facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 680 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program AVG został mi polecony przez informatyka z mojej poprzedniej firmy. Wcześniej miałem problem z doborem dobrego programu, który obciążał znacznie komputer i nie zapewniał skutecznej ochrony. Od momentu instalacji AVG wiele problemów znikło i nie raz zastanawiam się czy program dalej funkcjonuje.

Jacek Rubaszewski

AVG całkowicie zaspokoił moje potrzeby, nie jest natrętny jak programy konkurencji, nie zużywa wielu zasobów systemowych przez co praca z komputerem nie jest uciążliwa. Programów takich jak ten powinno być więcej Nie ma sensu inwestować w coś, co będzie kłopotliwe w użytkowaniu, tutaj jest wszystko podane jak na dłoni, nawigacja w programie jest intuicyjna. Rzecz godna polecenia.

Rafał

Programu AVG Internet Security używam już kilka lat od 2008 roku, a właściwie wcześniej jako wersja FREE. Program chroni moje wszystkie komputery i laptopy. Jestem  bardzo zadowolony, z ochrony AVG -  praktycznie nawet nie odczuwam kiedy program aktualizuje się i kiedy chroni moje dane. Nie spowalnia systemu, a ja czuję się pewnie surfując po sieci lub odbierając codzienną pocztę. Polecam wszystkim ochronę AVG ! Z AVG moje dane są bezpieczne.

Krzysztof Szpakowski

Programu AVG Internet Security używam już kilka lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Podstawową zaletą tego programu jest jego kompleksowość, tzn. nie tylko ochrona sieciowa jak i wewnętrzna, lecz także programy wspomagające sprawną pracę komputera. Od kiedy używam tego oprogramowania nie mam problemów z wirusami i innymi tego typu atakami. Uważam, że jest to właściwe narzędzie do ochrony informatycznej w dzisiejszych czasach

Daniel Janas

Od wielu lat (praktycznie gdy tylko usłyszałem o czeskim programie antywirusowym) jestem użytkownikiem AVG. Przez lata program ewoluował, żeby stać się naprawdę fantastycznym narzędziem. Używałem (i używam) tego programu w komputerze, a teraz także w telefonie z Androidem. Program działa świetnie, nie tylko blokuje niechciane i niebezpieczne oprogramowanie ale również dzięki niemu można przyspieszyć działanie sprzętu. Sam się uaktualnia, czyści dysk, defragmentuje, przyspiesza pobieranie. Próbowałem wersji pełnej - rewelacja!

Tomasz Karpiński

Komputer domowy posiadam, odkąd pojawiły się w sprzedaży. Zaczynałem od Atari, ale był to typowy komputer osobisty. Potem nastąpiła era komputerów i internetu. Pamiętam jak do internetu można było wejść tylko za pomocą linii telefonicznej. Dziś mam dostęp do szerokopasmowego internetu i trzy komputery w domu. Aby zabezpieczyć komputery testowałem różne programy, również AVG. Znajomi polecali inne, niby lepsze. Niestety, każdy z nich po jakimś czasie, albo spowalniał mocno komputer albo wręcz unieruchamiał. Postanowiłem sam poczytać i zdecydować się na konkretny program. Po wielu próbach wybrałem ponownie AVG. Fakt, że w ostatnich kilku latach, moim zdaniem, zmienił się znacznie. Nie zamula, sam się aktualizuje i sam scanuje zasoby. Ma możliwość ingerencji użytkownika w ustawienia. Często nawet o nim nie pamiętam, informuje wtedy, kiedy trzeba, działa w tle niezauważony. Sądzę, że jest to najlepszy program antywirusowy na dzień dzisiejszy, zarówno w wersji darmowej, jak i profesjonalnej

Wiesław K.

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Testowałam już kilka programów ale zawsze miałam problem z wirusami. Ten program jest rewelacyjny każdemu go polecam.

Gosia

Bardzo dobry program, linkscanner rzeczywiście działa! dzięki niemu po prostu wcale nie wchodzę na "podejrzane" strony, inna sprawa że dzięki niemu wiem także które są "podejrzane". Nie widzę żadnych słabych stron, może tylko przydałby się podział interfesju na "dla idiotów" i "normalnych" (lub inaczej nazwane ;) , aby wielość opcji nie przytłaczała kogoś kto nie ma doświadczenia z programami antywirusowymi.

Andrzej Połoński

Program antywirusowy AVG Internet Security 2013 to rewelacja, nie ma lepszego programu od Waszego, jestem bardzo zadowolona, że znajomy mi go polecił i będę go co roku aktualizować, jest czytelny, zrozumiały, nie mam żadnych problemów, a jestem osoba po 50.

Liliana

Oczywiście w mojej rodzinie, za moją namową, prawie wszyscy używają AVG i sobie chwalą. Sądzę, że jest to jeden z najlepszych programów antywirusowych i polecam go każdemu.

Wiesław

Bardzo dobry program antywirusowy. Korzystam z programu AVG od kilku lat i nic nigdy nie przepuścił do mojego komputera. Nie zwalnia pracy komputera i np. podczas ogladania filmu w internecie swobodnie można skanować pliki komputera. Gorąco polecam ten program AVG.

Artur

Używam oprogramowania antywirusowego od AVG i oceniam na je dobre. Jeśli chodzi o poziom oferowanego bezpieczeństwa, to nie mam zastrzeżeń. Nigdy mnie nie zawiódł pod tym względem. Podczas pracy programu w tle nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych. Obsługa jest łatwa, skanowanie komputera trwa dość długo i podczas pracy na starszym i mało wydajnym komputerze, aczkolwiek proces przebiega poprawnie, choć system odczuwalnie zwalnia. Jak dla mnie program wyświetla zbyt wiele komunikatów, aczkolwiek i tak jestem z niego zadowolona.

Anna Hebel

Pełne zabezpieczenie, łatwa obsługa, po prostu super program.

Tadeusz Szponar

Od kiedy zacząłem używać AVG w domu i w całym moim "wirtualnym świecie", czyli smartwonie oraz tablecie, czuję się bezpieczniej w sieci. Dodatkowo AVG posiada świetne narzędzie do optymalizacji systemu urządzeń przenośnych. Używam AVG od lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto chce się w sieci czuć się bezpiecznie.

Maciej Szypulski

Program AVG Internet Security 2013, moim zdaniem jest najlepszym programem ochronnym dostępnym na rynku. Ogólnie nigdy nie zawiodłem się na programach AVG. AVG Internet Security 2013 daje poczucie bezpieczeństwa podczas przeglądania i korzystania z zasobów Internetowych. Obsługa programu jest prosta, intuicyjna i przyjazna obsługującemu. Program jest rewelacyjny. Gratuluję produktu i życzę dalszego dynamicznego rozwoju.

Ireneusz Kudełko

Sporo siedzę w komputerze, ale do tej pory nie spotkałem lepszego programu niz AVG Internet Security 2013 - szczerze polecam go wszystkim, jest Sssssssuper.

kdc1@

Ściągnąłem najnowszą wersję programu i...rewelacja! Dużo ciekawsza graficznie, dziecinnie prosta w obsłudze. Najważniejszymi atutami AVG (także Free) jest skuteczność ochrony komputera i brak jakiegokolwiek wpływu na jego szybkość.

Ludwik

Programu AVG używam od...zawsze. Jest najlepszy z wszystkich, które wypróbowałam. Przede wszystkim nie spowalnia pracy systemu operacyjnego bez względu na to, na jakim systemie pracuję. Nigdy nie zdarzyło się, żeby "przeoczył" choćby najmniejszy wirus. Od kiedy używam programu AVG przestałam się martwić bezpieczeństwo mojego komputera. Bez względu na to, czy korzystam z płyty czy pendriv'a, AVG dba o to, aby wirusy nie przedostały się do mojego systemu. Nie zdarzyło się też (przynajmniej w ciągu ostatnich 10 lat), żeby program samoistnie się wyłączył z jakiegokolwiek powodu (co się zdarza innym programom antywirusowym), lub zapomniał się zaktualizować. Uważam, że jest to bardzo dobry program antywirusowy nie tylko dla jednego domowego komputera ponieważ równie dobrze sprawdza się w wersji sieciowej, co dla administratorów sieci jest bardzo ważne.

jolagolczyk

Chciałbym podzielić się z Państwem  moją opinią o programie AVG dla domu i małego biura. Prowadzę serwis komputerowy i według mnie jest to bardzo dobry program antywirusowy. Instaluje go na wszystkich komputerach u Klientów, ponieważ jego interfejs jest banalnie prosty i nawet osoby mające niewielkie doświadczenie w korzystaniu z komputera sobie z nim poradzą. Program jest prosty w obsłudze, lekki dla systemu ( nie tak jak niektóre antywirusy, które strasznie mulą system) oraz jest bardzo SKUTECZNY ! Miałem już wiele przypadków gdzie był zainstalowany inny antywirus, a po instalacji AVG znalazły się wirusy w systemie. Dzięki AVG komputer pracuje sprawniej, jest bezpieczny i szybciej się uruchamia. POLECAM GO WSZYSTKIM

Daniel Duczmal

Z AVG korzystam od kilku miesięcy i uważam,że jest to najlepszy program antywirusowy z jakim miałam do czynienia.

Ania Byjoś

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »