Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Jestem zadowolonym użytkownikiem tego programu mam go i w domu i w firmie.

Andrzej Bugiel

Program AVG zabezpiecza w 100% mój komputer dzięki niemu bez przeszkód można pracować w sieci. Jest niezawodny. Polecam!

Kamila Stępniak

Z darmowej wersji AVG korzystam zarówno na komputerze stacjonarnym, jaki i na smarfonie. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony z produktów od AVG. Pomimo iż Wasz darmowy produkt sprawuje się bardzo dobrze wierzę, że wersja komercyjna potrafi dużo więcej.

Rafał Charkiewicz

Jestem nowym użytkownikiem AVG. Poprzedni program jaki używałem (polecony przez informatyka z pracy) nie dorównuje mu do pięt!!! Program AVG  w moim kompie, z czego jestem bardzo zadowolony, polecił mi siostrzeniec mojej żony: student I roku informatyki.  Naprawdę godny polecenia!!!   Poprzedni nie wykrył Trojana, a AVG na wstępie go znalazł. POLECAM!!!

Robert Luranc

Używa programu od roku jestem bardzo zadowolony. Program sprawdził się wykrył kilka razy wirusa co świadczy o jego skuteczności,ale zaletą jego również jest że nie spowalnia komputera. Polecam go znajomym bo to naprawdę dobry produkt.

Stanisław Budka

Dziękuję ślicznie za wasz fantastyczny antywirus. Używam go jak i na komputerze tak i na smart fonie, jest lekki i przejrzysty, nie muli komputera, a na dodatek łatwy w obsłudze. Już niejednokrotnie polecałem go moim kolegom i wszyscy są zadowoleni. Jest super. Ja daje 5 gwiazdek.

Piotr Romanowicz

Już od roku korzystam z AVG Internet Security i jestem zadowolony. Od czasu jego instalacji problemy z komputerem mam z głowy.

pan57

Od wielu lat używam programu AVG Free Edition i bardzo sobie chwalę za skuteczność. Jak dotąd nie miałem żadnego kłopotu z zawirusowniem komputera.

Jerzy Kozikowski

Gorąco i w pełni polecam dzięki nim komputer chodzi naprawdę szybko ,a my cieszymy się tylko efektowna pracą komputera ,bez obawy o wszelkie niebezpieczeństwa czyhające na nas ze strony internetu. 

Beata Bratek

Antywirusy z firmy AVG są genialne. Ogromna ich zaletą jest to, że pracują w tle, a ich działanie nie wpływa na stabilność pracy systemu. Od użytkownika wymagają niekiedy jedynie potwierdzenia niektórych działań. Kolejnym atutem programów jest to, że nie korzystają z łącza internetowego jednocześnie z użytkownikiem ( pobieranie aktualizacji), a co za tym idzie nie spowalniają łącza internetowego. Mają wiele przydatnych funkcji, jak choćby możliwość planowania z wyprzedzeniem automatycznego skanowania komputera. Gorąco polecam.

mateusz24.13

Moja opinia: rewelacja. Jak chroniłem swój komputer przez poprzednie lata? Miotałem sie po różnych antywirusach nareszcie coś co mnie zadowala a przede wszystkim nie zwalnia mojego PC.

Franek Dolata

Zaiste, nowa wersja AVG jest znakomita (...) Używam AVG od dłuższego czasu i ta wersja zdecydowanie bardziej odpowiada mi od programów konkurencyjnych: - Mniejsze zużycie procesora i pamięci. - Łatwy i szybki update.

Mikołaj Sadowniczy

AVG Internet Security 2013 to rzetelne zabezpieczenie przed czyhającymi pułapkami w globalnej sieci, o których najczęściej nie myślimy surfując po internecie, albo o których nie zdajemy sobie sprawy. Ilość spraw na głowie każdego z nas jest coraz większa i dlatego warto zdjąć z siebie problemy, które w dogodny dla nas sposób zapewni AVG. Łatwa instalacja, aktualizacje oraz, co ważne: również zabezpieczenie smartfonów programem dedykowanym dla coraz powszechniejszych i nieodłącznych dziś gadżetów daje jakże ważne poczucie bezpieczeństwa.

Arkadiusz Tokarski

Jestem bardzo zadowolona z AVG. Polecam każdemu, Jest szybki, skuteczny, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Ewa S.

Jestem już parę lat użytkownikiem AVG 7.5 i jestem ekstra zadowolony, myślę ze samo używanie tego programu to super bezpieczny komputer. Komu tylko mogę to polecam, nigdy od kiedy mam AVG nie miałem problemu. Jest to najlepszy, dla mnie, program, życzę państwu jak najwięcej zadowolonych klientów bo sam się reklamuje gdy jest super. Nie widzę równego mu programu antywirusowego.

Andrzej Bancerz

Korzystając z uprzejmości AVG pobrałam program antywirusowy. Przez ten czas kolega zawirusował mi komputer, po zainstalowaniu programu nic mu się nie .stało i działa tak jak działał a nawet lepiej. Świetnie się sprawdza nawet przy drastycznych środkach

Sylka@...

Program niewidoczny dla użytkownika. Nie przeszkadza podczas użytkowania komputera. Jeszcze nigdy nie miałem wirusa od kiedy mam go zainstalowanego na komputerze.

Radosław Paździor

Z programu AVG korzystam od pewnego czasu. Wcześniej były inne antywirusy (też darmowe). AVG przewyższa inne programy antywirusowe tym, iż przede wszystkim nie obciążą systemu i jest skuteczny. Wszystkim polecam AVG, który w tle wykonuje zaplanowane działania niczym Agent 007.

Cobra@...

Program AVG Internet Security 2013 jest idealny dla wszystkich użytkowników internetu, którzy robią zakupy przez internet, a także korzystają z bankowości internetowej. Chroni przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, więc zapewnia bezpieczeństwo podczas dokonywania z zakupów internetowych i korzystania z bankowości online. Dzięki temu zabezpieczeniu można pobierać i udostępniać pliki bez ryzyka. Chroni również pocztę e-maliową i blokuje spamy. Dodatkowo ta ochrona przyspiesza działanie komputera. Chroni także podczas korzystania z komunikatorów internetowych.

Krystyna Helt

Jak każda wersja programu, tak samo ten ma przyjazny i przejrzysty interfejs. Czytelne wskazówki, podpowiedzi i wyjaśnienia. To samo dotyczy opcji sugestie. Przede wszystkim jest SKUTECZNY. Polecam każdemu użytkownikowi!

Andrzej Jedrasik

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »