facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG reprezentuje wyższą kulturę zabezpieczeń antywirusowych – godną XXI wieku. Po prostu jest w czołówce produktów tego typu i koniec. Moi znajomi używają od lat, ja od niedawna ale nie żałuję. Jest szybki, skuteczny, przezroczysty i nie spowalnia systemu. Po prostu bajka! Program cały czas rozwija się. Jestem pozytywnie zaskoczony nowościami zawartymi w wersji 2013: -upodobnienie do interfejsu MODERN z Windows 8,-szybkość działania, - prostota konfiguracji, - opcje znanych sieci.

Władek Jaros

AVG Internet Security 2013 to wspaniały program antywirusowy: - nie obciąża tak systemu -ma przyjazny interfejs -początkujący użytkownik nie ma z nim problemu -dobrze chroni komputer i przeglądarkę -jest godny polecenia.-ma przyjazny interfejs -początkujący użytkownik nie ma z nim problemu -dobrze chroni komputer i przeglądarkę -jest godny polecenia.

Marek Jankowski

Antywirus został zainstalowany na moim komputerze po namowie znajomych . Używam go już od kilku lat, jak do chwili obecnej  nigdy się nie zawiodłem, spełnia swoje zadanie jak dla mnie w 100% .Nie zamienię go na inny, bo jest szybki i intuicyjny w działaniu i obsłudze, chroni system zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Mając tego antywirusa można spokojnie i bezpiecznie korzystać z urządzenia surfując po internecie czy wykonując operacje bankowe. Nie zajmuje pamięci dzięki temu nie spowalnia pracy komputera oraz nie blokuje stron internetowych. Dla niezdecydowanych polecam AVG.

Romirek3@...

Jestem z zawodu informatykiem. Oceniam tylko produkty, które naprawdę robią na mnie wrażenie i takim wlaśnie produktem jest antywirus AVG wraz z dodatkami. Zazwyczaj używałem innych, darmowych programów do zabezpieczenia komputera które zmieniałem ze względu na opóźnienia komputera i brak odpowiednich opcji: możliwości dobrego zarządzania bazą wirusów, możliwością zarządzania działaniami po wykryciu infekcji itp. AVG pozytywnie mnie zaskoczył swoją szybkością działania, która odczuwalnie w ogóle nie spowolniła pracy komputera. Program antywirusowy nie sprawia problemów podczas swojej pracy. Ku mojemu zaskoczeniu wtyczka PC TuneUp świetnie spełnia swoje zadanie przy optymalizacji pracy systemu. PC TuneUp to prosty w użyciu program, a efekty w stosunku do włożonej pracy są bardzo satysfakcjonujące

Damian B.

Program AVG został mi polecony przez znajomego i po kilkunastu miesiącach pracy na komputerze sprawdza się całkiem dobrze. Nie spowalnia pracy systemu tak bardzo jak konkurenci, co w przeszłości przy wolniejszych zegarach było ważne w wyborze oprogramowania zabezpieczającego. Funkcjonalny jest też interfejs, a to wiele ułatwia. Moja darmowa wersja dobrze chroni też komputer przed "złośliwcami" z internetu. Jak dotychczas działa bezproblemowo. Dobra robota. Tak trzymać ! :)

Dominik Ochlak

Nie znałem wcześniej programu AVG Free. Od lat używałem innego wiodącego antywirusa. Na AVG zdecydowałem się gdy wspomniany program konkurencyjnego wydawcy rozrósł się do wielkości kombajnu. Stał się programem do wszystkiego, i do niczego jednocześnie. Potrzebowałem czegoś lekkiego dla mojego leciwego kompa, łatwego i intuicyjnego w obsłudze oraz przyjemnego w codziennej pracy - bez morza komunikatów odwracającej uwagę. AVG okazał się strzałem w dziesiątkę! Polecam wszystkim niezdecydowanym. Nie da się mieć nic więcej, za tak niską cenę...

Krzysztof Nowak

Bardzo podoba mi sie nowy design programu. Tryb zaawansowany jest fajna opcja. Ogólnie z programu jestem zadowolony. Podoba mi sie fakt, że jest on lekki i nie wykorzystuje dużo zasobów systemowych. skanowaniei wykrywanie wirusów działa bardzo dobrze zdecydowanie lepiej niż inne programy.

Łukasz Czech

   Krótko: jestem zadowolony z tych produktów.

Ewkom@...

Świetny program,  ja  używam w domu ,nie znam innego programu ,który tak dobrze sobie radzi z obecnymi wirusami.

Zbigniew

Używam programu AVG PC TuneUp 2015. To znakomity program do optymalizacji, naprawy i czyszczenia systemu Windows. Używam jego kolejnych wersji od wielu lat. Jest niezastąpiony w utrzymaniu systemu w dobrej kondycji.

Jan Nowaczyk

Uważam, że to bardzo dobry antywirus. Program jest prosty w obsłudze i jak dotąd niezawodny.

Aleksander Drobiazgiewicz

Program antywirusowy AVG używam, od co najmniej  5 lat. Wcześniej korzystałem  z **** i *****. Używam go na czterech urządzeniach i do tej pory wystarczająco chroni moje komputery. Nie obciąża systemu tak jak inne antywirusy. Poleciłem go moim znajomym, którzy także od paru lat korzystają z AVG i są zadowoleni.

Krzysztof Listek

Chciałbym wyrazić moje zadowolenie z pracy na wersji testowej AVG .Moje odczucia sa następujące bardzo szybki przynajmniej na moim sprzęcie, nie spowalnia zbytnio systemu i wykrywa bardzo ładnie wirusy rezydentne i robale przy czym skaner także dość szybki.

Gellner Marek

Co prawda nie używam tego zabezpieczenia długo (bo 1.5 m-ca) to i tak ja od siebie mogę śmiało polecić ten pakiet, bo jest w skrócie - naprawdę dobry, lekki poza uruchamianiem systemu, ale z tym też niema dużej tragedii, patrząc na to z jak dobrze chroni komputer i przeglądarkę. Nie mam zamiaru się z rozstawać się z AVG Internet Security 2013  ;)

Edyta Kukuła

Programu AVG używam od kilku lat praktycznie w każdym swoim komputerze. Jego cena może nie jest zbyt niska, ale w okresie w którym nie miałem AVG informatyk bywał u mnie dość często. Obecnie częstotliwość jego wizyt zmalała do jednej - dwóch w roku, więc koszt zakupienia programu się zwrócił. Reasumując bez oprogramowania od AVG ja jako laik miałbym wiele kłopotów związanych z wirusami i bałaganem w komputerach, dlatego szczerze polecam program je każdemu.

Bogusław Sitko

Od dawna używam tego właśnie antyvirusa i nigdy mnie nie zawiódł. Jest bardzo intuicyjny, ma dużo ustawień i co najważniejsze: jest bardzo skuteczny, a wersja Internet Security 2013 jest jeszcze mniej pamięciożerna i można sobie tak ustawiać że w ogóle nie przeszkadza w pracy. Myślę ze sie nic nie zmieni i nadal będę mial tylko tego antywirusa.

Sławomir Grzybowski

Antywirus AVG jest dla mnie -z perspektywy informatyka- na tyle dobry że instaluję (i polecam) jego darmową wersje na komputerze każdego, który prosi o rozwiązanie problemu informatycznego.

Shaman

AVG Internet Security 2013, program jest wyśmienity polecam go wszystkim kolesiom-internautom, a mam ich około 500-set. Jestem internautą od momentu powstania internetu w Polsce i zawsze jestem wierny Państwa ochronie - przez te wszystkie długie lata nie chapnąłem żadnego poważnego robala dzięki temu programowi!!!!!!

Jędruś Terenia

Jednym słowem, skuteczny jak na potrzeby prostego zjadacza chleba razowego.

Piotr

Jestem zadowolony. Nie "muli" komputera działa w tle niezauważalnie, a ja czuję się bezpieczny. Polecam każdemu AVG.

Janusz Jakubik

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »