facebook

Opinie

Mamy już 339 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Od co najmniej 5 lat AVG Internet Security jest dla mnie podstawową ochroną komputera i uważam, że zabezpiecza mnie w sposób doskonały. AVG IS 2013 ze swoim "kafelkowym" interfejsem bardzo mi sie spodobał wizualnie, mimo że używam systemu Windows 7. Jest wygodny i intuicyjny w obsłudze, a wykorzystanie zasobów komputera {pemięć Ram , procesor} jest takie, że absolutnie nie spowalnia jego pracy. Częstość aktualizacji bazy zagrożeń jest odpowiednia. Nie jest to pean pochwalny dla programu, ale takie jest moje zdanie i odczucia obiektywne i subiektywne. Nawet moja żona, która orłem komputerowym nie jest, jest bardzo zadowolona z AVG IS 2013. Nie zgłasza mi żadnych problemów.

Jerzy Michalski

Jest jednym z najlepszych na rynku programów antywirusowych. Korzystałem z wielu, lecz w żadnym nie znalazłem tak przejrzystego interfejsu, szybkości działania i ochrony komputera.

Janusz Koliński

Świetny program, działający perfekcyjnie i kompleksowo, nie obciąża zbytnio procesora i co najważniejsze jest bardzo skuteczny!!!!!

Bogucki Włodzimierz

Chciałbym podzielić się opinią na temat antywirusa AVG. Przedtem używałem innych antywirusów , ale żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań tak jak AVG. Nigdy nie miałem problemów z komputerem, mając AVG, w przeciwieństwie do moich znajomych, którym nie raz czyściłem zawirusowany komputer. Mam AVG już 4 lata, z czego 3 lata to była wersja darmowa. Obecnie zakupiłem 3 pełne wersje Internet Security i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zainstalowałem 2 wersje moim przyjaciołom i jedną sobie. Dziękuję za tak dobry produkt.

Marti Oman

Programu AVG używam już od kilku lat. W międzyczasie próbowałam też innych darmowych programów ale wszystkie przegrywają z AVG. AVG działa sprawnie, nie spowalnia komputera, ani go nie zawiesza. Bardzo dobrze znajduje wirusy na wszelkiego rodzaju dyskach zewnętrznych i pamięciach typu "pen drive", które podłączy się do komputera, a także szybko wykrywa zainfekowane strony. Mogę z czystym sumieniem polecać go innym.

Kinga Dworak

Program AVG jest znakomty. Polecam go znajomym i rodzinie.

Andrzej Stępniak

Używam AVG Internet Security 2013 od prawie roku i przyznaję że jest do świetny program, który kompletnie nie spowalnia systemu, wykrywa wirusy, skanowanie można ustawić według uznania użytkownika, a to cenna opcja. Zgadzam się z innym użytkownikiem programu, że nie wiadomo po co wklepany jest PC AVG Analyzer .Szybka i prosta konfiguracja to duża zaleta. Wygląd interfejsu mógłby troszkę być zmodernizowany, ale poza tym polecam każdemu użytkownikowi ten program.

Mariusz

AVG używam odkąd kupiłem swój pierwszy komputer i podłączyłem go do internetu nie znam innego programu i jakoś nigdy nie próbowałem się z takim poznać, gdyż ten produkt zawsze spełniał moje oczekiwania i nie przysparzał mi jakichkolwiek problemów. Wszystko jest proste i takie jakie powinno być. Dlatego na każdym komputerze jaki mi wpadnie w ręce instaluję ten program, nawet jeśli jest to komputer teściowej.

Konrad Siudyła

Od dłuższego czasu korzystam z produktów firmy AVG. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Nie ma spadków wydajności komputera i co najważniejsze - odkąd korzystam z programu antywirusowego firmy AVG nie mam problemów z komputerem, a dokładniej z wirusami. Bardzo dobra skuteczność wykrywania jak i "likwidowania" zagrożeń. Każdemu mojemu znajomemu polecam tą aplikację i jak dotąd wszyscy są zadowoleni. Nie ma zbędnych komunikatów co u konkurencji jest denerwujące i irytujące. Program właściwie robi wszystko sam przez co nawet nie odczuwa się "że jest". Nie ma żadnych problemów z obsługą programu jak i z odpowiednią konfiguracją. Firma zrobiła bardzo duży skok do przodu za co bardzo dziękuję :) Nigdy nie zastąpię programu AVG na rzecz innego programu antywirusowego.

Radek@...

Używam AVG od kilku lat, najpierw był antywirus. Testowałem wiele programów typu INTERNET SECURITY, jedne lepsze drugie gorsze. AVG Internet Security spisuje się całkiem dobrze, a prawda jest taka: żeby surfując po internecie być ostrożnym, ponieważ wszędzie czyhają zagrożenia. Przydałby się moduł kontroli rodzicielskiej. Program nie obciąża zbyt systemu, w czasie skanowania można w miarę spokojnie pracować na komputerze.

Grzegorz Bieleszuk

Chciałbym podzielić się komentarzami dotyczącymi programu AVG Internet Security: program jest stabilny, bardzo dobrze i trafnie wykrywa wszelakie zagrożenia dla systemu, nie spowalnia systemu ani nie obciąża zbytnio pamięci operacyjnej, myślę, że zasługujecie na pochwałę, program ten jako jedyny sprostał moim wymaganiom dotyczącym zabezpieczeń sieci lokalnej. Myślę, że będę go używał przez dłuższy czas.

Alan Skura

Antywirusa AVG wypróbowałam, jest świetny .Oczyściłem nim wirusa w sposób budzący mój podziw.

J. Zdąbłasz

Testuję program trzy tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Nie spowalnia pracy komputera i nie przedłuża nadmiernie startu systemu. Aktualizacja przebiega sprawnie i bezproblemowo.

B. Szczepański

Od kliku miesięcy szukałem dobrego programu antywirusowego który miedzy innymi nie spowalnia komputera. W końcu znalazłem - AVG Internet Security. Nie spowalnia pracy komputera, szybko się instaluje oraz szybko pobiera aktualizacje. Również (czego nie miały poprzednie wersje AVG)ma przejrzysty interfejs. Szczerze zachęcam do pobrania triala a potem do zakupu licencji! Pozdrawiam.

Mateusz Korek

Kilka lat temu używałem tego programu i byłem bardzo zadowolony. Jest to świetny pakiet niezbędnych zabezpieczeń dla naszego komputera. Chroni bardzo dobrze nasz komputer przed wirusami i innymi szkodliwymi atakami i programami. Bardzo fajną sprawą są dwa silniki skanera, jak również rezydentny skaner, który chroni nasz system cały czas, nawet nie musimy o tym wiedzieć i pamiętać, a przy tym nie obciąża zbytnio systemu. Świetnie sprawdza się wbudowany firewall, który służy nam za tarczę przed wszelkimi atakami internetowymi. Jednym słowem świetny program i na pewno warto go mieć i na pewno nigdy was nie zawiedzie.

Arkadiusz Rośleń

AVG ?  Mój partner od lat !!!  Zmieniłam już  pracę, mieszkanie, komputer i kolor włosów, a AVG niezmiennie jestem wierna ! Czuję się z nim bezpiecznie, działa sobie "cichutko" nie spowalniając pracy PC-ta, ma przyjazny interfejs, jest nietrudny w obsłudze, a przy tym wykonuje kawal dobrej roboty !!! 

Aga

Z przyjemnością informuję, że od co najmniej lat czterech jestem użytkownikiem programu antywirusowego AVG. Oprogramowanie mam zainstalowane zarówno na komputerze stacjonarnym jak na laptopie. Na obydwu jednostkach zarówno instalacja jak i użytkowanie przebiegają pomyślnie.  Również nie występują żadne problemy z bieżącą aktualizacją baz. Zaprojektowane funkcje działają poprawnie. Startowe skanowania oraz skanowania okresowego dokonywane są bez zarzutów. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z tego oprogramowania i chętnie pozostanę jego użytkownikiem jak i polecę go moim znajomym.

Tadeusz Kołodziej

Jak dla mnie najlepszy program! Polecam wszystkim. A PC TuneUp bomba. Rozruszał mi laptopa o 50%.

Łukasz Lubaszewski

Program rewelacyjny, ma w sobie większość niezbędnych do ochrony kompa gadżetów jak nie wszystkie. Jestem z niego bardzo zadowolony, jest szybki i nie zwalnia kompa. Przez długi czas szukałem takiego połączenia zabezpieczeń w jednym programie.

Michał

AVG Internet Security 2013 to pakiet oprogramowania, który zainteresował mnie od samego początku. Już instalator jest niezwykle przyjazny i szybko pozwala na przeprowadzenie instalacji z włączeniem ochrony tych sektorów na jakich nam szczególnie zależy. Kolejne pozytywne zaskoczenie to nowoczesny, przejrzysty i czytelny interfejs programu, w którym nie ma możliwości, aby się pogubić. Ten element programu został przemyślany, nie musimy zbytnio się naklikać i naszukać, aby zmienić jakąś opcję. To bardzo duży plus! Dla mnie osobiście (ze względu na fakt, że nie posiadam najnowszego komputera) ważna była prędkość działania oprogramowania oraz to jak mocno obciąża system. Okazało się, że jest mniej zasobożerny niż przeglądarka internetowa z kilkoma otwartymi kartami - to bardzo ważne. Widać, że przyłożono się do optymalizacji działania programu. Nie jestem specjalistą od zabezpieczeń komputerowych i komputer wykorzystuję zarówno do pracy jak i rozrywki, a co ważniejsze jest narzędziem dzięki któremu mogę zapłacić rachunki używając konta bankowego internetowego, zrobić drobne zakupy w internecie itp. Uważam, że nigdy nie można być w 100% pewnych tego, że nasz komputer jest bezpieczny, ale dzięki AVG czuje się znaczniej bezpieczniej i nie zastanawiam się czy moje hasło do serwisu aukcyjnego jest bezpieczne i czy kolejnego dnia ktoś nie zafunduje sobie zakupów na moim koncie. Skuteczność działania programu nie została przeze mnie jakoś gruntownie przetestowana, ale program nie zgłaszał fałszywych alarmów podczas przeglądania stron, również nic podejrzanego nie doszukał się na moim dysku. To chyba dla mnie dobra wiadomość. Moduł aktualizacji działał bez problemów i wszystko aktualizował bez mojej asysty. Tak powinien działać dobry program zabezpieczający. Skutecznie, szybko i w tle blokując to co nie jest dla mnie i mojego systemu przyjazne.

Łukasz Kubica

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »