AVG LinkScanner Online

AVG LinkScanner® Online pozwala szybko sprawdzić czy strona WWW, którą masz zamiar odwiedzić jest bezpieczna. Być może otrzymałeś podejrzany odnośnik w wiadomości email - po prostu skopiuj go i wklej w pole formularza poniżej. LinkScanner® sprawdzi w czasie rzeczywistym, czy strona nie zawiera ukrytych, niebiezpiecznych elementów. Nawet z pozoru niewinnie wyglądające strony mogą zawierać ukryty kod powodujący załadowanie i uruchomienie na Twoim komputerze złośliwego oprogramowania, używaj więc LinkScannera® do:

  • odnośników przesłanych Ci przez znajomych
  • odnośników wyświetlanych jako wyniki wyszukiwania
  • odnośników zawierających dziwne znaki
  • odnośników do stron na których nigdy wcześniej nie byłeś

Przeskanuj kolejny odnośnik »

Uwaga: AVG LinkScanner® Online jest w chwili obecnej dostępny tylko w języku angielskim.

Dlaczego powinieneś używać AVG LinkScanner® Online?

Cyberprzestępcy często wykorzystują "przynęty" w postaci niewinnie wyglądających stron wiodących do miejsc zainfekowanych niebezpiecznym kodem. Ten kod jest następnie używany do załadowania i uruchomienia na komputerze użytkownika programów szpiegujących, rootkitów i innego niebezpiecznego oprogramowania.

  • kliknięcie linku nie musi wcale oznaczać, że trafisz na stronę, na którą chcesz przejść
  • niewinny wygląd strony nie gwarantuje, że strona nie zawiera złośliwego kodu wykonującego się w tle
  • fakt, że strona pojawia się w wynikach wyszukiwania cenionych wyszukiwarek nie oznacza, że możesz jej ufać

AVG LinkScanner®

AVG LinkScanner® Online jest częścią technologii LinkScanner®, zawartej w produktach AVG AntiVirus i AVG Internet Security.

Technologia AVG LinkScanner® jest także dostępna w postaci oddzielnego, darmowego produktu, który jest kompatybilny z popularnym oprogramowaniem antywirusowym i zabezpieczającym. Po prostu pobierz i zainstaluj - AVG LinkScanner Free Edition.

Otrzymane certyfikaty:

Komputer Świat poleca oprogramowanie AVG Internet Security Każdy program AVG jest kompatybilny z Windows 8 Niezależne laboratorium badawcze poleca AVG Komputer Świat dobre programy doceniają AVG FREE 2014