Ponad 100 milionów pobrań

Ocena w sklepie Google Play: 4,4/5
Ikona Google Play

Chroń swój telefon lub tablet za pomocą najlepszych funkcji

AVG AntiVirus zabezpiecza przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, złodziejami i szpiegami

 
 
 

Antywirus

Skuteczna ochrona używana przez miliony

To my udostępniliśmy w sklepie Google Play™ pierwszą aplikację antywirusową, która została pobrana ponad 100 milionów razy i jest obecnie używana do ochrony telefonów i tabletów na całym świecie.

Po zainstalowaniu aplikacja dyskretnie chroni przed najnowszymi wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym, niebezpiecznymi aplikacjami i ustawieniami oraz niechcianymi połączeniami i innymi nieprzyjemnymi zagrożeniami.

AVG Antivirus dla systemu Android — główny interfejs użytkownika

Anti-Theft

Zgubiony telefon? Znajdź go zdalnie i zablokuj.

Nawet jeśli Twój telefon lub tablet zaginął, nadal masz kontrolę nad sytuacją. Wystarczy, że odwiedzisz naszą witrynę Anti-Theft, korzystając z innego smartfona lub komputera, a uzyskasz możliwość zdalnego zablokowania zaginionego urządzenia, wyświetlenia jego położenia w serwisie Google Maps® lub uruchomienia dźwięku alarmu z pełną głośnością.

Jeśli sądzisz, że urządzenie przepadło na dobre, możesz nawet zdalnie je wyczyścić, aby Twoje dane nie wpadły w niepowołane ręce.

Usługa Anti-Theft w aplikacji AVG AntiVirus dla systemu Android

Funkcje PRO są dostępne bezpłatnie przez 30 dni i mogą zostać kupione w dowolnym momencie za pośrednictwem zakupu w aplikacji.

 PRO 

Pułapka zdjęciowa

Sprawdź, kto ma Twój telefon lub tablet

Jeśli Twój nieznośny brat lub jakiś złodziejaszek będzie chciał poszperać na Twoim telefonie lub tablecie, zaraz się o tym dowiesz. Jeśli ktoś 3 razy wprowadzi niepoprawny kod, próbując odblokować urządzenie, Pułapka zdjęciowa zrobi mu tajemne zdjęcie i wyśle Ci je, podając czas i miejsce tego zdarzenia.

Anti-Theft — Pułapka zdjęciowa
 PRO 

Blokada urządzenia

Automatycznie blokuje telefon w przypadku zmiany karty SIM

Złodzieje zwykle próbują wymienić kartę SIM w skradzionym telefonie. Jednak dzięki funkcji Blokada urządzenia próba zmiany karty SIM zakończy się zablokowaniem telefonu, co uniemożliwi złodziejowi dzwonienie oraz dostęp do Twoich prywatnych danych.

AntiVirus — Blokada urządzenia
AVG AntiVirus dla systemu Android

AVG AntiVirus dla systemu Android™

Chroń swoje zdjęcia, wiadomości i wspomnienia na urządzeniu przenośnym

 

Funkcje PRO są dostępne bezpłatnie przez 30 dni i mogą zostać kupione w dowolnym momencie za pośrednictwem zakupu w aplikacji.

Ocena w sklepie Google Play: 4,4/5

AVG - informacje

Dla partnerów

Strefa klienta

Pozostań w kontakcie z AVG

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014

Zobacz więcej »