Dlaczego Avast SecureLine VPN jest ci niezbędny?

ikona funkcji: skuteczne zabezpieczenia

Zapewnia bezpieczeństwo w Internecie

Wszystko co robisz online jest dodatkowo szyfrowane, co uniemożliwia podglądanie haseł, zbieranie prywatnych informacji i historii odwiedzanych stron.

ikona funkcji: prywatne przeglądanie sieci

Chroni twoją tożsamość

Każde hasło i login jaki wpisujesz w sieci jest szyfrowany z wykorzystaniem standardów używanych przez wojsko - nikt nie może go zobaczyć.

ikona funkcji: nieograniczony dostęp

Przeciwdziała cenzurowaniu Internetu

Możliwość wyboru lokalizacji podczas łączenia się z siecią pozwala na wyłączenie cenzury stron i korzystanie z nich na równych prawach z innymi.

Avast SecureLine VPN - prosty w obsłudze i skuteczny sposób na ochronę siebie online

Intuicyjny panel sterowania

Jednym kliknięciem łączysz się ze światem w sposób bezpieczny i kontrolowany

Pełne bezpieczeństwo online

Twój komputer jest chroniony podczas korzystania z publicznych sieci i hot-spotów na najwyższym poziomie - z podobnych rozwiązań korzystają instytucje państwowe i wojsko

Dowolna lokalizacja

Możesz się zalogować jako mieszkaniec jednego z prawie 50 miast na świecie by korzystać z sieci bez ograniczeń regionalnych

Szybkość połączenia

Nasze serwery są przygotowane na duże obciążenia, co pozwala korzystać z Internetu bez opóźnień i zawieszeń

Pełna anonimowość

Szyfrowanie zapewnia ci anonimowość w sieci, a Avast SecureLine VPN nie zbiera żadnych informacji o swoich użytkownikach

Jak działa Avast SecureLine VPN - krok po kroku

Wyszukaj sieć, z którą chcesz się połączyć

Uruchom Avast SecureLine VPN, wprowadź ustawienia

Poczekaj na uruchomienie VPN i surfuj bez ujawniania swoich danych, IP i lokalizacji

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Dlaczego warto kupić właśnie Avast SecueLine VPN?
To jeden z najlepszych programów VPN, pozwalający szyfrować aktywność użytkownika w Internecie. Jego zaletami jest skuteczność oraz prostota obsługi, instalacji i konfiguracji. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a ta sama wersja działa na komputerach i na urządzeniach mobilnych - tabletach oraz smartfonach.
Jak rozumieć, że licencja jest do 10 urządzeń?
Oznacza to, że Avast SecureLine VPN można zainstalować legalnie aż 10 razy. Dzięki takiej licencji możesz korzystać z niego np. na dwóch komputerach, dwóch smartfonach i jednym tablecie. Możesz też zainstalować go jedynie na komputerze. Co ważne, program nie jest przypisany do urządzenia, więc jak wymienisz telefon, to na nowym też będzie działał! Jedyny warunek to maksymalnie 10 instalacji jednocześnie.
Czy Avast SecureLine VPN można zainstalować również na innych urządzeniach (smartfonie, tablecie)?
Tak, ten program jest kompatybilny z komputerami (stacjonarnymi i laptopami) oraz z urządzeniami mobilnymi.
Czy Avast SecureLine VPN jest programem antywirusowym?
Nie, to program, który pozwala chronić prywatność użytkownika online. Nie chroni przed wirusami.
Jakie funkcje ma Avast SecureLine VPN?
Najważniejsze funkcje Avast SecureLine VPN to szyfrowanie danych wysyłanych i odbieranych z sieci (nikt nie będzie wiedzieć co tam robisz), ochrona użytkownika w publicznych sieciach (np. przy korzystaniu z sieci hotelowej lub hot spotów) oraz ukrywanie lokalizacji użytkownika (dzięki wyborowi adresu IP po którym rozpoznawany jest komputer).
Nie mam antywirusa, czy Avast SecureLine VPN mi wystarczy do ochrony?
Niestety nie. Zalecamy dokupienie któregoś z programów antywirusowych Avast. Zobacz ofertę przygotowaną dla ciebie wybierając rodzaj licencji (dla domu, małej firmy lub biura) i ilość urządzeń, które chcesz chronić.
Zapomniałem kodu instalacyjnego, co robić?
Znajdź maila, którego wysłaliśmy do ciebie po zakupie programu - w nim znajdziesz kod aktywacyjny. Jeżeli go nie masz, napisz do nas. Wszystkie kody są w naszej bazie, wyślemy ci go jeszcze raz.
Czy mogę podzielić się tym programem z rodziną lub znajomymi?
Tak, jedyny warunek to maksymalnie 10 instalacji naraz.
Czy instalacja programu wymaga specjalistycznej wiedzy?
Programy Avast charakteryzują się tym, że są proste w obsłudze. Tak samo jest z Avast SecureLine VPN - wystarczy włączyć instalację, która krok po kroku poprowadzi cię przez cały proces. Jeżeli będziesz mieć pytania lub wątpliwości zawsze możesz się skontaktować z naszą pomocą techniczną i pogadać po polsku z konsultantem (nie z maszyną). Nie każdy dystrybutor Avast ci to zaoferuje!
Czy łatwo obsługiwać Avast SecureLine VPN?
Tak. Nie musisz być specjalistą od komputerów by z niego korzystać. Włączenie programu to dosłownie trzy kliknięcia.
Avast SecureLine VPN mi się nie podoba, co mogę zrobić?
Masz 30 dni na testowanie programu. W tym czasie możesz go zwrócić bez podania przyczyny, a my przelejemy ci pieniądze na konto (do 7 dni). Pamiętaj, że ta oferta dotyczy tylko zakupów dokonanych na naszych stronach: avtrade.pl i avg.pl!
Chcę skorzystać z pomocy technicznej i porozmawiać z konsultantem, najlepiej po polsku. Czy jest to możliwe?
Tak, mamy centrum wsparcia technicznego dla naszych klientów. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać maila. Skontaktuje się z tobą konsultant, z którym porozmawiasz o problemie - po polsku, na miejscu, bez odsyłania na angielskie strony producenta. Wsparcie jest oczywiście darmowe. To jedna z przyczyn dlaczego warto kupić u nas: w razie problemów z konfiguracją czy instalacją będzie miał ci kto pomóc!
Czy można zlecić zdalną instalację Avast SecureLine VPN na komputerze?
Tak, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym pracownikiem i poprosić o zdalną instalację programu na twoim urządzeniu. Jeżeli wybierzesz tę usługę podczas zakupu Avast SecureLine VPN, wówczas damy ci 50% zniżki!
Przy cenie znajduje się rabat, dlaczego?
To prezent dla naszych klientów. Dzięki temu, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mamy możliwość obniżenia ceny już na dzień dobry.
Jakie zalety ma oprogramowanie AVG / AVAST?
Przede wszystkim jest skuteczne i wydajne, co potwierdza ilość instalacji. Na świecie programów AVG i AVAST używa łącznie 400 milionów ludzi. To także jeden z najpopularniejszych wyborów w Polsce. Każdy z oferowanych przez nas programów jest przemyślany i wielokrotnie przetestowany. Aplikacje mają wiele ciekawych funkcji, a oferta cały czas jest rozbudowywana (m.in. o aplikacje do czyszczenia i przyspieszania komputera oraz smartfona, menedżery haseł i pakiety antywirusowe).
Ile trzeba czekać po zakupie na realizację zamówienia?
Zamówienie otrzymasz po wpłynięciu wpłaty na nasze konto. Przy płatności PayU - od razu; przy płatności tradycyjnym przelewem - po zaksięgowaniu wpłaty (zazwyczaj następnego dnia roboczego). Firmy zagraniczne realizują zamówienie do 14 dni, dlatego warto kupić u polskiego dystrybutora - u nas.
Jakie profity będę mieć, gdy kupię na tej stronie?
Przede wszystkim będziesz mieć gwarancję legalności i kompatybilności programu - oferujemy najnowsze wersje i jesteśmy oficjalnym dystrybutorem AVG i AVAST w Polsce. Zapewnimy ci również usługi dodatkowe, takie jak: pomoc techniczną po polsku (nie odeślemy cię do strony producenta, gdzie wszystko jest po angielsku), wsparcie techniczne podczas instalacji oraz gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy (30 dni na testowanie). Realizacja zamówienia u nas jest natychmiastowa (przy opcji płatności PayU) - nie czekasz 14 dni na dostarczenie kodu aktywacyjnego (jak u niektórych zagranicznych dystrybutorów). Wspieraj polskie firmy - kup u nas!

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

 

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy Avast i AVG!

 

Chcesz kupić program Avast i AVG? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz i pobierz kupon rabatowy. Otrzymasz 10% zniżki na zakup dowolnego programu na tej stronie

Zadbaj o ochronę swojej tożsamości

Aktywuj subskrypcję na wiele urządzeń po darmowym okresie próbnym na 1 urządzenie lub kup oprogramowanie już teraz i używaj go na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie.

Kup licencję
{{item.price}} z VAT
Cena bez rabatu: {{item.prevprice}} z VAT

Wymagania systemowe

Logo systemu Windows

Kompatybilny z Windows 11, 10, 8, 7 SP1 lub nowszym

Ikona Apple

Komputer Mac z systemem macOS 10.12 (Sierra) lub nowszym.

Ikona systemu Android

Urządzenie z systemem Google Android 6.0 (lub nowszym) oraz dostęp do usług Google Play

Ikona systemu Android

iPhone lub iPad z systemem iOS w wersji 12.0 lub nowszej.

Przejdź do treści Przejdź do menu
Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności