Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Jestem bardzo zadowolony z antywirusa AVG, pracuje w moim  laptopie przeszło rok i jest rewelacyjny, nie mam i nie miałem jakichkolwiek problemów, działa tak jak chciałem ,czyli na czas blokuje zainfekowane programy , czy likwiduje wirusy. Jest OK.

Kazimierz Ciupak

Używam AVG od dawna, jestem z niego bardzo zadowolony bo uważam, że jest to jeden z najlepszych programów antywirusowych, polecam go wszystkim swoim znajomym.

Mirosław Kretschmer

Moja opinia: rewelacja. Jak chroniłem swój komputer przez poprzednie lata? Od lat używam program antywirusowy AVG i jest to coś co mnie zadowala a przede wszystkim nie zwalnia mojego PC.

Zbimail@...

Z AVG Internet Security korzystam na moich dwóch komputerach- stacjonarnym pracującym jako lokalny serwer oraz laptopie używanym w mojej pracy naukowej i dydaktycznej. Najbardziej narażony na wszelkiego rodzaju ataki jest laptop. W pracy korzystam z lokalnej sieci uczelni, która nie jest najlepiej zabezpieczona. Przed instalacją AVG miałem regularne problemy z pojawiającymi się wirusami, często również wyjeżdżam na różne konferencje, gdzie korzysta się z otwartych sieci bezprzewodowych. Krótko mówiąc sytuacja była trudna, dwa razy musiałem odtwarzać system, nie licząc reinstalacji przeglądarki. Po zainstalowaniu AVG Internet Security problem zniknął. Cyklicznie przeprowadzam skan komputerów i praktycznie nie znajduję błędów lub propozycji naprawy. Również w przypadku poczty email spam eliminowany jest w 100%. Używam również programu AVG PC TuneUP. Komputery są szybkie, chociaż nie stosuję wszystkich wyświetlanych zaleceń. Generalnie jestem bardzo zadowolony i odnawiam licencje bez zastanowienia. Tak trzymać!

Stanisław Płaczek

Jestem zadowolony z Waszych produktów. Testowałem kilka innych, lecz okazały się za drogie (zwłaszcza dla człowieka żyjącego z renty, która nie zapewnia godnego życia).

Łukasz Jasielski

Od dłuższego czasu tj. ponad rok używam AVG Free, jestem BARDZO ZADOWOLONY.

Arek

AVG Internet Security 2015 jest bardzo dobrym programem. Nie obciąża komputera, ma nowoczesny design, bardzo dobrze chroni przed atakami złośliwego oprogramowania, blokuje spam, zabezpiecza płatności elektroniczne. Polecam w 100%. Od 7 lat używam AVG i nigdy się na nim nie zawiodłem. Kolejną zaletą programu jest jego atrakcyjna cena.

Paweł

Moja opinia o programach antywirusowych AVG jest bardzo dobra ponieważ zapewniają one ochronę mojego komputera w sieci i czuję się bezpieczna. Jednocześnie, pracując w tle, nie utrudniają wykonywania prac użytkownika. Narzędzia do naprawy błędów i skanowania są bardzo szybkie. Niektóre z nich jak dla mnie są odrobinę zbyt skomplikowane, gdyż zwyczajnie jestem laikiem w temacie komputerów. Pomyślano również o edukacji takich użytkowników jak ja i powstaje Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG, za którą, już dziś bardzo dziękuję. Pomoc zawsze szybka i profesjonalna. Miło z nimi pracować.

Anna Żukowska

Oprogramowania od AVG używam od bardzo dawna. Wcześniej korzystałem z programu antywirusowego od Waszej konkurencji, ale zawiodłem się. Syn polecił mi zainstalowanie AVG. Korzystam z darmowej wersji programu, która doskonale sobie radzi zarówno na komputerze, jak i na telefonie. Mogę go z czystym sumieniem polecić.  

Zbigniew Jesień

Program AVG Internet Security 2013 od samego początku sprawił na mnie dobre wrażenie. Instalacja odbywa się w kilku krokach - szybko i bezproblemowo, ograniczając nasz wysiłek jedynie do wpisania imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Może dawno nie widziałem instalatora AVG, ale uwagę moją zwróciła kolorystyka - lubię takie zestawienie barw. Po instalacji pojawia się bardzo rozsądna sugestia: 'naprawić wszystko'. Po 'naciśnięciu' trzeba poczekać kilka minut i 'wszystko' już jest naprawione. Niewtajemniczeni mogą w tym czasie zaparzyć kawę i spokojnie oddać się rozkoszy podniebienia. Ale bez przesady, gdyż wszystko trwa ledwie kilka minut;-) Grafika jest bardzo ładnie rozplanowana, kolory stonowane, a wszystko estetycznie poukładane. 'Kwadratowe' menu a'la najnowszy windows prezentuje się bardzo korzystnie, jest niezwykle czytelne i intuicyjne. Gdy już mamy wykonane wszelkie aktualizacje, sprawione przez tajemnicze 'naprawić wszystko', możemy przejść do kolejnych modułów programu. Bardzo ciekawą opcją jest analiza systemu za pomocą programu PC Analyzer. Na próbę można wykonać ją jeden raz na wersji testowej. To dobra zachęta do kupienia aplikacji PC Tune, choć spodziewałem się możliwości korzystania z uboższej wersji w ramach licenji na AVG. Tak czy inaczej jest to ciekawa propozycja, warta przemyślenia. Następnym krokiem było sprawdzenie harmonogramu zadań. Nie zawiodłem się - wszystko pomyślane zgodnie z zasadą niekomplikowania spraw prostych. Trudno się w tym pogubić - bardzo czytelny i łatwy w obsłudze moduł. Na koniec postanowiłem wykonać skanowanie całego komputera. Pierwszy skan przedstawia się jako 'optymalizacyjny'. Jestem bardzo mile zaskoczony, gdyż nie pożerał zasobów pamięci, niemal nie obciążał komputera i zajął stosunkowo niewiele czasu - po około 20 minutach było już po wszystkim. Skanowanie odbyło się sprawnie i bez zbędnych alarmów. Jeszcze tylko archiwizacja raportów i można zapomnieć, że się ma jakiegoś poważnego stróża na pokładzie. Polecam ten pakiet szczególnie tym, którzy wykonują transakcje finansowe, a także lubią spać spokojnie i nie martwić się o bezpieczeństwo danych. Dla mniej wymagających jest wersja bezpłatna, oferująca mniejszą funkcjonalność - co nie znaczy, że nie może stać się pierwszym, przyzwoitym zabezpieczeniem naszego peceta.

Rrobert@...

Oprogramowanie antywirusowe AVG  bardzo dobrze sprawdza się przy ochronie danych mojego komputera. Umożliwia elastyczne przystosowanie go do moich potrzeb. 

Jerzy Drosio

Program w moim komputerze, laptopie, i córki tablecie sprawuje się świetnie( w wersji darmowej niestety). Używam od bardzo dawna tylko AVG.

Artur

Program AVG Internet Security (wersja testowa) 2013 mam na swoim komputerze. Zaskoczył mnie przyjazny, czytelny ("kafelkowy") interfejs dopasowany już do najnowszego systemu operacyjnego Windows 8. Program działa w tle, nie obciążając systemu. Powiedziałbym, że działa dyskretnie, jak prawdziwy łowca zagrożeń. Ma praktyczne opcje: speedtest b.przydatny do testowania szybkości łącza internetowego. Jestem naprawdę z niego zadowolony i po zakończeniu działania wersji testowej, zamierzam zakupić ten rewelacyjny (dla mnie) program.

Waldemar Wolny

Używam program darmowy AVG  jestem z niego zadowolony. Wrażenia z obsługi są pozytywne. Polecam go znajomym.

Dariusz Pawelec

Do AVG mam już zaufanie od ponad 3 lat - używam AVG Free Edition. Oczywiście tego samego mogłem się spodziewać instalując wersje próbna (30 dniową) AVG Internet Security - i nie zawiodłem się. Najważniejszą zaletą pakietu jest to że w bardzo małym stopniu obciąża komputer (nie tak jak przereklamowane produkty ###, jednocześnie zapewniając porównywalny, a nawet lepszy poziom bezpieczeństwa.

Mikołaj Rotnicki

AVG dla domu i małego biura jest bardzo dobrym produktem z wysokiej półki. Oferuje mi od kilku lat przejrzysty interfejs, wszystkie oczekiwane przeze mnie opcje ochrony, szybką pracę komputerów i dużą przyjemność użytkowania. Doceniam świetną komunikację programu z użytkownikiem. Nie odnotowałem ani jednej wpadki AVG, za to dobrze wiem, co atakuje moje dyski. To AVG pamięta o mnie, a nie ja o nim! !To zdecydowanie przyjazna aplikacja obronna dla moich komputerów, a nawet dla mojej żony, która lekko uśmiecha się, kiedy widzi na pasku swojego kompa kolorową plecionkę. Ona jeszcze dokładnie nie rozumie co to oznacza, ale mówi, że może spać spokojnie, bo wie że to chroni od wirusów. Dla mnie to podwójna ochrona.

d.@...

Antywirusy z firmy AVG są genialne. Ogromna ich zaletą jest to, że pracują w tle, a ich działanie nie wpływa na stabilność pracy systemu. Od użytkownika wymagają niekiedy jedynie potwierdzenia niektórych działań. Kolejnym atutem programów jest to, że nie korzystają z łącza internetowego jednocześnie z użytkownikiem ( pobieranie aktualizacji), a co za tym idzie nie spowalniają łącza internetowego. Mają wiele przydatnych funkcji, jak choćby możliwość planowania z wyprzedzeniem automatycznego skanowania komputera. Gorąco polecam.

mateusz24.13

AVG Internet Security 2013, program jest wyśmienity polecam go wszystkim kolesiom-internautom, a mam ich około 500-set. Jestem internautą od momentu powstania internetu w Polsce i zawsze jestem wierny Państwa ochronie - przez te wszystkie długie lata nie chapnąłem żadnego poważnego robala dzięki temu programowi!!!!!!

Jędruś Terenia

AVG to moje bezpieczeństwo w sieci. Używam tego programu od wielu lat i nie zamieniłabym go już na  żaden inny. Jest prosty w obsłudze, przyjemny w wyglądzie, często aktualizowany, nie spowalnia pracy sprzętu, unicestwia internetowe robactwo. Czego chcieć więcej? Polecam gorąco ten program wszystkim!!!

Barbara Komas

AVG polecił mi  znajomy, który składał dla mnie komputer. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony sprawnością działania programu, jego "lekkością", świetnym interfejsem.  Wcześniej używałem innych programów ochronnych, teraz wiem, że pozostanę przy AVG. Na pewno będę go polecał moim znajomym i wszystkim internautom.

Leszek Nowik

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »