Funkcje AVG Internet Security Unlimited
dla komputerów PC

KUP TERAZ

196,99 zł z VAT
Cena bez rabatu 226,30 zł z VAT

Wyposażony funkcjami po same brzegi

Ponad 25 narzędzi do ochrony wydajności w niesamowicie prostym wydaniu

Zaawansowana ochrona

Zasługujesz na najlepszą ochronę

Zarządzasz wszystkim z poziomu jednego komputera

Antywirus

Pomaga zatrzymać, usuwać i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów, robaków i trojanów.

Anti-Malware

Chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem i pomaga trzymać zainfekowane pliki z dala od niego.

Anti-Rootkit

Pozwala na łatwą kontrolę komputera, bez narażania go na ataku hakerów.

Email Scanner

Wykrywa zainfekowane lub fałszywe załączniki, aby nie mogły one uszkodzić komputera. Działa jako dodatek do aplikacji pocztowych, takich jak Microsoft Outlook® lub skaner dla kont typu POP3, SMTP oraz IMAP.

Technologia ochronna dla chmury

Identyfikuje i zapobiega pojawianiu się zagrożeń "w chmurze" dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania antywirusowego.

Sieć chroniąca społeczność

Każde nowe zagrożenie, wykryte u jednego użytkownika naszej sieci blokowane jest automatycznie u całej reszty. Dzięki temu ochrona antywirusowa staje się coraz lepsza dla całej społeczności AVG.

AVG LinkScanner® Surf-Shield

Inteligentna technologia, która zapobiega odwiedzaniu zainfekowanych lub niebezpiecznych stron. Aktywnie sprawdza każdą witrynę internetową, którą chcesz odwiedzić i ostrzega Cię w przypadku wykrycia czegoś podejrzanego.

Ochrona sieci społecznościowych

Skanuje linki udostępniane w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook®, Twitter® itp., aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim znajomym.

Anti-Spam Pro

Blokuje spammerów i oszustów. Zmniejsza ryzyko otrzymania internetowego spamu, poprzez skanowania i sprawdzanie Twojej poczty e-mail w poszukiwaniu podejrzanych treści i plików.

AVG Online Shield™ Pro

Sprawdza pliki przed pobraniem oraz chroni Cię podczas udostępniania plików za pośrednictwem aplikacji, takich jak MSN, Yahoo! oraz ICQ.

Priorytetowe aktualizacje Pro

Zapewnia aktualizacje bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, gdy tylko są one dostępne, aby lepiej chronić Cię przed zagrożeniami typu "0-day".

Ulepszona zaporaPro

Blokuje hakerów przed dostępem do prywatnych danych znajdujących się na Twoim komputerze, a także uniemożliwia złośliwym programom kontrolowanie Twojego komputera. Działa w sieciach zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Do góry

Takie proste,
a tak potężne

Chroń swoje urządzenia za pomocą jednego kliknięcia

Prywatność

Masz prawo do prywatności

Niszczarka plików

Zwyczajne usunięcie plików nie zawsze wystarcza, aby pozbyć się swoich danych na dobre. Niszczarka plików usuwa pliki w sposób bezpieczny, z wykorzystaniem procesów, które zapobiegają ich odzyskaniu i ponownemu wykorzystaniu przez kogoś innego.

Sejf danych Pro

Szyfruje i przechowuje ważne dokumenty, zdjęcia lub inne pliki na chronionym hasłem wirtualnym dysku Twojego komputera. Pozwala na korzystanie z eksploratora systemu Windows® , aby przenosić pliki do Sejfu danych, a następnie otwierać je, tak samo jak w przypadku normalnego dysku.

AVG Identity Protection™

Analizuje zachowanie oprogramowania w czasie rzeczywistym, aby ocenić jego bezpieczeństwo. Funkcja ta pozawala chronić Cię przed zagrożeniami typu "0-days" oraz złośliwymi programami, mogącymi kraść Twoje hasła, dane bankowe i inne wartościowe informacje.

Do góry

Szybka praca komputera

Antywirus dbający o prędkość

Turboscan

Znacznie skraca czas skanowania, dzięki inteligentnej sekwencji skanowania, która uwzględnia kolejność zapisywania danych na twardym dysku komputera.

Game Mode

Wstrzymuje wszelkie aktualizacje i skanowania podczas, gdy grasz, aby zapobiec opóźnieniom i spowolnieniom. Zabezpiecza także Twoje konta do gier przed hakerami chcącymi ukraść i sprzedać Twój cyfrowy dorobek.

Smart Scanner

Skanuje Twój komputer tylko wtedy, gdy go nie używasz. Zmniejsza priorytet procesu, gdy tylko ruszysz myszką lub naciśniesz jakiś klawisz. Aby zmniejszyć czas skanowania do minimum, skaner ignoruje pliki, które były już kiedyś skanowane i wiadomo, że są bezpieczne.

Accelerator

Maksymalnie zwiększa prędkość łącza i pobierania danych binarnych, aby zapewnić szybkie i płynne odtwarzanie filmów. Znacznie poprawia wygodę korzystania z serwisu YouTube.

Do góry

Zdalna ochrona

Zarządzaj urządzeniami z każdego miejsca

AVG Zen pomoże Ci zarządzać wszystkimi urządzeniami

Dzięki darmowej funkcji AVG Zen™ , możesz zdalnie zarządzać ochroną swojego komputera oraz telefonu z systemem Android™ — wszystko to z jednego miejsca.

Możesz również w prosty sposób dodawać urządzenia należące do członków Twojej rodziny, a następnie chronić je za pomocą funkcji pro całkowicie za darmo. Dni, kiedy trzeba było sprawdzać każde urządzenie z osobna, minęły.

Powiadomienia

Śledź status ochrony komputerów oraz urządzeń Mac i Android — wszystko to z jednego ekranu.

Zdalne skanowanie NOWOŚĆ

Skanuj zdalnie swoje komputery i urządzenia Android w poszukiwaniu wirusów i upewnij się, że ich ochrona jest zawsze aktualna.

Współdzielone funkcje

Rozszerz wszystkie funkcje ochronne PRO dla urządzeń swojej rodziny, dodając je do swojej sieci.

Kompatybilność z pakietem AVG Performance

Otrzymuj informacje o wydajności wszystkich swoich urządzeń oraz zdalnie usuwaj bałagan na swoim komputerze.

Kompatybilność z pakietem AVG PrivacyFix™

Sprawdź status prywatności wszystkich urządzeń w mgnieniu oka.

Do góry

Pomoc

Jesteśmy tu dla Ciebie

Darmowa pomoc telefoniczna

Nasz fachowy zespół pomocy technicznej czeka na Twój telefon.

Doradca

Rozwiązanie problemów związanych z wydajnością wraz z zaleceniami, jak przyspieszyć swoje przeglądanie. Ostrzega o aplikacjach, które zużywają dużo przepustowości i pamięci oraz umożliwia ich zamknięcie.

Uproszczony interfejs

Pożegnaj się ze skomplikowanym menu. Udoskonaliliśmy nasz interfejs, aby dostarczyć Ci w pełni funkcjonalną ochronę antywirusową w prostej i przejrzystej formie.

Automatyczna naprawa

Wykrywa i ostrzega o jakimkolwiek zagrożeniu bezpieczeństwa, oferując proste rozwiązanie za pomocą jednego kliknięcia, które automatycznie naprawi problem i dostosuje system do najlepszego trybu ochronnego.

Automatyczne aktualizacje

Jako, że nieustannie rozwijamy i ulepszamy naszą technologię, możesz mieć pewność, że automatyczne aktualizacje zagwarantują Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Do góry

AVG Internet Security Unlimited to kompleksowy antywirus dla wszystkich urządzeń
AVG Internet Security Unlimited

Ochrona antywirusowa i antyspamowa dla wszystkich Twoich urządzeń

Gwarantujemy zwrot gotówki w przypadku niezadowolenia z zakupu

Gwarancja zwrotu pieniędzy AVG

Kupuj bez ryzyka! Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że nie
jesteś zadowolony z zakupu, zwrócimy Ci pieniądze.

 

Specyfikacja techniczna

Wymagania systemowe

PC: MS Windows® Vista, XP (SP 3), 7, 8, 8.1, 10. Procesor: 1,5 GHz lub szybszy. Pamięć RAM: 512 MB. Procesor obsługujący SSE2. Rozdzielczość ekranu: co najmniej 1024x768 pikseli. Miejsce na dysku potrzebne do przeprowadzenia instalacji: 1300 MB. Przeglądarka: Internet Explorer 6 lub nowsza

Mac: OSX 10.8 Mountain Lion lub nowszy, Procesor: Intel 64bit, 2 GB RAM, Miejsce na dysku na potrzeby instalacji: 500 MB

Android: 2.2 lub nowszy

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014