Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Używam AVG na komputerach domowych oraz instaluję go na komputerach moich znajomych. Nigdy nie zawiodłem się na skuteczności tego programu.

Leszek

AVG AntiVirus, dlaczego właśnie on? Od lat używam i przede wszystkim doceniam jego przejrzysty interfejs oraz intuicyjną obsługę. Prosty w obsłudze i szybki a do tego bardzo skuteczny. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem (i oby tak pozostało). Dodatkowym plusem jest to, że nadaje się dla użytkowników zaawansowanych dzięki skrzętnie posortowanym opcją ma potężne możliwości natomiast interfejs główny bez problemu zostanie obsłużony przez mało doświadczonych użytkowników. Jak najbardziej godny polecenia.

m@...

AVG gości w moim życiu już 3 sezon i moja opinia na jego temat się nie ziemna - pozostaje pozytywna, a program uważam za godny polecenia. Wersja na 2015 rok jest bardzo sprawna, antywirus działa bardzo "lekko '', nawet nie czuje ze ma sie jakiś program. Dodatkowo bardzo sprawnie wychwytuje wszelkie nieprawidłowości. Podoba mi sie poprawianie wydajności systemu, czyli składniki Quick Tune. Ta bardzo przydatna funkcja sprawia, że nie musimy instalować dodatkowego programu do wykrywania błędów rejestru. Dodatkowe atuty jakie zauważyłem podczas użytkowania to szybkość pobierania aktualizacji i reagowania na infekcje - nie wszystkie antywirusy niestety tak mają. Oczywiście jak najbardziej przyjemny dla oka, jego interfejs jest przejrzysty i bardzo w moim stylu. Produkt jest po prostu dobrze zrobiony i dopracowany, co jest ważne dla stabilnej ochrony. Zagrożenia są usuwane przez program, bo przecież ochrona nie polega jedynie na wyświetlaniu ostrzeżeń. AVG to naprawdę to solidny program i zachęcam do instalacji, która zawsze przebiega bezproblemowo.

Tomasz Drobek

Chciałbym podzielić się komentarzami dotyczącymi programu AVG Internet Security: program jest stabilny, bardzo dobrze i trafnie wykrywa wszelakie zagrożenia dla systemu, nie spowalnia systemu ani nie obciąża zbytnio pamięci operacyjnej, myślę, że zasługujecie na pochwałę, program ten jako jedyny sprostał moim wymaganiom dotyczącym zabezpieczeń sieci lokalnej. Myślę, że będę go używał przez dłuższy czas.

Alan Skura

Najlepszy program na jaki trafiłam - nic ująć - nic dodać :)

Milena Jaśkiewicz

Pracuje w serwisie komputerowym. Na co dzień spotykam się z problemami związanymi z prawidłową pracą systemów operacyjnych. Wiele programów antywirusowych nie spełnia swych zasad i przepuszcza wiele szkodliwych programików, wirusów. Program AVG jest przeze mnie proponowany klientom czy w wersji płatnej lub darmowej. Systemy zabezpieczony antywirusem AVG nie ulega atakom, opiera się większości wirusów które występują w sieci. Nie obciąża za bardzo systemu i sprzętu komputerowego, jego obsługa jest intuicyjna i prosta dla klientów.

Paweł Mitos

Bardzo szybki skaner antywirusowy, przyjazny i prosty interfejs, funkcjonalny antywirus.

rmach@...

Nowy antywirus jest dużo lepszy niż poprzednie jego wersje. Działa szybciej, lepiej i sprawniej!! Jest łatwy w obsłudze, co umożliwia korzystanie z niego osobom w każdym wieku !! Poradzą sobie z nim nawet kompletni "analfabeci" komputerowi.

Iga Włodarczyk

Jeszcze do niedawna programy antywirusowe firmy AVG nie były brane przeze mnie pod uwagę przy instalowaniu oprogramowania antywirusowego na moich komputerach. Kilka miesięcy temu, gdy skończyła sie licencja na antywirusa innej wiodącej firmy natrafiłam na promocję AVG Internet Security i zakupiłam paromiesięczna wersję próbną. Pomyślałam, że warto spróbować i zainstalowałam ten program w wersji 2014. Po kilku miesiącach użytkowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że był to bardzo dobry pomysł. Okazało się, że program jest bardzo skuteczny, wcale nie tak ciężki dla systemu, z bardzo przydatnymi funkcjami, jak choćby ochrona poczty e-mail. Skanowanie systemu przebiega bezproblemowo. Po tych kilku miesiącach pracy z AVGIS bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie pozostaniemy ze sobą na dłuższy okres czasu.

Ewa

Oprogramowania antywirusowego firmy AVG używam na domowym komputerze już od ładnych kilku lat (od wersji 7.0). Nigdy mnie nie zawiódł. Co prawda jestem świadomym użytkownikiem komputera i Internetu i unikam zagrożeń, ale nie zawsze to się udaje. Największym zagrożeniem w moim przypadku są wirusy i inne trojany, które do ‘przynoszę’ z pracy na zainfekowanym pendrive’ie. Na szczęście mam AVG 2013. Uważam, że dzięki oprogramowaniu antywirusowym AVG mój komputer i zasoby są w 100% zabezpieczone przed złośliwym kodem

Tomasz Chmielewski

Po czym wskazać dobry program antywirusowy? Jest tak skuteczny i nieabsorbujący, że aż czasem zapominamy o jego istnieniu. Tak właśnie jest z programem AVG AntiVirus. W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na złośliwe oprogramowanie praktycznie z każdej strony – nawet prosta aplikacja na Facebooku lub link od dobrego znajomego może być próbą ataku. Dlatego też tak ważny w dzisiejszych czasach jest antywirus. Nic jednak nie zastąpi zdrowego rozsądku – nawet najlepszy komercyjny program, na który trzeba wydać niemałe pieniądze nie zagwarantuje jednego – ostrożności. Co mogę powiedzieć o antywirusie od AVG? Dobrze, że jest, nie obciąża zbytnio procesora (w dobie, gdy szybkość często liczy się ponad jakość) i skutecznie pomaga mi zapobiegać problemom czyhającym za plikami pobieranymi z internetu.

Wojciech Budzyński

Program AVG Internet Security 2013 od samego początku sprawił na mnie dobre wrażenie. Instalacja odbywa się w kilku krokach - szybko i bezproblemowo, ograniczając nasz wysiłek jedynie do wpisania imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Może dawno nie widziałem instalatora AVG, ale uwagę moją zwróciła kolorystyka - lubię takie zestawienie barw. Po instalacji pojawia się bardzo rozsądna sugestia: 'naprawić wszystko'. Po 'naciśnięciu' trzeba poczekać kilka minut i 'wszystko' już jest naprawione. Niewtajemniczeni mogą w tym czasie zaparzyć kawę i spokojnie oddać się rozkoszy podniebienia. Ale bez przesady, gdyż wszystko trwa ledwie kilka minut;-) Grafika jest bardzo ładnie rozplanowana, kolory stonowane, a wszystko estetycznie poukładane. 'Kwadratowe' menu a'la najnowszy Windows prezentuje się bardzo korzystnie, jest niezwykle czytelne i intuicyjne. Gdy już mamy wykonane wszelkie aktualizacje, sprawione przez tajemnicze 'naprawić wszystko', możemy przejść do kolejnych modułów programu. Bardzo ciekawą opcją jest analiza systemu za pomocą programu PC Analyzer. Na próbę można wykonać ją jeden raz na wersji testowej. To dobra zachęta do kupienia aplikacji PC Tune, choć spodziewałem się możliwości korzystania z uboższej wersji w ramach licecji na AVG. Tak czy inaczej jest to ciekawa propozycja, warta przemyślenia. Następnym krokiem było sprawdzenie harmonogramu zadań. Nie zawiodłem się - wszystko pomyślane zgodnie z zasadą niekomplikowania spraw prostych. Trudno się w tym pogubić - bardzo czytelny i łatwy w obsłudze moduł. Na koniec postanowiłem wykonać skanowanie całego komputera. Pierwszy skan przedstawia się jako 'optymalizacyjny'. Jestem bardzo mile zaskoczony, gdyż nie pożerał zasobów pamięci, niemal nie obciążał komputera i zajął stosunkowo niewiele czasu - po około 20 minutach było już po wszystkim. Skanowanie odbyło się sprawnie i bez zbędnych alarmów. Jeszcze tylko archiwizacja raportów i można zapomnieć, że się ma jakiegoś poważnego stróża na pokładzie. Polecam ten pakiet szczególnie tym, którzy wykonują transakcje finansowe, a także lubią spać spokojnie i nie martwić się o bezpieczeństwo danych. Dla mniej wymagających jest wersja bezpłatna, oferująca mniejszą funkcjonalność - co nie

Robert Rutkowski

AVG AntiVirus  to skuteczne zabezpieczenie  przed wirusami i innymi zagrożeniami.

Joanna Galar

Jestem domowym użytkownikiem programu TuneUp i mogę mówić o nim w samych superlatywach. Trafiłem na niego przypadkiem, bez większych nadziei przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu czegokolwiek co postawiło by mojego laptopa na nogi. TuneUp zadziałał na mój wysłużony komputer niczym udana chemioterapia na pacjenta w zaawansowanym stadium raka. Pomimo starości, widać było ewidentną poprawę jeśli chodzi o szybkość i wydajność urządzenia, a także stan moich nerwów. Krótko mówiąc, zapewnił mu jeszcze kawałek czasu nim zostanie zutylizowany.  Tym większe było moje zaskoczenie co do efektu, ponieważ wcześniej od czasu do czasu używałem innego programu posiadającego podobne funkcje (***), a rezultat był diametralnie lepszy w przypadku TuneUp. Co więcej, interfejs jest bardzo przejrzysty, intuicyjny, bez zbędnych funkcji, wszystko działa szybko i prawidłowo. A także, co dla mnie jest bardzo ważne, brak irytujących, wyskakujących co chwila okienek i powiadomień. Mogę zapewnić, że w najbliższej przyszłości wypróbuję resztę z Państwa oprogramowania, mam nadzieję, że wrażenia będą podobnie jak do TuneUp. 

Mariusz Lembke

Bardzo dobry antywirus, przejrzysty, czytelny i funkcjonalny. Prosty w obsłudze. Nie wpuścił do komputera żadnych śmieci. No i Żona (moja) też jest zadowolona.

Jacek Szczypa

Wcześniej korzystałem z ###, program sprawował się dobrze, ale później nie chciała się włączyć ochrona. Postanowiłem, by zmienić oprogramowanie antywirusowe i natknąłem się na AVG, według mnie jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Ponadto wykrywa wirusy, których inne programy nie mogły znaleźć. Używam go od dwóch dni, a już jestem zadowolony.

Kajett

AVG AntiVirus jest A-mbitny V-irtualny G-enialny  A-trakcyjnie N-owoczesny T-otalnie I-nteligentny V-spaniale I-nnowacyjny R-ealnie U-ltra S-kuteczny! Jest dla moich potrzeb dostosowany, działa niezawodnie, dba o mnie o mój komputer i jest nam razem bardzo dobrze. :)

Paulina Jodłowska

AVG polecam wszystkim. Sam korzystam z niego chyba już od 6 lat, o ile pamięć mnie nie zawodzi. Jestem Informatykiem i zawsze polecam AVG klientom korzystających z moich usług. Nie usłyszałem jeszcze nigdy skargi, że np. program antywirusowy nie spełnia ich oczekiwań lub jest mówiąc potocznie "dziurawy". Polecam szczerze!!!

Daniel Brejza

Używam wersji darmowej AVG na swoim komputerze już dłuższy okres czasu i zawsze byłem z niej zadowolony a nawet polecałem ją znajomym. Teraz po zajrzeniu do 7.5 jestem jeszcze bardziej zadowolony. Przejrzysta i funkcjonalna myślę, że te dwa słowa wystarczą do określenia tego Waszego produktu.

Karol J.

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »