Referencje oficjalne

Produktom zabezpieczającym firmy AVG zaufały renomowane firmy z całego świata, a także instytucje działające na wielu polach. Wiele firm polega także na AVG jako na silnym partnerze w dziedzinie bezpieczeństwa i poufności danych.

Zobacz także certyfikaty i nagrody, opinie użytkowników oraz artykuły prasowe i opinie ekspertów.

AARP Tax-Aide Foundation

Nadzoruje różnorodne programy dla osób starszych i potrzebujących pomocy.

Stany Zjednoczone

Dostaję wiele zainfekowanych wiadomości e-mail, lecz ten program wychwytuje je wszystkie. Odkąd używam programu AVG Anti-Virus, na mój komputer nie przedostał się żaden złośliwy program. Bardzo mi się to podoba. Pobierz plik z pełnym tekstem »

David Inman, członek Tax-Aide National Technology Committee

Big Thought, A Learning Partnership

Partnerstwo w dziedzinie edukacji, którego celem jest inspirowanie, zwiększanie możliwości i jednoczenie dzieci poprzez naukę i sztukę.

Stany Zjednoczone

Łączność ze współpracownikami, artystami i sponsorami - nie wspominając o uczestnikach programów - stanowi klucz do naszego sukcesu. Ważne jest, żeby nie zakłócały jej wirusy komputerowe. Pobierz plik z pełnym tekstem »

Karim Virani, dyrektor ds. IT

Immanuel Broadcasting Network

IBN to sieć stacji radiowych zlokalizowanych w północno-zachodniej Georgii, północno-wschodniej Alabamie i południowo-wschodnim Tennessee.

Stany Zjednoczone

W dzisiejszym środowisku musisz mieć pewność, że Twoje systemy nie złapią wirusa nawet z zaufanego źródła. Pobierz plik z pełnym tekstem »

Billy Williams, administrator systemów

Overton's, Inc.

Największa na świecie firma zajmująca się sportami wodnymi

Stany Zjednoczone

Zdecydowanie zarekomendowałbym ten produkt każdej osobie poszukującej doskonałej ochrony przed wirusami w przystępnej cenie. Jestem zaskoczony. Cena za wersję korporacyjną była o 75% NIŻSZA od wszystkich innych ofert, które otrzymaliśmy, przy czym program zawierał funkcje dostępne zazwyczaj za dopłatą.

Owen Stevens, kierownik działu IT

Ceská podnikatelska pojistovna

CPP jest czeską firmą ubezpieczeniową założoną w 1995 roku.

Czechy

CESKA TELEVIZE

Czeska telewizja państwowa jest telewizją niezależną i pełni misję nadawcy publicznego.

Czechy

Fakulta informacnich technologii VUT v Brne

Wydział Technologii Informatycznych na Uniwersytecie Technicznym w Brnie Programy studiów są zgodne z zasadami deklaracji bolońskiej dotyczącej rozwoju szkolnictwa w Europie.

Czechy

FN MOTOL

Jeden z największych szpitali w Czechach i w Europie. Szpital oferuje zarówno opiekę podstawową, jak i specjalistyczną.

Czechy

Lekarska fakulta Univerzita Karlova

Wydział Medyczny Uniwersytetu Karola w Pradze Najstarszy uniwersytet w Czechach, założony w 1348 roku.

Czechy

Plzensky prazdroj, a.s.

Plzensky Prazdroj jest wiodącym browarem europejskim, symbolem czeskiego browarnictwa i częścią globalnej grupy SABMiller. Prowadzi działalność w oparciu o zasady szerszej odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialnego producenta piwa. Najbardziej znane piwa produkowane przez ten browar to Pilsner Urquell, Gambrinus i Radegast.

Czechy

Technicka univerzita Liberec

Historia Uniwersytetu Technicznego w Libercu sięga roku 1953, kiedy to założono Wyższą Szkołę Techniczną Inżynierii Mechanicznej. Założenie uniwersytetu było logicznym rezultatem długoterminowego ekonomicznego i kulturalnego rozwoju regionu, w którym produkcja tekstylna i produkcja maszyn do wyrobu tekstyliów są tradycyjną branżą.

Czechy

Volksbank CZ, a.s.

Bank komercyjny z szeroką ofertą produktów i usług.

Czechy

Hillcrest Christian College

Hillcrest Christian College jest niedominowaną uczelnią chrześcijańską.

Australia

"Aktualnie posiadamy 350 licencji na system AVG i jesteśmy bardzo zadowoleni, w szczególności z łatwości ich dystrybucji na wszystkich komputerach w sieci."

Jeff Smith, kierownik działu IT

Silvan Australia Pty. Ltd.

Firma Silvan została założona w 1962 roku i była wtedy pionierem w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych dostosowanych do potrzeb głównych producentów.

Australia

"Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z AVG. Zakres funkcji i niski koszt przebijają wszystkie inne produkty, które znamy."

Paul Goucher, pracownik pomocy technicznej

Wyndham Telecentre

Firma należy do sieci 114 centrów, zapewniających infrastrukturę techniczną niewielkim społecznościom, rozrzuconym po stanie Australia Zachodnia.

Australia

"Od chwili pierwszego uruchomienia jestem pod wrażeniem obsługi klienta i tego, jak bardzo program AVG Anti-Virus odpowiada naszym potrzebom." Pobierz plik z pełnym tekstem »

Natika Hawes-Wright, koordynator w centrum obsługi telefonicznej Wyndham

Banora Computer Sales & Service

Australia

"Do ich zespołu możemy zadzwonić zawsze, kiedy tylko potrzebujemy dodatkowej pomocy technicznej albo pomocy podczas naprawy komputerów klientów lub znajomych. Świetna praca, ogromne zaangażowanie i pasja — tak trzymać!"

Philip Hung

Hawkesburyhome PC

Australia

"Każdy pracownik Avalanche, z którym rozmawiałem, był bardzo uprzejmy i pomocny. Czas realizacji zamówienia i dostawy jest naprawdę niewiarygodnie krótki."

Des Schneider, właściciel firmy

One Earth Infotech Pty Ltd

Australia

"Personel Avalanche jest wspaniały. Pracownicy są zapobiegawczy, uprzejmi i skupieni na potrzebach klienta. Dostarczyli nam wszystkie materiały marketingowe, których potrzebujemy, aby efektywnie prowadzić sprzedaż. Jakość ich usług przewyższa oczekiwania."

Rahul Maini

Rathouse Computing Services

Australia

"System AVG jest prostszy w obsłudze niż inne programy. Poza tym odkryłem, że często wykrywa on wirusy pozostawione przez wcześniej zainstalowane oprogramowanie zabezpieczające."

Andrew Dunreath-Cooper

RAW IT

Australia

"Nowy pakiet AVG 7.5 doskonale radzi sobie ze wszystkimi zagrożeniami dla systemu operacyjnego. Stanowczo zarekomendowałbym go wszystkim tym, którzy zamierzają podłączyć swój komputer do internetu. Jest prosty w użyciu i łatwo go zamówić. Dzięki połączeniu składników Anti-Spyware i Anti-Virus znacznie szybciej przeprowadza skanowanie i aktualizacje."

Russell Luck, właściciel firmy

ASSIM – Grupo Hospitalar do Rio de Janeiro

Assim jest towarzystwem ubezpieczeń zdrowotnych z ponad trzydziestoma szpitalami na terenie Rio de Janeiro.

Brazylia

"Mamy wiele problemów z wirusami komputerowymi. Przetestowaliśmy wiele produktów antywirusowych znanych marek i zdecydowaliśmy się na system AVG. Początkowo wykupiliśmy licencje na dwa lata, lecz aktualnie odnowiliśmy je na kolejne dwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skuteczności programu. Jedną z głównych cech przemawiających za wyborem systemu AVG był moduł zdalnego administrowania AVGADMIN. Dzięki programowi AVGADMIN mogę zarządzać wszystkimi komputerami (w tym także znajdującymi się poza siedzibą firmy) oraz planować aktualizacje w najwygodniejszych terminach. Dzięki temu znacznie zmniejszyliśmy liczbę połączeń z zespołem pomocy technicznej."

Raphael Correia de Sá, analityk ds. pomocy technicznej

Domo Soluções

Brazylia

"Pomimo, że współpracujemy partnersko z wieloma producentami rozwiązań ochronnych, firma Winco stale poszukuje lepszych relacji ze swoimi kanałami biznesowymi."

Raphael Correia de Sá, analityk ds. pomocy technicznej

Fidelize TI

Fidelize jest firmą TI dostarczającą usługi w obszarze relacji z klientami.

Brazylia

"W trakcie poszukiwań programu antywirusowego zapoznaliśmy się z głównymi produktami dostępnymi na rynku, lecz bez większego namysłu wybraliśmy system AVG. Oprócz tego, że jest najtańszym rozwiązaniem, mogliśmy znaleźć wiele opinii zadowolonych użytkowników — zarówno wśród małych, jak i dużych firm."

José Lage, dyrektor

Strattus Software

Brazylia

"Sprzedajemy produkty AVG, ponieważ mamy bardzo dobre relacje z dystrybutorem - zaoferowano nam korzystne warunki oraz doskonałą pomoc techniczną. Oprócz tego, nasi klienci są zadowoleni z pakietów AVG, które zawsze spełniają ich oczekiwania."

Leandro Barros, dyrektor ds. handlowych

Winco

Brazylia

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wieloletnich relacji z firmą Grisoft. Oprócz tego, że możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę oprogramowania zabezpieczającego, otrzymujemy niezbędną pomoc techniczną dostosowaną do specyfiki rynku brazylijskiego."

Mariano Sumrell Miranda, dyrektor ds. marketingu

AFPA Tarbes

Centrum szkolenia zawodowego dla dorosłych

Francja

"Pierwszym powodem dla którego wybrałem system AVG był oczywiście poziom zapewnianej ochrony, ale cena również miała znaczenie. Od dwóch lat używamy systemu AVG w naszych biurach AFPA w Tarbes i w tym czasie nie mieliśmy żadnych ataków wirusów. Dzięki dobrej strategii kontroli dostępu, AVG bije konkurencję na głowę. Prostota użycia, szybkość wdrożenia, niski stopień użycia zasobów systemowych, skuteczność i współpraca z wieloma platformami (Windows lub Linux) — wszystko to znaleźliśmy w systemie AVG!"

Clovis Vassiliu, kierownik działu IT, AFPA, Tarbes

Dekra Veritas France

DEKRA Veritas jest francuskim liderem w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów (contrôle technique). Sieć placówek Dekra obejmuje dziś ponad 1500 ośrodków na terenie całej Francji.

Francja

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru systemu AVG. Łatwość instalacji, prostota użycia, zgodność z naszym sprzętem i zapewnienie skutecznej ochrony — system AVG spełnił wszystkie nasze potrzeby, a nawet przewyższył je - i to za bardzo rozsądną cenę. AVG to bardzo elastyczny i łatwo adaptowalny produkt, który mogliśmy dostosować do złożoności wyposażenia informatycznego w naszych 1500 ośrodkach."

Kader Laribi, kierownik techniczny w firmie Dekra Veritas France

Urząd Miasta Creil

Urząd Miasta Creil (sieć 500 komputerów) obsługuje ponad 30000 mieszkańców.

Francja

"Szybko zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak skuteczny jest system AVG, kiedy wykrył on i usunął wirusa, który pozostawał niezauważony w naszym systemie informatycznym przez kilka miesięcy. Zyskaliśmy nie tylko dzięki technicznym aspektom produktu AVG, ale także dzięki jakości kontaktu z pracownikami ich Pomocy Technicznej, którzy szybko udzielają odpowiedzi, słuchają, co mamy im do powiedzenia i poważnie traktują nasze uwagi podczas aktualizowania i rozwijania programu. Co więcej, cena produktu jest bardzo atrakcyjna dla lokalnych jednostek administracji rządowej, takich jak nasza."

Gilles Guilhem, kierownik działu IT, Urząd Miasta Creil

CPCDI

CPCDI sprzedaje tylko pośrednikom i dostarcza produkty kilku różnych marek. W 2005 roku obroty firmy osiągnęły 260 milionów euro. Zaplecze biznesowe, składy i dział techniczny mieszczą się w Porto (główna siedziba) i Lizbonie.

Portugalia

FLUXODATA – SOMELOS GROUP

Założona w 1858 roku firma Somelos jest wiodącą grupą branży tekstylno-odzieżowej w północnym regionie Portugalii, będącym obszarem o długiej tradycji w produkcji tekstyliów i uznanym za ośrodek badań i technologii w tej dziedzinie. Do głównych działań grupy należy produkcja bawełny i przędzy, dzianin i odzieży sportowej, barwionych i wykańczanych na miejscu. Firma jest zorientowana na eksport i dystrybuuje swoje wyroby na wszystkie kontynenty. Jej największym rynkiem zbytu jest Unia Europejska, a najważniejszym indywidualnym krajem docelowym — Włochy.

Portugalia

THE CALOUSTE GULBENKIAN FOUNDATION

Prywatna portugalska instytucja pożytku publicznego, działająca w obszarach sztuki, dobroczynności, nauki i edukacji. Fundacja utworzona na mocy testamentu Calouste Sarkis Gulbenkian została zatwierdzona przez rząd Portugalii 18 lipca 1856 roku.

Portugalia

Rada Lekarska - Północna sekcja regionalna

W listopadzie 1898 roku mała grupa lizbońskich lekarzy z "pewną i niezłomną odwagą" zdecydowała się założyć związek zawodowy lekarzy portugalskich, którego celem byłaby ochrona jego członków przed "prowincją i kapitałem". Portugalskie Towarzystwo Medyczne oparte na grupie lizbońskiej stało się znane jako Associação dos Médicos Portugueses, pierwsze tego typu.

Portugalia

Instituto Gulbenkian de Ciência

Instituto Gulbenkian de Ciência (IGC) jest prywatnym instytutem badawczym zajmującym się badaniami biomedycznymi i edukacją w tej dziedzinie. IGC działa jako instytucja gościnna, oferując doskonałą infrastrukturę i usługi zagranicznym oraz portugalskim grupom badawczym lub indywidualnym naukowcom.

Portugalia

"Po dwóch latach używania systemu AVG Network Edition jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Liczba przypadków infekcji wirusami w ciągu tych dwóch lat była nieznaczna (bardzo dobra skuteczność, biorąc pod uwagę ogromne wyzwanie), a scentralizowane monitorowanie i zarządzanie konfiguracjami programu antywirusowego na stacjach roboczych oraz łatwość wdrożenia zaoszczędziły nam wielu godzin, które musielibyśmy poświęcić na pomoc techniczną i obsługę."

João Tiago Sousa

Biblioteka miejska w Barcelonie

Hiszpania

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Biblioteka miejska wybrała rozwiązanie, które łączy w sobie najnowszą technologię ochrony przed oprogramowaniem szpiegującym i wirusami oraz bardzo prosty i łatwy w użyciu interfejs. Ponadto nasza firma zapewnia pracownikom i obywatelom pomoc techniczną 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, aby zagwarantować nieprzerwaną ochronę przed rosnącą liczbą zagrożeń komputerowych i internetowych."

Ignasi Camp, dyrektor ds. rozwoju

Zespół Formuły 1 stojący na czele rozwoju technologii wyścigów samochodowych

Wielka Brytania

"Potrzebowaliśmy kompleksowego pakietu zabezpieczeń, który nie obciążałby zasobów w zbyt dużym stopniu, a jednocześnie zapewniał skuteczną ochronę. Było także istotne, aby koszty były minimalne. Każdy zaoszczędzony grosz można przecież wydać na dalszy rozwój samochodów, aby uczynić je jeszcze szybszymi. Pakiet AVG Internet Security doskonale spełnił wszystkie te kryteria. Jest dobrze znany z tego, że obciąża zasoby systemowe w znacznie mniejszym stopniu niż produkty konkurencyjne, a model licencjonowania jest korzystniejszy niż jednoroczna licencja bardziej profilowanych marek. Od chwili zainstalowania pakietu AVG Internet Security w naszej sieci spora liczba wirusów została natychmiast wykryta i pomyślnie usunięta." Pobierz plik z pełnym tekstem »

Adrian Collinson, dyrektor działu IT

Arriva Trains Wales

Jeden z około 30 głównych przewoźników kolejowych w Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania

"Nasz menedżer ds. sieci komputerowej korzystał z programu AVG Anti-Virus w domu i stał się jego wielkim zwolennikiem. Podjęliśmy decyzję o przetestowaniu sieciowej wersji systemu AVG i byliśmy zachwyceni wynikami. Wkrótce po rozpoczęciu okresu próbnego znaleźliśmy wirusa, który nie został wykryty przez nasz poprzedni program antywirusowy, ale system AVG natychmiast go wychwycił. Decyzja o wyborze AVG była naprawdę słuszna.? ?Jak dotychczas, system AVG poradził sobie z wszelkimi epidemiami wirusów w sieci. Oprócz bezproblemowego działania jego istotną zaletą jest obecność doskonałej funkcji administracji zdalnej." Pobierz plik z pełnym tekstem »

Richard Smee, kierownik ds. aplikacji IT

Pinewood Technologies

Wiodący dostawca systemów zarządzania sprzedażą.

Wielka Brytania

"Kiedy zbliżał się termin odnowienia licencji na oprogramowanie naszych wcześniejszych dostawców, zaczęliśmy rozglądać się za innymi opcjami. Byliśmy pewni, że muszą istnieć alternatywne rozwiązania oferujące lepszy stosunek jakości do ceny. Chcieliśmy także znaleźć pakiet, który pozostawałby praktycznie taki sam bez względu na to, na jakim serwerze zostanie zainstalowane. Oferta naszych wcześniejszych dostawców przeznaczona dla serwerów była inna niż produkty dla klientów.? ?Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawności systemu AVG — okazał się być trafnym wyborem."

Ryan Pain, kierownik działu IT

Królewski Krajowy Instytut Niewidomych

Jest wiodącą organizacją charytatywną oferującą informacje, pomoc i porady dla ponad dwóch milionów osób z wadami wzroku w Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania

"System AVG jest niezwykle skuteczny w zakresie ochrony naszej sieci przed wirusami. Moim zdaniem, byłoby niezmiernie trudno znaleźć tańsze oprogramowanie antywirusowe niż AVG." Pobierz plik z pełnym tekstem »

Les Thorley, kierownik ds. bezpieczeństwa sieci korporacyjnej

Trafford General Hospital

Pierwszy szpital publiczny w kraju, założony w 1948 roku.

Wielka Brytania

"System AVG charakteryzuje się nie tylko niższymi kosztami wdrożenia, lecz objęty jest dwuletnią licencją - w przeciwieństwie do licencji rocznych stosowanych w przypadku większości innych produktów antywirusowych." Pobierz plik z pełnym tekstem »

Peter Johnson, kierownik działu IT

Westlands School & Technology College

Uczelnia bierze udział w ogólnokrajowym programie pilotażowym, który ma na celu zastosowanie technologii informatycznych we wszystkich możliwych kierunkach nauczania, odgrywając wiodącą rolę w szkoleniu nauczycieli i wykładowców w dziedzinie zastosowań informatyki.

Wielka Brytania

"Program AVG Anti-Virus zapewnia nam stałą i niezawodną ochronę antywirusową, co ułatwia naszym studentom pogłębianie wiedzy w dziedzinie technologii informacyjnych." Pobierz plik z pełnym tekstem »

Tony Bennett, dyrektor ds. informatyki

CPR Works Ltd

Wielka Brytania

"Jako grupa twórców stron internetowych i copywriterów używamy systemu AVG już od wielu lat. Stwierdziliśmy, że ich program antywirusowy jest bezkonkurencyjny, a wsparcie techniczne po prostu przekracza wszelkie oczekiwania."

Colin Carr, MD

Empire Interactive

Wielka Brytania

"System AVG jest łatwy w użyciu, a jednocześnie ma wszystko, co potrzebne do ochrony naszych systemów komputerowych. W trzech słowach: szybki, prosty, bezpieczny."

Andrew Ericson, starszy kierownik działu IT

Martin Grant Homes Ltd

Wielka Brytania

"1. Zainstaluj i zapomnij. 2. Sam dba o siebie, kiedy troszczy się o Ciebie. 3. Bezproblemowy system ochrony. 4. Czujny strażnik chroniący Cię podczas pracy i rozrywki."

Len Lennard, starszy technik ds. architektury

Matt Garcia Design Studio

Wielka Brytania

"Nasza agencja projektowania wnętrz wybrała system AVG nie tylko ze względu na jego prostotę i skuteczność, ale także z powodu bezproblemowego i nieprzeszkadzającego użytkownikowi działania, kiedy jednocześnie otwartych jest wiele aplikacji. Dzięki temu możemy prowadzić działalność nie tylko z poczuciem bezpieczeństwa, ale także bez utrudnień."

Matt Garcia, dyrektor zarządzający

Elections Alberta

Zapewnia obiektywną i sprawną obsługę wyborów w kanadyjskiej prowincji.

Kanada

"Powiedziałbym, że najlepszą częścią systemu AVG jest jego zespół wsparcia technicznego. Za każdym razem, kiedy kontaktowałem się z firmą AVG, otrzymywałem szybką i kompetentną odpowiedź zawierającą szczegółowe wyjaśnienie sposobu konfiguracji w celu usunięcia problemu."

Tom de Beyer, dyrektor ds. list wyborczych i pomocy systemowej

Sequence Collective Ltd

Wielka Brytania

"Powiedziałbym, że najlepszą częścią systemu AVG jest jego zespół wsparcia technicznego. Za każdym razem, kiedy kontaktowałem się z firmą AVG, otrzymywałem szybką i kompetentną odpowiedź zawierającą szczegółowe wyjaśnienie sposobu konfiguracji w celu usunięcia problemu."

Srini Reddy, Cardiff

FM-CFS Canada

Organizacja non-profit zajmująca się edukacją w zakresie fibromialgii i zespołu chronicznego zmęczenia, oraz badaniem i leczeniem tych chorób.

Kanada

Wszystkie osoby, z którymi nawiązujemy kontakt za pośrednictwem naszej organizacji muszą mieć pewność, że wszelka komunikacja przychodząca od nas jest profesjonalna i godna zaufania. Ponieważ poczta elektroniczna jest dla nas najważniejszym narzędziem łączności, skuteczna ochrona antywirusowa to konieczność.

Tom John Ernst, dyrektor FM-CFS Canada

DL TECH

Belgia

:W przeciwieństwie do innych programów antywirusowych, pakiet AVG obciąża nasze systemy w absolutnie minimalnym stopniu. Wszystkie programy szpiegujące i reklamowe są skutecznie blokowane. Nasze komputery, a także wychodzące i przychodzące wiadomości e-mail są doskonale chronione. Polecam ten produkt wszystkim.:

Jan Stroobant, dyrektor ds. zakupów i marketingu

Echo NV

ECHO jest dużą międzynarodową firmą produkującą elementy podłogowe.

Belgia

"Nasi pracownicy działu IT używali przez jakiś czas programu AVG Free na swoich komputerach domowych. Kiedy firma ECHO szukała programu antywirusowego, który nie zużywałby zbyt wielu zasobów systemu, a jednocześnie gwarantował wysoki poziom ochrony, decyzja o wyborze AVG została podjęta bardzo szybko..."

Erwin Geeroms, administrator sieci

Zobacz także opinie użytkowników oraz certyfikaty i nagrody które otrzymaliśmy.

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »