facebook

Opinie

Mamy już 339 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Używałem wcześniej darmowej wersji AVG i jestem przyzwyczajony do programu. pełna wersja jest bardzo dobra, działa nawet na słabszym komputerze bez większego obciążania systemu. Firewall tez działa poprawnie.

Boguslaw Trzaska

Super program, klarowny i użyteczny!

Dariusz Guściora

Korzystam z komputerów od kilkunastu lat. W tym czasie miałam wiele różnych programów antywirusowych. Kilka lat temu zaczęłam korzystać z AVG i od tego czasu nie wyobrażam sobie pracy z innym programem. Jest prosty w zainstalowaniu i obsłudze. Nie spowalnia pracy komputera, daje pełną ochronę. Od czasu kiedy go używam nie prześlizgnął się żaden wirus do mojego komputera.

Teresa

Od około trzech lat używam AVG w wersji FREE Edition i jak dotąd mnie nigdy nie zawiódł; co nie mogę powiedzieć o konkurencji, przez którą nie raz musiałem od nowa instalować system.

Grzegorz

Z pewnym niepokojem zainstalowałam bezpłatny program AVG na moim laptopie.  Kierowała  mną ekonomia. Nie zawiodłam się. Dla moich poczynań jest to wystarczająca ochrona. Dziękuję za porady i prowadzenie.

Danuta Wachowiak

AVG Internet Security 2013 TO JEDEN I JEDYNY PROGRAM ANTYWIRUSOWY, KTÓRY MI I MOJEMU KOMPUTEROWI ;) PRZYPADŁ DO GUSTU!!! NIE OBCIĄŻA SYSTEMU NIE PRZESZKADZA A POMAGA!!! TAK CZY INACZEJ NIE WIDZE LEPSZEGO PROGRAMU ANTYWIRUSOWEGO OD AVG! Z NIM CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE W SIECI!

Darek Duda

Jestem zadowolony przede wszystkim na praktycznie "bez obsługowe" działanie programu. Po pierwszym skonfigurowaniu właściwe już nic może nas nie interesować. [...] jestem z programu bardzo zadowolony ponieważ mimo tego, że bardzo dużo przebywam na internecie, od czasu zainstalowania praktycznie nie mam problemów z wirusami czy innymi śmieciami z netu, co niestety wcześniej mi się zdarzało.

Matuzal

Używam w firmie, używam prywatnie. Jak na razie antywir "nie dał ciała" i sprawuje się poprawnie, skutecznie chroniąc moje kompy. Wart polecenia, tym bardziej , ze jest stosunkowo niedrogi i nie przeszkadza podczas normalnej pracy i zabawy.

Marek Kozak

AVG free używam od dawna i jest świetny. W ogóle program AVG zdecydowanie bardziej odpowiada mi od programów konkurencyjnych: - Mniejsze zużycie procesora i pamięci. - Łatwy i szybki update. AVG Professional to już jest hit, polski interfejs, szybka i częsta aktualizacja bazy sprawny i przejrzysty. Takie powinno być oprogramowanie antywirusowe. Uważam, że AVG  to jeden z najlepszych programów antywirusowych, polecam go wszystkim swoim znajomym.

Tadeusz Stępień

Chciałem powiedzieć  że używam od kilku lat antywirusa AVG i jak do tej pory  mnie jeszcze nie zawiódł . Dlatego myślę że to jest rekomendacją  dla tego programu. Wykrywa szybko i skutecznie wszelakie "dziadostwo" szwendające się w necie.  Nie mam zastrzeżeń do działania tego programu i śmiało mogę o nim powiedzieć " to jest mój program".

Józef Dynak

Baza wirusów również jest obszerna i na bieżąco aktualizowana. Program również posiada ochronę antyspamową, przeciw hackerom i innym robakom internetowym. Program ten również został wielokrotnie nagradzany, co świadczy o jego popularności, jakości działania i zwalczania zainfekowanych komputerów, czym zasłużył sobie uznanie pośród użytkowników pojedynczych stacji roboczych jak i właścicieli firm z dużą ilością stacji roboczych.

Krzysztof Szewczyk

Program czytelny i bardzo łatwy w obsłudze. Działa skutecznie i nie spowalnia zbytnio pracy procesora. Zawsze aktualna baza wirusów i szeroki zakres działania programu. Nie tylko ochrona komputera ale i jego konserwacja. Program radzi sobie z wieloma potencjalnymi zagrożeniami i moim skromnym zdaniem to najlepsze rozwiązanie wszelkich problemów związanych z prawidłową pracą systemu.

Michał Kaźmierczak

Używam trzy lata, wersja darmowa, nawet nie wiem co to wirus, dzięki.

Jacek Sówka

Jestem bardzo zadowolony z tego programu. Korzystam z niego od ponad czterech lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Nie obciąża systemu, wyłapuje wszystkie wirusy, a co ważne pozwala samodzielnie dokonać wyboru co usunąć a co nie. W moim przekonani bije na głowę takie programy jak **** czy ****, wiem co piszę na co dzień korzystam z tych programów w firmie. Program na szóstkę, oby tak dalej.

Bartek Korycki

Super antywirus. Działam na nim już kilka lat i nigdy mnie nie zawiódł, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze, nie komplikuje pracy na kompie zbędnymi komunikatami.

Jacek Szewczyk

Wartościowy program, bo prosty i oczywisty w obsłudze. Lubię oprogramowanie, które nie rości sobie pretensji bycia najlepszym, ale z uwagi właśnie na solidność, prostotę i umiarkowanie cenowe sprawia, że właśnie coś takiego jak AVG wybieram i po coś takiego sięgam. Z AVG korzysta także moja żona i zapewne od nowego roku chcielibyśmy się wspólnie zabezpieczyć legalnym oprogramowaniem. Mam przyjaciela, znakomitego programistę, kiedy się go spytałem jak i program antywirusowy zastosować, także wskazał na AVG. Bez zbędnego namysłu, jakby było to cos naturalnego.

Tomasz Wiśniewski

Program antiwirusowy AVG jest dla mnie najlepszy, żaden jeszcze antivirus nie był tak skuteczny w zwalczaniu wirusów na moim PC.

Sam45@...

Od kilku dni program antywirusowy AVG 7.5 chroni mój komputer. Robi to w sposób dla mnie niezauważalny a przy tym nie dusi procesora. Ku mojemu zaskoczeniu pierwsze skanowanie wykryło i usunęło trojana z którym nie radziły sobie inne antywirusy. Na słowa pochwały zasługuje schludny i przejrzysty wygląd z bardzo ciekawą, ciepłą kolorystyką.

Jakub

Wybrałem pełne skanowanie systemu (scan whole computer). Byłem zaskoczony szybkością. Poszczególne moduły działają bez problemów. Dostęp do nich jest niezwykle prosty i intuicyjny - WIELKIE BRAWA.

Tomasz J. Kowalski

Jak dla mnie bardzo dobry program antywirusowy, prawie domowy, wystarczający obsługi komputera domowego. Nie zajmuje dużo pamięci i szybko reaguje na zagrożenia.

Brat.jaw@...

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »