Avast Cleanup Premium

Szybki komputer i dużo miejsca na dysku dzięki jednemu programowi!

90,52 zł 113,15 zł

Dla jednego komputera PC

Posprzątaj swój komputer

Czy wiesz, że w trakcie korzystania z komputera zbiera się na nim mnóstwo „śmieci”? To m.in. stare pliki po instalacji, podwójnie zapisane dane, zbędne wpisy w rejestrze systemu. Teraz możesz się ich pozbyć z pomocą Avast Cleanup Premium - programu do oczyszczania komputera.

Co zyskasz?

Avast Cleanup Premium usunie niepotrzebne pliki i programy z Twojego komputera, by znów działał jak w kilka dni po zakupie

Zoptymalizuj swój sprzęt by działał jak nowy!

Nie wiesz jak bezpiecznie wyrzucić stare pliki? Chcesz pozbyć się niepotrzebnych programów, ale nie umiesz ich odinstalować? Avast Cleanup Premium pomoże ci posprzątać w komputerze. Zainstaluj go i uruchom, a Avast zeskanuje komputer, znajdzie wszystkie problemy z wydajnością i naprawi je tak, by wszystko nadal działało jak należy. Efekt? Szybki komputer, szybsze ładowanie się programów i systemu!

Jak Avast Cleanup Premium przyspiesza komputer?

Avast działa na trzech płaszczyznach, co daje najlepsze efekty:

Niektóre programy to prawdziwi pożeracze zasobów! Wyeliminuj je!

Avast Cleanup Premium skanuje na bieżąco wszystkie procesy w komputerze, by sprawdzić które aplikacje zużywają najwięcej zasobów. Z wielu tych programów nie korzystasz, a one nadal działają w tle, spowalniając twój komputer. Avast wprowadza je w stan uśpienia, dając ci szybsze działanie komputera i więcej zasobów do wykorzystania na bieżące operacje.

Usypiasz programy

Zbędne aplikacje przestają działać w tle

Aktywizujesz je gdy trzeba

Gdy potrzebujesz skorzystać z uśpionego programu, Avast natychmiast go uruchomi

Hibernujesz zbędne aplikacje

Po zakończeniu pracy z programem możesz go zahibernować, by nie zużywał zasobów

Dzięki Avast Cleanup Premium możesz zahibernować dowolną liczbę programów. Korzyści? Nie będą zużywały zasobów, ale zawsze będziesz je mieć pod ręką gdy trzeba!

Avast - najlepszy czyściciel twojego komputera

Avast Cleanup Premium wyszukuje i wyłącza programy o niskiej reputacji i takie, które pożerają bardzo dużo zasobów
Pożegnaj preinstalowane programy

Każdy nowy komputer ma preinstalowane programy w wersjach demo i testowych, paski narzędzi i wiele innych (zbędnych!) aplikacji. Możesz się ich pozbyć jednym kliknięciem z Avast Cleanup Premium!

Kwarantanna dla nieznanych aplikacji

Jeżeli nie znasz programu, łatwo sprawdzisz czy jest konieczny dla pracy systemu. Wystarczy go wrzucić do kwarantanny. Jeśli okaże się zbędny - usuniesz go; jeśli nie - przywrócisz go na swoje miejsce.

Dodatkowe megabajty miejsca na dysku

Avast Cleanup Premium potrafi również rozpoznać i zlokalizować niepotrzebne dane. Wyszukuje stare wpisy w rejestrze, podwójnie zapisane pliki i pozostałości po instalacji i deinstalacji programów. Wszystkie zajmują miejsce na dysku, więc z Avastem możesz się ich szybko i skutecznie pozbyć.

Myślisz że już wszystko posprzątane? Jesteś w błędzie! Nowe pliki - śmieci tworzą się codziennie: gdy przeglądasz Internet, ściągasz dane lub pocztę. Jednorazowe porządki nie wystarczą!

Avast Cleanup Premium potrafi optymalizować komputer pod kątem wydajności i usuwać najczęstsze przyczyny awarii

Podkręć system by działał na 100%

Avast Cleanup Premium pomoże ci również zoptymalizować pracę systemu Windows. Błędy w rejestrze, uszkodzone wpisy, niska wydajność i ciągłe awarie to problemy o których możesz już zapomnieć! Z Avastem dasz im radę.

Kliknij raz i zapomnij o problemach!

Wystarczy jedno kliknięcie by wszystkie kluczowe obszary zostały zeskanowane i naprawione. Prawda, że to proste?

Poznaj nasze najlepsze narzędzie do czyszczenia i optymalizacji komputera

Mnóstwo użytecznych funkcji, bez których nie możesz się obejść!

Hibernowanie programów

Po co mają cały czas działać jak można je uśpić?

Pożegnanie ze skrótami

Czas wreszcie usunąć nie tylko program, ale też skróty prowadzące donikąd

Intuicyjna obsługa

Im prostszy panel sterowania tym lepiej

Dla każdego komputera

Skanowanie ponad 200 programów i 25 różnych przeglądarek

Optymalizacja rejestru

Nareszcie Windows przestanie się zawieszać

Optymalizacja przeglądarki

Pożegnaj niepotrzebne pliki tymczasowe, paski narzędzi i inne śmieci

Wygodna konsola

Możesz wszystko zaprogramować i zoptymalizować w jednym miejscu

Dodatkowe możliwości

Odzyskaj zasoby, które były marnowane i korzystaj z nich na co dzień

Avast jest najlepszy - potwierdzają to nasze testy

Statystyki mówią same za siebie - Avast naprawdę poprawia wydajność komputera, zwiększa jego możliwości i optymalizuje pracę. Zobacz w liczbach jak działa!

75%

urządzeń uruchamiało się szybciej*

139s

34s

67GB

plików okazało się zbędnych*

0MB

68,667MB

90%

o tyle wzrosła żywotność baterii*

92m

175m

* Nasze wyniki laboratoryjne mają wyłącznie charakter poglądowy. Użytkownicy mogą uzyskać inne wyniki.

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Dlaczego warto wybrać Avast Cleanup Premium?
Avast Cleanup Premium jest najlepszym na rynku programem do optymalizacji komputera. Przyspiesza jego pracę, aktualizuje aplikacje i rozwiąże wiele irytujących problemów. Zawiera szereg funkcji które doskonale sprawdzą się zarówno na nowym, jak i na starym sprzęcie. Jest najlepszym na rynku programem do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera. Posiada szereg narzędzi, które odświeżą każdy sprzęt. Oczyszczą system, zaktualizują aplikacje oraz rozwiążą wiele irytujących problemów.
Co oznacza licencja na 10 stanowisk?
Licencja programu nie jest przypisana do jednego stanowiska komputerowego. Można zainstalować ją na 10 różnych urządzeniach i dowolnie konfigurować, np:
  • na 10 komputerach
  • na 6 komputerach i 4 smartfonach
  • na 3 komputerach, 4 smartfonach i 3 tabletach
Jeśli w trakcie użytkowania programu wymienisz sprzęt (np. stary komputer na nowy), możesz bez problemu przeinstalować program.
Jak działają funkcje przyspieszające komputer?
Funkcje Avast Cleanup Premium umożliwiają pełną optymalizację pracy komputera, dzięki której będzie działał szybciej i wydajniej. Możesz m.in ustawić przyspieszanie ładowania systemu, usuwanie zbędnych plików, usuwanie pozostałości po przeglądaniu Internetu i plików cookie, wyłączanie spowalniających programów w tle, odinstalowanie nieużywanych programów czy przyspieszanie działanie ważnych aplikacji. Opcji jest wiele więcej. Będziesz szybko i sprawnie zarządzać programami i ustawieniami.
Na ilu komputerach mogę zainstalować ten program?
Program możesz zakupić na 1, 3 lub 10 stanowisk. Zatem liczba instalacji zależy od wariantu który wybierzesz. Przy kupnie większej liczby licencji cena za jedno stanowisko wychodzi taniej. Wszystkie opcje dostępne są na okres roku i dwóch lat.
Co jeżeli kupię nowy lub zmienię komputer, czy licencja dalej będzie ważna?
Tak, licencja będzie dalej ważna ponieważ nie jest przypisywana konkretnego urządzenia tylko do stanowiska komputerowego. W przypadku problemów z przeniesieniem na inny sprzęt możesz skorzystać z naszej dedykowanej pomocy technicznej.
Czy ten program to antywirus?
Program nie zapewnia ochrony antywirusowej. Służy tylko do przyspieszania oraz optymalizacji pracy komputerów i urządzeń mobilnych.
A co jeżeli potrzebowałbym antywirus w pakiecie?
Dla większej ilości urządzeń polecamy AVAST Ultimate, który oprócz ochrony antywirusowej zawiera wszystkie narzędzia AVAST Cleanup Premium dla komputerów i smartfonów. Program dostępny jest z licencją do 10 urządzeń
Czy ten program mogę zainstalować też na smartfonie i tablecie?
Tak, program możesz zainstalować na urządzeniach mobilnych z system Android.
Chcę przyspieszyć więcej urządzeń w domu – w tym smartfony, tablety i dodatkowe komputery – czy ten program to dobry wybór?
Avast Cleanup Premium jest dobrym wyborem ponieważ przyspiesza pracę komputerów i urządzeń mobilnych, a licencja dostępna jest aż do 10 stanowisk. Jeśli chcesz mieć również antywirusa wybierz AVAST Ultimate. To nasz najlepszy program, ponieważ zawiera pakiet funkcji ochronnych oraz zabezpieczenie VPN.
Czy program mogę zainstalować na smartfonie i tablecie?.
Oczywiście, że tak. W ramach jednej licencji program można zainstalować jednocześnie na komputerach stacjonarnych, laptopach oraz na urządzeniach mobilnych jak smartfon i tablet. Duża zaletą produktu jest uniwersalność. Użytkownicy bardzo to doceniają. Program współpracuje z systemem Windows, macOS oraz Android.
Co jeżeli zapomnę/zgubię kod instalacyjny?
Przede wszystkim zachowaj spokój. Kod instalacyjny znajduje się na Twojej skrzynce mailowej, a konkretnie w wiadomości ze złożonym zamówieniem. Jeśli nie możesz jej znaleźć, poinformuj nas. Odnajdziemy go w naszej bazie i prześlemy ponownie.
Czy mogę zainstalować program na urządzeniach członków rodziny lub znajomych?
Oczywiście jest taka możliwość. Program w wersji Multidevice można zainstalować na 10 dowolnych urządzeniach.
Nie radzę sobie z komputerem, czy dam radę z instalacją programu?
Program w zasadzie instaluje się sam, wystarczy włączyć komputer. Jeśli jednak pojawią się problemy, możesz skorzystać z naszej darmowej pomocy technicznej. To niezwykle ważne, ponieważ jako oficjalny dystrybutor AVAST w Polsce posiadamy dedykowany dział techniczny w rodzimym języku. Nie będziesz musiał szukać pomocy na anglojęzycznych stronach internetowych.
Czy program jest prosty w obsłudze?
Tak, program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Po zainstalowaniu antywirus jest domyślnie włączony i pracuje w tle. Jeśli chcesz dokonać zmian w opcjach głównych, zrobisz to za pomocą jednego kliknięcia. Możesz również wejść w szczegółowe ustawienia i spersonalizować je zgodnie z upodobaniami.
Co jeżeli program nie spełni moich oczekiwań?
Masz 30 dni na dokonanie zwrotu bez podania przyczyny. To wystarczający czas na przetestowanie i ocenę działania programu. Jest jednak warunek: musi być zakupiony na jednej z naszych stron (avg.pl i avtrade.pl). Nie obsługujemy zwrotów w przypadku zakupu bezpośrednio u producenta lub na innych stronach internetowych. Pieniądze przelewamy na wskazany numer konta do 7 dni roboczych.
Czy dostępna jest pomoc techniczna poprzez bezpośredni kontakt z pracownikiem mówiącym po polsku?
Tak, jest dostępna pomoc specjalisty w języku polskim. Jako polski dystrybutor AVAST posiadamy własne centrum wsparcia technicznego z polskimi pracownikami. W razie potrzeby możesz skontaktować się z nimi telefonicznie lub e-mailowo. Technicy mogą także zalogować się na Twoim komputerze za pomocą programu do zdalnego połączenia i bezpośrednio sprawdzić wszystkie ustawienia. Pomoc techniczna jest darmowa.
Czy ktoś może wykonać instalację za mnie?
Oczywiście jest taka możliwość, ponieważ oferujemy opcję zdalnej instalacji. Pracownik wsparcia technicznego może zalogować się na Twoim komputerze i przeprowadzić cały proces. Ważne! Pamiętaj aby przy zakupie programu dodać tę opcję do koszyka. Dzięki temu zyskasz dodatkowy rabat w wysokości 50%.
Dlaczego do ceny za program jest od razu dodany rabat?
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem AVAST w Polsce, więc możemy naliczyć rabat od razu. Dzięki temu zakupy przebiegają szybko i sprawnie.
Dlaczego warto wybrać oprogramowanie AVG / AVAST?
AVG i AVAST są najczęściej wybieranym oprogramowaniem antywirusowym w Polsce, zaś na świecie korzysta z nich ponad 400 milionów osób. Na ich dużą popularność wpływa solidność i skuteczność. Poza najlepszą ochroną antywirusową posiadają wiele dodatkowych funkcji, których brakuje w innych programach. Ponadto nieustannie poszerzamy ofertę programów optymalizujących, zabezpieczających, szyfrujących i przyspieszających.
Jak długo będę czekać na produkt po zakupie?
Transakcje przebiegają bardzo szybko. W przypadku błyskawicznej opcji płatności PayU program od razu znajdzie się na Twojej skrzynce e-mailowej. W przypadku płatności przelewem program zostanie wysłany od razu po jej zaksięgowaniu - zazwyczaj następnego dnia.
Dlaczego warto kupić program na naszej stronie?
Z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze jesteśmy polską firma i możesz mieć pewność, że kupujesz najnowszą wersję oryginalnego oprogramowania. Otrzymujesz go od razu po zakupie, z polską fakturą VAT oraz specjalnymi rabatami dystrybutorskimi. W przypadku firm zagranicznych na realizację zamówienia trzeba czekać zdecydowanie dłużej, często do dwóch tygodni. Dodatkowo u nas masz możliwość zwrotu programu do 30 dni po zakupie bez podania przyczyny. Po drugie nasza pomoc techniczna to polscy pracownicy, z którymi możesz kontaktować się telefonicznie, e-mailowo lub przed zdalne połączenie z komputerem. Nie musisz szukać pomocy na anglojęzycznego stronach internetowych. Kupując na naszej stronie zawierasz bezpieczną i korzystną transakcję.

Wymagania systemowe

Logo systemu Windows
Ikona Apple
Ikona systemu Android

Do działania aplikacji niezbędny jest dostęp do usług Google Play

Ikona systemu Android

Języki

W przypadku systemu Windows: angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, francuski, hiszpański, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rosyjski, serbski, słowacki, turecki, węgierski i włoski.

Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności