Opinie

Mamy już 679 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Używam już Was 2 rok na każdym moim komputerze w ilości sztuk 3 i do tego jeszcze na smartfonie. Jesteście super :)

Małgorzata Łoik

Z waszego oprogramowania antywirusowego korzystam od bardo wielu lat. Nie wyobrażam sobie innego antywirusa. Około 4 lat temu kupiłem z żoną dla moich dzieci laptopa. Oryginalnie miał zainstalowanego Nortona jednak po mniej więcej 2 miesiącach zmieniłem na AVG bo jest bardziej przejrzysty . Dzieciaki nie mają problemu z komputerem a ja przez to z nimi. Wydaje mi się że to jedno z najlepszych oprogramowań

Leszek

Jesteśmy użytkownikiem AVG już od wielu lat i jestesmy bardzo zadowoleni nie tylko z zakupionych programów, ale także z przesyłanych nam informacji oraz reklamy produktów AVG.

Bolesław Paliwoda

Program godny polecenia odkąd zakupiłem program mój system stał się stabilny, oraz to co jest dla mnie najważniejsze nie pojawiły się w nim żadne wirusy oraz pliki szpiegujące typu spyware. Dodatkowymi atutami tego programu jest automatyczna regularna aktualizacja która bez problemowo łączy się z serwerem. Filtr antyspamowy bez konkurencyjnie filtruje wiadomości e-mail i odrzuca spam od razu do kosza. Firewall zabezpiecza nie tylko komputer lecz sieć wokół działającą. Skanowanie komputera to podstawa. Polecam i zachęcam do zakupu!

CoyoteWilus

Pracuję w branży geologicznej, komputer to moje główne narzędzie pracy. Nie mogę sobie pozwolić na utratę lub wykradzenie danych, dlatego musiałam poszukać niezawodnego programu  antywirusowego. Po  konsultacji z kolegami z branży informatycznej zdecydowałam się na  AVG Internet Security 2013 i nie zawiodłam się.  AVG Internet Security 2013 spełnia moje oczekiwania pod każdym względem.

Patrycja Wyrozumska

Według mnie AntiVirus Free Internet Security jest najlepszy! Jako osoba często korzystająca z komputera testowałam już chyba wszystkie możliwe antywirusy, więc wiem o czym mowa.

Dominika Górska

AVG jest programem, który jako jeden z nielicznych nie spowalnia komputera podczas pracy. Szukałem niedawno pakietu zabezpieczającego mój komputer, testowałem kilka wersji pakietów różnych firm, w tym najbardziej znanych, ale dopiero przy używaniu AVG nie stwierdziłem większego spowolnienia komputera. Zdecydowałem się na zakup pełnej wersji AVG Internet Security 2013 i każdemu będę ją polecał.

Michał Żydek

Mam darmową wersję AVG od 2008 r., co roku aktualizowaną do nowszej wersji .Nie zamieniłbym tego programu na żaden inny. Próbowałem już wielu, ale zawsze po miesiącu wracałem do tego. Najnowsza wersja pod tym względem jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Najbardziej podoba mi się optymalizacja wydajności, szczególnie przydatna przy otwieraniu wielu stron na youtube. Program przede wszystkim nie zamula kompa.

Paweł Woj.

Jego główną zaletą jest prosty i czytelny interfejs oraz wysoka skuteczność przy wykrywaniu wszelkiego rodzaju szkodliwego oprogramowania , nawet tego nieznanego.

Tadeusz Piotrowski

Od roku do ochrony mojego komputera osobistego używam programu AVG AntiVirus FREE. Moim zdaniem sprawdza się on rewelacyjnie, zwłaszcza w przypadku osób, których wiedza informatyczna jest skromna. Najbardziej podoba mi się fakt, że ważne aktualizacje programu odbywają się automatycznie. Jeśli mógłbym coś zmienić, to proponowałbym, aby program automatycznie skanował pobierane pliki w czasie rzeczywistym.

Piotr Florczak

Jestem bardzo zadowolona z AVG. Polecam każdemu, Jest szybki, skuteczny, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Ewa S.

Używam wersji darmowej od prawie 4 lat. Zawsze po reinstalacji windowsa decydowałem się z powrotem na Wasz program. Również znajomym, którym stawiałem system instalowałem go. Program jest bardzo dobry, nawet w wersji FREE, nie spowalnia komputera, wyłapuje wg mnie wszystko łącznie z trojanami.

Andrzej

Używa programu od roku jestem bardzo zadowolony. Program sprawdził się wykrył kilka razy wirusa co świadczy o jego skuteczności,ale zaletą jego również jest że nie spowalnia komputera. Polecam go znajomym bo to naprawdę dobry produkt.

Stanisław Budka

Moja opinia na temat programu AVG 2013 jest jak najbardziej pozytywna. Ten program mam na komputerze domowym i niestety nie mogę go stosować w pracy bo mamy program firmowy. Program AVG już kilkakrotnie ustrzegł mnie przed wirusami. Od czasu jak stosuję programy (w domu) AVG (te wcześniejsze niż 2013 także) nie mam problemu z wirusami. Od z górą pięciu lat (od tego czasu stosuję programy AVG) nie miałem zarażonego wirusami komputera. 

Nawrat Ginter

Z programu korzystam już od dwóch lat i bardzo go lubię, za to że nie obciąża mi komputera, jak do tej pory jest niezawodny, a co jest również bardzo ważne: łatwy w użytkowaniu nawet dla osób niezbyt doświadczonych w obsłudze komputera.

Anna

AVG to jeden z najlepszych programów antywirusowych. Program nie spowalnia działania pracy komputera. Regularne aktualizacje gwarantują bezpieczeństwo. Ma prosty interfejs i nie obciąża procesora. Świetnie radzi sobie nawet z pojedynczymi wirusami. Sprawuje się bardzo dobrze informując o zaistniałym zagrożeniu i pozwala bezpiecznie surfować po Internecie. Jest to program godzien uwagi.

Gosia Dolęba

Z AVG Internet Security korzystamy w firmie od kilku lat na wszystkich firmowych laptopach. Jak dotąd program nie zawiódł nas. Jest on prosty w obsłudze i co najważniejsze nie obciąża zbyt mocno procesora. Jedyne problemy jakie czasem się pojawiają to konfiguracja firewalla - nie chce przepuszczać pewnych programów lub procesów.

Marcin Klimaszyk

Od kilku już lat korzystam z programów firmy AVG, chroniących twarde dyski moich komputerów, przed zainfekowaniem niepożądanymi plikami czy oprogramowaniem. Moje doświadczenia w tym zakresie, jak już w sumie zaznaczyłem na początku, są wyłącznie pozytywne. Jestem na pewno jednym z wielu bardzo zadowolonych użytkowników Waszych programów, więc proszę przyjąć tą drogą życzenia, dalszych sukcesów Państwa Firmy, w pracy na rzecz ochrony komputerów jak najszerszej rzeszy klientów.

Dariusz Gołąbek

Antywirus od AVG jest kolejnym programem, któremu zaufałem aby chronił mój system Windows. Porównując go z poprzednimi antywirusami oferowanymi przez inne firmy stanowczo stwierdzam, że jestem zadowolony z jego działania. Jest prosty w obsłudze, lekki i na bieżąco aktualizowany (choć jak dla mnie zbyt często). Póki co nie zdarzyło mi się aby nie wykrył jakiegoś zagrożenia (choćby potencjalnego). Czasem wręcz monituje o możliwości zagrożenia ze strony plików, które wiem że są bezpieczne. Osoby nie mające większego doświadczenia z tego typu oprogramowaniem nie będzie wiedziały dlaczego inne antywirusy nie wykryły żadnego zagrożenia w posiadanych już plikach np. na dysku zewnętrznym, a tu akurat ochrona rezydencjonalna zakomunikuje, że plik jest podejrzany. Typowy laik pomyśli, że miał od dawna wirusa, którego nie widział inny program. W takiej sytuacji należy jedynie zmienić w ustawieniach poziom heurystyki, aby zapobiec takim sytuacjom. Podsumowując - jak już mówiłem program jest dobry, lekki dla systemu i na bieżąco rozwijany.

Kamil Lewandowski

Jestem maniakiem komputerowym. Oprócz tego oczywiście człowiekiem. Razem z moim komputerem, w życiu niejedno już przeszliśmy. Ale zawsze mieliśmy wspólny cel. Ja ochronę swoich najbliższych i siebie. Mój komputer ochronę danych i zakaz wstępu wirusów, robaków i innych podłych owadów. Ja zarabiam, by chronić rodzinę. Mój komputer chroni AVG. To program, który daje życie i nowe nadzieje. Mogę na Niego liczyć. Nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy nie okłamał. AVG. Wierny przyjaciel.

Ozi1232@...

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »