facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Program AVG Internet Security 2013 jest idealny dla wszystkich użytkowników internetu, którzy robią zakupy przez internet, a także korzystają z bankowości internetowej. Chroni przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, więc zapewnia bezpieczeństwo podczas dokonywania z zakupów internetowych i korzystania z bankowości online. Dzięki temu zabezpieczeniu można pobierać i udostępniać pliki bez ryzyka. Chroni również pocztę e-maliową i blokuje spamy. Dodatkowo ta ochrona przyspiesza działanie komputera. Chroni także podczas korzystania z komunikatorów internetowych.

Krystyna Helt

Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem, posiadam darmową wersję i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, moja ocena w skali 1-10 to oczywiście 10.

Dariusz Mścichowski

Jestem bardzo zadowolona z AVG. Polecam każdemu, jest szybki, skuteczny, nie obciąża systemu, jest łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Ewa

W swojej "karierze" użytkownika internetu korzystałem już z wielu programów antywirusowych, ale żaden z nich nie dorównywał AVG. Jak już wspomniałem jestem bardzo zadowolony z tej aplikacji i nie planuję w najbliższym czasie zmieniać jej na inną .

Maciej Janosz

Co można powiedzieć o AVG Internet Security 2013 na pewno to, że jest to naprawdę szybki i bardzo bezpieczny (nie pozwala na zainfekowanie komputera) antywirus. Jego interfejs jest przejrzysty i intuicyjny. Od kiedy jest zainstalowany to zauważyłem ze jakby szybciej otwierały się strony i także szybciej wczytują się gry online. Moim zdaniem jest to najlepszy antywirus jaki dotąd używałem.

Biały@...

Uważam, iż program AVG Internet Securuty 2013 to bardzo dobry program zabezpieczający komputer pod każdym względem, w szczególności AVG LinkScanner, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware, które to bardzo dobrze pilnują komputera i nie pozwalają, aby zbędne śmieci dostały sie do systemu i zakłóciły jego prace. Program pracuje bardzo stabilnie lecz ma dość duże wymagania co do pamięci operacyjnej (to jego minus). Jeśli chodzi o skuteczność działania, to daję mu 9/10 jeśli chodzi o cenę to 6/10. Polecam wszystkim AVG IS 2013 to jeden z najlepszych programów chroniących komputer jakie znam pozdrawiam

Piotr Klima

AVG jest super. Nie obciąża systemu jak większość innych anty wirusów. Jest prostu funkcjonalny i naprawdę świetny.

jeremi@...

Używam AVG od 2008 roku. Jest jednym z najlepszych darmowych programów antywirusowych. Zajmuje bardzo mało zasobów komputera i nawet starsze komputery nie okazują spadku wydajności. wielokrotnie uchronił mnie przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami wynikającymi z surfowania po sieci. Polecam wszystkim, którzy oczekują wiele, za bardzo nie wiele.

Marek Gancarz

Pakiet AVG bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie tylko dał sobie radę ze szkodnikami, ale zrobił to z lekkością znaną mi do tej pory z produktów innej firmy. Pakiet nie zawraca nam głowy, nie angażuje naszej uwagi, a po prostu pozwala na pracę i dba o nasze bezpieczeństwo. Gdy natomiast zechcemy przejąć stery we własne ręce, da nam ku temu możliwości oferując bardzo zaawansowane ustawienia. Cena nie jest wygórowana i przedstawia się podobnie do produktów konkurencyjnych.

Marcin Medes

Z programów AVG korzystam od kilku lat na różnych urządzeniach. W tym czasie nie miałem żadnych problemów z wirusami. Dzięki TuneUp przekonałem się, że mogą one działać zdecydowanie szybciej. Testowałem również programy innych producentów, teraz na podstawie swoich doświadczeń swoim znajomym, gdy mnie o to pytają, polecam z czystym sumieniem produkty AVG.

Andrzej

Program szuka dokładnie, pokazuje nawet pliki cookie. Super sprawa ze sprawdzaniem witryn - bezpieczna czy nie - wystarczy wyszukać coś w google lub gdzieś indziej, program sprawdzi czy witryna jest bezpieczna, a co za tym idzie, czy można przeglądać ją bezpiecznie.

A.

Jest SUPER, jest SUPER - więc o co Wam chodzi?

Artur

...jak sięgam pamięcią AVG instaluję na swoich komputerach od zawsze...dlaczego? Oprócz przyzwyczajenia :-) to dlatego, że dobre...a ja lubię dobre rzeczy...tyle.

Ferdynand Szczepanik

Świetny program,  ja  używam w domu ,nie znam innego programu ,który tak dobrze sobie radzi z obecnymi wirusami.

Zbigniew

Ją osobiście uważam że nie ma lepszej ochrony kompa od AVG. Mam już od trzech lat wykupioną licencję i jestem bardzo zadowolony.

Władysław Rojek

AVG jest programem, który jako jeden z nielicznych nie spowalnia komputera podczas pracy. Szukałem niedawno pakietu zabezpieczającego mój komputer, testowałem kilka wersji pakietów różnych firm, w tym najbardziej znanych, ale dopiero przy używaniu AVG nie stwierdziłem większego spowolnienia komputera. Zdecydowałem się na zakup pełnej wersji AVG Internet Security 2013 i każdemu będę ją polecał.

Michał Żydek

Program AVG został mi polecony przez informatyka z mojej poprzedniej firmy. Wcześniej miałem problem z doborem dobrego programu, który obciążał znacznie komputer i nie zapewniał skutecznej ochrony. Od momentu instalacji AVG wiele problemów znikło i nie raz zastanawiam się czy program dalej funkcjonuje.

Jacek Rubaszewski

Z AVG AntiVirus korzystam na swoim osobistym komputerze (w domu) od niedawna, jednak jestem bardzo zadowolona z efektów. Poprzednie programy antywirusowe, które używałam były mało skuteczne i niepraktyczne. Często byłam zmuszona korzystać z pomocy informatyka. W tej chwili nie mam problemów z niechcianymi wirusami, dzięki pełnej ochronie komputera, sieci oraz poczty. Zauważyłam, że przy pomocy AntiVirusa AVG skanowanie całego komputera przebiega szybciej i dokładniej. Podoba mi się również fakt, że to ja decyduję kiedy przeprowadzić aktualizacje i nic z góry nie jest mi narzucane. Mogę także w każdym momencie sprawdzić raporty z procesu skanowania. Program jest łatwy w obsłudze i działa dyskretnie, dzięki czemu praca na komputerze jest przyjemniejsza.

Karolina Kowalczyk

AVG AntiVirus to jeden z najlepszych programów z jakim miałem do czynienia w ostatnich latach. To jedyny antywirus, który nie spowalnia ani nie zawiesza komputera. Bardzo dobrze wyszukuje wirusy i szybko sobie z nimi radzi. Zdecydowanie polecam.

Rav@...

Z ochrony AVG korzystam od dwóch lat. Jest to wersja bezpłatna. Jak zauważyłem program nie jest uciążliwy we współpracy z różnymi aplikacjami jak i podczas korzystania z internetu. Zbytnio nie dostrzegłem spowolnienia pracy komputera. Ogólnie przyjemny, nawet wizyjnie.

Andrzej Stec

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »