Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program AVG został mi polecony przez informatyka z mojej poprzedniej firmy. Wcześniej miałem problem z doborem dobrego programu, który obciążał znacznie komputer i nie zapewniał skutecznej ochrony. Od momentu instalacji AVG wiele problemów znikło i nie raz zastanawiam się czy program dalej funkcjonuje.

Jacek Rubaszewski

Użytkowałem AVG wiele lat w pracy i w domu. Potem nastąpiła przerwa, w której próbowałem innych programów. Niestety z żadnego nie byłem zadowolony. Spowalniały pracę mając nie koniecznie czytelny sposób obsługi. Wróciłem więc do AVG i  teraz OK! Program bardzo przyjazny dla użytkownika, w bardzo profesjonalny sposób zabezpieczający sprzęt IT.

Krzysztof Kowalczyk

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z działania AVG,mam nadzieje ze będzie mnie wystarczająco bezpiecznie mnie chronił.

Marcin Trzask

Korzystam od wielu lat z płatnej wersji programu antywirusowego AVG Security oraz PC Tuneup i jestem zadowolony. Nie było żadnych "wpadek". Polecam !!!

Cezary Śniegórski

Dość intuicyjny w obsłudze, nie obciążający systemu, poza tym prawidłowo wychwytuje praktycznie wszystkie wirusy i robaki z sieci.

Szymon Glogowski

Od Niedawna Używam Tego Programu Na Komputerach i Telefonie z Androidem i Jestem Mile Zaskoczony Szybkim Działaniem. Gratuluję Dynamicznego Rozwoju. Atrakcyjna Cena i Skuteczny i Wydajny Program To Na Pewno Zaleta. Gorąco Mogę Polecić Wasze Programy.

Adam Heler

Świetnie! Wszystko w jednej paczce. Zainstalowałem na swoim starym niezbyt mocnym laptopie i jest dobrze. W odróżnieniu od innych produktów nie muli i nie wynajduje mi wszystkiego jako wirusy.

Ad

Wcześniej korzystałem z ###, program sprawował się dobrze, ale później nie chciała się włączyć ochrona. Postanowiłem, by zmienić oprogramowanie antywirusowe i natknąłem się na AVG, według mnie jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Ponadto wykrywa wirusy, których inne programy nie mogły znaleźć. Używam go od dwóch dni, a już jestem zadowolony.

Kajett

Uważam, iż program AVG Internet Securuty 2013 to bardzo dobry program zabezpieczający komputer pod każdym względem, w szczególności AVG LinkScanner, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware, które to bardzo dobrze pilnują komputera i nie pozwalają, aby zbędne śmieci dostały sie do systemu i zakłóciły jego prace. Program pracuje bardzo stabilnie lecz ma dość duże wymagania co do pamięci operacyjnej (to jego minus). Jeśli chodzi o skuteczność działania, to daję mu 9/10 jeśli chodzi o cenę to 6/10. Polecam wszystkim AVG IS 2013 to jeden z najlepszych programów chroniących komputer jakie znam pozdrawiam

Piotr Klima

Jesteśmy użytkownikiem AVG już od wielu lat i jestesmy bardzo zadowoleni nie tylko z zakupionych programów, ale także z przesyłanych nam informacji oraz reklamy produktów AVG.

Bolesław Paliwoda

Uważam, że rozwój programu jest tak dynamiczny, że wysiłek włożony w jego nieustanne udoskonalanie na pewno zaprocentuje w niedługiej przyszłości, czego życzę firmie AVG.

Łukasz

Z darmowym oprogramowaniem AVG związany jestem prywatnie już od kilku lat. Obecna wersja jest najszybsza z dotychczasowych i chyba najprzyjemniejsza wizualnie. Nie wiem jak inni ale ja w komputerze domowym, laptopie, tablecie i telefonie mam AVG i pomimo sprawdzania też innymi programami jeszcze nie miałem przypadku aby wirus pozostał na dysku. Mam pełne zaufanie do darmowej wersji AVG i jeśli pozostanie na dotychczasowym poziomie to i ja pozostanę przy nim.

Paweł Krzysztoń

Sporo siedzę w komputerze, ale do tej pory nie spotkałem lepszego programu niz AVG Internet Security 2013 - szczerze polecam go wszystkim, jest Sssssssuper.

kdc1@

Program jest bardzo funkcjonalny,eliminuje robactwo i jest prosty w obsłudze.Polecam

Zbyszek Bogut

Ten Internet Security jest wprost niesamowity, Szybko śmiga, nie "zamula", a komputer przy nim hula. Radzi sobie z wirusami, robakami i szpiegami, Bardzo prosty jest w obsłudze, więc skanując się nie trudzę. Sprawdza pocztę i blokuje gdy strasznego coś wyczuje. Program jest naprawdę fajny, rzekłbym nawet - idealny.

Łukasz Kamyk

Korzystam już pale lat z programu jestem z niego bardzo zadowolony. Program cały czas się rozwija pod względem skuteczności działania jak i pod względem funkcjonalności. Nie stoi w miejscu, co jest bardzo pozytywne.

Radosław Knichał

Jestem oczywiście w pełni zadowolony i już niedługo do mojej małej 8- osobowej firmy planuję zakupić oryginalne oprogramowanie AVG Business Edition, mam nadzieję że wersja biznes również będzie taka wydajna i taka skuteczna jak wersja podstawowa.

Artur Żarnotal

Program antywirusowy AVG Internet Security 2013 to rewelacja, nie ma lepszego programu od Waszego, jestem bardzo zadowolona, że znajomy mi go polecił i będę go co roku aktualizować, jest czytelny, zrozumiały, nie mam żadnych problemów, a jestem osoba po 50.

Liliana

Wersja na smartfon oraz tablet w wykonaniu AVG - bezkonkurencyjna. W netbooku oraz w PC również działają Państwa programy. W laptopie którego najczęściej używam sprawdzam co jakiś czas programy różnych producentów - teraz jest to na przykład ****. Plusy programu - czytelny interfejs, intuicyjne menu, język polski czego nie ma na przykład ****. Aplikacja w nadmiernym stopniu nie spowalnia działania innych programów. AVG jest dobrym zabezpieczeniem przed niechcianymi gośćmi; prosta aktualizacja baz wirusów.

Ryszard Bińczyk

AVG Internet Security używam na lapciuchu juz trzeci rok i jestem z niego bardzo zadowolony. Z wykupioną licencją oczywiście. Warty jest inwestycji dla ceniących dobre zabezpieczenia i spokój ducha z tym związany.

Krzysztof Malinowski

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »