Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Od Niedawna Używam Tego Programu Na Komputerach i Telefonie z Androidem i Jestem Mile Zaskoczony Szybkim Działaniem. Gratuluję Dynamicznego Rozwoju. Atrakcyjna Cena i Skuteczny i Wydajny Program To Na Pewno Zaleta. Gorąco Mogę Polecić Wasze Programy.

Adam Heler

Fantastyczny program! Co prawda miałam okazję przetestować go łącznie z AVG PC TUNEUP i powiem więcej: nie ma lepszego. Śmiga dobrze, nie zamula komputera jak inne. Tylko taki chcę mieć w swoim komputerze. Skanuje wszystko co przychodzi.

Barbara

Do niedawna używałem antywirusa *****. Lecz od paru miesięcy używam Antywirusa AVG w wersji bezpłatnej. Różnica pomiędzy tymi dwoma antywirusami polega na tym, iż ***** strasznie zamula i spowalnia pracę komputera i niestety przepuszcza różne trojany i inne robactwo ! Więc pożegnałem się z tym antywirusem! Teraz korzystam z AVG i jestem zadowolony z jego pracy! Nie zamula komputera, jest szybki i niewidoczny w swym działaniu! A przede wszystkim nie przepuszcza żadnych Trojanów, ani innego robactwa! Polecam go wszystkim użytkownikom komputerów! Jest naprawdę dobrym antywirusem!

Marek Ksyt

Program AVG według mnie jest bardzo dobrym programem. Korzystam z wersji FREE EDITION już od kilku lat i nie mam żadnego problemu z komputerem. Korzystałem z różnych antywirusów, ale Wasz produkt najbardziej mi odpowiada.

Endi@...

AVG polecam wszystkim. Sam korzystam z niego chyba już od 6 lat, o ile pamięć mnie nie zawodzi. Jestem Informatykiem i zawsze polecam AVG klientom korzystających z moich usług. Nie usłyszałem jeszcze nigdy skargi, że np. program antywirusowy nie spełnia ich oczekiwań lub jest mówiąc potocznie "dziurawy". Polecam szczerze!!!

Daniel Brejza

Bardzo dobry program, korzystam z niego kilka lat, jestem zadowolony z programu AVG. Nie miałem z nim żadnych problemów.

Jerzy

Zmieniałem wiele programów antywirusowych, lecz zawsze wracam do AVG – spokojna głowa to największa  zaleta tego programu.

Leszek Sokołowski

Posiadam oprogramowanie AVG AntiVirus Free. Jestem bardzo zadowolony z tego programu. Moim zdaniem jest to najlepszy darmowy program antywirusowy dostępny na rynku. Wyprzedza nawet ***, który do tej pory królował na rynku antywirusów i był bardzo popularny. Posiada bardzo przyjemny i czytelny interfejs. Jest po prostu ładny i funkcjonalny. Doskonale rozpoznaje zagrożenia i ignoruje bezpieczne pliki. Przyspiesza działanie mojego komputera i nie "zamula" go w czasie pracy. Pracuję w branży RTV i zawsze polecam ten program moim klientom. Mam nadzieję, że z każdą następną wersją AVG AntiVirus Free będzie jeszcze lepszy!

Wojciech Jachym

Użytkowałem AVG wiele lat w pracy i w domu. Potem nastąpiła przerwa, w której próbowałem innych programów. Niestety z żadnego nie byłem zadowolony. Spowalniały pracę mając nie koniecznie czytelny sposób obsługi. Wróciłem więc do AVG i  teraz OK! Program bardzo przyjazny dla użytkownika, w bardzo profesjonalny sposób zabezpieczający sprzęt IT.

Krzysztof Kowalczyk

Witam cały czas używałem innego oprogramowania anty wirusowego. Ale gdy dostałem na reklamę AVG spróbowałem jak na razie mam wersję 180 dniową ,ale już wiem że kupie to oprogramowanie na trzy stanowiska .AVG zdecydowanie bije na głowę inne oprogramowania skutecznością .Co do wygładu interfejsu nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno będę korzystać z tego oprogramowania.

Rrot@...

Używam tego programu na komputerze oraz na telefonie komórkowym jestem bardzo zadowolony. Program jest doskonale dopasowany do moich potrzeb. Program jest bardzo przejrzysty i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Korzystanie z tego programu to sama przyjemność.

Tomasz Jóźwa

Bezpłatna wersja programu antywirusowego od AVG jest super produktem, który całkowicie spełnia moje oczekiwania. Dlatego właśnie zdecydowałam się na wybranie AVG. Wcześniej korzystałam z płatnego wersji antywirusa od AVG, ale jak się okazało ten bezpłatny jest w zupełności jest wystarczający do moich domowych potrzeb. Tak jak pisałam wyżej – SUPER!

Jadwiga Masznicz – Mystkowska

Moja opinia o programie antywirusowym AVG jest tylko jedna, a mianowicie- jest to najlepszy program antywirusowy jaki testowałam

Elżbieta Stefańska

Program AVG skutecznie blokuje niechciane programy, jest szybki łatwy w obsłudze, sprawnie informuje mnie o zagrożeniach 

Korfu@...

Używam AVG od kilku lat. Początkowo używałem wersji bezpłatnych, ale od dwóch lat, używam wersji płatnej. Program AVG jest najlepszym programem jaki miałem. Nigdy sie na nim nie zawiodłem, ufam mu i daje mi poczucie bezpieczeństwa.

Janusz Bober

Bardzo dobra nowa wersja, rewelacja. Będę korzystał!!!

Bogdan Fidelus

Uważam, że AVG najlepiej chroni nasze komputery. Mam program kilka lat i nie zamienię na żaden inny. Teraz kupiłem laptopa  i też zainstaluję AVG.

Andrzej Bancerz

Po zainstalowaniu wersji 2013 byłem bardzo mile zaskoczony. Interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika oraz intuicyjny. Ma to szczególne znaczenie dla mniej zaawansowanych użytkowników. Oczywiście AVG nie obciąża systemu w sposób uniemożliwiający pracę. Funkcjonuje w tle i informuje o czym trzeba. Polecam!

Radek

Stało się, pobrałem i zainstalowałem AVG AntiVirus. Instalacja przebiegła nadzwyczajnie szybko i bezproblemowo,  to znacznie usprawnienie. Poprzednie wersje programów AVG instalowały się długo, zaś sama instalacja była skomplikowana, nużąca i bardzo długa. Interfejs jest bardzo oryginalny i nowoczesny. Nawiązuje do Windows 8 i interfejsu Modern, co jest miłe dla oka i bardzo funkcjonalne. Na pierwszy rzut oka program działa bardzo zgrabnie, nie pobiera zbyt wiele zasobów. Każdy powinien dać mu szansę, bo to całkiem niezły program.

Adam Romanowski

Program AVG jest najlepszyb programem AntyVirusowym korzystam z niego od paru lat i nie mam zamiaru zmieniać na inny program. To najlepszy program jaki znam.

Sławomir Barcik

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »