Najlepszy ANTYWIRUS dla mikro firmy

AVG Internet Security

AVG Internet Security stworzono dla małych firm, które często korzystają z maila i Internetu oraz dla pracowników zdalnych i freelancerów, zarabiających przez Internet.

 

AVG Internet Security chroni na wysokim poziomie wszystkie działania online. Jest dobrym wyborem dla firm, które prowadzą swoją działalność w sieci, osób pracujących zdalnie (freelancerów) i komunikujących się mailem z klientami.

Wzmocniono w nim ochronę wszystkich aktywności online. Pomaga uniknąć zainfekowanych stron www, chroni przed wejściem na fałszywą stronę banku i pilnuje transakcji dokonywanych online.

Filtry blokują zawirusowane wiadomości, a także monitorują przesyłane pocztą linki. Internet Security dba także o prywatność użytkownika blokując podglądaczom dostęp do kamery, ukrywając poufne dane i chroniąc przed wirusami kradnącymi tożsamość w mediach społecznościowych. To dobry wybór dla pracujących online.

Szybszy komputer w kilka minut

AVG PC TuneUp

AVG PC TuneUp uzupełnia działanie antywirusa, zapewniając stabilne działanie systemu, mniej błędów, eliminację niepotrzebnych procesów i więcej miejsca na nowe pliki

 

AVG PC TuneUp przeznaczony jest dla firmowych komputerów, które nie działają tak szybko jak kiedyś. To aplikacja pozwalająca zoptymalizować dane oraz przyspieszyć ładowanie się systemu i programów.

Stworzono go tak, by wszystkie zasoby pracowały w optymalny sposób. Pozwala usunąć stare i niepotrzebne pliki z dysku, a także porządkuje ułożenie pozostałych, zapewniając więcej wolnego miejsca. Odciąża pamięć komputera, zamykając programy działające w tle oraz wyłączając procesy, które nie są używane.

Przyspiesza uruchamianie systemu, zapewniając mniej awarii i stabilniejsze działanie. To aplikacja, która doskonale sprawdzi się w każdej firmie, ceniącej sobie szybkie działanie sprzętu.

Ochrona prywatności i tożsamości online na 100%

AVG Secure VPN

AVG Secure VPN szyfruje połączenia internetowe, co zapewnia ochronę prywatności, możliwość korzystania bez cenzury ze wszystkich zasobów online i wzmocnione bezpieczeństwo

 

AVG Secure VPN powstał by chronić małe firmy przed utratą prywatnych danych i poufnych informacji. Jest narzędziem pozwalającym anonimowo surfować w Internecie, uniemożliwiając innym śledzenie aktywności i zbieranie danych.

Wyjazdy służbowe, spotkania poza firmą, korzystanie z obcych lub niezabezpieczonych sieci Wi-Fi i zdalna praca z różnych miejsc narażają przedsiębiorców na kradzież danych i włamania hakerskie. Secure VPN szyfruje każde połączenie w sposób uniemożliwiający jego podglądanie (korzysta ze standardów wojskowych), a także zapewnia pełny dostęp do zasobów Internetu, bez względu nie miejsce łączenia się z siecią.

Uniemożliwia „namierzenie” użytkownika i zbieranie o nim informacji. Pomaga chronić wrażliwe dane i poufne pliki, bez rezygnacji z komfortu pracowania w dowolnym miejscu na świecie. Obowiązkowy dla firm dbających o prywatność i ochronę swojej tajemnicy.

Bezpieczne i stabilnie działające programy

AVG Driver Updater

AVG Driver Updater zapewnia dodatkową ochronę przed wykorzystaniem luk w oprogramowaniu do ataku hakerskiego, a także poprawia stabilność pracy aplikacji

 

AVG Driver Updater powstał by wzmocnić ochronę firm poprzez eliminację luk w oprogramowaniu. Zajmuje się aktualizowaniem wszystkich zainstalowanych programów do najnowszych wersji, chroniąc firmę przed atakiem hakerskim i poprawiając stabilność działania aplikacji.

Stworzono go dla wzmocnienia cyberbezpieczeństwa firmy. Znane luki w programach są doskonałym sposobem dla hakera by dostać się na dysk i do komputera. Driver Updater wyszukuje je i automatycznie aktualizuje.

Panel administracyjny pomaga kompleksowo chronić wszystkie sprzęty w firmie, a personalizowane ustawienia ułatwiają dostosowanie go do swoich potrzeb. Niezbędny w każdej firmie chcącej na poważnie chronić swoje zasoby przed cyberprzestępcami.

Dobry antywirus dla małego biznesu

Avast AntiVirus

AVG AntiVirus stworzono, by profesjonalnie chronić małe firmy: ich pocztę, przeglądarki www i zasoby sieciowe przed hakerami

 

Avast AntiVirus powstał z myślą o małych firmach. To niezbędne minimum, które powinno się znaleźć na każdym firmowym komputerze.

Wyposażono go w skuteczny i wydajny skaner, wychwytujący wszystkie rodzaje niebezpieczeństw (również ransomware i phishing). Zaawansowane filtry pocztowe działają na serwerach i w skrzynce odbiorczej, zabezpieczając pocztę przed infekcją.

Równie mocno jest chroniona przeglądarka, transakcje wykonywane online oraz firmowa sieć Wi-Fi. To podstawowy wybór każdego odpowiedzialnego przedsiębiorcy!

Zaawansowana ochrona serwerów i komputerów

Avast AntiVirus Pro

AVG Antivirus Pro chroni małe i średnie firmy przed atakami hakerskimi, monitorując pocztę, serwery, sieć wi-fi i strony www w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

 

Avast AntiVirus Pro to rozbudowana wersja biznesowego antywirusa, dla tych, którzy chcą lepszej ochrony. Konsola administracyjna pozwalająca na zdalne zarządzanie bezpieczeństwem urządzeń sprawia, że jest to wymarzony program dla małych i średnich firm.

Wprowadzono do niego wiele użytecznych narzędzi ułatwiających monitorowanie bezpieczeństwa firmowego sprzętu. Mechanizm sztucznej inteligencji uczy się zachowań wirusów, chroniąc użytkownika przed nieznanymi dotychczas zagrożeniami.

Ulepszona ochrona przeglądarki pomaga zapobiegać infekcji ze stron www, a skaner poczty i serwerów chroni przed atakiem przez maila. Dodatkowo AntiVirus Pro gwarantuje wzmocnienie ochrony poufnych plików i tajemnic przedsiębiorstwa, zabezpieczając przed przypadkowym wyciekiem danych. Świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm!

Kompleksowa i profesjonalna ochrona dla każdej firmy

Avast AntiVirus Pro Plus

AVG Antivirus Pro Plus to najbardziej zaawansowany z antywirusów Avast dla biznesu, pomagający ochronić komputery przed atakiem hakerskim, wirusami i dodatkowo chroniący prywatne zasoby użytkowników przed ciekawskimi

 

Avast AntiVirus Pro Plus dedykowany jest firmom, dla których cyberbezpieczeństwo jest ważnym zagadnieniem. To profesjonalna ochrona przed różnymi rodzajami zagrożeń połączona z rozbudowanymi narzędziami do zaawansowanej ochrony prywatności.

Antivirus Pro Plus działa w tle monitorując zagrożenia pojawiające się na dysku, serwerach, w sieci Wi-Fi, w skrzynce odbiorczej poczty i na stronach www. Zapewnia to kompleksową ochronę przed znanymi rodzajami ataków. Sztuczna inteligencja pomaga zidentyfikować nowe zagrożenia, blokując podejrzane zachowania plików i programów.

Program troszczy się również o zabezpieczenie prywatności użytkownika, wykorzystując do tego menedżera haseł (ochrona haseł przed kradzieżą), niszczarkę danych (usuwanie poufnych plików) i VPN (ukrywanie aktywności w sieci). Pomaga także stworzyć dysk ratunkowy ułatwiający odzyskanie danych w razie infekcji. To niezbędnik, który musi się znaleźć w każdej firmie!

Przejdź do treści Przejdź do menu
Ta strona, by poprawnie działać korzysta z ciasteczek. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności