facebook

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Naprawdę, produkt godny uwagi, prosty w użyciu, prosty intenfrejs dla zwykłego internauty. Produkt skuteczny we wszelkim zabezpieczeniu komputera pod względem hakerów i wirusów i innego syfu z internetu. Wczoraj konkretnie go testowałem. NAPRAWDĘ w skali od 1-10 daję 10. Polecę go wszystkim moim znajomym.

Krzysztof

AVG AntiVirus FREE 2014 jest pakietem bardzo lekkim i sprawnym, nie obciąża komputera, nie zajmuje zbyt wiele zasobów (pamięci RAM), podczas regularnego skanowania można swobodnie pracować bez konieczności oczekiwania na zakończenie skanowania.

Michał

Wyrażając swoją opinię na temat programu AVG Internet Security, muszę nadmienić iż od lat kupuję produkty AVG. Uważam że są one bardzo dobre i niezawodne. Najnowszy produkt czyli AVG Internet Security 2013 przebija na głowę produkty konkurencyjne pod względem wyglądu prędkości działania a co najistotniejsze: skuteczności w walce z różnymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Program, który z czystym sumieniem polecam wszystkim moim znajomym z uwagi na stosunek jego ceny do jakości, co w wypadku konkurentów wypada najlepiej. I byle tak dalej.

Andrzej Skrzypczak

AVG bardzo fajnie się sprawuje nie zaśmieca systemu zbędnymi komunikatami, nie ma problemu z wychwytywaniem szkodliwych oprogramowań i programów usuwając pliki zainfekowane, nie uszkadza systemu operacyjnego, dla mnie ogólnie na chwilę obecno jeden z najlepszych antywirusów na rynku.

Jacek Szewczyk

Jestem nowym użytkownikiem AVG. Poprzedni program jaki używałem (polecony przez informatyka z pracy) nie dorównuje mu do pięt!!! Program AVG  w moim kompie, z czego jestem bardzo zadowolony, polecił mi siostrzeniec mojej żony: student I roku informatyki.  Naprawdę godny polecenia!!!   Poprzedni nie wykrył Trojana, a AVG na wstępie go znalazł. POLECAM!!!

Robert Luranc

Jestem bardzo zadowolony z AVG Internet Security 2013. Jest naprawdę szybki, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim nie spowalnia komputera i daje dobrą ochronę. A co najważniejsze ? Jest łatwy w obsłudze!!! Po prostu jest dobry!!!

Paweł Kowalski

Testowałem ww program i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie było żadnych problemów: ściana wyłapywała to co miała złapać, antywirus czuwał dosyć sprawnie. Program ma jedna niewątpliwą zaletę: nie obciąża komputera.

Dariusz Zientara

Myślę , że jest to jeden z najlepszych programów do wykrywania świństw internetowych. Wykrył takie robactwo, których nie wykrywają inne tego typu programy. Polecam !!!

Darek

Uważam, że to bardzo dobry antywirus. Ma dobrą wykrywalność wirusów a co najważniejsze nie obciąża pamięci. AVG znalazł u mnie na dysku 2 wirusy, których nie był w stanie wykryć ###. Bardzo dobry program antywirusowy, polecam.

Adrian Krutysz

Witam cały czas używałem innego oprogramowania anty wirusowego. Ale gdy dostałem na reklamę AVG spróbowałem jak na razie mam wersję 180 dniową ,ale już wiem że kupie to oprogramowanie na trzy stanowiska .AVG zdecydowanie bije na głowę inne oprogramowania skutecznością .Co do wygładu interfejsu nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno będę korzystać z tego oprogramowania.

Rrot@...

Program nie obciąża nadmiernie komputera – można pracować na komputerze zapominając, że w tle pracuje jakiś antywirus.

Marcin

Chciałem powiedzieć  że używam od kilku lat antywirusa AVG i jak do tej pory  mnie jeszcze nie zawiódł . Dlatego myślę że to jest rekomendacją  dla tego programu. Wykrywa szybko i skutecznie wszelakie "dziadostwo" szwendające się w necie.  Nie mam zastrzeżeń do działania tego programu i śmiało mogę o nim powiedzieć " to jest mój program".

Józef Dynak

   Krótko: jestem zadowolony z tych produktów.

Ewkom@...

Czemu wybrałem AVG? Wybrałem dlatego, że to jest prosty w obsłudze antywirus. Tu nie ma nic skomplikowanego. Bardzo mi przypadła nowa funkcja zapory systemowej inteligentnego uczenia. Ale to nie jest tylko jedyna opcja tego oprogramowania. Możliwość szybkiej i bezproblemowej konfiguracji to mocna strona tego programu. Posiada ona również konkurencyjne ceny co do oprogramowani innych znanych firm. Nowy wygląd przygotowany pod WINDOWS 8 wygląda genialnie. Również zaskoczył mnie interfejs skanowania urządzeń, jak i wykrywanie wirusów kiedy jeszcze nie wejdziemy na stronę www. Wszystko znajduje się w jednym miejscu. Nie ma rozwalonych funkcji po całym programie .Wszystko jest pod jedną ikoną. I dotyczy ona tylko wybranej tej funkcji. Na bieżąco jest również aktualizowana baza danych wirusów. W dzisiejszej dobie jest to najważniejsze. Jeśli miałbym wybierać miedzy produktem innej firmy wybrał bym AVG. Przetestowałem tysiące programów. Mając zainstalowane najnowsze aktualizacje i AVG na pewno nie przekradnie nam się żaden wirus. Także w przyszłości na pewno będę kupował nowsze wersje AVG.

Mateusz Szwast

Chciałbym podzielić się komentarzami dotyczącymi programu AVG Internet Security: program jest stabilny, bardzo dobrze i trafnie wykrywa wszelakie zagrożenia dla systemu, nie spowalnia systemu ani nie obciąża zbytnio pamięci operacyjnej, myślę, że zasługujecie na pochwałę, program ten jako jedyny sprostał moim wymaganiom dotyczącym zabezpieczeń sieci lokalnej. Myślę, że będę go używał przez dłuższy czas.

Alan Skura

Program rewelacyjny, ma w sobie większość niezbędnych do ochrony kompa gadżetów jak nie wszystkie. Jestem z niego bardzo zadowolony, jest szybki i nie zwalnia kompa. Przez długi czas szukałem takiego połączenia zabezpieczeń w jednym programie.

Michał

Jestem bardzo zadowolony z pracy AVG Internet Security. Interfejs jest przejrzysty – łatwo i szybko można znaleźć potrzebne opcje. Program świetnie chroni mój komputera do tego nie zabiera dużo pamięci Ram. Od kiedy posiadam ten program nie mam problemu z wirusami.

Achuu@...

...jak sięgam pamięcią AVG instaluję na swoich komputerach od zawsze...dlaczego? Oprócz przyzwyczajenia :-) to dlatego, że dobre...a ja lubię dobre rzeczy...tyle.

Ferdynand Szczepanik

Uważam, że program antywirusowy AVG Internet Security 2013 jest program godnym zaufania, przez co otrzymujemy pewną ochronę swojego komputera, na której bardzo mi zależy i na którą mogę liczyć w 100%. Nigdy jeszcze się na nim nie zawiodłem i będę z nim do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

Darkens@...

1. Korzystam z niego już trzeci rok! Żona o rok krócej, a mamy 2 komputery typu Tower! 2. Nigdy mnie zawiódł! 3. Działa w tle jak najprawdziwszy PRZYJACIEL. Wiem, że jest, opiekuje się moim komputerem i już od ponad dwóch lat pozwala mi “spać” spokojnie! 4. Jego interfejs jest przyjazny, łatwo mogę w nim się odnaleźć tj. zrozumieć jego informacje, polecenia i zapisy, a także cieszyć z niezwykłej skuteczności ! Jeszcze nigdy nie miałem problemów z oprogramowaniem! 5. Mam grono przyjaciół, którzy podobnie jak ja korzystają z komputerów i też korzystają z AVG właśnie dlatego, że jest taki przyjazny! 6. Pracuję i “bawię”  się komputerem w poczuciu pełnego bezpieczeństwa i bez obaw o poprawne jego funkcjonowanie ! Dlatego też szczerze gratuluję Firmie takiego super wyrobu !

Edmund Piór

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »