NOWOŚĆ

Avast Business Antivirus Pro Plus

Najlepsza ochrona antywirusowa dostępna na rynku

Kup licencję

Wersja Zarządzana w chmurze

{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
Kup licencję

Wersja Standalone

{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
Antywirus avast Internet Security Business Edition to idealny program do ochrony zasobów małej firmy przed wirusami, atakiem hakerów i kradzieżą danych

Zainstaluj szybko i bez problemów

Antywirus avast AntyVirus Business Edition chroni użytkownika przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Korzystaj z wyjątkowo skutecznego skanera antywirusowego

Antywirus avast AntyVirus Business Edition ma rzetelną pomoc techniczną w języku polskim

Dzwoń lub mailuj do ekspertów w razie pytań

Avast Business Antivirus Pro Plus to dobry program antywirusowy dla firm o wysokich wymaganiach

Twoja firma musi być w 100% zabezpieczona przed cyberatakami i utratą ważnych danych? Chcesz by funkcjonowała bez przeszkód? Z dobrym antywirusem Avast Business Antivirus Pro Plus stworzysz ochronę, której nie da rady żaden haker. Avast kompleksowo zadba o prywatność online, ochroni ciebie i twoich pracowników przed atakami hakerskimi, a także będzie na bieżąco monitorował stan komputerów. To najlepszy program jaki możesz mieć!

Bądź online!

Antywirus avast Internet Security Business Edition monitoruje pliki by - gdy zaczną się zachowywać podejrzanie - przesłać je do analizy
Cyber capture NOWOŚĆ

Wspieraj z nami budowanie i aktualizowanie bazy wirusów. To automatyczne narzędzie potrafi rozpoznać podejrzany kod i przesłać go do analizy.

Antywirus avast Internet Security Business Edition posiada funkcję ochrony w czasie rzeczywistym i proaktywnie wykrywa zagrożenia online
Sztuczna inteligencja

Dobry antywirus nie korzysta jedynie z bazy sygnatur, ale potrafi się nauczyć które zachowania są podejrzane. Może je zablokować gdy coś zacznie się dziać.

Antywirus avast Internet Security Business Edition blokuje hakerom dostęp do komputera dzięki zaawansowanej zaporze ogniowej
Zapora ogniowa

Ochrona zaczyna się już na „wejściu” do komputera. Avast Business Antivirus Pro Plus stawia tam strażnika, który nie wpuszcza intruzów na dysk i do sieci.

Antywirus avast Internet Security Business Edition analizuje i skanuje każdy mail trafiający na skrzynkę by uchronić firmę przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem
Ochrona e-mail

Nie da się prowadzić biznesu bez adresu e-mail, ale to właśnie tędy trafiają do komputera wirusy. Z dobrym antywirusem można korespondować bez obaw, bo chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.

Funkcja oczyszczania przeglądarki w dobrym antywirusie Avast Pro Plus zagwarantuje ci szybsze surfowanie po sieci
Czyszczenie przeglądarki ULEPSZONO

Możliwość szybkiego dotarcia do informacji jest bardzo ważna. Avast oczyszcza przeglądarkę ze zbędnych plików, wtyczek i dodatków, gwarantując ci szybsze ładowanie się stron i zwiększone bezpieczeństwo korzystania.

Dobry antywirus Avast Pro Plus zapewni ci bezpieczeństwo w Internecie, bez względu na to na jakich stronach bywasz
Kontrola stron ULEPSZONO

W pracy potrzebne są wszystkie zasoby Internetu. Z dobrym antywirusem możesz bez obaw wchodzić na różne strony, bo zablokuje on aktywną zawartość i ostrzeże cię przed fałszywkami.

Chroń prywatność i poufne dane!

Z dobrym antywirusem Avast Pro Plus nie musisz pamiętać wszystkich haseł, bo program zrobi to za ciebie!
Menedżer haseł

Bezpieczne hasła wcale nie są proste do zapamiętania. Nie zawracaj sobie nimi głowy - zapamiętaj jedno, a resztę zostaw specjalnej aplikacji, która będzie wiedziała jak zalogować się na wybranej stronie www.

Dzięki dobremu antywirusowi Avast Pro sieć Wi-Fi jest profesjonalnie zabezpieczana przed włamaniem i przejęciem przez hakera
Sejf na dane

Dobrze wiesz, że nie można trzymać ważnych dokumentów byle gdzie. Avast zadba o te, które masz na twardym dysku komputera, szyfrując do nich dostęp

W dobrym programie antywirusowym Avast Pro Plus masz wbudowany VPN, dzięki któremu twoje działania w sieci pozostają anonimowe.
Bezpieczne połączenie online - VPN

Korzystaj bez obaw z publicznych hot spotów i nie ograniczaj się do ocenzurowanego Internetu. Z dobrym antywirusem Avast Business Antivirus Pro Plus twoje połączenie będzie szyfrowane, więc nikt nie podejrzy co robisz w sieci.

Antywirus avast Internet Security Business Edition kasuje nieodwracalnie pliki, które powinny zostać definitywnie usunięte
Niszczarka plików

Nie pozwól by ktokolwiek próbował odzyskać skasowane pliki. Dzięki niszczarce usuniesz je ze swojego twardego dysku skutecznie i na zawsze!

Jeszcze lepsza ochrona dla twojej firmy!

Dobry antywirus to taki, który chroni cię przed podglądaczami, blokując im dostęp do kamery internetowej

Ochrona kamery

Zablokuj osobom postronnym dostęp do swojej kamery internetowej i nie pozwól się podglądać. Dobry program antywirusowy będzie monitorował jej pracę, ostrzegając cię przed nieuprawnionym użyciem.

Antywirus Avast Pro Plus ma funkcję stworzenia dysku ratunkowego, który jest niezbędny w sytuacji zainfekowania komputera

Dysk ratunkowy

Chcesz się zabezpieczyć na każdą możliwość? Dobre oprogramowanie antywirusowe Avast umożliwi ci stworzenie dysku ratunkowego, który usunie wirusy w razie zainfekowania systemu.

Avast Business Antivirus Pro Plus jest prostym w obsłudze programem, który łatwo obsłużysz przy pomocy intuicyjnego panelu administratora

Łatwe zarządzanie

Nie masz czasu rozgryzać zasad funkcjonowania antywirusa? W dobrym oprogramowaniu antywirusowym nie musisz tego robić, bo zarządzanie nim jest intuicyjne i banalnie proste.

Wspieramy wielu przedsiębiorców na świecie, dołącz do nich!

600 000

firm - aż tyle przedsiębiorstw chroni codziennie oprogramowanie Avast

Ponad 5 000 000

użytkowników ma programy Avast uruchomione na swoich komputerach (i nie tylko)

27

lat pracujemy dla ciebie, dając twojej firmie najlepszą możliwą ochronę

Avast Business Antivirus Pro Plus

Boxshot Internet Security Business Edition no shadow
Kup licencję

Wersja Zarządzana w chmurze

{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
Kup licencję

Wersja Standalone

{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT
Ikona 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, zielona

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupuj bez ryzyka! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu pierwszych 30 dni, zwrócimy pieniądze za jego zakup.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Do jakich firm przeznaczony jest antywirus Avast Business Antivirus Pro Plus?
Avast Business Antivirus jest doskonałym wyborem dla właścicieli średnich firm i dużych korporacji. Gwarantuje kompleksową ochronę na którą składa się antywirus oraz szereg dodatkowych zabezpieczeń. Należą do nich m.in. ochrona przeglądarki internetowej, ochrona danych i serwerów oraz ochrona VPN. Program stanowi zaawansowane zabezpieczenie firmowych komputerów.
Dlaczego antywirus Avast jest dobrą ochroną firmowych komputerów?
Oprogramowanie Avast przeznaczone dla biznesu stanowi kompleksową ochronę, ponieważ oprócz skutecznego antywirusa posiada szereg dodatkowych funkcji. Produkty dedykowane firmom dynamicznie się rozwijają, poszerzając ofertę o nowe, lepsze narzędzia. Obecnie z antywirusów AVG i Avast korzysta ponad 400 milionów osób na świecie. Są również najchętniej wybieranym zabezpieczeniem komputerów w Polsce. Rosnąca popularność jest najlepszą rekomendacją.
Czy ten antywirus jest dobrym wyborem dla freelancera lub właściciela małej firmy?
Avast Business Antivirus Pro Plus jest przeznaczony dla średnich i dużych firm. Z kolei dla jednoosobowych działalności oraz małych firm najlepszym wyborem będzie Avast Antivirus Business.
Czy ten antywirus zawiera ochronę serwera poczty?
Tak, w skład pakietu wchodzi ochrona serwera poczty, dzięki której możesz spokojnie korespondować mailowo z kontrahentami i klientami.
Czy program posiada konsolę administracyjną?
Tak, program posiada konsolę administracyjną, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze oraz nie wymaga technicznej wiedzy.
Jeśli kupię nowy komputer lub wymienię sprzęt, czy licencja będzie dalej ważna?
Tak, licencja nie straci ważności ponieważ nie jest przypisana do konkretnego urządzenia, tylko do stanowiska komputerowego. Jeśli kupisz nowy sprzęt, możesz ją na nim zainstalować, używając starego kodu. W razie problemów pomoże Ci nasza dedykowana pomoc techniczna. Pamiętaj, że program antywirusowy działa zawsze do końca licencji.
Czy ten antywirus chroni przed wszystkim rodzajami zagrożeń?
Zdecydowanie tak. Oprogramowanie zapewnia ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń: wirusami, robakami czy trojanami. Jest na bieżąco aktualizowane o nowe bazy zagrożeń zbierane z całego świata. Laboratorium Avast nieprzerwanie analizuje i sprawdza próbki podejrzanych programów, dzięki czemu skutecznie chroni Twój komputer.
Jakie dodatkowe funkcje ochrony posiada program?
Oprogramowanie Avast Antivirus Business Pro Plus - poza skutecznym skanerem antywirusowym - posiada szereg unikalnych opcji, zapewniających bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach. Należą do nich: ochrona przeglądarek internetowych, ochrona poczty e-mail i serwera, kontrola sieci Wi-Fi, sejf haseł, niszczarka plików lub szyfrowanie połączeń w postaci ochrony VPN. Najwyższej klasy zabezpieczenia zdecydowanie wyróżniają produkt na tle konkurencji.
Jak ten antywirus wpływa na pracę urządzeń?
Avast pracuje niezauważalnie w tle, minimalnie korzysta z zasobów pamięci, nie przeszkadza Ci w pracy czy grach niepotrzebnymi alertami, większa część funkcji ochronny działa automatycznie i nie wymaga Twojej reakcji. Antywirus solidnie robi to co do niego zależy – chroni Cię, byś mógł spokojnie pracować.
Co jeżeli zgubię / zapomnę kod instalacyjny?
Spokojnie! Kod będzie zawsze na Twoim e-mailu, na którym było złożone zamówienie. A jeżeli nie będzie się dało go odnaleźć – znajdziemy go w naszej bazie i dostarczymy Ci, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Co jeżeli program mi się nie spodoba?
Możesz go przez 30 dni oddać bez podania przyczyny, do 7 dni przelejemy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto. Ważne – zakup musi być dokonany na jednej z naszych stron (avg.pl i avtrade.pl), nie obsługujemy w ten sposób transakcji dokonanych bezpośrednio u producenta (na innych stronach lub poprzez program).
Nie radzę sobie z komputerem, czy dam sobie radę z instalacją i obsługą programu?
Najlepszą cechą produktów Avast wymienianą przez klientów jest prostota instalacji. Program praktycznie instaluje się sam – nie musisz nic robić, ani ustawiać. Wystarczy go „odpalić”. Jednakże, gdyby na tym etapie pojawiły się jakieś niewielkie problemy – możesz skorzystać z naszej darmowej pomocy technicznej po polsku. To bardzo ważne! Jako oficjalny, polski dystrybutor Avast mamy dedykowany dział pomocy technicznej, z polskimi pracownikami – a to bardzo ważne, bo wiele firm antywirusowych obecnie odsyła klientów do pomocy technicznej na stronach lub do pomocy technicznej przez formularze po angielsku.
Czy program jest prosty w obsłudze?
Program jest banalnie prosty w obsłudze – po instalacji cały pakiet ochronny jest domyślnie włączony, najważniejsze opcje błyskawicznie przestawisz za pomocą jednego kliknięcia. A jeżeli chcesz „wejść” w detale – masz możliwość bardzo szczegółowego personalizowania ustawień.
Czy jest dostępna pomoc techniczna po polsku z prawdziwym pracownikiem, z którym można porozmawiać?
Tak, dlatego właśnie warto kupić program u nas. Oferujemy pomoc techniczną za darmo dla wszystkich naszych klientów. Jako polski dystrybutor Avast posiadamy własne centrum pomocy technicznej, z polskimi pracownikami, którzy w zależności od potrzeb skontaktują się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo. Mogą się za pomocą programu do zdalnego połączenia zalogować na Twój komputer, by na nim bezpośrednio sprawdzić wszystkie ustawienia.
Nie mam czasu na instalację, czy ktoś to może zrobić za mnie?
Tak, posiadamy opcję zdalnej instalacji. Wtedy pracownik naszej pomocy technicznej loguje się na Twoim komputerze i sam przeprowadza dodatkowo cały proces. Przy zakupie programu dodaj taką opcję do koszyka – masz wtedy dodatkowy rabat w wysokości 50%.
Dlaczego w oknie ceny jest już od razu dodany rabat?
Jako oficjalny polski dystrybutor Avast mamy dostęp do specjalnych rabatów, więc możemy od razu obniżyć cenę.
Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / Avast?
Bo nasze produkty oprócz najlepszej ochrony antywirusowej posiadają dodatkowo wiele funkcji, których brakuje w innych programach. Do tego cały czas poszerzamy ofertę innych programów: przyspieszających, optymalizujących, zabezpieczających i szyfrujących.
Z oprogramowania AVG i Avast korzysta obecnie ponad 400 milionów osób na całym świecie. To również najchętniej wybierane oprogramowanie antywirusowe w Polsce.
Jak długo będę czekał na otrzymanie produktu po zakupie?
Jeżeli wybierzesz opcję płatności błyskawicznej PayU – oprogramowanie od razu znajdzie się na Twoim e-mailu. Jeżeli wybierzesz opcję płatności przelewem – program zostanie wysłany po zaksięgowaniu przelewu – zwykle dzieje się to następnego dnia.
Dlaczego warto kupić właśnie na tej stronie?
Z kilku względów. Jesteśmy polską firmą, działającą w Polsce, z polskimi pracownikami. U nas kupujesz oryginalne oprogramowanie. Masz pewność jego działania i najnowszej wersji. Program otrzymujesz bezzwłocznie po zakupie – w przypadku firm zagranicznych, często trzeba czekać do 14 dni na zrealizowanie zamówienia gdy płacisz przelewem. Posiadamy polską pomoc techniczną, z polskimi pracownikami, którzy skontaktują się z Tobą telefonicznie, e-mailowo lub zdalnie połączą się z Twoim komputerem. Inne firmy często odsyłają do pomocy na stronie www lub udzielają pomocy technicznej wyłącznie po angielsku. Posiadamy specjalne rabaty dystrybutorskie na stronie. Otrzymujesz polską fakturę VAT. Masz możliwość zwrotu programu do 30 dni po zakupie bez podania przyczyny – pieniądze oddamy Ci na wskazane przez Ciebie konto.
Co jeżeli kupię nowy lub zmienię komputer, czy licencja dalej będzie ważna?
Tak. Licencja nie jest przypisywana do konkretnego komputera, a do stanowiska komputerowego. Jeżeli chcesz ją przenieść i zainstalować na innym komputerze – możesz to zrobić. Nasza dedykowana polska pomoc techniczna Ci w tym pomoże.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

 

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy Avast i AVG!

 

Chcesz kupić program Avast i AVG? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz i pobierz kupon rabatowy. Otrzymasz 10% zniżki na zakup dowolnego programu na tej stronie

Wymagania systemowe

  • Procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 z obsługą instrukcji SSE2, co najmniej 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku.

System operacyjny

Windows:
Produkty Avast Business są obsługiwane przez firmę Avast Software s.r.o. w następujących wersjach systemu Windows: Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 11, 10 — Windows 11, 10 Pro, Windows 11, 10 Education i Windows 11, 10 Enterprise. Produkty Avast Business są przez cały cykl życia aplikacji obsługiwane w ramach następujących gałęzi obsługi systemu Windows 10: Current Branch (CB), Current Branch for Business (CBB) oraz Long-Term Servicing Branch (LTSB).

Mac:
Komputery z systemem macOS 10.9 (Maverick lub nowszym, które mają co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku).

Serwery:
Windows Server 2019 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2012 (wersja 64-bitowa)
Windows Server 2008 R2 (wersja 64-bitowa z najnowszym dodatkiem Service Pack, z wyłączeniem wersji Server Core Edition)
Microsoft Exchange Server 2016 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2013 (wersja 64-bitowa)
Microsoft Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2 (wersja 64-bitowa)

Uwaga dotycząca systemu operacyjnego

Obsługiwane są tylko 64-bitowe wersje systemów operacyjnych Windows Server.

Aplikacja

MS SharePoint Services 3.0, MS SharePoint Server 2010 i nowsze wersje, Exchange 2016

Przeglądarki internetowe

Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

Języki

Angielski, czeski, słowacki, niemiecki, francuski, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (UE), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), polski, serbski, holenderski, duński, włoski, japoński, węgierski, malajski, rosyjski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), turecki, koreański, indonezyjski, angielski (Indie)

*Najnowsza wersja programu AVG Business Edition nie obsługuje sieci odizolowanych.

Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności