Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AVG Internet Security 2013 to pakiet oprogramowania, który zainteresował mnie od samego początku. Już instalator jest niezwykle przyjazny i szybko pozwala na przeprowadzenie instalacji z włączeniem ochrony tych sektorów na jakich nam szczególnie zależy. Kolejne pozytywne zaskoczenie to nowoczesny, przejrzysty i czytelny interfejs programu, w którym nie ma możliwości, aby się pogubić. Ten element programu został przemyślany, nie musimy zbytnio się naklikać i naszukać, aby zmienić jakąś opcję. To bardzo duży plus! Dla mnie osobiście (ze względu na fakt, że nie posiadam najnowszego komputera) ważna była prędkość działania oprogramowania oraz to jak mocno obciąża system. Okazało się, że jest mniej zasobożerny niż przeglądarka internetowa z kilkoma otwartymi kartami - to bardzo ważne. Widać, że przyłożono się do optymalizacji działania programu. Nie jestem specjalistą od zabezpieczeń komputerowych i komputer wykorzystuję zarówno do pracy jak i rozrywki, a co ważniejsze jest narzędziem dzięki któremu mogę zapłacić rachunki używając konta bankowego internetowego, zrobić drobne zakupy w internecie itp. Uważam, że nigdy nie można być w 100% pewnych tego, że nasz komputer jest bezpieczny, ale dzięki AVG czuje się znaczniej bezpieczniej i nie zastanawiam się czy moje hasło do serwisu aukcyjnego jest bezpieczne i czy kolejnego dnia ktoś nie zafunduje sobie zakupów na moim koncie. Skuteczność działania programu nie została przeze mnie jakoś gruntownie przetestowana, ale program nie zgłaszał fałszywych alarmów podczas przeglądania stron, również nic podejrzanego nie doszukał się na moim dysku. To chyba dla mnie dobra wiadomość. Moduł aktualizacji działał bez problemów i wszystko aktualizował bez mojej asysty. Tak powinien działać dobry program zabezpieczający. Skutecznie, szybko i w tle blokując to co nie jest dla mnie i mojego systemu przyjazne.

Łukasz Kubica

Wyrażając swoją opinię na temat programu AVG Internet Security, muszę nadmienić iż od lat kupuję produkty AVG. Uważam że są one bardzo dobre i niezawodne. Najnowszy produkt czyli AVG Internet Security 2013 przebija na głowę produkty konkurencyjne pod względem wyglądu prędkości działania a co najistotniejsze: skuteczności w walce z różnymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Program, który z czystym sumieniem polecam wszystkim moim znajomym z uwagi na stosunek jego ceny do jakości, co w wypadku konkurentów wypada najlepiej. I byle tak dalej.

Andrzej Skrzypczak

AVG jest wszystkim znany, w całym świecie podziwiany. W domu, w szkole, na ulicy AVG FREE - z nim się zawsze, wszędzie liczysz !!!! Bo po pierwsze jest darmowy, a po drugie przełomowy. AVG jest w firmach znany, często przez nie stosowany. Dane wasze świetnie chroni, bezpieczeństwa , dzielnie broni, więc gdy wybrać program masz - AVG to wybór nasz. On opinie świetne ma, antywirus na 102.

Lucyna

AVG Internet Security jest jak na razie najlepszym programem, który miałem zainstalowany na komputerze, nie zwalnia pracy systemu, nie powoduje żadnych konfliktów  oprogramowania. Prosty i zarazem skuteczny program .Gratulacje Dla Twórców. Na to właśnie czekałem, oby tak dalej.

Sławomir

Wybrałem pełne skanowanie systemu (scan whole computer). Byłem zaskoczony szybkością. Poszczególne moduły działają bez problemów. Dostęp do nich jest niezwykle prosty i intuicyjny - WIELKIE BRAWA.

Tomasz J. Kowalski

Świetny program, bardzo szybki i co najważniejsze wszechstronnie zabezpiecza przed różnymi szkodnikami, które mogą nam wiele napsuć. Obecnie również potrafi obronić przed śmieciami z internetu, może więc spokojnie zastąpić programy antyspyware.

Marcin Kot

Co tu dużo mówić - po prostu świetny program antywirusowy, którego używam od 5 lat. Kiedyś miałem różne, w tym np. #### - ale AVG w wersji Free jest chyba najlepszym programem na świecie (przynajmniej ja nie korzystałem z lepszego). Miałem też AVG w wersji rozbudowanej płatnej - też super program, gdy trzeba zachować jeszcze większe zabezpieczenia. Jednym słowem - świetny pod każdym względem i graficznym (czytelny interfejs) jak też bardzo skuteczny (częste aktualizacje). Oceniam na 6 w skali 6.

Mariusz Płat

Nie wyobrażam sobie pracy z innym programem - tego typu - , jest bardzo dobrze zaprojektowany.

Emilia Zarębska

Jestem 76 letnim facetem, a z komputera korzystam od ponad 10 lat. Przez cały czas ochroną mego laptopa był i jest antywirus AVG Free. Od pierwszych wydań, aż do ostatniej wersji AVG 2015 Free. Nigdy nie zawiódł mnie zawsze należycie sprawuje ochronę komputera. Jest mało wymagającym stróżem systemu, wyłapuje wszystkie próby włamania. Jestem zadowolony z takiego ochroniarza. Polecam wszystkim taką ochronę, jaką zapewnia AVG FREE.

Eugeniusz Lubianiec

Wszystkie produkty są pełne profesjonalizmu, świadczą o tym przyznane Wam nagrody. Na co dzień używam oprogramowania AVG, jestem pewien że zabezpiecza mnie ono przed wirusami i innymi programami typu Malware. Programy mają intuicyjny interfejs, są dobrze spolszczone, po dobrym skonfigurowaniu praktycznie nie wymagają kontroli. Jestem pełen uznania i zadowolenia z Waszej firmy. Dziękuję Wam że istnieje taka dobra firma jak Wy !

Alan

Ostatnio zauważyłem, że mój komputer zaczął coś szwankować i zaczęły pojawiać mi się jakieś błędy w rejestrze. Znalazłem na internecie parę programów, które miały pomóc mi w tym problemie. Niestety żaden mi wtedy nie pomógł. I pewnego razu zauważyłem w  AVG AntiVirus zakładkę popraw wydajność i w niej po przeprowadzeniu testu mogłem ściągnąć wersję testową programu AVG PC TuneUp. Program ten zaskoczył mnie swoim zaawansowaniem a zarazem prostotą obsługi. Spodobało mi się w nim to, że dla mnie kompletnego laika w tych sprawach miałem z boku pokazany pasek w ilu procentach mam wyczyszczony komputer oraz co powinienem jeszcze zrobić, żeby mój komputer odzyskał swoją dawną sprawność. Tak więc polecam go dla wszystkich osób które nie mają za dużą wiedzę na temat czyszczenia systemu a chcą, żeby ich komputer działał sprawnie przez bardzo długie miesiące.

Damian Kołomański

Gdy zakupiłam w tamtym roku laptopa, stwierdziłam, że potrzebuje profesjonalnego programu do ochrony przed wirusami. Znalazłam program AVG, który zajmował najwyższą pozycję w rankingu programów antywirusowych. Zaryzykowałam i kupiłam ochronę na rok. Nie żałuję. Program sprawdza się w 100%, jest łatwy w obsłudze, ma nowoczesny wygląd i okresowe aktualizacje mające na celu zwiększenie ochrony przed atakami wirusów. Każde zagrożenie na jakie napotyka program jest wykrywane i automatycznie usuwane lub poddawane kwarantannie. Co najważniejsze program działa bardzo płynnie i nie spowalnia pracy komputera. Myślę, że po wygaśnięciu licencji odnowię ją. Gorąco polecam

Greta Nuckowska

Używam program darmowy AVG  jestem z niego zadowolony. Wrażenia z obsługi są pozytywne. Polecam go znajomym.

Dariusz Pawelec

Produktów firmy AVG używam od kilku lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Dzięki nim jestem spokojny o bezpieczeństwo mojego komputera oraz telefonu. W nowej odsłonie AVG Internet Security 2013 producent ukazuje nam zupełnie nowy interfejs graficzny, który dzięki swojej prostocie i elegancji pozwala na bardzo intuicyjne użytkowanie.  Ponadto system zawiera zintegrowaną zaporę, technologię AVG LinkScanner®, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware i ochronę przed hakerami WiFi. Wszystkie te moduły zapewniają doskonałe bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach. Doskonałymi dodatkami są system Do Not Track, który pozwala nam mieć kontrolę nad tym kto ma dostęp do naszych prywatnych danych oraz system AVG PC TuneUP, który zaopiekuje się naszym komputerem i zoptymalizuje jego działanie.

Jakub Hajducki

Z programu AVG korzystam już 9 lat. Interfejs i właściwości obsługi są doskonałe. Życzę dalszych sukcesów

Ireneusz Lewko

Program AVG PC Tune Up pozwolił odmulić mój Windows 7, 64 bit. Zorganizować szybsze i bezpieczne korzystanie z komputera. Zwiększył ilość wolnego miejsca na dysku. Usunął duplikaty plików w bardzo intuicyjny i bezpieczny sposób. Przyczynił się do oszczędnego gospodarowania baterią w notebooku, poprzez personalizację ekranu. Jestem zadowolony z takiego pomocnika. Jest programem czytelnym, intuicyjnym i pewnym w działaniu.

Józef Jendryca

Moja opinia o programach antywirusowych AVG jest bardzo dobra ponieważ zapewniają one ochronę mojego komputera w sieci i czuję się bezpieczna. Jednocześnie, pracując w tle, nie utrudniają wykonywania prac użytkownika. Narzędzia do naprawy błędów i skanowania są bardzo szybkie. Niektóre z nich jak dla mnie są odrobinę zbyt skomplikowane, gdyż zwyczajnie jestem laikiem w temacie komputerów. Pomyślano również o edukacji takich użytkowników jak ja i powstaje Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG, za którą, już dziś bardzo dziękuję. Pomoc zawsze szybka i profesjonalna. Miło z nimi pracować.

Anna Żukowska

Korzystam z Waszych programów dlatego, iż są proste w obsłudze i skuteczne.

Janusz Petz

Od dobrych kilku lat używam antywirusa od AVG i z czystym sumieniem polecam go innym. Cenię go sobie za dużą skuteczność i małe obciążenie systemu, a przy tym znikomą ilość błędnych wykryć. Interfejs programu jest intuicyjny i nie obciążony skomplikowanymi opcjami. Jednym słowem jeden z lepszych antywirusów jakie miałem okazję używać.

Piotr Świątek

Wielokrotnie zdarza mi się wspomagać osoby mniej obeznane z informatyką swoją niewielką (bo amatorską) wiedzą. Sporo komputerów wyposażonych w łącze internetowe nie posiada "na pokładzie" żadnego programu antywirusowego. Użytkownicy często nie wiedzą, że zainstalowanie i używanie takowego jest niezbędne dla prawidłowej i bezawaryjnej pracy komputera. Często jest już za późno na uratowanie systemu operacyjnego. Wówczas jedynym wyjściem jest instalacja nowego systemu na sformatowany i wyczyszczony twardy dysk. AVG AntiVirus Free Edition jest pierwszym programem, który instaluję natychmiast po systemie operacyjnym i niezbędnych sterownikach. Dopiero później konfiguruję połączenia internetowe. Obecność działającego programu AVG daje wysoki stopień pewności, że system jest dobrze zabezpieczony. W moich domowych komputerach również używam AVG AntiVirus Free Edition od wielu lat. Program jest przyjazny, łatwy w obsłudze i działa praktycznie samodzielnie. Po sprawdzeniu wielu innych programów pozostałem przy AVG. Jak na razie działa niezawodnie, nie stwarzając problemów w eksploatacji. Twórcom składam duży ukłon za dobrą robotę i dziękuję.

Alex

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »