facebook

Opinie

Mamy już 339 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Bardzo szybki skaner antywirusowy, przyjazny i prosty interfejs, funkcjonalny antywirus.

rmach@...

Jestem bardzo zadowolona z darmowej wersji AVG FREE.

Aleksandra Zaleska

Bardzo dobry program. Używałem w przeszłości 2 innych dobrze znanych o światowej renomie i zawsze był ten sam problem: wolna praca komputera. Od trzech lat używam AVG i nigdy nie miałem z nim problemów. Jest lekki dla systemu i nie spowalnia, a nowy AVG 2013 wręcz przyśpiesza! W 2011 roku zakupiłem AVG TuneUp i jestem z niego bardzo zadowolony. Teraz używam także AVG Mobilation w moim nowym smartfonie. AVG "zaraziłem" nawet swojego szwagra, sceptyka i niedowiarka. On również jest zadowolony, choć przede mną udaje... Greka.

Michał Walukiewicz

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

AVG Internet Security 2013 to innowacyjne rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę komputera. Nadaje się do wszystkich rodzajów komputerów, w tym doskonale sprawdza się na laptopie. Dla mnie jako użytkownika ważnych jest kilka rzeczy. Przede wszystkim kiedy pracuję na laptopie korzystając z mobilnego Internetu, nie chcę odczuwać dyskomfortu. Często bowiem zdarza się,  że antywirusy „zamulają” sieć, długo pobierają aktualizacje danych, „mielą” otrzymywane listy elektroniczne. To wszystko powoduje, że praca staje się mało przyjemna. W przypadku opiniowanego produktu nie doświadczyłem takich sytuacji. AVG Internet Security 2013 pracuje w tle, można śmiało stwierdzić, że jest dyskretny, wręcz niezauważalny dla użytkownika. Trzeba pamiętać również, że nie każdy jest informatykiem i zna się na oprogramowaniu. Dlatego też obsługa programu antywirusowego musi być intuicyjna. AVG Internet Security 2013 sam pobiera dane, ochrania przeglądane treści w internecie, sprawdza nasze listy, swobodnie możemy korzystać z bankowości elektronicznej, nie musimy się obawiać włamania na nasz komputer. Moim zdaniem użytkowaniem tego programu jest bardzo komfortowe. Nieraz nawet zapominam o obecności programu.

Łukasz Dzieszkowski

Z darmowym oprogramowaniem AVG związany jestem prywatnie już od kilku lat. Obecna wersja jest najszybsza z dotychczasowych i chyba najprzyjemniejsza wizualnie. Nie wiem jak inni ale ja w komputerze domowym, laptopie, tablecie i telefonie mam AVG i pomimo sprawdzania też innymi programami jeszcze nie miałem przypadku aby wirus pozostał na dysku. Mam pełne zaufanie do darmowej wersji AVG i jeśli pozostanie na dotychczasowym poziomie to i ja pozostanę przy nim.

Paweł Krzysztoń

Podsumowując okres korzystania z programu AVG jestem ogólnie bardzo zadowolony, program działa bez zarzutów, sprawnie działają jego wszystkie funkcje, do tej pory nie miałem żadnych problemów z komputerem, a to jest dla mnie najważniejsze.

Jarosław Słomka

Uważam, że AVG jest bardzo dobrym i łatwym w obsłudze programem antywirusowym. Ponadto nie muli jak inne programy tego typu i bardzo ważne jest to, że pracuje w tzw. tle, co pozwala mi na pracę podczas skanowania dysków.

Ewa Kropisz

Obsługuję kilka firm pod kątem informatycznym, przede wszystkim pod kątem zabezpieczenia danych. [...] Trafiłem na pakiet AVG Plus Firewall. I wiecie co? Półka mi opadła, jak to się mówi. Aktualizacje: codziennie - szybko, sprawnie. Konfiguracja: mój dwuletni synek sobie z tym radzi bez problemu Test antywirusowy: to już? Czasami nawet nie zauważam, że właśnie się wykonywał!

Marcin

AVG Internet Security 2013 to najbardziej przyjazny i praktyczny użytkownikowi program z jakiego do tej pory korzystałem – komputera używam od 1998 roku.

Stanisław Sobota

Program jest super - przyjazny i niezawodny.

W. Orłowski

Wcześniej korzystałem z ###, program sprawował się dobrze, ale później nie chciała się włączyć ochrona. Postanowiłem, by zmienić oprogramowanie antywirusowe i natknąłem się na AVG, według mnie jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Ponadto wykrywa wirusy, których inne programy nie mogły znaleźć. Używam go od dwóch dni, a już jestem zadowolony.

Kajett

Fajny program korzystam 2-3 lata, wersja AVG Anti-Virus  Fre zupełnie mi wystarcza i jest OK.

Jacek Zalewski

Jestem użytkownikiem oprogramowania AVG, które dostarczone zostało wraz z moim komputerem. Chcę zaznaczyć, że oprogramowania antywirusowe firmy AVG zachowuje się wprost idealnie podczas codziennego działania. Co najważniejsze nie obciąża ono komputera podczas jego rozruchu ani w późniejszym działaniu. W połączeniu z płynną aktualizacją tworzy przyjazne środowisko pracy. Obsługa okna dialogowego AVG jest przejrzysta i intuicyjna i nie z nią najmniejszych problemów a komunikaty wyświetlane dla użytkownika są czytelne i logiczne, w związku z tym można jasno wybrać drogę postępowania ze skanowanymi plikami.

Piotr Jęczkowski

Z ochrony AVG korzystam od dwóch lat. Jest to wersja bezpłatna. Jak zauważyłem program nie jest uciążliwy we współpracy z różnymi aplikacjami jak i podczas korzystania z internetu. Zbytnio nie dostrzegłem spowolnienia pracy komputera. Ogólnie przyjemny, nawet wizyjnie.

Andrzej Stec

Od dłuższego czasu tj. ponad rok używam AVG Free, jestem BARDZO ZADOWOLONY.

Arek

Używam programu AVG od kilku lat, jest bardzo dobrym programem. Używając AVG nigdy nie miałem kłopotów z wirusami.

Włodzimierz Bednarski

AVG free używam od dawna i jest świetny. W ogóle program AVG zdecydowanie bardziej odpowiada mi od programów konkurencyjnych: - Mniejsze zużycie procesora i pamięci. - Łatwy i szybki update. AVG Professional to już jest hit, polski interfejs, szybka i częsta aktualizacja bazy sprawny i przejrzysty. Takie powinno być oprogramowanie antywirusowe. Uważam, że AVG  to jeden z najlepszych programów antywirusowych, polecam go wszystkim swoim znajomym.

Tadeusz Stępień

Chciałbym podzielić się komentarzami dotyczącymi programu AVG Internet Security: program jest stabilny, bardzo dobrze i trafnie wykrywa wszelakie zagrożenia dla systemu, nie spowalnia systemu ani nie obciąża zbytnio pamięci operacyjnej, myślę, że zasługujecie na pochwałę, program ten jako jedyny sprostał moim wymaganiom dotyczącym zabezpieczeń sieci lokalnej. Myślę, że będę go używał przez dłuższy czas.

Alan Skura

Używam AVG od kilku lat. Początkowo używałem wersji bezpłatnych, ale od dwóch lat, używam wersji płatnej. Program AVG jest najlepszym programem jaki miałem. Nigdy sie na nim nie zawiodłem, ufam mu i daje mi poczucie bezpieczeństwa.

Janusz Bober

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »