki na moim koncie, ale nie mogłem dokonać przelewu ponieważ program funkcję tą blokował i nie było siły aby to zmienić. Po wykasowaniu zainstalowanego programu i zainstalowaniu darmowego AVG, wszystko wróciło do normy. Po wykupie licencji AVG nigdy nie zdarzyło się abym miał kłopoty z komputerem ze strony wirusów. Jestem też bardzo zadowolony z licencji na PC Tune UP 2012.

Antoni Martyniak

Programiści z AVG postarali się :-) Nowa odsłona AVG Internet Security 2013 to zupełnie nowy interfejs aplikacji. Dzięki któremu mam łatwiejszy dostęp do najczęściej używanych funkcji programu. AVG 2013 ładuje się zauważalnie szybciej niż jej poprzednik (2012) i posiada krótszy czas skanowania. Aplikacja kompleksowo zabezpiecza mój komputer za niewielkie pieniądze. Zdecydowanie polecam.

Wojciech M.

Przez kilka lat na XP miałam AVG . Po czyszczeniu dysku obecnie mam ****, a po wygaśnięciu....  ponownie wrócę jednak do AVG  w myśl zasady: "Wszędzie dobrze… ale najlepiej w ... domu...."

Skulskia@...

Oprogramowania AVG Internet Security używam już od dwóch lat i jestem zadowolony. Pakiet jest intuicyjny, nie obciąża komputera, ponadto jest moim zdaniem skuteczny, ponieważ jak dotąd nie miałem problemów z zawirusowanym systemem.

Maciek

Program AVG został mi polecony przez informatyka z mojej poprzedniej firmy. Wcześniej miałem problem z doborem dobrego programu, który obciążał znacznie komputer i nie zapewniał skutecznej ochrony. Od momentu instalacji AVG wiele problemów znikło i nie raz zastanawiam się czy program dalej funkcjonuje.

Jacek Rubaszewski

Jak każda wersja programu, tak samo ten ma przyjazny i przejrzysty interfejs. Czytelne wskazówki, podpowiedzi i wyjaśnienia. To samo dotyczy opcji sugestie. Przede wszystkim jest SKUTECZNY. Polecam każdemu użytkownikowi!

Andrzej Jedrasik

AVG fajnie chroni  i nie muli komputera. Polecam wszystkim.

Grzegorz

Dziękuję ślicznie za wasz fantastyczny antywirus. Używam go jak i na komputerze tak i na smart fonie, jest lekki i przejrzysty, nie muli komputera, a na dodatek łatwy w obsłudze. Już niejednokrotnie polecałem go moim kolegom i wszyscy są zadowoleni. Jest super. Ja daje 5 gwiazdek.

Piotr Romanowicz

Uważam, że AVG jest bardzo dobrym i łatwym w obsłudze programem antywirusowym. Ponadto nie muli jak inne programy tego typu i bardzo ważne jest to, że pracuje w tzw. tle, co pozwala mi na pracę podczas skanowania dysków.

Ewa Kropisz

Jestem użytkownikiem AVG juz od kilku lat. Program jest dobry nie spowalnia działania, reaguje na zagrożenia, natychmiast co jest zbawienne jak się przenosi dane z nośników zewnętrznych. Polecam program znajomym ponieważ inne programy antywirusowe są mało skuteczne.

Grzegorz Grzyb

AVG jest dobrym oprogramowaniem. Kolega wysłał mi niechcący ,,Konia Trojańskiego". Na szczęście AVG wykrył go. Po prostu super.

Jakub Biaduń

AVG Internet Security 2013 to rzetelne zabezpieczenie przed czyhającymi pułapkami w globalnej sieci, o których najczęściej nie myślimy surfując po internecie, albo o których nie zdajemy sobie sprawy. Ilość spraw na głowie każdego z nas jest coraz większa i dlatego warto zdjąć z siebie problemy, które w dogodny dla nas sposób zapewni AVG. Łatwa instalacja, aktualizacje oraz, co ważne: również zabezpieczenie smartfonów programem dedykowanym dla coraz powszechniejszych i nieodłącznych dziś gadżetów daje jakże ważne poczucie bezpieczeństwa.

Arkadiusz Tokarski

Posiadam AVG od niedawna, ale jestem z niego bardzo zadowolony-nie spawalnia zbytnio komputera, jest nadzwyczaj skuteczny[w porównaniu z innymi antywirusami] i co ciekawe ma moduł który sprawdza ruch podejrzanych aplikacji , posiada przejrzyste menu jest godny polecenia.

Krzysztof Budziński

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

AVG Internet Security 2013 to kolejna odsłona aplikacji dobrze mi już znanej. Na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga nowy interfejs użytkownika. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej intuicyjny i bliski temu, czego oczekiwałem po tego typu programie. Odnośnie funkcjonalności trudno na tym etapie użytkowania nowej wersji dostrzec zmiany – program kilka razy urazowa już życie systemu, z tego co widać, zapowiada się, że będzie tak dalej. Co ważne – nie obciąża systemu tak jak niektórzy jego konkurenci. Zainstalowany na nieco przestarzałym już laptopie, pracuje „po cichutku” w tle, co na pewno stanowi duży plus.

Andrzej Kozłowski

Nowy AVG 2013 Free to jest to! Zaskoczył mnie! Bardzo szybko uruchamia się, nie spowalnia pracy komputera, ma bardzo prosty i wygodny interfejs prosty jak budowa cepa. Działa tak wspaniale, że zapomniałem, że ciągle w sposób niewidzialny chroni mój komputer.

Tomasz Arasymowicz

Chciałbym podzielić się opinią na temat antywirusa AVG. Przedtem używałem innych antywirusów , ale żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań tak jak AVG. Nigdy nie miałem problemów z komputerem, mając AVG, w przeciwieństwie do moich znajomych, którym nie raz czyściłem zawirusowany komputer. Mam AVG już 4 lata, z czego 3 lata to była wersja darmowa. Obecnie zakupiłem 3 pełne wersje Internet Security i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zainstalowałem 2 wersje moim przyjaciołom i jedną sobie. Dziękuję za tak dobry produkt.

Marti Oman

Kupiłem ze względu na korzystny stosunek cenowy (3 komp. na 2 lata), ale doceniłem dopiero gdy zainstalowałem TuneUp. To jest to!

Emilian Brzeczkowski

Używam wersji AVG FREE i nawet w tej postaci ten program jest bardzo skuteczny w usuwaniu wirusów różnego typu - ścisła czołówka światowa.

wilczek

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »