NOWOŚĆ

Avast Business Small Office

Skorzystaj z profesjonalnej ochrony jaką daje dobry antywirus

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
Antywirus avast Internet Security Business Edition to idealny program do ochrony zasobów małej firmy przed wirusami, atakiem hakerów i kradzieżą danych

Zainstaluj w kilka minut

Antywirus avast AntyVirus Business Edition chroni użytkownika przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Poczuj się bezpiecznie bez względu na to co robisz

Antywirus avast AntyVirus Business Edition ma rzetelną pomoc techniczną w języku polskim

Skorzystaj z pomocy technicznej po polsku

Wszystko czego potrzebuje mała firma

Twój biznes jest wart profesjonalnej ochrony. Avast Business Small Office to dobry program antywirusowy, który pozwoli ci pracować bez ograniczeń, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Bez obaw, bez problemów, bez utraty danych - tak będziesz działać z Avast!

Ochrona przed zagrożeniami online

Antywirus avast Internet Security Business Edition monitoruje pliki by - gdy zaczną się zachowywać podejrzanie - przesłać je do analizy
Cyber capture NOWOŚĆ

Dostałeś/aś podejrzany załącznik? Avast to dobry antywirus, który wychwyci go i prześle do analizy, by ochronić ciebie i innych użytkowników.

Antywirus avast Internet Security Business Edition posiada funkcję ochrony w czasie rzeczywistym i proaktywnie wykrywa zagrożenia online
Sztuczna inteligencja

Boisz się nieznanych wirusów? Avast sprawdza je w czasie rzeczywistym i uczy się ich zachowań, by chronić cię jeszcze lepiej.

Antywirus avast Internet Security Business Edition blokuje hakerom dostęp do komputera dzięki zaawansowanej zaporze ogniowej
Zapora ogniowa

Lepiej działać od razu! Avast to dobry program antywirusowy bo nie zostawia otwartych drzwi hakerom, chroniąc komputer już „na wejściu”.

Antywirus avast Internet Security Business Edition analizuje i skanuje każdy mail trafiający na skrzynkę by uchronić firmę przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem
Ochrona e-mail

Musisz otwierać maile od klientów? Dobry antywirus Avast zabezpieczy cię przed próbami wyłudzeń i ukrytymi w załącznikach niespodziankami.

Antywirus avast Internet Security Business Edition chroni użytkownika w sieci analizując otwierane strony i linki pod kątem złośliwego oprogramowania
Osłona WWW ULEPSZONO

Dużo spraw załatwiasz online? Avast zadba o to, by strony które odwiedzasz nie były fałszywe i nie ukradły twoich danych do logowania.

Dobry antywirus Avast oferuje 100% ochrony przed stronami, które mogą próbować zainfekować komputer
Kontrola stron ULEPSZONO

Zbierasz informacje w sieci? Dobry antywirus Avast ochroni cię przed stronami próbującymi wstrzyknąć wirusa do twojego komputera.

Pełna prywatność i ochrona danych wrażliwych

Dobry antywirus Avast zapewnia skuteczne wyszukiwanie i usuwanie złośliwych plików dzięki wydajnemu skanerowi
Skaner antywirusowy

Chcesz mieć 100% ochrony? Skuteczny silnik skanuje cały komputer, by nie dopuścić do zainfekowania twoich plików złośliwym oprogramowaniem.

Dobry antywirus Avast wyszukuje również luki w zabezpieczeniach firmy, chroniąc m.in. sieć wi-fi
Kontrola Wi-Fi

Zależy ci na pełnym bezpieczeństwie? Z dobrym antywirusem Avast dla firm możesz kontrolować wszystkie miejsca potencjalnego ataku, w tym również sieć Wi-Fi.

Dobry program antywirusowy Avast pozwala stworzyć dysk ratunkowy do oczyszczania komputera po infekcji
Dysk ratunkowy

Chcesz odzyskać dostęp do zainfekowanego komputera? Z Avast Business Small Office możesz stworzyć dysk ratunkowy, który pomoże usunąć pliki z systemu przed jego uruchomieniem.

Antywirus avast Internet Security Business Edition kasuje nieodwracalnie pliki, które powinny zostać definitywnie usunięte
Niszczarka

Niezawodny sposób na pozbycie się plików raz na zawsze, bez możliwości ich odzyskania.

Najlepsza ochrona i komfort korzystania

Antywirus avast Internet Security Business Edition chroni przed oprogramowaniem szyfrującym dane i żądającym okupu za ich odblokowanie

Anty-ransomware

Skuteczna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem wyłudzającym okup, dzięki połączeniu w AVG Internet Security Business Edition kilku metod analizowania ataków hakerskich.

Antywirus avast Internet Security Business Edition działa w tle tak, by nie przeszkadzać użytkownikowi

Niezauważalna praca

Dyskretny i inteligentny skaner antywirusowy, który nie obciąża komputera w sytuacjach, gdy jego zasoby są potrzebne do innych zadań.

Antywirus avast Internet Security Business Edition zapewnia łatwy dostęp i zarządzanie ochroną online dzięki funkcjonalnej konsoli administracyjnej

Konsola sterująca

Zdalne zarządzanie z jednego miejsca, pozwalające instalować, aktualizować i konfigurować oprogramowanie AVG na różnych komputerach oraz w całej sieci komputerowej.

Z naszego oprogramowania korzysta tysiące firm na całym świecie

600 000

firm zdecydowało się powierzyć nam swoją ochronę

Ponad 5 000 000

osób codziennie korzysta z dobrych antywirusów od Avast

27

lat działamy na rzecz bezpieczeństwa i ochrony przed atakami hakerskimi

Avast Business Small Office

Boxshot Internet Security Business Edition no shadow
Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
Ikona 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, zielona

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupuj bez ryzyka! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu pierwszych 30 dni, zwrócimy pieniądze za jego zakup.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Jakie firmy powinny wybrać antywirus Avast Business Small Office?
Avast Business Small Office to doskonały wybór dla właścicieli małych i mikro firm, którzy szukają najlepszej ochrony. Antywirus stanowi idealny balans w zakresie ochrony firmowych komputerów, między zakresem i funkcją zabezpieczeń, a ceną.
Dlaczego antywirus Avast to dobry wybór dla ochrony firmowych komputerów?
Bo nasze produkty oprócz najlepszej ochrony antywirusowej posiadają dodatkowo wiele funkcji, których brakuje w innych programach.
Z oprogramowania AVG i Avast korzysta obecnie ponad 400 milionów osób na całym świecie. To również najchętniej wybierane oprogramowanie antywirusowe w Polsce.
Produkty Avast dla firm dynamicznie się rozwijają, uzyskując nowe, coraz lepsze funkcje i narzędzia.
Ponadto warianty biznesowe antywirusów Avast zostały zaprojektowane specjalnie dla ochrony firm – dodatkowe funkcjonalności zapewniają najlepszą ochronę, idealnie uzupełniającą działanie antywirusowe.
Czy to dobry wybór, jeżeli jestem freelancerem lub właścicielem małej firmy?
Tak. Antywirus dla biznesu Avast Business Small Office to idealny program dla właściciela małej firmy. Szybki, prosty w obsłudze i gwarantujący bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
Czy program posiada konsolę administracyjną?
Tak, program posiada intuicyjną i prostą w obsłudze konsolę administracyjną.
Co jeżeli kupię nowy firmowy komputer lub będę chciał zmienić sprzęt, czy licencja będzie dalej ważna?
Tak. Licencja nie jest przypisywana do konkretnego komputera, a do stanowiska komputerowego. Jeżeli kupisz w firmie nowy sprzęt, wystarczy zainstalować na nim licencję i podać stary kod. Program będzie działał do końca trwania licencji. Przykładowo – jeżeli kupiłeś roczną licencję w styczniu i chcesz ją przenieść i zainstalować na innym komputerze – możesz to zrobić. Nasza dedykowana polska pomoc techniczna Ci w tym pomoże.
Czy ten antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?
Tak. Antywirus Avast chroni przed wszystkimi rodzajami komputerowych zagrożeń: wirusami, robakami, końmi trojańskimi. Bazy programu cały czas są aktualizowane, dane dotyczące zagrożeń na bieżąco są zbierane z całego globu. Laboratorium stale Avast analizuje i sprawdza próbki podejrzanych programów, zapewniając bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Program jest na bieżąco aktualizowany o nowe bazy zagrożeń. Dzięki temu antywirusy Avast nieprzerwanie chronią Twoją firmę.
Jakie dodatkowe funkcje ochrony poza ochroną antywirusową posiada program?
Avast dla firm to nie tylko najwyższej klasy ochrona antywirusowa. To co wyróżnia antywirus na rynku, to szereg unikalnych rozwiązań dodatkowych, zapewniających bezpieczeństwo firmy na wielu płaszczyznach. W Avast Business Small Office są to między innymi: skanowanie stron WWW pod kątem ich bezpieczeństwa, ochrona poczty e-mail i skanowanie zagrożeń, środowisko testowe analizujące podejrzane pliki, kontrol Wi-FI (wykrywanie jej słabych punktów).
Jak antywirus wpływa na pracę firmowych komputerów?
Antywirus Avast niewidocznie pracuje w tle, a większość funkcji działa automatycznie. Nie wysyła niepotrzebnych alertów, przez co nie przeszkadza w codziennej pracy czy rozrywki (portale społecznościowe, gry). Program wykorzystuje minimum zasobów pamięci urządzenia i zapewnia solidną ochronę przed wirusami podczas użytkowania.
Co jeżeli zapomnę/zgubię kod instalacyjny?
Przede wszystkim zachowaj spokój. Kod instalacyjny znajduje się na Twojej skrzynce mailowej, a konkretnie w wiadomości ze złożonym zamówieniem. Jeśli nie możesz jej znaleźć, poinformuj nas. Odnajdziemy go w naszej bazie i prześlemy ponownie.
Co jeżeli program nie spełni moich oczekiwań?
Masz 30 dni na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. To wystarczający czas na przetestowanie i ocenę działania programu. Jest jednak warunek: musi być zakupiony na jednej z naszych stron (avg.pl i avtrade.pl). Nie obsługujemy zwrotów w przypadku zakupu bezpośrednio u producenta lub na innych stronach internetowych. Pieniądze przelewamy na wskazany numer konta do 7 dni roboczych.
Nie radzę sobie z komputerem, czy dam radę z instalacją programu?
Program w zasadzie instaluje się sam, wystarczy włączyć komputer. Jeśli jednak pojawią się problemy, możesz skorzystać z naszej darmowej pomocy technicznej. To niezwykle ważne, ponieważ jako oficjalny dystrybutor Avast w Polsce posiadamy dedykowany dział techniczny w rodzimym języku. Nie będziesz musiał szukać pomocy na anglojęzycznych stronach internetowych.
Czy program jest prosty w obsłudze?
Tak, program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Po zainstalowaniu antywirus jest domyślnie włączony i pracuje w tle. Jeśli chcesz dokonać zmian w opcjach głównych, zrobisz to za pomocą jednego kliknięcia. Możesz również wejść w szczegółowe ustawienia i spersonalizować je zgodnie z upodobaniami. Konsola administracyjna Avast pozwala na precyzyjne ustalenie wielu funkcji i szczegółów.
Czy dostępna jest pomoc techniczna poprzez bezpośredni kontakt z pracownikiem mówiącym po polsku?
Tak, jest dostępna pomoc specjalisty w języku polskim. Jako polski dystrybutor Avast posiadamy własne centrum wsparcia technicznego z polskimi pracownikami. W razie potrzeby możesz się z nimi skontaktować i w zależności od potrzeb udzielą pomocy e-mailowo lub telefonicznie. Technicy mogą także zalogować się na Twoim komputerze za pomocą programu do zdalnego połączenia i bezpośrednio sprawdzić wszystkie ustawienia. Pomoc techniczna jest darmowa. Dodatkowo – klienci, który zdecydowali się na zakup produktów w wariantach business, są traktowani priorytetowo jeżeli chodzi o pomoc techniczną.
Czy ktoś może wykonać instalację za mnie?
Oczywiście jest taka możliwość, ponieważ oferujemy opcję zdalnej instalacji. Pracownik wsparcia technicznego może zalogować się na Twoim komputerze i przeprowadzić cały proces. Ważne! Pamiętaj aby przy zakupie programu dodać tę opcję do koszyka. Dzięki temu zyskasz dodatkowy rabat w wysokości 50%.
Dlaczego do ceny na stronie jest od razu dodany rabat?
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Avast w Polsce, więc możemy naliczyć rabat od razu. Dzięki temu zakupy przebiegają szybko i sprawnie.
Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast dla firm?
AVG i Avast są najczęściej wybieranym oprogramowaniem antywirusowym w Polsce, zaś na świecie korzysta z nich ponad 400 milionów osób. Na ich dużą popularność wpływa solidność i skuteczność. Poza najlepszą ochroną antywirusową posiadają wiele dodatkowych funkcji, których brakuje w innych programach. Ponadto nieustannie poszerzamy ofertę programów optymalizujących, zabezpieczających, szyfrujących i przyspieszających. Oprogramowanie antywirusowe Avast dla biznesu wybrało już ponad 700 000 firm na całym świecie. Ich grono stale się powiększa o kolejnych, zadowolonych użytkowników.
Jak długo będę czekać na produkt po zakupie?
Transakcje przebiegają bardzo szybko. W przypadku błyskawicznej opcji płatności PayU program od razu znajdzie się na Twojej skrzynce e-mailowej. W przypadku płatności przelewem program zostanie wysłany od razu po jej zaksięgowaniu - zazwyczaj następnego dnia roboczego.
Dlaczego warto kupić program na tej stronie?
Z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze jesteśmy polską firmą i możesz mieć pewność, że kupujesz najnowszą wersję oryginalnego oprogramowania. Otrzymujesz go od razu po zakupie, z polską fakturą VAT oraz specjalnymi rabatami dystrybutorskimi. W przypadku firm zagranicznych na realizację zamówienia trzeba czekać zdecydowanie dłużej, często do dwóch tygodni. Dodatkowo u nas masz możliwość zwrotu programu do 30 dni po zakupie bez podania przyczyny. Po drugie nasza pomoc techniczna to polscy pracownicy, z którymi możesz kontaktować się telefonicznie, e-mailowo lub przed zdalne połączenie z komputerem. Nie musisz szukać pomocy na anglojęzycznego stronach internetowych. Kupując na naszej stronie zawierasz bezpieczną i korzystną transakcję.
Jeśli kupię nowy komputer czy licencja dalej będzie ważna?
Tak, będzie ważna. Licencja przypisana jest do stanowiska komputerowego, a nie do konkretnego urządzenia. Możesz zainstalować ją lub przenieść na inny komputer. W razie potrzeby pomoże Ci w tym nasza pomoc techniczna.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

 

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy Avast i AVG!

 

Chcesz kupić program Avast i AVG? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz i pobierz kupon rabatowy. Otrzymasz 10% zniżki na zakup dowolnego programu na tej stronie

Wymagania systemowe

  • Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

System operacyjny

Windows:
Produkty Avast Business są obsługiwane przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących wersjach systemu Windows: Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 11, 10 — Windows 11, 10 Pro, Windows 11, 10 Education i Windows 11, 10 Enterprise. Produkty Avast Business są przez cały cykl życia aplikacji obsługiwane w ramach następujących gałęzi obsługi systemu Windows 10: Current Branch (CB), Current Branch for Business (CBB) oraz Long-Term Servicing Branch (LTSB).

Mac:
Komputery z systemem macOS 10.9 (Maverick lub nowszym, które mają co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku).

Serwery:
Windows Server 2019 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2012 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2008 R2 (wersja 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack, z wyłączeniem wersji Server Core Edition)
Microsoft Exchange Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2013 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 (wersja 64-bitowa)

Uwaga dotycząca systemu operacyjnego

Obsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Server.

Aplikacja

MS SharePoint Services 3.0, MS SharePoint Server 2010 i nowsze wersje, Exchange 2016

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

Języki

Angielski, czeski, słowacki, niemiecki, francuski, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (UE), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), polski, serbski, holenderski, duński, włoski, japoński, węgierski, malajski, rosyjski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), turecki, koreański, indonezyjski, angielski (Indie)

*Najnowsza wersja programu AVG Business Edition nie obsługuje sieci odizolowanych.

Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności