facebook

Opinie

Mamy już 516 opinii od użytkowników AVG! Poniżej prezentujemy losowo wybrane 20 z nich.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, referencje oficjalne oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

Chciałbym podzielić się opinią na temat antywirusa AVG. Przedtem używałem innych antywirusów , ale żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań tak jak AVG. Nigdy nie miałem problemów z komputerem, mając AVG, w przeciwieństwie do moich znajomych, którym nie raz czyściłem zawirusowany komputer. Mam AVG już 4 lata, z czego 3 lata to była wersja darmowa. Obecnie zakupiłem 3 pełne wersje Internet Security i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zainstalowałem 2 wersje moim przyjaciołom i jedną sobie. Dziękuję za tak dobry produkt.

Marti Oman

Użytkowałem AVG wiele lat w pracy i w domu. Potem nastąpiła przerwa, w której próbowałem innych programów. Niestety z żadnego nie byłem zadowolony. Spowalniały pracę mając nie koniecznie czytelny sposób obsługi. Wróciłem więc do AVG i  teraz OK! Program bardzo przyjazny dla użytkownika, w bardzo profesjonalny sposób zabezpieczający sprzęt IT.

Krzysztof Kowalczyk

Fajny program korzystam 2-3 lata, wersja AVG Anti-Virus  Fre zupełnie mi wystarcza i jest OK.

Jacek Zalewski

Bardzo czysty i intuicyjny interfejs, szybkie działanie, bezproblemowa aktualizacja i instalacja, personalizacja bez zarzutów, bardzo szybko reaguje na najnowsze wirusy. Ogólnie program na piątkę, bardzo go lubię i polecam innym użytkownikom, wprawdzie wersja FREE ma pewne ograniczenia ale i tak bije inne programy w wersji FREE na łeb 100% pozytyw. Obecnie posiadam wersję płatną 2012 i na pewno wykupię na następny rok jak ta się skończy.

Aleksander Lubrecht

Jestem oczywiście w pełni zadowolony i już niedługo do mojej małej 8- osobowej firmy planuję zakupić oryginalne oprogramowanie AVG Business Edition, mam nadzieję że wersja biznes również będzie taka wydajna i taka skuteczna jak wersja podstawowa.

Artur Żarnotal

Z programów AVG korzystam od kilku lat na różnych urządzeniach. W tym czasie nie miałem żadnych problemów z wirusami. Dzięki TuneUp przekonałem się, że mogą one działać zdecydowanie szybciej. Testowałem również programy innych producentów, teraz na podstawie swoich doświadczeń swoim znajomym, gdy mnie o to pytają, polecam z czystym sumieniem produkty AVG.

Andrzej

Na pojawiające się pod moim adresem pytanie: "Jakiego mi proponujesz antywirusa?" Bez wahania polecam AVG!!

Przemysław Grzelak

Jestem użytkownikiem AVG juz od kilku lat. Program jest dobry nie spowalnia działania, reaguje na zagrożenia, natychmiast co jest zbawienne jak się przenosi dane z nośników zewnętrznych. Polecam program znajomym ponieważ inne programy antywirusowe są mało skuteczne.

Grzegorz Grzyb

Szybko i sprawnie się instaluje, podoba mi się nowy interfejs przejrzysty, łatwy dostęp do najczęściej używanych ustawień. Program działa stabilnie, nie zamula kompa , dobrze wykrywa wirusy i szybko skanuje. Godna uwagi jest ciekawa funkcja AVG Do Not Track pomaga chronić tożsamość użytkownika on line co jest bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach. Wzbogacenie AVG o AVG PC TuneUp pozwala na sprawne funkcjonowanie komputera, możemy spokojnie cieszyć się korzystaniem z niego bez żadnych problemów. Polecam AVG Internet Security 2013 problemy dzięki niemu znikają, a radość zostaje!

Tomasz Drobek

Posiadam program antywirusowy AVG od 5 lat i uważam że jest to najlepszy produkt na rynku.

Henryk Korolczuk

Program szuka dokładnie, pokazuje nawet pliki cookie. Super sprawa ze sprawdzaniem witryn - bezpieczna czy nie - wystarczy wyszukać coś w google lub gdzieś indziej, program sprawdzi czy witryna jest bezpieczna, a co za tym idzie, czy można przeglądać ją bezpiecznie.

A.

Zawsze potrafi wykryć luki w przeglądarkach dzięki temu nie muszę się martwić że ktoś mi skradnie hasła z przeglądarki internetowej. Bardzo dobra wykrywalność wirusów i bardzo szybkie rozprawianie się z nimi automatycznie. Aktualizacje zawsze pobiera nawet jak ma ktoś bardzo wolny internet, a to nie każdy antywirus ma tę zaletę sam się o tym przekonałem nie raz testując inne antywirusy. Pomoc zawsze szybka w razie problemów z antywirusem albo jeśli macie pytania jakieś. Szybkie i bardzo mało obciążające system skanowanie czego nie da się o większości antywirusów powiedzieć

Andrzej Jajko

Korzystam już pale lat z programu jestem z niego bardzo zadowolony. Program cały czas się rozwija pod względem skuteczności działania jak i pod względem funkcjonalności. Nie stoi w miejscu, co jest bardzo pozytywne.

Radosław Knichał

Używam AVG Internet Security od 1.5 roku i przyznaję że jest do świetny program zabezpieczający, który kompletnie nie spowalnia systemu i wykrywa wszystkie wirusy. Skanowanie można ustawić dowolnie - według uznania użytkownika, a to cenna opcja. Nie wiadomo, po co dołączono moduł PC AVG analyzer. Duża zaleta to szybka i prosta konfiguracja. Wygląd interfejsu mógłby być troszkę zmodernizowany, ale przecież prostota jest najbardziej czytelna i funkcjonalna w obsłudze. Jest tak bezproblemowy, że zapominam, że go mam.

Tekla Jaros

Uważam, że AVG najlepiej chroni nasze komputery. Mam program kilka lat i nie zamienię na żaden inny. Teraz kupiłem laptopa  i też zainstaluję AVG.

Andrzej Bancerz

AVG free używam od dawna i jest świetny. W ogóle program AVG zdecydowanie bardziej odpowiada mi od programów konkurencyjnych: - Mniejsze zużycie procesora i pamięci. - Łatwy i szybki update. AVG Professional to już jest hit, polski interfejs, szybka i częsta aktualizacja bazy sprawny i przejrzysty. Takie powinno być oprogramowanie antywirusowe. Uważam, że AVG  to jeden z najlepszych programów antywirusowych, polecam go wszystkim swoim znajomym.

Tadeusz Stępień

Program AVG jest bardzo dobrym antywirusem według mnie. Łatwy i szybki w obsłudze program jest zawsze miłe widziany przez użytkowników komputera, a AVG taki właśnie jest ! Wersja 2012 została na tyle dobrze ulepszona, żeby spełnić ponad podstawowe wymagania. Jednak wersja 2013 jest najlepsza pod względem ochrony bazy danych, haseł i plików, a także - surfowania w internecie. Jestem bardzo zadowolony z tego programu. Polecam wszystkim. Daje ocenę 5/5.

Rafał Wachowicz

Program AVG jest bardzo dobry i skuteczny, jest pełna ochrona komputera, nie ma żadnych zakłóceń w obsłudze komputera, przeciwnie  pomaga i wspiera działanie komputera. Korzystam z niego od kilku dobrych lat. Miałam krótką przerwę i inny program ochraniający komputer, ale wróciłam do AVG, ponieważ jest dużo lepszy i skuteczniejszy. Spokojnie mogę pracować i wykonywać różne czynności na komputerze bez strachu, że coś mi go zaśmieci. AVG reaguje natychmiast ze swoją ochroną, jeżeli pojawi sie jakiekolwiek zagrożenie. Polecam każdemu użytkownikowi ten program ochronny.

Hanna Łukaszewicz

Z programu AVG korzystam już 9 lat. Interfejs i właściwości obsługi są doskonałe. Życzę dalszych sukcesów

Ireneusz Lewko

Z AVG korzystam już od wielu lat. Kiedyś była to wersja free a od niemal 2 lat posiadam wykupioną wersję Professional i nie żałuję tego. Jest to jedyny program tego typu jaki zakupiłem w ponad 10 letniej historii mej przygody z komputerem. [...] AVG jest dla mnie programem najbardziej przyjaznym, nie "muli" mi komputera - pracuje sobie cichutko, niezauważalnie, gdzieś w tle i zawsze powiadomi o niebezpieczeństwie.

Jerzy Ratajczak

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »