Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Jestem skomputeryzowany od zawsze, zawsze też prześladowały mnie: a/ awarie b/ awarie z własnej winy c/ wirusy. Co do punktu a i b - są one zmienne i zależą od sprzętu i mojego ich użytkowania, co do punktu c - problemy praktycznie skończyły się po przesiadce na AVG! Nie zauważyłem, żeby maszyna była obciążona jego pracą, nie zauważyłem też w swojej stajni koni trojańskich nowych nabytków. Bardzo jestem zadowolony z działania programu, jego zakresu i skuteczności. Nie zamierzam zmieniać go, chyba że okaże się, że jego szczelność, wydajność i aktywność uległy pogorszeniu. Czego nikomu, sobie i AVG nie życzę.

Eugeniusz Dębski

W swojej "karierze" użytkownika internetu korzystałem już z wielu programów antywirusowych, ale żaden z nich nie dorównywał AVG. Jak już wspomniałem jestem bardzo zadowolony z tej aplikacji i nie planuję w najbliższym czasie zmieniać jej na inną .

Maciej Janosz

Chyba największą zaletą tego programu (w porównaniu z innymi antywirusami) jest to, że na co dzień można o nim zapomnieć. Nie spowalnia systemu, nie atakuje informacjami o aktualizacjach, nie robi obciążających dysk, niezapowiedzianych skanowań. Po prostu sobie działa i robi swoją pracę. Skanowanie na życzenie jest łatwe, aktualizacje też. Ostatnio zrobił mi przyjemną niespodziankę informacją, że od czasu jego zainstalowania przyspieszył się start systemu.

Piotr Wrochna

Uważam, że AVG najlepiej chroni nasze komputery. Mam program kilka lat i nie zamienię na żaden inny. Teraz kupiłem laptopa  i też zainstaluję AVG.

Andrzej Bancerz

AVG przekonuje mnie jako program antywirusowy, przede wszystkim ze względu na fakt, że jest bardzo przystępny dla przeciętnego użytkownika. Alerty oraz inne wyskakujące ikonki, są zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenie mam do obciążenia systemu, które generuje program. Komputer po prostu trochę muli. Przez okres użytkowania AVG nie miałem żadnego wirusa, trojana itp., czyli ochrona była skuteczna:)

Tomek

Od niedawna korzystam z AVG Internet Security. Zdecydowałem się na tą wersję ponieważ oferuje ona rozszerzoną ochronę komputera i sieci. Mały wydatek, a tak duża ochrona podczas robienia przelewów bankowych i nie tylko. Mimo krótkiego okresu stosowania, stwierdzam, że ten program antywirusowy od AVG działa bez zarzutów. Jestem zadowolony. Dotychczas, używałem programu [...] jednak delikatnie mówiąc, nie spełniał on moich oczekiwań. AVG polecam przede wszystkim mało doświadczonym użytkownikom Internetu

Witek

Jestem bardzo zadowolony z antywirusa AVG, pracuje w moim  laptopie przeszło rok i jest rewelacyjny, nie mam i nie miałem jakichkolwiek problemów, działa tak jak chciałem ,czyli na czas blokuje zainfekowane programy , czy likwiduje wirusy. Jest OK.

Kazimierz Ciupak

Od dobrych kilku lat używam antywirusa od AVG i z czystym sumieniem polecam go innym. Cenię go sobie za dużą skuteczność i małe obciążenie systemu, a przy tym znikomą ilość błędnych wykryć. Interfejs programu jest intuicyjny i nie obciążony skomplikowanymi opcjami. Jednym słowem jeden z lepszych antywirusów jakie miałem okazję używać.

Piotr Świątek

Nie będę się rozpisywał. Po zainstalowaniu na studiach aplikacji AVG w wersji FREE używam jej do dziś i powiem, że od kiedy to zrobiłem ciśnienie mam w normie. Polecam innym, którzy proszą mnie o jakąkolwiek pomoc z komputerem.

Piotr Kruszynski

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

AVG - jeszcze niedawno ten skrót kojarzył mi się z szybkimi pociągami :) ale pewnego dnia zainstalowałem na próbę program antywirusowy, który polecił mi kolega... i od tej pory TGV i AVG - stanowią dla mnie dwie marki, które stanowią klasę samą w sobie - oczywiście w swoich dziedzinach :) Mają też cechy wspólne: perfekcję i szybkość działania! Czy ktoś słyszał o katastrofie kolejowej z udziałem TGV? Czy ktoś słyszał o zainfekowanym komputerze, którego strzegł AVG? Używam, AVG już kilka miesięcy i śmiało polecam ten program wszystkim swoim znajomym, tak jak korzystanie z TGV :).

Marcin Piasecki

Już od roku korzystam z AVG Internet Security i jestem zadowolony. Od czasu jego instalacji problemy z komputerem mam z głowy.

pan57

Posiadam dwa notebooki. Na jednym zainstalowany antywirus [...], na drugim serwisant zainstalował AVG. Na tym z AVG system otwierał się tak szybko jakby nie było żadnego antywirusa - skanowanie systemu nie wpływało na pracę Windowsa. Nie mogąc pogodzić się z wolnym otwieraniem systemu z [...] i mimo ważnego jeszcze abonamentu, nabyłem i zainstalowałem AVG na drugim notebooku. Przy okazji otrzymałem PC TunelUp. Okazał się rewelacją. Odzyskałem prawie 5 GB na dysku, a system otwiera się błyskawicznie. Na bieżąco mam ochronę antywirusową oraz porządkowane dyski. Czekam na nowości od AVG, które z największą przyjemnością przetestuję na moich notebookach.

Stanisław

Przy zakupie komputera otrzymałem program antywirusowy innej firmy niż AVG. Natychmiast go odinstalowałem i zainstalowałem AVG. Dlaczego ? O to nie należy pytać - tylko spróbować AVG Internet Security. Raz. I na zawsze. Jest zdecydowanie on najlepszy.

Szymon Barylak

Antywirus od AVG jest kolejnym programem, któremu zaufałem aby chronił mój system Windows. Porównując go z poprzednimi antywirusami oferowanymi przez inne firmy stanowczo stwierdzam, że jestem zadowolony z jego działania. Jest prosty w obsłudze, lekki i na bieżąco aktualizowany (choć jak dla mnie zbyt często). Póki co nie zdarzyło mi się aby nie wykrył jakiegoś zagrożenia (choćby potencjalnego). Czasem wręcz monituje o możliwości zagrożenia ze strony plików, które wiem że są bezpieczne. Osoby nie mające większego doświadczenia z tego typu oprogramowaniem nie będzie wiedziały dlaczego inne antywirusy nie wykryły żadnego zagrożenia w posiadanych już plikach np. na dysku zewnętrznym, a tu akurat ochrona rezydencjonalna zakomunikuje, że plik jest podejrzany. Typowy laik pomyśli, że miał od dawna wirusa, którego nie widział inny program. W takiej sytuacji należy jedynie zmienić w ustawieniach poziom heurystyki, aby zapobiec takim sytuacjom. Podsumowując - jak już mówiłem program jest dobry, lekki dla systemu i na bieżąco rozwijany.

Kamil Lewandowski

AVG Internet Security 2013, program jest wyśmienity polecam go wszystkim kolesiom-internautom, a mam ich około 500-set. Jestem internautą od momentu powstania internetu w Polsce i zawsze jestem wierny Państwa ochronie - przez te wszystkie długie lata nie chapnąłem żadnego poważnego robala dzięki temu programowi!!!!!!

Jędruś Terenia

Korzystam od wielu lat z płatnej wersji programu antywirusowego AVG Security oraz PC Tuneup i jestem zadowolony. Nie było żadnych "wpadek". Polecam !!!

Cezary Śniegórski

Od lat jestem użytkownikiem AVG i ani przez chwilę nie żałowałam mojej decyzji. Wybór padał na różne wersje, ale śmiało powiem, że wszystkie perfekcyjnie chroniły mój komputer i tak jest do dzisiejszego dnia. Komputery, które posiadałam nie były zbyt nowej generacji, a pomimo to program pracował płynnie. Nie było chwili, w której poddałabym wątpliwości skuteczność oprogramowania AVG. Dużym jego atutem jest przejrzysty interfejs oraz mnogość funkcji, w jakie program został wyposażony. Polecam go wszystkim użytkownikom komputerów, bez względu na to, czy potrzebuje ochrony w komputerach firmowych, czy domowych. Powszechnie wiadomo jak ważna jest ochrona danych oraz naszej prywatności. Z oprogramowania z powodzeniem mogą korzystać także osoby nie mające dużego doświadczenia związanego z obsługą komputerów, w tym również seniorzy, a to za sprawą łatwości jego obsługi i pomocy technicznej, na jaką można zawsze liczyć. AVG FREE doskonale współpracuje nawet ze starszym sprzętem, a fakt, że darmowa wersja programu jest w pełni funkcjonalna jest dodatkowym atutem Waszego produktu. Kolejnym wybitnym narzędziem jest AVG PC TUNEUP dzięki któremu możemy zadbać o stan naszego sprzętu (czyszczenie rejestru, dysków, historii, a także usuwanie duplikatów, przyspieszenie połączenia internetowego lub defragmentacja). Osobiście polecam. Uważam, że oprogramowanie antywirusowe żadnej innej firmy nie jest w stanie zapewnić tak dobrej ochrony komputera, jak te od AVG- przynajmniej tak wynika z moich testów. Jak dla mnie jest to najlepszy "ochroniarz" dla mojego domowego komputera.

zserca

Bardzo dobry program, linkscanner rzeczywiście działa! dzięki niemu po prostu wcale nie wchodzę na "podejrzane" strony, inna sprawa że dzięki niemu wiem także które są "podejrzane". Nie widzę żadnych słabych stron, może tylko przydałby się podział interfesju na "dla idiotów" i "normalnych" (lub inaczej nazwane ;) , aby wielość opcji nie przytłaczała kogoś kto nie ma doświadczenia z programami antywirusowymi.

Andrzej Połoński

Od dłuższego czasu ( tj. około 8 lat ) używałem programu antywirusowego AVG AntiVirus Free. Celowo napisałem używałem, gdyż obecnie korzystam na swoich komputerach z innego oprogramowania. Co skłoniło mnie do podjęcia tej decyzji? Odpowiadam: obciążenie komputera przez program AVG. Mimo że w stacjonarnym komputerze mam procesor AMD FX-6300 odczuwałem spowolnioną w stosunku do zastosowanego innego oprogramowania AV reakcję np. przy uruchamianiu jakiegoś programu. To jedyne moje zastrzeżenie co do tego antywirusa. Uważam go za bardzo dobry i skuteczny, plasujący się w czołówce programów antywirusowych nawet w wersji Free. W okresie, w którym korzystałem z oprogramowania od AVG nie miałem z komputerami. Myślę, że jeśli popracujecie nad zmniejszeniem obciążania systemu przez program, to wrócę do niego. Dodatkową zaletą AVG Free jest mała "dokuczliwość" dla użytkowania, tzn. nie wyskakuje zbyt wiele powiadomień, czy reklam. Program robi swoje po cichutku i tak ma być. Bardzo ważnym dla mnie jest fakt, że nawet w darmowej wersji program w języku polskim, co jest znacznym ułatwieniem. Oprogramowanie godne polecenia.

Mirek

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »