facebook
Odbierz 10% kupon
Podaj swój e-mail i odbierz
10% KUPON RABATOWY
na zakup dowolnego
programu AVG

Wpisz e-mail

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Kupiłem ze względu na korzystny stosunek cenowy (3 komp. na 2 lata), ale doceniłem dopiero gdy zainstalowałem TuneUp. To jest to!

Emilian Brzeczkowski

Program godny polecenia.

Grzegorz Wróbel

Jestem użytkownikiem oprogramowania AVG, które dostarczone zostało wraz z moim komputerem. Chcę zaznaczyć, że oprogramowania antywirusowe firmy AVG zachowuje się wprost idealnie podczas codziennego działania. Co najważniejsze nie obciąża ono komputera podczas jego rozruchu ani w późniejszym działaniu. W połączeniu z płynną aktualizacją tworzy przyjazne środowisko pracy. Obsługa okna dialogowego AVG jest przejrzysta i intuicyjna i nie z nią najmniejszych problemów a komunikaty wyświetlane dla użytkownika są czytelne i logiczne, w związku z tym można jasno wybrać drogę postępowania ze skanowanymi plikami.

Piotr Jęczkowski

Korzystam z komputerów od kilkunastu lat. W tym czasie miałam wiele różnych programów antywirusowych. Kilka lat temu zaczęłam korzystać z AVG i od tego czasu nie wyobrażam sobie pracy z innym programem. Jest prosty w zainstalowaniu i obsłudze. Nie spowalnia pracy komputera, daje pełną ochronę. Od czasu kiedy go używam nie prześlizgnął się żaden wirus do mojego komputera.

Teresa

Program AVG FREE polecam innym użytkownikom, jako program bardzo dobry do ochrony komputera przed atakami i wirusami. Umiejętne używanie go intuicyjna konfiguracja bardzo dobrze chroni komputer w stosunku do płatnych wersji. U mnie jest na 1 miejscu.

Stanley

Używam wersji darmowej AVG na swoim komputerze już dłuższy okres czasu i zawsze byłem z niej zadowolony a nawet polecałem ją znajomym. Teraz po zajrzeniu do 7.5 jestem jeszcze bardziej zadowolony. Przejrzysta i funkcjonalna myślę, że te dwa słowa wystarczą do określenia tego Waszego produktu.

Karol J.

Posiadam AVG od niedawna, ale jestem z niego bardzo zadowolony-nie spawalnia zbytnio komputera, jest nadzwyczaj skuteczny[w porównaniu z innymi antywirusami] i co ciekawe ma moduł który sprawdza ruch podejrzanych aplikacji , posiada przejrzyste menu jest godny polecenia.

Krzysztof Budziński

Używam już Was 2 rok na każdym moim komputerze w ilości sztuk 3 i do tego jeszcze na smartfonie. Jesteście super :)

Małgorzata Łoik

AVG polecił mi kolega. Odkąd go posiadam nie mam żadnych kłopotów z komputerem. Moja maszynka chodzi jak przecinak a co najważniejsze jeszcze nigdy nie złapałem żadnego wirusa. Jestem zadowolony w 100%

Adam Wodecki

Do AVG mam już zaufanie od ponad 3 lat - używam AVG Free Edition. Oczywiście tego samego mogłem się spodziewać instalując wersje próbna (30 dniową) AVG Internet Security - i nie zawiodłem się. Najważniejszą zaletą pakietu jest to że w bardzo małym stopniu obciąża komputer (nie tak jak przereklamowane produkty ###, jednocześnie zapewniając porównywalny, a nawet lepszy poziom bezpieczeństwa.

Mikołaj Rotnicki

Oprogramowania antywirusowego firmy AVG używam na domowym komputerze już od ładnych kilku lat (od wersji 7.0). Nigdy mnie nie zawiódł. Co prawda jestem świadomym użytkownikiem komputera i Internetu i unikam zagrożeń, ale nie zawsze to się udaje. Największym zagrożeniem w moim przypadku są wirusy i inne trojany, które do ‘przynoszę’ z pracy na zainfekowanym pendrive’ie. Na szczęście mam AVG 2013. Uważam, że dzięki oprogramowaniu antywirusowym AVG mój komputer i zasoby są w 100% zabezpieczone przed złośliwym kodem

Tomasz Chmielewski

Jestem zadowolony z programu AVG AntiVirus. Bardzo przejrzysty interfejs w którym połapie się każdy użytkownik. Nie zawiódł mnie nigdy.

Dariusz Fafiński

Jestem zadowolony. Nie "muli" komputera działa w tle niezauważalnie, a ja czuję się bezpieczny. Polecam każdemu AVG.

Janusz Jakubik

Program AVG Free używam od ok. 6 lat i jestem z niego bardzo zadowolony. [...] otrzymałem nowe AVG, które spełniło wszelkie moje oczekiwania - kompleksowa ochrona komputera przed zagrożeniami z internetu, w dodatku po polsku i prosta w obsłudze. Teraz nie ma więc najmniejszego powodu dla porzucania mojego ulubionego programu.

Szymon Hrebenda

AVG-AntiVirus-2014-free-edition (motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES

Monika Chyczewska

Nie wyobrażam sobie pracy z innym programem - tego typu - , jest bardzo dobrze zaprojektowany.

Emilia Zarębska

Programu AVG w wersji FREE używam już chyba od 6 lat. Od kiedy  go zainstalowałem to od razu go polubiłem. Dlatego, że  nie zabijał systemu na dość starym i mało wydajnym komputerze a wykonywał to co powinien. Z tego też powodu polecałem go moim znajomym. Myślę, że najważniejszą cechą AVG jest to że jest niewidoczny podczas pracy ale zawsze jest na straży i w pełni gotowy aby strzec nasz komputer.

Janusz

Kompleksowa ochrona, jeszcze nigdy mi tyle śmieci żaden program antywirusowy z komputera nie wyrzucił. Wspaniały porządkowy z tego AVG.

Tomek

AVG Internet Security jest idealny dla mojego dziadka! Nie musiałem mu za wiele tłumaczyć odnośnie obsługi, dzięki przejrzystości i intuicyjności poradził sobie ze wszystkim sam!

Konrad Szumigaj

Moim zdaniem jest to najlepszy antywirus.Posiada także najlepsze dodatkowe produkty do wykorzystania z antywirusem.Nawet w wersji free całkowicie zaspakaja potrzeby komputera w domu. Powinszować tylko takiego produktu. Korzystałem z rożnych ale zawsze wracałem do AVG. Gratulacje.

Ryszard

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »