Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Bardzo szybki skaner antywirusowy, przyjazny i prosty interfejs, funkcjonalny antywirus.

rmach@...

W nowej odsłonie pakietu AVG Internet Security zmieniona została szata graficzna. Interfejs programu prezentuje się dość logicznie i z pewnością należy do jednych z najłatwiejszych w obsłudze na rynku. W porównaniu z wersją 2012 zabrakło modułu kontroli procesów, pozostała funkcjonalność przeszła niejaki face- lifting. Pakiet AVG swą obronę opiera o zaawansowaną analizę behawioralną – Identity Protection. Aplikacja jest w stanie szybko i automatycznie zareagować na nowo pojawiające się zagrożenia bez znacznej ingerencji w akcje użytkownika, co pozwala na zainstalowanie AIS dowolnemu internaucie. Skaner „na żądanie” jest codziennie aktualizowany o tysiące nowych sygnatur, do tego silnik heurystyczny potrafi unieszkodliwić wirusa, nim ten realnie uruchomi się w systemie. LinkSkaner na bieżąco monitoruje otwierane strony WWW oraz bezlitośnie blokuje szkodliwe Exploity. Na uwagę zasługuje zapora sieciowa, która może działać „po cichu” i automatycznie lub pytać o nieznane programy. Opisywany program skanuje także pamięci przenośne podłączane do komputera, dzięki czemu blokuje infekcje typu autorun, które krążą po sieci i nagminnie działają na komputerach słabo zabezpieczonych np. czytelnie szkolne czy komputery znajomych nieużywających oprogramowań zabezpieczających. To wszystko sprawia , że AVG Internet Security 2013 staje się receptą na wszystkie zagrożenia jakie niesie internet, pozostając przy tym przyjaznym klientowi oraz kontynuując świetną passę poprzednika.

Rafał Safegroup.pl

Używam programu AVG od trzech  lat i nadal  nie zamierzam go zmieniać. Prosty w obsłudze - bardzo łatwy interfejs, funkcjonalny, w działaniu nie widzę różnicy do innych programów, nie wchodzi zbytnio w rejestry czyli nie ma problemów z usunięciem -  tylko po co usuwać taki program . A cena konkurencyjna do innych - po co przepłacać. WARTY  ZAKUPU.

Łukasz Mrówczyński

AVG-AntiVirus-2014-free-edition (motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES

Monika Chyczewska

Myślę , że można spokojnie polecić oprogramowanie AVG jako zabezpieczenie komputera każdemu użytkownikowi Internetu. 

Kazimierz

...jak sięgam pamięcią AVG instaluję na swoich komputerach od zawsze...dlaczego? Oprócz przyzwyczajenia :-) to dlatego, że dobre...a ja lubię dobre rzeczy...tyle.

Ferdynand Szczepanik

Najlepszy, najstabilniejszy, najbardziej skuteczny program antywirusowy. Przetestowałem ostatnio kilka podobnych programów i AVG zostawia je mocno w tyle. Jest niewidoczny dla usera i bardzo skuteczny. Polecam każdemu ten program antywirusowy.

Adam Skrzyński

Skutecznie wykrywa i neutralizuje wirusy, robaki i złośliwe oprogramoweanie. Ponadto fajna funkcja usuwająca trwale najbardziej wrażliwe dane :)

Piotr R

Chciałem powiedzieć  że używam od kilku lat antywirusa AVG i jak do tej pory  mnie jeszcze nie zawiódł . Dlatego myślę że to jest rekomendacją  dla tego programu. Wykrywa szybko i skutecznie wszelakie "dziadostwo" szwendające się w necie.  Nie mam zastrzeżeń do działania tego programu i śmiało mogę o nim powiedzieć " to jest mój program".

Józef Dynak

W trzech zdaniach wyrażę swoją opinię o AVG: 1)Lekki  jak piórko. 2)Szybki jak błyskawica. 3)Skuteczny jak amerykański komados. Polecam osobom które do tej pory używały ciężkich programów innych firm żeby porównały je sobie z Avg, czeka je miła niespodzianka:)

Roman Kłosowski

AVG Internet Security 2013, co było dla mnie zaskoczeniem, gdyż jestem raczej osobą mającą trudności z nowymi programami i sprawnym z nich korzystaniem, jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko jest czytelne i opisane tak, że nawet kompletny laik, jakim jestem, jest w stanie zrozumieć. Co więcej, posiada kolorową, ładną szatę graficzną i jest bardzo czytelny, przez co łatwiej i przyjemniej się z niego korzysta. Czynności które mogę wykonywać w programie są opisane krok po kroku, więc trudno coś przeoczyć co jest ważną cechą, bo robiąc coś szybko (komu nie zależy na czasie?) łatwo o zapomnienie i przez np. nieszczelną ochronę komputera. Jak dla mnie program sprawdza się bardzo dobrze :)

Paulina Jasiak

Program AVG jest najskuteczniejszym antywirusem z jakim się spotkałem, świetnie współpracuje z Windowsem, nie muli kompa.

Grzegorz Kuczyński

Pakiet AVG bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie tylko dał sobie radę ze szkodnikami, ale zrobił to z lekkością znaną mi do tej pory z produktów innej firmy. Pakiet nie zawraca nam głowy, nie angażuje naszej uwagi, a po prostu pozwala na pracę i dba o nasze bezpieczeństwo. Gdy natomiast zechcemy przejąć stery we własne ręce, da nam ku temu możliwości oferując bardzo zaawansowane ustawienia. Cena nie jest wygórowana i przedstawia się podobnie do produktów konkurencyjnych.

Marcin Medes

AVG Internet Security to doskonały "kombajn" zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Używam go na niezbyt wydajnym netbooku i nie obciąża sytemu tak jak programy konkurencji. Bardzo dobrze radzi sobie z wirusami i innymi zagrożeniami internetowymi nie generując przy tym dużej ilości alarmów i komunikatów, co jest dla mnie bardzo ważne. Podstawowa konfiguracja jest bardzo łatwa nawet dla kobiety, która nie jest specem od komputerów.

Katarzyna Wysocka

Jako dobry pakiet IS mogę bez wahania polecić do użytku codziennego

Jack Kolek

Użytkuję program antywirusowy AVG od dłuższego czasu i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Kilkakrotnie już uratował mój komputer przed  trojanami i innymi śmieciami z sieci. Polecam wszystkim użytkownikom tego dostawcę programów. Są godni zaufania.

Andrzej Bławat

Używam programu AVG zarówno na swoim komputerze, jak i na smarfonie. Program sprawdza się w 100%. Szybko wykrywa zagrożenia i eliminuje je. Nie obciąża systemu, ma przyjemny dla oka interfejs, który jest dość intuicyjny. Gdyby jeszcze robił kawę, byłby idealny

Łukasz Paraszczuk

Gdy zakupiłam w tamtym roku laptopa, stwierdziłam, że potrzebuje profesjonalnego programu do ochrony przed wirusami. Znalazłam program AVG, który zajmował najwyższą pozycję w rankingu programów antywirusowych. Zaryzykowałam i kupiłam ochronę na rok. Nie żałuję. Program sprawdza się w 100%, jest łatwy w obsłudze, ma nowoczesny wygląd i okresowe aktualizacje mające na celu zwiększenie ochrony przed atakami wirusów. Każde zagrożenie na jakie napotyka program jest wykrywane i automatycznie usuwane lub poddawane kwarantannie. Co najważniejsze program działa bardzo płynnie i nie spowalnia pracy komputera. Myślę, że po wygaśnięciu licencji odnowię ją. Gorąco polecam

Greta Nuckowska

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Testowałam już kilka programów ale zawsze miałam problem z wirusami. Ten program jest rewelacyjny każdemu go polecam.

Gosia

Bardzo dobry program antywirusowy. Korzystam z programu AVG od kilku lat i nic nigdy nie przepuścił do mojego komputera. Nie zwalnia pracy komputera i np. podczas ogladania filmu w internecie swobodnie można skanować pliki komputera. Gorąco polecam ten program AVG.

Artur

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »