55% RABATU

NAJLEPSZY PROGRAM AVG

AVG ULTIMATE – BEZ LIMITU STANOWISK

 

AVG Ultimate to najlepszy program od AVG. W jednym miejscu masz dostęp do ponad 80 niesamowitych narzędzi. Jest banalnie prosta w obsłudze. To najchętniej wybierany produkt AVG, z unikalnymi funkcjami. Aplikacja łączy wszystkie funkcje, aż 4 różnych programów. Zapewnia najlepszą ochronę antywirusową i przyspieszenie pracy WSZYSTKICH urządzeń: komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów, tabletów. Możesz ją zainstalować na DOWOLNEJ liczbie urządzeń w domu – bez ograniczeń.

Promocja dotyczy programu w wersji BEZ LIMITU STANOWISK na rok i na dwa lata.

PRZYSPIESZENIE WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

AVG TuneUp Unlimited – BEZ LIMITU STANOWISK

 

AVG TuneUp Unlimited to najlepszy i najchętniej wybierany program do przyspieszania i optymalizacji urządzeń: laptopów, komputerów osobistych, smartfonów i tabletów. Użytkownicy doceniają jego bajecznie prosty interfejs i mnogość opcji: od przyspieszania ładowania systemu, poprzez wyłączenie programów spowalniających system działających w tle, aż po regularne czyszczenie pamięci, porządkowanie aplikacji i zwolnienie zajętego miejsca na dysku. Program jest dostępny w wersji BEZ LIMITU STANOWISK – możesz go zainstalować na DOWOLNEJ liczbie urządzeń.

Promocja dotyczy programu w wersji BEZ LIMITU STANOWISK na rok i na dwa lata.

PRZYSPIESZENIE DOMOWEGO KOMPUTERA

AVG PC TuneUp – dedykowany na 1 komputer

 

AVG PC TuneUp to aplikacja, która przyspiesza i optymalizuje działanie komputerów osobistych. Jest idealna, jeżeli Twój sprzęt nie jest pierwszej młodości i chcesz, by zaczął działać tak samo szybko i sprawnie jak w dniu zakupu. AVG PC TuneUp najchętniej wybierają posiadacze starszych komputerów stacjonarnych i kilkuletnich laptopów. Program przyspiesza ładowanie systemu, pozwala wyłączyć spowalaniające pracę, działające w tle aplikacje, przyspiesza działanie innych programów, a do tego regularnie czyści pamięć systemu przeglądarek z niepotrzebnych śmieci. Razem to ponad 25 funkcji, dzięki którym będziesz mógł zarządzać swoim systemem jak doświadczony administrator.

Promocja dotyczy programu w wersji 1 stanowisko na rok i na dwa lata.

PROGRAM DO NAPRAWY SYSTEMU

AVG Driver Updater – dedykowany na 1 komputer

 

AVG Driver Updater to rewelacyjny program do naprawy systemu – jednym kliknięciem pomaga Ci zaktualizować programy, sterowniki w Twoim komputerze. Wykrywa błędy, niweluje je, sprawiając, że Twoja maszyna jest zawsze w pełnej gotowości, a aplikacje i narzędzia są zaktualizowane. Program jest idealny, jeżeli nie do końca znasz się na komputerach, ale chcesz, by wszystkie programy na Twoim dysku działały perfekcyjnie i były pobrane ich najnowsze wersje.

Promocja dotyczy programu w wersji 1 stanowisko na rok i na dwa lata.

BEZPIECZEŃSTWO, SZYFROWANIE POŁĄCZEŃ I ANONIMOWOŚĆ

AVG Secure VPN – do 5 dowolnych urządzeń

 

AVG Secure VPN to propozycja dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, prywatność i anonimowość w sieci. Program ukrywa Twoje IP (adres internetowy) i dodatkowo szyfruje połączenia. Zapewnia bezpieczne połączenie z nieznanymi sieciami Wi-Fi. To najprostszy w obsłudze program na świecie. Usługę włączasz w niecałe 3 sekundy za pomocą 3 kliknięć. Możesz go zainstalować aż na 5 urządzeniach JEDNOCZEŚNIE: komputerze stacjonarnym, laptopie, smartfonie, tablecie. Jeżeli szukasz solidnego programu do ochrony Twojej tożsamości online – to będzie najlepszy wybór!

Promocja dotyczy programu w wersji 5 stanowisk na dowolne urządzenie na rok i na dwa lata.

Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności