Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Anitivirus AVG mam zainstalowany na Windows 7 32 bit. Sprawuje się bardzo dobrze, program jest wydajny minimalnie obciąża procesor. Od czasu zainstalowania nie miałem żadnej infekcji, ochrona w czasie rzeczywistym sprawdza się, Dodam, iż dodatkowo skanuje mi pocztę, na co nie zwracałem uwagi do tej pory, ale uważam, że jest to równie ważne.

Sebastian Potrec

Uważam, że to bardzo dobry antywirus. Ma dobrą wykrywalność wirusów a co najważniejsze nie obciąża pamięci. AVG znalazł u mnie na dysku 2 wirusy, których nie był w stanie wykryć ###. Bardzo dobry program antywirusowy, polecam.

Adrian Krutysz

Przetestowałem Państwa najnowszy produkt i uważam że jest to najlepszy AVG z jakim się spotkałem! Widać kawał solidnej roboty. W obecnej wersji najbardziej podoba mi się dyskrecja z jaką działa program - nie ma już uciążliwego okienka update'u, skanowanie nie obciąża komputera, program jest i tyle - tylko tak dalej!! Bardzo mi się to podoba.

Michał Łacek

Program AVG jest bardzo dobry programem antywirusowym. Działa w tle. Nie obciąża komputera. Dzięki niemu mogę bezpiecznie korzystać z internetu.

Sławomir Ochman

AVG reprezentuje wyższą kulturę zabezpieczeń antywirusowych – godną XXI wieku. Po prostu jest w czołówce produktów tego typu i koniec. Moi znajomi używają od lat, ja od niedawna ale nie żałuję. Jest szybki, skuteczny, przezroczysty i nie spowalnia systemu. Po prostu bajka! Program cały czas rozwija się. Jestem pozytywnie zaskoczony nowościami zawartymi w wersji 2013: -upodobnienie do interfejsu MODERN z Windows 8,-szybkość działania, - prostota konfiguracji, - opcje znanych sieci.

Władek Jaros

Jestem nauczycielem w szkole publicznej. Korzystam często z komputerów dostępnych w szkole, we wszystkich zainstalowane są programy antywirusowe. Z doświadczenia z pracy mogę stwierdzić iż program antywirusowy AVG dostatecznie chroni komputer i zawarte na dysku twardym dane, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów oraz bez zmniejszenia wydajności komputera. Porównanie koszt zakupu do jakości ochrony wypada na ocenę BDB.

Janusz Rynkowski

Oprogramowania AVG Internet Security używam już od dwóch lat i jestem zadowolony. Pakiet jest intuicyjny, nie obciąża komputera, ponadto jest moim zdaniem skuteczny, ponieważ jak dotąd nie miałem problemów z zawirusowanym systemem.

Maciek

Chciałbym wyrazić moje zadowolenie z pracy na wersji testowej AVG .Moje odczucia sa następujące bardzo szybki przynajmniej na moim sprzęcie, nie spowalnia zbytnio systemu i wykrywa bardzo ładnie wirusy rezydentne i robale przy czym skaner także dość szybki.

Gellner Marek

AVG Internet Security mam zainstalowany na dwóch kompach domowych od 4 lat. Spełnia moje wymogi i oczekiwania. Działa bez zarzutu. Jest to skuteczny, szybki i sprawny, a także, co istotne, co rok ulepszany i unowocześniany. Poleciłem go kilkunastu znajomym i wszyscy maja podobną opinię ! AVG nie zawiódł ! Jestem super zadowolony.

Stanisław S.

Używam wersji darmowej od prawie 4 lat. Zawsze po reinstalacji windowsa decydowałem się z powrotem na Wasz program. Również znajomym, którym stawiałem system instalowałem go. Program jest bardzo dobry, nawet w wersji FREE, nie spowalnia komputera, wyłapuje wg mnie wszystko łącznie z trojanami.

Andrzej

Cóż tu chwalić, używam produktów AVG od trzech lat i nigdy nie miałem żadnych problemów z komputerem, wszystkie funkcje czytelne, przyjemna obsługa, bezproblemowa instalacja, jak i aktualizacja, poleciłem AVG juz kilku znajomym ,nie mają pretensji i używają ich dalej. Pozdrawiam zespół AVG ,życząc dalszych sukcesów w pracy nad programami!!!

Paweł

Witam, wg mnie jest to najlepszy system antywirusowy dostępny w Polsce! niskie użycie zasobów wysoka skuteczność oraz codzienne aktualizacje to główne atuty tego programu. Używam go w domu i dzięki temu mój system jest wolny od zagrożeń.

Amorphus

Co prawda nie używam tego zabezpieczenia długo (bo 1.5 m-ca) to i tak ja od siebie mogę śmiało polecić ten pakiet, bo jest w skrócie - naprawdę dobry, lekki poza uruchamianiem systemu, ale z tym też niema dużej tragedii, patrząc na to z jak dobrze chroni komputer i przeglądarkę. Nie mam zamiaru się z rozstawać się z AVG Internet Security 2013  ;)

Edyta Kukuła

Oceniając oprogramowanie antywirusowe od AVG stwierdzam, że je uwielbiam. To jedyny program, który podczas swojej pracy nie wyczerpuje zasobów systemowych mojego komputera.

Barbara

Programu AVG używam już od roku 2008. Jestem bardzo z niego zadowolony. Obecnie korzystam z wersji Anti-Virus  Business Edition 2013. Program posiada wiele zalet, dla mnie najbardziej istotne zalety to: 1. w małym stopniu obciąża system, 2. nie zużywa nadmiernie zasobów komputera takich jak pamięć i procesor, 3. pozwala na zaplanowanie skanów w dowolnym czasie (godzina, dzień tygodnia), 4. umożliwia wybór priorytetu skanowania, 5. skutecznie wykrywa wszelkie wirusy, 6. często aktualizuje bazę wirusów, 7. wiele przydatnych składników jak:  - link scanner - ochrona poczty – zapora. Program posiada również wady, dla mnie najbardziej istotną jest trudny dostęp do ustawień zapory. Zapora działa wyśmienicie, ale dla zaawansowanych użytkowników dostęp do precyzyjnych ustawień zapory jest mało intuicyjny. Pewnie dla wielu użytkowników mniej zaawansowanych nie jest to problem a wręcz zaleta ale takie jest moje odczucie. Program ogólnie oceniam bardzo wysoko 8/10 . Mnogość zalet w połączeniu z niewygórowaną ceną sprawia, iż używam Państwa oprogramowania w pracy jak również w domu. Polecam go również znajomym gdyż zapewnia kompleksową ochronę na bardzo wysokim poziomie za niewielkie pieniądze.

Przemysław Adamkiewicz

Po pierwsze - jest to jeden z lepszych antywirusów, z których korzystałam a testowałam ich na prawdę wiele. Ochroni Cie przed każdym wirusem, nic się nie przeciśnie :). Do drugie - niezwykle nowoczesny design sprawia, że praca z nim jest jeszcze przyjemniejsza 

Nikola Bułacz

AVG bardzo dobry program antywirusowy który nie obciąża systemu i pozwala jednocześnie bezpiecznie przeglądać strony internetowe, dodatkowo zabezpiecza komputer przed ewentualnymi wirusami które mogą zostać przeniesione przez nośniki które niejednokrotnie dołączmy do naszych komputerów. Dodatkowo program ten posiada ładną szatę graficzną która jest zarazem bardzo czytelna i łatwa w obsłudze.

Robert

Polecam AVG posiadam pełne pakiety od 2008r. na parę stanowisk, ochrona jaką daje AVG jest w pełni zadowalająca chroni, pilnuje, nie przeszkadza w pracy jak i zabawie. Gorąco polecam jestem bardzo wdzięczny AVG za ochronę jaką zapewnia podczas pracy, oraz zabawy w necie. Na pewno przedłużę licencję na kolejne lata.

Michał

Od ponad roku jestem użytkownikiem AVG Internet Security. Jednego dnia na próbę zainstalowałem AVG i po 30 dniach darmowego testowania programu wykupiłem pełną licencję na 4 komputery. Program nie obciąża systemu operacyjnego, komputer szybko się uruchamia, a sam antywirus dyskretnie pracuje w tle. Praktycznie można zapomnieć, że jest on zainstalowany. Jestem zadowolony z programu dla tego też zainstalowałem go w telefonach komórkowych całej rodziny. Można powiedzieć produkty AVG czuwają nad bezpieczeństwem i spokojem całej rodziny. Używam też AVG PC TuneUp.

Rafał Bućko

AVG jest wszystkim znany, w całym świecie podziwiany. W domu, w szkole, na ulicy AVG FREE - z nim się zawsze, wszędzie liczysz !!!! Bo po pierwsze jest darmowy, a po drugie przełomowy. AVG jest w firmach znany, często przez nie stosowany. Dane wasze świetnie chroni, bezpieczeństwa , dzielnie broni, więc gdy wybrać program masz - AVG to wybór nasz. On opinie świetne ma, antywirus na 102.

Lucyna

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »