Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program spełnia moje oczekiwania, łatwo się instaluje i dobrze współpracuje z systemem 

Jan Kamiński

Nie sądzę bym kiedykolwiek go zmienił na innego antywirusa.

Grzegorz Szymański

Jestem bardzo zadowolony z antywirusa AVG, pracuje w moim  laptopie przeszło rok i jest rewelacyjny, nie mam i nie miałem jakichkolwiek problemów, działa tak jak chciałem ,czyli na czas blokuje zainfekowane programy , czy likwiduje wirusy. Jest OK.

Kazimierz Ciupak

Jestem zadowolony z Waszych produktów. Testowałem kilka innych, lecz okazały się za drogie (zwłaszcza dla człowieka żyjącego z renty, która nie zapewnia godnego życia).

Łukasz Jasielski

Chyba największą zaletą tego programu (w porównaniu z innymi antywirusami) jest to, że na co dzień można o nim zapomnieć. Nie spowalnia systemu, nie atakuje informacjami o aktualizacjach, nie robi obciążających dysk, niezapowiedzianych skanowań. Po prostu sobie działa i robi swoją pracę. Skanowanie na życzenie jest łatwe, aktualizacje też. Ostatnio zrobił mi przyjemną niespodziankę informacją, że od czasu jego zainstalowania przyspieszył się start systemu.

Piotr Wrochna

Program AVG jest najskuteczniejszym antywirusem z jakim się spotkałem, świetnie współpracuje z Windowsem, nie muli kompa.

Grzegorz Kuczyński

Program AVG zabezpiecza w 100% mój komputer dzięki niemu bez przeszkód można pracować w sieci. Jest niezawodny. Polecam!

Kamila Stępniak

Bardzo dobry program, korzystam z niego kilka lat, jestem zadowolony z programu AVG. Nie miałem z nim żadnych problemów.

Jerzy

Jestem zadowolony przede wszystkim na praktycznie "bez obsługowe" działanie programu. Po pierwszym skonfigurowaniu właściwe już nic może nas nie interesować. [...] jestem z programu bardzo zadowolony ponieważ mimo tego, że bardzo dużo przebywam na internecie, od czasu zainstalowania praktycznie nie mam problemów z wirusami czy innymi śmieciami z netu, co niestety wcześniej mi się zdarzało.

Matuzal

Posiadam dwa notebooki. Na jednym zainstalowany antywirus [...], na drugim serwisant zainstalował AVG. Na tym z AVG system otwierał się tak szybko jakby nie było żadnego antywirusa - skanowanie systemu nie wpływało na pracę Windowsa. Nie mogąc pogodzić się z wolnym otwieraniem systemu z [...] i mimo ważnego jeszcze abonamentu, nabyłem i zainstalowałem AVG na drugim notebooku. Przy okazji otrzymałem PC TunelUp. Okazał się rewelacją. Odzyskałem prawie 5 GB na dysku, a system otwiera się błyskawicznie. Na bieżąco mam ochronę antywirusową oraz porządkowane dyski. Czekam na nowości od AVG, które z największą przyjemnością przetestuję na moich notebookach.

Stanisław

Chcę się z Państwem podzielić opinią o programie antywirusowym AVG. W zasadzie nie jest to tylko program antywirusowy, ale także firewall. Program ma opcję uczenia się i zapamiętywania programów które mogą mieć dostęp do internetu. Działa nie obciążając komputera, przez co nawet nie zauważamy, że działa w tle. Sam program instaluje się szybko i intuicyjnie, a także poruszanie się po jego menu jest przyjemne. Polecam ten program nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i amatorom którzy na pewno świetnie sobie z nim poradzą

Leszek Niegos

Avg Internet Security używam od ponad 3 lat. Uważam, że jest to skuteczny antywirus z bardzo dobrą ochroną behawioralną. Jest przede wszystkim niesamowicie szybki, nie wpływa na działanie systemu w sposób odczuwalny dla użytkownika. Ma wiele ciekawych modułów w tym sejf danych, który niejednokrotnie się przydaje. Jego firewall jest bardzo dobry, przechodzi z powodzeniem większość testów. Do pełni szczęścia brakuje opcji szybkiego skanowania obszarów krytycznych, oraz prostszego konfigurowania skanera mail pod programy firm trzecich. Ogólnie jest godny polecenia, do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów. Na pochwałę zasługuje także wersja 64 bitowa programu. Cena programu jest bardzo dobra i adekwatna do zapewnianej ochrony. Polecam!

Bartłomiej Suchenek

UŻYWAM AVG W WERSJI BEZPŁATNEJ JESTEM MILE ZASKOCZONY JEGO DZIAŁANIEM PONIEWAŻ: - BARDZO DOBRZE  DZIAŁA W TLE - NIE OBCIĄŻA SYSTEMU - NIE SPOWALNIA KOMPUTERA - ŁATWY W OBSŁUDZE NAWET DLA POCZĄTKUJĄCYCH - ŚWIETNIE CHRONI KOMPUTER PRZED ZAGROŻENIAMI Z SIECI I NIE TYLKO. POLECAM WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM KOMPUTERÓW I INTERNAUTOM.

Sławek Pawlak

AVG polecił mi kolega. Odkąd go posiadam nie mam żadnych kłopotów z komputerem. Moja maszynka chodzi jak przecinak a co najważniejsze jeszcze nigdy nie złapałem żadnego wirusa. Jestem zadowolony w 100%

Adam Wodecki

Program AVG jest znakomty. Polecam go znajomym i rodzinie.

Andrzej Stępniak

Wersja na smartfon oraz tablet w wykonaniu AVG - bezkonkurencyjna. W netbooku oraz w PC również działają Państwa programy. W laptopie którego najczęściej używam sprawdzam co jakiś czas programy różnych producentów - teraz jest to na przykład ****. Plusy programu - czytelny interfejs, intuicyjne menu, język polski czego nie ma na przykład ****. Aplikacja w nadmiernym stopniu nie spowalnia działania innych programów. AVG jest dobrym zabezpieczeniem przed niechcianymi gośćmi; prosta aktualizacja baz wirusów.

Ryszard Bińczyk

AVG w wersji free używam od kilku lat. Spełnia on moje wymagania pod względem użyteczności, sprawności działania i obsługi. Procesy instalacji i aktualizacji przebiegają bezproblemowo. Cenne są ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem instalacji zainfekowanych programów. W tym okresie nie stwierdziłem przypadku implementacji w moim komputerze niebezpiecznej aplikacji. Polecam go również swoim znajomym.

Waldemar

Witam testowałem wersję demo g data Internet security i stwierdzam, że spełnia moje oczekiwania. Program okazał się solidny i dlatego zakupiłem pełną jego wersję. Nie sprawia kłopotów i jestem zadowolony.

andrzej kiemnicer

Wybór pakietu ochronnego dla komputera, jest drugą, tuż po wyborze sprzętu, ważną decyzją każdego użytkowania Internetu. Cechą szczególną takiego oprogramowania jest na pewno jego wpływ na wydajność komputera, która niestety jest ściśle powiązana z poziomem ochrony. Tuż po instalacji AVG Internet Security 2013 trudno jest zauważyć jego wpływ na szybkość działania komputera. Program nie wpływa ani na prędkość uruchamiania, ani komfort samej pracy na komputerze. Wkracza do akcji dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia z realnym zagrożeniem. Co więcej, samo uruchamianie komputera może zostać zauważalnie usprawnione, co powinni odczuć użytkownicy kilkumiesięcznej instalacji systemu Windows. Działająca w czasie rzeczywistym zapora jest obowiązkowym elementem każdego pakietu antywirusowego, w przypadku AVG Internet Security 2013 mamy możliwość wyboru trybu jej pracy. Docenią ten fakt szczególnie zaawansowani użytkownicy. Program AVG wychodzi naprzeciw także nowym zagrożeniom, obejmując ochroną także tożsamość użytkownika. Mamy to do czynienia z bieżącym monitorowaniem podejrzanych witryn, które nastawione są na wykorzystanie wszelkiej wiedzy na temat odwiedzających je internautów. AVG powiadomi o wszelkich tego typu zagrożeniach i zablokuje działanie strony. Po instalacji pakietu AVG, można też spokojnie prowadzić korespondencję mailową, bez obawy o jej bezpieczeństwo, które zapewnia składnik poczta pakietu AVG. Do niewątpliwej funkcjonalności pakietu AVG Internet Security, należy także dodać zaletę w postaci atrakcyjnego wyglądu samej aplikacji, która przygotowana jest na współpracę z nowym systemem Windows 8.  Kto zdecyduje się na korzystanie z pakietu na swoim komputerze, na pewno sięgnie także po mobilną wersję, dla nowoczesnych telefonów i tabletów, które coraz częściej są zagrożone atakami złośliwego oprogramowania. Osobiście, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem, który wcześniej korzystał z podstawowej ochrony AVG. Wszelkie moje obawy o obciążenie komputera przez pakiety ochronne zostały rozwiane po instalacji AVG Internet Security 2013. Ten program, w sposób niezauważalny, zauważalnie zwiększa bezpieczeństwo mojego komputera w Internecie. Polecam AVG 2013 z czystym sumieniem.

Sebastian Radzio

Program najlepszy z antywirusowych, jakich dotychczas używałem. Od kilku lat używam programu AVG i jest on bardzo dobrym programem. Po instalacji AVG nigdy więcej nie miałem kłopotów z wirusami w moim laptopie. Chcę jeszcze wypróbować jeszcze pełną wersję testową 2015 pod kątem jego działania i sprawności by przekonać się czy spełnia swoją rolę w moim systemie.

Andrzej Leszczyński

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »