facebook

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program nie obciąża nadmiernie komputera – można pracować na komputerze zapominając, że w tle pracuje jakiś antywirus.

Marcin

Pracuję w branży geologicznej, komputer to moje główne narzędzie pracy. Nie mogę sobie pozwolić na utratę lub wykradzenie danych, dlatego musiałam poszukać niezawodnego programu  antywirusowego. Po  konsultacji z kolegami z branży informatycznej zdecydowałam się na  AVG Internet Security 2013 i nie zawiodłam się.  AVG Internet Security 2013 spełnia moje oczekiwania pod każdym względem.

Patrycja Wyrozumska

AVG AntiVirus to program antywirusowy który oprócz funkcjonalności ma bardzo ładny i czytelny wygląd. Osoby korzystające z tego programu w związku z jego prostotą nie mają problemu z włączaniem i wyłączaniem pewnych funkcji. Dodatkowym plusem tego programu jest to że działając w tle w żaden sposób nie spowalnia jego działania. Aktualizacje automatyczne pozwalają nie myśleć o nich ponieważ program robi to za nas. Kolejny atut to informacja o potencjalnych zagrożeniach która pozwala nam szybko reagować i usuwać je. AVG AntiVirus oprócz ochrony komputera chroni naszą pocztę oraz pozwala nam bezpiecznie przeglądać strony internetowe, oraz wyposażony jest w aplikację poprawiającą wydajność. Reasumując takiej pełnej ochrony jaką daje nam AVG AntiVirus nie ma żaden program antywirusowy.

Robert Bujny

AVG polecił mi  znajomy, który składał dla mnie komputer. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony sprawnością działania programu, jego "lekkością", świetnym interfejsem.  Wcześniej używałem innych programów ochronnych, teraz wiem, że pozostanę przy AVG. Na pewno będę go polecał moim znajomym i wszystkim internautom.

Leszek Nowik

Programy antywirusowe  AVG stosuję od kilku lat. Są bardzo wygodne w  zastosowaniu. Nie są nachalne w aktualizacjach. Są skuteczne w zabezpieczeniach. Stosowałem kilka antywirusów- chwilowo ,ale zawsze powracałem jak "syn marnotrawny" do PROGRAMÓW AVG- to mój Pewniak!!!

Janusz Wiśniewski

Mam AVG Pro od prawie roku i nie było takiego wirusa, żeby AVG nie dał mu po .... ;)

Janusz Kyć

Świetna sprawa ponieważ usuwa wszystkie wirusy.

Wojtek Sołtysiak

Programiści z AVG postarali się :-) Nowa odsłona AVG Internet Security 2013 to zupełnie nowy interfejs aplikacji. Dzięki któremu mam łatwiejszy dostęp do najczęściej używanych funkcji programu. AVG 2013 ładuje się zauważalnie szybciej niż jej poprzednik (2012) i posiada krótszy czas skanowania. Aplikacja kompleksowo zabezpiecza mój komputer za niewielkie pieniądze. Zdecydowanie polecam.

Wojciech M.

Przetestowałem państwa produkt i uważam że jest o wiele przyjaźniejszy dla ludzkiego oka oraz posiada bardzo szybki dostęp do funkcji. Szybsze skanowanie baz danych. Oraz ulepszone wyłapywanie wirusów jak i plików szpiegujących. Jak dla mnie to jeden z lepszych produktów na rynku godny polecenia innym.

Grzegorz Piotrowski

Ten program jest fantastyczny.

Marcin Barański

Program AVG spełnił jak najbardziej moje oczekiwania. Przede wszystkim nie używa zbyt dużo mocy obliczeniowej procesora dzięki czemu znacznie wygrywa z programami firmy ###. Dobrze wykrywa różnego rodzaju zagrożenia

krasonek@...

Jak dla mnie bardzo dobry program antywirusowy, prawie domowy, wystarczający obsługi komputera domowego. Nie zajmuje dużo pamięci i szybko reaguje na zagrożenia.

Brat.jaw@...

Program bardzo prosty w obsłudze działania oraz przejrzysty w interfejsie. Nie bez znaczenia dla kobiety jest wygląd i kolorystyka, która cieszy oko. Super jest to, iż przypominam sobie o jego obecności w momentach, kiedy ratuje mnie przed kłopotami, czyli monitem o zaistnieniu zagrożenia. A i wtedy nie panikuję, gdyż mam wszystkie opcje przedstawione bardzo czytelnie i zawsze wiem, co wybrać.

Katarzyna Porolniczak

Używam AVG od 2008 roku. Jest jednym z najlepszych darmowych programów antywirusowych. Zajmuje bardzo mało zasobów komputera i nawet starsze komputery nie okazują spadku wydajności. wielokrotnie uchronił mnie przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami wynikającymi z surfowania po sieci. Polecam wszystkim, którzy oczekują wiele, za bardzo nie wiele.

Marek Gancarz

Dla mnie - emeryta elektronika - pozostaje najlepszą pozycją do stosowania na moich trzech komputerach.

Andrzej Tarnowski

AVG AntiVirus - bardzo dobry anty wirus w dodatku jest darmowy co pozwala na podstawową ochronę komputera w domu. Za każdym razem go polecam każdemu. Od wielu wielu lat jestem przywiązany do produktu jakim jest AVG AntiVirus, oczywiście darmowy. Pozdrawiam twórców   

Krzysztof

Z programu AVG korzystam już 9 lat. Interfejs i właściwości obsługi są doskonałe. Życzę dalszych sukcesów

Ireneusz Lewko

Program "AVG Security" kupiłem kilka lat temu i odkąd z niego korzystam nie odnotowałem żadnego problemu z moim PC. Polecam każdemu. Jest super.

Jerzy Kwiatkowski

Dopiero od niedawna zacząłem używać AVG AntiVirus FREE jestem mile zaskoczony tym programem. Zawsze miałem pewien kłopot z programami antywirusowymi, mianowicie podczas ich normalnego użytkowania mój komputer był przez nie strasznie spowalniany, nie mogłem cieszyć się płynną pracą mojego systemu. Na szczęście mój kolega polecił mi ten program i to był strzał w 10! AVG AntiVirus w 100% rozwiązał ten problem. System nie zacina i w końcu mogę cieszyć się pełną i do tego darmową ochroną mojego komputera bez niedogodności. Polecam!

Paweł Fiołek

AVG dla domu i małego biura jest bardzo dobrym produktem z wysokiej półki. Oferuje mi od kilku lat przejrzysty interfejs, wszystkie oczekiwane przeze mnie opcje ochrony, szybką pracę komputerów i dużą przyjemność użytkowania. Doceniam świetną komunikację programu z użytkownikiem. Nie odnotowałem ani jednej wpadki AVG, za to dobrze wiem, co atakuje moje dyski. To AVG pamięta o mnie, a nie ja o nim! !To zdecydowanie przyjazna aplikacja obronna dla moich komputerów, a nawet dla mojej żony, która lekko uśmiecha się, kiedy widzi na pasku swojego kompa kolorową plecionkę. Ona jeszcze dokładnie nie rozumie co to oznacza, ale mówi, że może spać spokojnie, bo wie że to chroni od wirusów. Dla mnie to podwójna ochrona.

d.@...

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »