NOWOŚĆ

AVAST Business Antivirus Pro

Dobry antywirus dla firm, oferujący kompleksową ochronę

Antywirus avast Internet Security Business Edition to idealny program do ochrony zasobów małej firmy przed wirusami, atakiem hakerów i kradzieżą danych

Łatwa instalacja

Antywirus avast AntyVirus Business Edition chroni użytkownika przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Pełny skan wszystkich potencjalnych zagrożeń

Antywirus avast AntyVirus Business Edition ma rzetelną pomoc techniczną w języku polskim

Darmowa pomoc techniczna po polsku

Dobry program antywirusowy dla małych i średnich przedsiębiorców

Potrzebujesz gwarancji, że twój biznes będzie funkcjonował bez przeszkód? Dobry antywirus AVAST Pro pomoże ci uchronić firmę przed niebezpieczeństwami kryjącymi się w sieci. Skuteczny skaner, wzmocniona ochrona komputera i prywatności oraz monitoring zachowań plików to tylko niektóre z funkcji AVAST. Zobacz jak powinien chronić cię dobry antywirus!

Bezpieczeństwo online

Antywirus avast Internet Security Business Edition monitoruje pliki by - gdy zaczną się zachowywać podejrzanie - przesłać je do analizy
Cyber capture NOWOŚĆ

Automatyczne narzędzie do analizowania podejrzanych plików i ostrzegania innych użytkowników przed najnowszymi zagrożeniami.

Antywirus avast Internet Security Business Edition posiada funkcję ochrony w czasie rzeczywistym i proaktywnie wykrywa zagrożenia online
Sztuczna inteligencja

Uczenie się przez AVAST tego, jak zachowują się i działają wirusy, co pozwala ochronić się przed określonymi sposobami ataku.

Antywirus avast Internet Security Business Edition blokuje hakerom dostęp do komputera dzięki zaawansowanej zaporze ogniowej
Zapora ogniowa

Monitoring wszystkiego co jest wysyłane z i do komputera, zapewniający powstrzymanie hakerów zanim jeszcze dostaną się na dysk.

Antywirus avast Internet Security Business Edition analizuje i skanuje każdy mail trafiający na skrzynkę by uchronić firmę przed spamem, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem
Ochrona e-mail

Pełne zabezpieczenie skrzynki e-mail przed różnymi rodzajami ataków, m.in. spamem, fałszywymi linkami, wirusami w załącznikach i próbami kradzieży danych.

Antywirus avast Internet Security Business Edition chroni użytkownika w sieci analizując otwierane strony i linki pod kątem złośliwego oprogramowania
Osłona WWW ULEPSZONO

Monitorowanie stron www pomagające uchronić użytkownika przed wejściem na fałszywą stronę lub pobraniem wirusa podczas przeglądania Internetu.

Dobry antywirus AVAST Pro zapewnia pełną ochronę przed zainfekowanymi stronami
Kontrola stron ULEPSZONO

Bieżąca analiza stron przed ich załadowaniem, zapewniająca bezpieczeństwo surfowania nawet po nieznanych witrynach.

Ochrona prywatności, tajemnicy firmy i danych wrażliwych

Dobry antywirus AVAST Pro ma wbudowany skuteczny i wydajny skaner, który pomaga wychwytywać wszystkie zagrożenia jeszcze zanim staną się aktywne.
Skaner antywirusowy

Dobry antywirus potrafi skutecznie monitorować system i od razu reagować na zagrożenia. Taki jest właśnie AVAST Business Antivirus Pro!

Dzięki dobremu antywirusowi AVAST Pro sieć Wi-Fi jest profesjonalnie zabezpieczana przed włamaniem i przejęciem przez hakera
Kontrola Wi-Fi

Twoja firma może zostać zaatakowana również z innej strony - przez sieć Wi-Fi. Dobry antywirus AVAST nie dopuści do tego, sprawdzając bezpieczeństwo firmowej sieci na bieżąco.

Dobry antywirus AVAST Pro ma funkcję tworzenia dysku ratunkowego, który można wykorzystać w sytuacji zainfekowania komputera do przywrócenia pracy programu antywirusowego
Dysk ratunkowy

Z dobrym antywirusem AVAST Pro twoja firma jest gotowa na wszystkie ewentualności. Dysk ratunkowy pomoże ci uruchomić system w przypadku zainfekowania komputera.

Antywirus avast Internet Security Business Edition kasuje nieodwracalnie pliki, które powinny zostać definitywnie usunięte
Niszczarka plików

Chronisz dane wrażliwe i pliki prywatne? Wystarczy że skorzystasz z niszczarki w programie AVAST, a nikt nie będzie mógł ich odzyskać.

Najlepsza ochrona i komfort korzystania

Antywirus avast Internet Security Business Edition chroni przed oprogramowaniem szyfrującym dane i żądającym okupu za ich odblokowanie

Anty-ransomware

Skuteczna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem wyłudzającym okup, dzięki połączeniu w AVG Internet Security Business Edition kilku metod analizowania ataków hakerskich.

Antywirus avast Internet Security Business Edition działa w tle tak, by nie przeszkadzać użytkownikowi

Niezauważalna praca

Dyskretny i inteligentny skaner antywirusowy, który nie obciąża komputera w sytuacjach, gdy jego zasoby są potrzebne do innych zadań.

Antywirus avast Internet Security Business Edition zapewnia łatwy dostęp i zarządzanie ochroną online dzięki funkcjonalnej konsoli administracyjnej

Konsola sterująca

Zdalne zarządzanie z jednego miejsca, pozwalające instalować, aktualizować i konfigurować oprogramowanie AVG na różnych komputerach oraz w całej sieci komputerowej.

Wybierz dobre oprogramowanie antywirusowe, które wybrało tysiące firm na całym świecie

600 000

firm jest pod naszą ochroną

Ponad 5 000 000

użytkowników powierzyło swoje bezpieczeństwo programom AVAST

27

lat doświadczenia w pracy na rzecz poprawy cyber-bezpieczeństwa

AVAST Business Antivirus Pro

Boxshot Internet Security Business Edition no shadow
Ikona 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, zielona

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupuj bez ryzyka! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu pierwszych 30 dni, zwrócimy pieniądze za jego zakup.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

 

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy AVAST i AVG!

 

Chcesz kupić program AVAST i AVG? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz i pobierz kupon rabatowy. Otrzymasz 10% zniżki na zakup dowolnego programu na tej stronie

Wymagania systemowe

  • Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

System operacyjny

Windows:
Produkty AVAST Business są obsługiwane przez firmę AVAST Software s.r.o. w następujących wersjach systemu Windows: Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 — Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Produkty AVAST Business są przez cały cykl życia aplikacji obsługiwane w ramach następujących gałęzi obsługi systemu Windows 10: Current Branch (CB), Current Branch for Business (CBB) oraz Long-Term Servicing Branch (LTSB).

Mac:
Komputery z systemem macOS 10.9 (Maverick lub nowszym, które mają co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku).

Serwery:
Windows Server 2019 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2012 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2008 R2 (wersja 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack, z wyłączeniem wersji Server Core Edition)
Microsoft Exchange Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2013 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 (wersja 64-bitowa)

Uwaga dotycząca systemu operacyjnego

Obsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Server.

Aplikacja

MS SharePoint Services 3.0, MS SharePoint Server 2010 i nowsze wersje, Exchange 2016

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

Języki

Angielski, czeski, słowacki, niemiecki, francuski, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (UE), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), polski, serbski, holenderski, duński, włoski, japoński, węgierski, malajski, rosyjski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), turecki, koreański, indonezyjski, angielski (Indie)

*Najnowsza wersja programu AVG Business Edition nie obsługuje sieci odizolowanych.

Przejdź do treści Przejdź do menu