NOWOŚĆ

AVAST Business Antivirus Pro Plus

Najlepsza ochrona antywirusowa dostępna na rynku

Antywirus avast Internet Security Business Edition to idealny program do ochrony zasobów małej firmy przed wirusami, atakiem hakerów i kradzieżą danych

Zainstaluj szybko i bez problemów

Antywirus avast AntyVirus Business Edition chroni użytkownika przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Korzystaj z wyjątkowo skutecznego skanera antywirusowego

Antywirus avast AntyVirus Business Edition ma rzetelną pomoc techniczną w języku polskim

Dzwoń lub mailuj do ekspertów w razie pytań

AVAST Business Antivirus Pro Plus to dobry program antywirusowy dla firm o wysokich wymaganiach

Twoja firma musi być w 100% zabezpieczona przed cyberatakami i utratą ważnych danych? Chcesz by funkcjonowała bez przeszkód? Z dobrym antywirusem AVAST Business Antivirus Pro Plus stworzysz ochronę, której nie da rady żaden haker. AVAST kompleksowo zadba o prywatność online, ochroni ciebie i twoich pracowników przed atakami hakerskimi, a także będzie na bieżąco monitorował stan komputerów. To najlepszy program jaki możesz mieć!

Bądź online!

Antywirus avast Internet Security Business Edition monitoruje pliki by - gdy zaczną się zachowywać podejrzanie - przesłać je do analizy
Cyber capture NOWOŚĆ

Wspieraj z nami budowanie i aktualizowanie bazy wirusów. To automatyczne narzędzie potrafi rozpoznać podejrzany kod i przesłać go do analizy.

Antywirus avast Internet Security Business Edition posiada funkcję ochrony w czasie rzeczywistym i proaktywnie wykrywa zagrożenia online
Sztuczna inteligencja

Dobry antywirus nie korzysta jedynie z bazy sygnatur, ale potrafi się nauczyć które zachowania są podejrzane. Może je zablokować gdy coś zacznie się dziać.

Antywirus avast Internet Security Business Edition blokuje hakerom dostęp do komputera dzięki zaawansowanej zaporze ogniowej
Zapora ogniowa

Ochrona zaczyna się już na „wejściu” do komputera. AVAST Business Antivirus Pro Plus stawia tam strażnika, który nie wpuszcza intruzów na dysk i do sieci.

Antywirus avast Internet Security Business Edition analizuje i skanuje każdy mail trafiający na skrzynkę by uchronić firmę przed spamem, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem
Ochrona e-mail

Nie da się prowadzić biznesu bez adresu e-mail, ale to właśnie tędy trafiają do komputera wirusy. Z dobrym antywirusem można korespondować bez obaw, bo chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.

Funkcja oczyszczania przeglądarki w dobrym antywirusie AVAST Pro Plus zagwarantuje ci szybsze surfowanie po sieci
Czyszczenie przeglądarki ULEPSZONO

Możliwość szybkiego dotarcia do informacji jest bardzo ważna. AVAST oczyszcza przeglądarkę ze zbędnych plików, wtyczek i dodatków, gwarantując ci szybsze ładowanie się stron i zwiększone bezpieczeństwo korzystania.

Dobry antywirus AVAST Pro Plus zapewni ci bezpieczeństwo w Internecie, bez względu na to na jakich stronach bywasz
Kontrola stron ULEPSZONO

W pracy potrzebne są wszystkie zasoby Internetu. Z dobrym antywirusem możesz bez obaw wchodzić na różne strony, bo zablokuje on aktywną zawartość i ostrzeże cię przed fałszywkami.

Chroń prywatność i poufne dane!

Z dobrym antywirusem AVAST Pro Plus nie musisz pamiętać wszystkich haseł, bo program zrobi to za ciebie!
Menedżer haseł

Bezpieczne hasła wcale nie są proste do zapamiętania. Nie zawracaj sobie nimi głowy - zapamiętaj jedno, a resztę zostaw specjalnej aplikacji, która będzie wiedziała jak zalogować się na wybranej stronie www.

Dzięki dobremu antywirusowi AVAST Pro sieć Wi-Fi jest profesjonalnie zabezpieczana przed włamaniem i przejęciem przez hakera
Sejf na dane

Dobrze wiesz, że nie można trzymać ważnych dokumentów byle gdzie. AVAST zadba o te, które masz na twardym dysku komputera, szyfrując do nich dostęp

W dobrym programie antywirusowym AVAST Pro Plus masz wbudowany VPN, dzięki któremu twoje działania w sieci pozostają anonimowe.
Bezpieczne połączenie online - VPN

Korzystaj bez obaw z publicznych hot spotów i nie ograniczaj się do ocenzurowanego Internetu. Z dobrym antywirusem AVAST Business Antivirus Pro Plus twoje połączenie będzie szyfrowane, więc nikt nie podejrzy co robisz w sieci.

Antywirus avast Internet Security Business Edition kasuje nieodwracalnie pliki, które powinny zostać definitywnie usunięte
Niszczarka plików

Nie pozwól by ktokolwiek próbował odzyskać skasowane pliki. Dzięki niszczarce usuniesz je ze swojego twardego dysku skutecznie i na zawsze!

Jeszcze lepsza ochrona dla twojej firmy!

Dobry antywirus to taki, który chroni cię przed podglądaczami, blokując im dostęp do kamery internetowej

Ochrona kamery

Zablokuj osobom postronnym dostęp do swojej kamery internetowej i nie pozwól się podglądać. Dobry program antywirusowy będzie monitorował jej pracę, ostrzegając cię przed nieuprawnionym użyciem.

Antywirus AVAST Pro Plus ma funkcję stworzenia dysku ratunkowego, który jest niezbędny w sytuacji zainfekowania komputera

Dysk ratunkowy

Chcesz się zabezpieczyć na każdą możliwość? Dobre oprogramowanie antywirusowe AVAST umożliwi ci stworzenie dysku ratunkowego, który usunie wirusy w razie zainfekowania systemu.

AVAST Business Antivirus Pro Plus jest prostym w obsłudze programem, który łatwo obsłużysz przy pomocy intuicyjnego panelu administratora

Łatwe zarządzanie

Nie masz czasu rozgryzać zasad funkcjonowania antywirusa? W dobrym oprogramowaniu antywirusowym nie musisz tego robić, bo zarządzanie nim jest intuicyjne i banalnie proste.

Wspieramy wielu przedsiębiorców na świecie, dołącz do nich!

600 000

firm - aż tyle przedsiębiorstw chroni codziennie oprogramowanie AVAST

Ponad 5 000 000

użytkowników ma programy AVAST uruchomione na swoich komputerach (i nie tylko)

27

lat pracujemy dla ciebie, dając twojej firmie najlepszą możliwą ochronę

AVAST Business Antivirus Pro Plus

Boxshot Internet Security Business Edition no shadow
Ikona 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, zielona

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupuj bez ryzyka! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu pierwszych 30 dni, zwrócimy pieniądze za jego zakup.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

 

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem AVAST i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy AVAST i AVG!

 

Chcesz kupić program AVAST i AVG? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz i pobierz kupon rabatowy. Otrzymasz 10% zniżki na zakup dowolnego programu na tej stronie

Wymagania systemowe

  • Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

System operacyjny

Windows:
Produkty AVAST Business są obsługiwane przez firmę AVAST Software s.r.o. w następujących wersjach systemu Windows: Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 — Windows 10 Pro, Windows 10 Education i Windows 10 Enterprise. Produkty AVAST Business są przez cały cykl życia aplikacji obsługiwane w ramach następujących gałęzi obsługi systemu Windows 10: Current Branch (CB), Current Branch for Business (CBB) oraz Long-Term Servicing Branch (LTSB).

Mac:
Komputery z systemem macOS 10.9 (Maverick lub nowszym, które mają co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku).

Serwery:
Windows Server 2019 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2012 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2008 R2 (wersja 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack, z wyłączeniem wersji Server Core Edition)
Microsoft Exchange Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2013 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 (wersja 64-bitowa)

Uwaga dotycząca systemu operacyjnego

Obsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Server.

Aplikacja

MS SharePoint Services 3.0, MS SharePoint Server 2010 i nowsze wersje, Exchange 2016

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

Języki

Angielski, czeski, słowacki, niemiecki, francuski, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (UE), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), polski, serbski, holenderski, duński, włoski, japoński, węgierski, malajski, rosyjski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), turecki, koreański, indonezyjski, angielski (Indie)

*Najnowsza wersja programu AVG Business Edition nie obsługuje sieci odizolowanych.

Przejdź do treści Przejdź do menu