Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Od wielu lat w swoim biurze jako zabezpieczenie komputerów stosuję niezawodny system AVG i nie było nigdy żadnych problemów. Moja opinia jest super pozytywna i wszystkim polecam to oprogramowanie.

Ryszard Szulwach

W swoim biurze użytkujemy na kilku komputerach najnowszą wersję oprogramowania AVG Internet Security 2013. Mamy porównanie tego produktu w stosunku do oprogramowania innych producentów np. **** czy ****, które były zainstalowane w nowo zakupionych przez nas komputerach jako oprogramowanie dodatkowe. O wyższości obecnie użytkowanego oprogramowania AVG Internet Security 2013 w stosunku do wyrobów konkurencyjnych świadczą następujące zaobserwowane przez nas cechy: 1) niewielki wpływ na spowolnienie działania komputerów zarówno podczas czuwania jak i działania oprogramowania zabezpieczającego w tle systemu, 2) pewność działania nie pozwalająca na zainfekowanie komputerów powiązana z bieżącą aktualizacją bazy wirusów, 3) dobra obsługa techniczna - doradztwo w zakresie użytkowania oprogramowania. 4) brak błędnej detekcji czystego oprogramowania podczas skanowania, 5) brak błędnych komunikatów oraz blokady podczas pobierania, instalacji oraz używania czystego oprogramowania. Poza tym, nasza firma korzysta z oprogramowania AVG już od ponad 8-miu lat ciesząc się z niezawodności ochrony antywirusowej naszego sprzętu przez co, tym bardziej jesteśmy utwierdzeni w zakresie dobrego wyboru i polecamy AVG wszystkim innym, którzy zastanawiają się nad wyborem ochrony antywirusowej tym bardziej, że coraz nowsze wyroby tej firmy nie tylko zwiększają skuteczność ochrony ale również wygodę użytkowania.

Zbigniew Zawrotniak

Posiadam program AVG Anti-Virus Free. Korzystam z niego od paru lat, także z poprzednich wersji i jestem bardzo zadowolony, uchronił mnie on od wielu nieprzyjemnych sytuacji z wirusami, zwłaszcza niebezpiecznymi trojanami, które nie raz wdzierały się do mojego peceta i próbowały nim zawładnąć, na szczęście bez powodzenia. Posiadam co prawda darmową wersję, ale testowałem już przez parę dni rozszerzoną i bardzo mi ona odpowiada, dlatego w niedługim czasie chyba się na nią skuszę. Polecam ten program i życzę zwycięskiej walki z wirusami.

Szydzik@...

Testowałem kilka programów anytwirusowych i muszę stwierdzić,że AVG wypadł najkorzystniej. Szybki w działaniu, wykrywa i usuwa zagrożenia (wirusy, trojany i.t.p) natychmiast. Program nie powoduje spowolnienia pracy komputera. Ponadto ma bardzo przyjazny interfejs. Pełne skanowanie komputera wykonuje bardzo szybko.  Przy nim czuje się bezpieczny. Zaprzyjaźnię się z nim na dłużej.

Wojciech Adamowicz

AVG polecił mi kolega. Odkąd go posiadam nie mam żadnych kłopotów z komputerem. Moja maszynka chodzi jak przecinak a co najważniejsze jeszcze nigdy nie złapałem żadnego wirusa. Jestem zadowolony w 100%

Adam Wodecki

Program antywirusowy AVG Internet Security 2013 to rewelacja, nie ma lepszego programu od Waszego, jestem bardzo zadowolona, że znajomy mi go polecił i będę go co roku aktualizować, jest czytelny, zrozumiały, nie mam żadnych problemów, a jestem osoba po 50.

Liliana

Z AVG korzystam już od wielu lat. Kiedyś była to wersja free a od niemal 2 lat posiadam wykupioną wersję Professional i nie żałuję tego. Jest to jedyny program tego typu jaki zakupiłem w ponad 10 letniej historii mej przygody z komputerem. [...] AVG jest dla mnie programem najbardziej przyjaznym, nie "muli" mi komputera - pracuje sobie cichutko, niezauważalnie, gdzieś w tle i zawsze powiadomi o niebezpieczeństwie.

Jerzy Ratajczak

AVG Internet Security to najlepszy program antywirusowych z możliwych, nawet w wersji darmowej. Mogę być spokojny, że żaden wirus nie przedostanie się z sieci do mojego komputera. Pełna wersja to nieograniczone możliwości i na 100% pewna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem.

max478

Program bardzo wygodny w używaniu, działa szybko, nie zwalnia komputera. Przez 2 lata użytkowania nie miałem ani jednej wpadki z wirusami, co niestety zdarzało się z innym programom. Jeśli jesteś użytkownikiem mało zaawansowanym, nie ma się czego bać - program jest prosty w instalacji i konfiguracji. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof Marzec

AVG PC TuneUp to doskonałe narzędzie do rozwiązywania problemów i kłopotów z komputerem dla zapracowanych użytkowników, których sprzęt powinien być sprawny i wydajny. Wystarczyło pół godziny "posłusznego słuchania" programu podczas jego instalacji, by później móc korzystać z jego nieocenionej pomocy podczas pracy w tle. Gdy tylko pojawia się jakiekolwiek podejrzenie że coś z moim komputerem jest nie tak, jestem w stanie jednym kliknięciem przywrócić go do stanu pierwotnego. Czy polecam? Tak, i to zdecydowanie.

Ged Czestochowa

Polecam go wszystkim.

Wiech

Moje opinie są jak najbardziej pozytywne, program instaluje się płynnie i w zasadzie po instalacji zapominam, że go mam-po prostu nie "wcina" się niepotrzebnie pracując w tle. Już wyłapał mi ponad 150 szkodników i zagrożeń, które inne antywirusy przepuściły, program przy mojej konfiguracji prawie w ogóle nie obciąża komputera .Z kolei program AVG PC TuneUp dla mnie to rewelka w dziedzinie optymalizatorów, program o dużej ilości narzędzi porządkująco-optymalizacyjnych, intuicyjny w działaniu ze świetną funkcją czasowego dezaktywatora, po zastosowaniu go mój sprzęt odzyskał wigor i sprawność wydajnościową o 50% i szkoda tylko, że była to wersja próbna. Nawiasem mówiąc AVG ma w moich oczach jak najlepszą opinię-tak trzymać.

Stanisław Jóźwiak

Program jest bardzo fajny i czytelny . Zwykły użytkownik, który nie ma styczności z informatyką na wysokim poziomie potrafi samemu dzięki przejrzystemu menu i pomocnym informacjom ustawić ochronę na swoim komputerze. Bardzo podoba mi się ta nakładka co instaluje się wraz z antywirusem i pokazuje jakie witryny  w sieci mnie śledzą  i pozwala mi na zablokowanie takiej działalności. Dosyć szybko po ustawieniu skanowania wymiennych dysków dany dysk się uruchamia  (chodzi tu ,że skanowanie pamięci pendrive nie trwa długo, a zapewnia dobrą ochronę przed niechcianymi gośćmi na moim dysku). Jedyny minus to taki ,że przy zaplanowanym skanowaniu powinna być opcja na określenie obciążenia procesora i pamięci bo strasznie wtedy system ścina. Wiem ,że taka opcja wydłuży pewnie czas skanowania, ale dla wielu by była przydatna i to bardzo. Jednym słowem program naprawdę bardzo dobry, a miałem już wiele antywirusów i ten jakoś mi przypadł do gustu.

Paweł Oleksiak

AVG AntiVirus jest A-mbitny V-irtualny G-enialny  A-trakcyjnie N-owoczesny T-otalnie I-nteligentny V-spaniale I-nnowacyjny R-ealnie U-ltra S-kuteczny! Jest dla moich potrzeb dostosowany, działa niezawodnie, dba o mnie o mój komputer i jest nam razem bardzo dobrze. :)

Paulina Jodłowska

Obsługuję kilka firm pod kątem informatycznym, przede wszystkim pod kątem zabezpieczenia danych. [...] Trafiłem na pakiet AVG Plus Firewall. I wiecie co? Półka mi opadła, jak to się mówi. Aktualizacje: codziennie - szybko, sprawnie. Konfiguracja: mój dwuletni synek sobie z tym radzi bez problemu Test antywirusowy: to już? Czasami nawet nie zauważam, że właśnie się wykonywał!

Marcin

Antywirus AVG używam już od kilku lat. Najnowsza wersja działa jeszcze sprawniej, nie obciąża nadmiernie systemu operacyjnego, co jest niewątpliwie jego dużą zaletą. Przejrzysty interfejs użytkownika, jasne i czytelne komunikaty to wszystko sprawia, że można go polecić w zasadzie każdemu. Jednak najważniejsza zaleta pakietu to bardzo duża skuteczność w wykrywaniu zagrożeń.

Jan Chudek

Bardzo dobry program, kupiłem ekstra dla rodziców, jest każdego roku coraz szybszy.

Mankis@...

Jestem 76 letnim facetem, a z komputera korzystam od ponad 10 lat. Przez cały czas ochroną mego laptopa był i jest antywirus AVG Free. Od pierwszych wydań, aż do ostatniej wersji AVG 2015 Free. Nigdy nie zawiódł mnie zawsze należycie sprawuje ochronę komputera. Jest mało wymagającym stróżem systemu, wyłapuje wszystkie próby włamania. Jestem zadowolony z takiego ochroniarza. Polecam wszystkim taką ochronę, jaką zapewnia AVG FREE.

Eugeniusz Lubianiec

Z pełnym przekonaniem polecam AVG! Uważam, że zapewnia należyte bezpieczeństwo i nie pogarsza wydajności komputera (jak wiele innych darmowych produktów).

Krzysztof Gałązka

Instalacja: intuicyjna, prosta i nie sprawiająca problemów nawet mało obeznanym z komputerem użytkownikom; Polski interfejs, a do tego dość przejrzysty, więc wszelkie opcje można szybko i łatwo znaleźć i ustawić wg swoich potrzeb. Do tego sporo możliwości ustawień. Prosta, wymagająca dosłownie dwóch, trzech kliknięć aktualizacja baz wirusów. Duży, plusem jest to, że program nie spowalnia systemu, tak jak to robią niektóre programy antywirusowe czy firewalle.

Jarek Latocha

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »