Nagroda PC PCMag Editor's Choice 2017

„Najlepszy wybór. Nie musisz wierzyć nam na słowo.
Samodzielnie wypróbuj ten program.”

Przydatne funkcje i łatwa obsługa

 

Szukasz darmowego, prostego w obsłudze antywirusa? Antywirus AVG Free spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Wprowadziliśmy nowe funkcje by był jeszcze lepszy. Za darmo dostajesz aktualizacje zabezpieczeń w czasie rzeczywistym; skanowanie obejmuje zarówno złośliwe oprogramowanie, jak i problemy z wydajnością, a szkodliwe pliki są blokowane jeszcze przed pobraniem. Nowością jest również zadziwiająco prosty interfejs, który dokładnie pokaże Ci co i jak. Wybierz skuteczną ochronę, która nie spowalnia komputera!

Lubisz wersję bezpłatną? A może chcesz spróbować czegoś jeszcze lepszego?

 

Wybierz dodatkowe funkcje, które zapewnią pełną ochronę Tobie i Twojej rodzinie. Wybierz AVG Ultimate. Instaluj na dowolnej ilości urządzeń, korzystaj z bogatych narzędzi i ciesz się jednym z najlepszych antywirusów bez limitu stanowisk. Porównaj oba programy!

Antywirus AVG Free - podstawowa ochrona antywirusowa dla użytkowników domowych

Antywirus AVG Free
 

Chroń najważniejsze elementy systemu, zapewniając sobie 100% bezpieczeństwa.

 • Darmowa, podstawowa ochrona antywirusowa
 • Prosty w obsłudze interfejs
 • Powstrzymywanie wirusów i programów szpiegujących
 • Ochrona dysku twardego
 • Aktualizacje zabezpieczeń w czasie rzeczywistym

BEZPŁATNIE

Antywirus AVG Internet Security to zaawansowana ochrona przed wirusami i wiele dodatkowych funkcji

AVG Internet Security
 

Uniwersalna ochrona dla wszystkich urządzeń z rozbudowaną ochroną sieci

 • Najlepszy antywirus od AVG
 • Prosty w obsłudze interfejs
 • Rozszerzona ochrona antywirusowa przed wszystkimi rodzajami wirusów, programów szpiegujących i koni trojańskich
 • Ochrona poczty e-mail
 • Blokowanie niebezpiecznych linków, pobieranych plików i załączników do e-mail
 • Aktualizacja zabezpieczeń w czasie rzeczywistym
 • Bezpieczne zakupy online
 • Bezpieczna bankowość online
 • Ochrona sieci społecznościowych
 • Unikalny tryb TURBO
 • DODATKOWO: Sejf danych szyfrujący cenne pliki
 • DODATKOWO: Niszczarka plików usuwająca NA ZAWSZE wrażliwe dane
 • DODATKOWO: Pełna pomoc techniczna w języku polskim poprzez telefon i e-mail!
 • DODATKOWO ZA DARMO: Pełna wersja programu do przyspieszenia komputera AVG TuneUp o wartości 127 zł na rok!
 • DODATKOWO ZA DARMO: Pełna wersja antywirusa AVG AntiVirus Android dla ochrony smartfonów i tabletów o wartości 27 zł na rok!

Często zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje o produkcie:

Dlaczego warto wybrać antywirusy od AVG?
Z oprogramowania AVG i Avast korzysta obecnie ponad 400 milionów osób na całym świecie. To również najpopularniejsze i najchętniej wybierane darmowe oprogramowanie antywirusowe w Polsce.
Komu przyda się darmowa ochrona antywirusowa AVG?
Darmowy antywirus AVG FREE to dobry wybór dla osób, które sporadycznie korzystają z internetu, nie robią zakupów w sieci, korzystają z kilku sprawdzonych stron, nie ściągają plików, nie korzystają z płatności internetowych. Przy komputerze spędzają najwyżej kilkanaście minut dziennie.
Korzystam dużo z internetu, czy darmowy antywirus AVG to dobry wybór?
AVG FREE zapewni Ci podstawową ochronę, jeżeli jednak regularnie buszujesz w sieci, otwierasz dziennie dziesiątki stron, robisz zakupy, płacisz online, pobierasz różne pliki – to lepiej będzie wybrać, któryś z rozbudowanych wariantów: AVG Internet Security w licencji na stanowiska lub AVG Internet Security Multidevice (jedna licencja do 10 stanowisk).
Czy darmowy antywirus mogę zainstalować na komputerach firmowych?
Nie. Antywirus AVG Free w wersji darmowej jest przeznaczony wyłącznie do użytku domowego. Dla mikrofirmy i freelancera doskonałym wyborem będzie AVG dla małych firm, dla większego biznesu polecamy rozwiązania AVG biznes.
Czy mogę ten antywirus zainstalować na smartfonie i tablecie?
Ten antywirus jest dedykowany do laptopów i komputerów stacjonarnych.
Czy muszę podawać e- mail w formularzu, by otrzymać plik instalacyjny?
Nie musisz podawać e-maila, możesz skorzystać z opcji POBIERZ BEZPOŚREDNIO. Wtedy od razu pobierzesz plik na dysk. Podając e-mail, otrzymasz aktualną wersję programu na swój adres poczty elektronicznej, jednocześnie w przyszłości otrzymasz ważne informacje o aktualizacjach, zmianach w programie, ciekawych promocjach i pojawiających się zagrożeniach w internecie. Oczywiście z listy możesz się wypisać w każdym momencie. Jeżeli przez 3 miesiące Twój adres nie będzie wykazywał żądnej aktywności (nie będziesz zainteresowany naszymi wiadomościami), zostanie automatycznie usunięty.
Czym różni się darmowy AVG FREE od wersji płatnej?
Wersje komercyjne AVG są dużo bardziej rozbudowane, o szereg dodatkowych opcji zwiększających Twoje bezpieczeństwo. Między innymi: ochronę kamery internetowej, ochronę w czasie rzeczywistym, ochronę płatności internetowych. darmową pomoc techniczną (telefoniczną, e-mailową, zdalną), zabezpieczenie folderów przed próbą zaszyfrowania i wymuszania okupu, zaporę firewall chroniącą przed hakerami, skanowanie linków pod kątem ich zaufania, i wiele, wiele więcej… Dodatkowy w wersji płatnej AVG Internet Security, przy wyborze 1 stanowiska na 1 rok otrzymujesz pełną wersję programu do przyspieszania komputera AVG PC TuneUp całkowicie ZA DARMO!
Czy do programu AVG FREE jest dostępna pomoc techniczna?
Możesz skorzystać z naszej strony trybawaryjny.pl i zadać pytania w komentarzach pod artykułami. Eksperci polskiej pomocy technicznej AVG regularnie się tam udzielają, natomiast nie świadczymy pomocy technicznej i e-mailowej dla użytkowników wersji płatnych.

Dlaczego warto kupić na tej stronie?

 

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem Avast i AVG w Polsce. Kupując na naszej stronie masz gwarancję dobrej ceny, kompleksowej i darmowej pomocy technicznej po polsku, błyskawicznej realizacji zamówionego programu, pewność działania aplikacji oraz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni bez podania przyczyny.

Pobierz kupon rabatowy Avast i AVG!

 

Chcesz kupić program Avast i AVG? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz i pobierz kupon rabatowy. Otrzymasz 10% zniżki na zakup dowolnego programu na tej stronie

Zasady licencji

Program tylko do użytku prywatnego / domowego. Nie do użytku biznesowego / komercyjnego.

Wymagania systemowe

Logo systemu Windows

Windows 11, 10, 8, 7

Ikona Apple

System OSX 10.10 Yosemite lub nowszy

Ikona systemu Android

Android 5.0 (Lollipop, API 21) lub nowszy

Ikona systemu Android

System iOS w wersji 10.3 lub nowszej

Języki

W przypadku systemu Windows: angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, francuski, hiszpański, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rosyjski, serbski, słowacki, turecki, węgierski i włoski.

W przypadku komputerów Mac: tylko język angielski.

Dla systemu Android: angielski, arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rosyjski, serbski, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski i włoski.

Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności