facebook

Opinie

Mamy już 339 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Bardzo czysty i intuicyjny interfejs, szybkie działanie, bezproblemowa aktualizacja i instalacja, personalizacja bez zarzutów, bardzo szybko reaguje na najnowsze wirusy. Ogólnie program na piątkę, bardzo go lubię i polecam innym użytkownikom, wprawdzie wersja FREE ma pewne ograniczenia ale i tak bije inne programy w wersji FREE na łeb 100% pozytyw. Obecnie posiadam wersję płatną 2012 i na pewno wykupię na następny rok jak ta się skończy.

Aleksander Lubrecht

Zanim kupiłem licencję antywirusa AVG, skorzystałem z darmowego okresu jego instalacji. Po miesiącu zmieniłem program ochrony moich czterech komputerów działających w domowej sieci rodzinnej (wkrótce po poważnej awarii wynikłej z przeniknięcia konia trojańskiego). Zmieniłem **** w połowie licencji na program ochrony AVG, tylko dlatego, że AVG ma najkrótszy czas startu po załadowaniu systemu. Uważam, że ten krótki moment po restarcie komputera, od chwili załadowania systemu, aż do uruchomienia antywirusa, który przez jakiś czas pobiera aktualizacje, może być powodem nieszczęścia. Sprawdziłem, że AVG pobiera aktualizacje znacznie szybciej niż inne znane mi programy antywirusowe, które używałem. Tak więc czas braku ochrony przed załadowaniem aktualizacji ma najkrótszy. Ponadto AVG nie spowalnia pracy moich komputerów tak, jak to powodowały inne popularne antywirusy. Uważam, że średni czas aktualizacji baz danych antywirusów jest najważniejszym parametrem programów antywirusowych. Wcześniej używałem bardzo popularnego antywirusa, który ładował się w niektórych godzinach przedpołudniowych nawet powyżej trzech minut, a czasem nawet około pięciu minut. AVG ładuje się około minuty i to daje mi poczucie dobrej ochrony moich danych.

Andrzej Dziedzic

Uważam, że to bardzo dobry antywirus. Ma dobrą wykrywalność wirusów a co najważniejsze nie obciąża pamięci. AVG znalazł u mnie na dysku 2 wirusy, których nie był w stanie wykryć ###. Bardzo dobry program antywirusowy, polecam.

Adrian Krutysz

AVG free używam od dawna i jest świetny, szczególnie na słabych komputerach, prawie w ogóle nie obciąża procesora.
AVG Professional to już jest hit, polski interfejs, szybka i częsta aktualizacja bazy sprawny i przejrzysty. Takie oprogramowanie antywirusowe powinno być. Znam rynek tego typu oprogramowania i testowałem różne aplikacje, i z przykrością muszę stwierdzić iż niektórzy producenci zapomnieli do czego ma służyć oprogramowanie antywirusowe.

Krzysztof Filipak

Program bez uwag, zainstalowałem i zapomniałem o istnieniu zabezpieczenia, o to chodzi dla zwykłego użytkownika, pojawia się tylko w przypadku zagrożenia, polecam każdemu użytkownikowi.

Jarosław Formela

Program AVG jest prosty w obsłudze, najważniejszą rzeczą jest to, że nie zamula komputera czyli nie spowalnia jego pracy.

Michał

Super program korzystam z niego od paru lat i jestem baaaardzo zadowolony. Info o nim dostałem dawno temu od mojego przyjaciela. Jak do tej pory AVG uratował mój komputer przed wieloma wirusami. Z czystym sumieniem polecam AVG moim znajomym.

Marek Żak

Pracuje na programie AVG ok. 2 lata, jestem bardzo zadowolony z ochrony jaka mi zapewnia.

Krawiecman@...

Bardzo wygodny w użyciu i dosyć łatwy w konfiguracji. Bardzo mi się podoba.

Darecki

Zainstalowałem ten pakiet i jestem mile zaskoczony. Mój netbook zaczął normalnie pracować, nie wiesza się. Ten pakiet nie zamula mi netbooka. Próbowałem rożnych antywirusów wiodących marek,  ale mnie nie zadowoliły swoim rozwiązaniami. A ten pakiet nie zadaje zbędnych pytań tylko wie ze jak się podłączam do nowej sieci domowej lub firmie wyświetla informacje ze rozpoznał sieć i włącza udostępnianie. Uruchamianie komputera tez jest bardzo szybkie. Ma wiele funkcji które są przydatne. Skanowanie też nie trwa długo. Skanowanie można zaplanować tak aby skanował kiedy ja tego chce. Ma naprawdę mnóstwo funkcji konfiguracyjnych. Myślę  że po miesiącu testowania kupię ten pakiet na moje trzy komputery które są w domu.

Grzegorz Józefowicz

Program AVG IS 2013 jest jednym z pierwszych który został stworzony z myślą o nowym Windowsie 8, szybki skaner antywirusowy i zapora nie pozostawia złudzeń iż AVG jest najlepsze.

Łukasz Zieliński

Przyznam, ze jest to pierwszy program, który wysyła mi tak liczne ostrzeżenia o podejrzanych stronach! Lubię korzystać z Facebooka i jestem zaskoczona, ile kryje się tam aplikacji stanowiących zagrożenie dla komputera! Dzięki AVG przekonałam się, ze pozornie dobrze znana mi strona niesie zagrożenia, które są mi trochę mniej znane!

Izabela Szymańska

Może to brzydko zabrzmi, ale kilkakrotnie AVG uratował mi "cztery litery"  :) Nie absorbujący za dużo czasu, samowystarczalny program z prostym interfejsem, do tego skuteczny :)

Aleksander

Program AVG skutecznie blokuje niechciane programy, jest szybki łatwy w obsłudze, sprawnie informuje mnie o zagrożeniach 

Korfu@...

Wartościowy program, bo prosty i oczywisty w obsłudze. Lubię oprogramowanie, które nie rości sobie pretensji bycia najlepszym, ale z uwagi właśnie na solidność, prostotę i umiarkowanie cenowe sprawia, że właśnie coś takiego jak AVG wybieram i po coś takiego sięgam. Z AVG korzysta także moja żona i zapewne od nowego roku chcielibyśmy się wspólnie zabezpieczyć legalnym oprogramowaniem. Mam przyjaciela, znakomitego programistę, kiedy się go spytałem jak i program antywirusowy zastosować, także wskazał na AVG. Bez zbędnego namysłu, jakby było to cos naturalnego.

Tomasz Wiśniewski

Posiadam program AVG Anti-Virus Free. Korzystam z niego od paru lat, także z poprzednich wersji i jestem bardzo zadowolony, uchronił mnie on od wielu nieprzyjemnych sytuacji z wirusami, zwłaszcza niebezpiecznymi trojanami, które nie raz wdzierały się do mojego peceta i próbowały nim zawładnąć, na szczęście bez powodzenia. Posiadam co prawda darmową wersję, ale testowałem już przez parę dni rozszerzoną i bardzo mi ona odpowiada, dlatego w niedługim czasie chyba się na nią skuszę. Polecam ten program i życzę zwycięskiej walki z wirusami.

Szydzik@...

Jestem nowym użytkownikiem AVG. Poprzedni program jaki używałem (polecony przez informatyka z pracy) nie dorównuje mu do pięt!!! Program AVG  w moim kompie, z czego jestem bardzo zadowolony, polecił mi siostrzeniec mojej żony: student I roku informatyki.  Naprawdę godny polecenia!!!   Poprzedni nie wykrył Trojana, a AVG na wstępie go znalazł. POLECAM!!!

Robert Luranc

Bardzo szybki skaner antywirusowy, przyjazny i prosty interfejs, funkcjonalny antywirus.

rmach@...

Używa programu od roku jestem bardzo zadowolony. Program sprawdził się wykrył kilka razy wirusa co świadczy o jego skuteczności,ale zaletą jego również jest że nie spowalnia komputera. Polecam go znajomym bo to naprawdę dobry produkt.

Stanisław Budka

AVG Internet Security 2013 to innowacyjne rozwiązanie zapewniające skuteczną ochronę komputera. Nadaje się do wszystkich rodzajów komputerów, w tym doskonale sprawdza się na laptopie. Dla mnie jako użytkownika ważnych jest kilka rzeczy. Przede wszystkim kiedy pracuję na laptopie korzystając z mobilnego Internetu, nie chcę odczuwać dyskomfortu. Często bowiem zdarza się,  że antywirusy „zamulają” sieć, długo pobierają aktualizacje danych, „mielą” otrzymywane listy elektroniczne. To wszystko powoduje, że praca staje się mało przyjemna. W przypadku opiniowanego produktu nie doświadczyłem takich sytuacji. AVG Internet Security 2013 pracuje w tle, można śmiało stwierdzić, że jest dyskretny, wręcz niezauważalny dla użytkownika. Trzeba pamiętać również, że nie każdy jest informatykiem i zna się na oprogramowaniu. Dlatego też obsługa programu antywirusowego musi być intuicyjna. AVG Internet Security 2013 sam pobiera dane, ochrania przeglądane treści w internecie, sprawdza nasze listy, swobodnie możemy korzystać z bankowości elektronicznej, nie musimy się obawiać włamania na nasz komputer. Moim zdaniem użytkowaniem tego programu jest bardzo komfortowe. Nieraz nawet zapominam o obecności programu.

Łukasz Dzieszkowski

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »